Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sheeran house

2 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran Sun Mar 04, 2018 3:04 pm

No jen aby, jen aby...to bych vás pak musel potrestat.. Já sám jsem se hodně změnil s Vicou. Jsem více sebevědomý a už vůbec ne tak ušlápnutý. Dovolil bych si i říct, že ani ne tak nudný. Sám sobě se líbím a i táta má ze mě radost. Přece jen on byl vždy ten sebevědomý. Snažil se to hustit i do mě, ale nějak mu to nevycházelo, jel jsem si vždy to svoje. Přirazím svou milou ke stěně a provokuji jí slovně. Tak budeš muset ještě vydržet.. Div, že na ní nevypláznu jazyk. Chci to stejně, jako ona. Jenže jsem dnes určil nějaké pravidla, takže si bude muset prostě počkat. Možná, kdyby jsi hezky poprosila...ale asi ani potom bych ti to nesplnil.. Dnes jsem zloun a tak rád jí provokuji. Ale může si být jistá, že po masáži už to pak nebudu dále oddalovat. Chci jí, hodně. Jako vždy. Jen jsem si řekl, že by mohlo být fajn jí nechat maličko frustrovanou, aby si to pak užila ještě více. A teď, když dovolíš...chci si zaplavat.. Ušklíbnu se na ní pobaveně a oddělám jí nohy, kterýma mě držela. Poté už od ní začnu plavat pryč a jo, cítím dost velké zadostiučinění. I já sám to pak uvidím na svém výkonu, že budu jak utržený ze řetězu. Trochu toho vyčkávání ještě nikdy nikoho nezabilo.
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards Sun Mar 04, 2018 3:15 pm

Tak potrestat?Chmm...to bych si nechala líbit. V hlavě mi hned naběhne obrázek jak mě Ed plácá po zadku. Sakra...jsem si dost jistá že kdyby mi ted sáhl do kalhotek najde tam hotovou potopu a nebude to tím že jsme v bazénu. Ovšem dál se to nevyvyjí tak jak by se mi líbilo. Místo vášnivého sexu mě můj milý trápí oddalováním. Co to do něj vjelo to chce abych se mu tu svíjela u nohou a prosila? Já toho jsem totiž právě teĎ schopná chci ho tolik že bych udělala cokoli. Však počkej...já si na tebe taky něco vymyslím. Slíbím mu se zlověstným podtonem v hlase. Hned na to mě odstrčí a začne si plavat. Okey jak chce..já umím být taky trpělivá. Udělám si dvě kolečka svižným tempem a vylezu z vody. Zabalím se do županu a lehnu si na jedno z lehátek u bazénu ze kterého sleduji Eda jak si plave. Tolik bych chtěla aby to co říkal byla pravda...ale vím že stejně se nikdy nebudu moc rovnat Zoey...to ji opravdu miluje...se mnou je mu jen dobře.
Victoria Edwards
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran Sun Mar 04, 2018 4:31 pm

Ty si na mě něco vymyslíš? Tak to chci vidět.. Pobídnu jí s úsměvem. Chtěl bych vědět, co ta její hlavinka vymyslí. Nechám jí vyjít z bazénu, ale sám zatím zůstanu vevnitř. Plavu sem a tam. Plavání miluji, i když v něm nejsem tak dobrý, jako Vic, ale tak Vic je na tyhle sporty jako dělaná. Dám si ještě jednu délku, než vyjdu ven. Ručníkem se snažím celý usušit a při tom se dívám s úsměvem na Vicu. Když jsem jakž takž usušený, tak pomalu sfoukám všechny svíčky. Pak se k ní sehnu. Teď ta masáž.. Zapředu a vezmu si jí přes rameno. Je maličká a lehoučká, takže to není žádná zátěž. Ještě jí plácnu po zadku a nesu do místnosti. Až tam jí postavím na nohy. Tak prosím, svleč si župan a lehni si na jedno z lehátek. Poručím jí a mezitím jdu obhlédnout, co za olejíčky tam mají. Vyberu jeden z relaxačních.

Sheeran house - Stránka 2 Spa
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards Sun Mar 04, 2018 4:42 pm

Z pohodlí lehátka sleduji muže, kterého miluji. A to co říkám je pravda...skutečně jej miluji. Oči mám lehce přivřené jako kočka, která sleduje svoji kořist. Je sladký a tak obětavý. Dokáže se pro ostatní rozdat. Pozorně sonduji každý jeho pohyb když vylézá z vody a suší se. Sehne se ke mě a hodí si mě na rameno. Zavýsknu a směji se jako malá. Tolik pozornosti a péče si snad ani nezasloužím. Po chvíli opět ucítím pevnou zemi pod nohama. Poslušně si svleču župan a položím se na lehátko. Je to jako v nějakém luxusním salonu. Naprosto se uvolním a zavřu oči. Všude voní bylinky a dokonce tu hraje tichounce relaxační hudba. Je to jako ráj pro znavené lidi. Tady se opravdu každý musí dokázat vyklidnit a hodit do naprosté pohody.
Victoria Edwards
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran Sun Mar 04, 2018 4:52 pm

Jako poslušná holčička si lehne na lehátko. Olejíček si položím na jeden ze stolíku a skloním se k jejímu vrchnímu dílu plavek, který rozepnu (rozvážu) a sundám jí ho. Potřebuji celou plochu zad. Vezmu olejíček a nakapu jí ho na záda. Prsty jí ho pak začnu rozetírat. Dávám si na tom záležet, abych ho rozetřel všude a bylo jí to co nejvíce příjemné. Vždy, když mířím k ramenům, tak více zaberu. Jsi tak ztuhlá.. Poznamenám a jedu z vrchu dolů. Najedu až na zadek a utřu si zbytek olejíčka do jejích půlek, které pevně stisknu. .Zatím mi můžeš vyprávět, co tě napadne..Třeba nějaký příběh.. Pobídnu jí. Chci slyšet její hlas a něco, co vyplodí její hlavinka. Už, když jsem se dotkl jejího zadku, tak se začal můj kamarád stavět do pozoru. Strašné, jak na ní reaguji. Stačí jen, aby ležela a já se jí dotkl a jsem z ní naprosto hotový. Takhle jsem se cítil jen u jedné ženy. Ta je s někým jiným a já jsem s Vic. Zamiloval jsem se do ní, to nepopírám a je to dost silné. Jen nevím, jestli tohle vše někdy dokáže překonat Zoey. Bylo to spoustu let.
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards Sun Mar 04, 2018 5:31 pm

Spokojeně si ležím na bříšku. Mám zavřené oči a vnímám jen ty vůně a relaxační hudbu. JE to tak uklidňující. Na záda mi dopadnout kapky olejíčku. Maličko sebou trhnu ale to je jen tím že jsem to nečekala. Pak už cítím Edovi teplé ruce. Masíruje skvěle, cítím se opravdu jako princezna.příběh? Tak...můžu to zkusit.Zamyslím se co bych asi tak mohla povídat. Kdysi před mnoha lety žila ve starém viktoriánském domě velmi smutná slečinka, byla mladá ale život ji nebavil a všude kam se pohla ji pronásledovaly hlasy, které jí našeptávali aŤ to skončí a odebere se k nim do světa stínů, že tam už ji nic bolet nebude. Když se jí rozpadly i poslední zbytky zdravého rozumu, chtěla hlasy uposlechnout a skončit to. Jenže se stalo něco co nepředpokládala. Zamilovala se. JEjí vyvolený byl velmi urozený Sir. a rozhodně měl na lepší partii než byla ona. Dal jí možnost s ním trávit čas, bylo to jako kdyby jí do jejího temného světa vstoupilo slunce. Hlasy ji přestaly zaplavovat mysl a každý den by plný smíchu. Zamylovala se do něj celou svou duší. Ale i když vše vypadalo idilicky byl tam malý červík, který jejich vztah nahlodával. On totiž miloval jinou, kterou mu ona nikdy nemohla nahradit i když se opravdu snažila. Netrvalo to dlouho a bohatý sir si vzal tu chudou slečinku a odvezl ji na své honosné panství. Oba vypadali šťastně. Štěstí vydrželo dokud se u jejich dveří neobjevila jeho stará láska.... Nadechnu se a pokračuji.Chudá a zlomená slečinka ...jmenovala se Hella se vrátila do svého domu plného přízraků ...po zbytek života pak doufala že jejího milého jeho nová žena dělá šťastným. Ani nevím proč jsem mu vyprávěla tento příběh ale co by ode mě čekal? Je to až moc podobné tomu co se děje mezi mnou jím a Zoey...
Victoria Edwards
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran Sun Mar 04, 2018 5:48 pm

Dotýkám se její kůže, která je jemná. Mohl bych jí takhle masírovat klidně hodiny. Pobídnu jí, aby mi poslouchala příběh. Začne v zápětí a tak se zaposlouchám. Ze začátku to zní jako normální pohádka, jenže časem mi to začíná dávat smysl. Blbý přece nejsem. Vic, jako moje dobrá kamarádka vždy věděla o Zoey. Vlastně, kdo o tom nevěděl? Byl jsem do ní zamilovaný už, když jsme byli děti. Mrzí mě, že si tohle myslí a tak když dopovídá ten příběh, tak se seknu a přidřepnu si k její hlavě tak, abych na ní viděl. Vic..zlato..nevyměním tě. Uvědom si, že jsi pro mě jediná. Nechci, aby jsi měla takové myšlenky. Já a Zoey..to je minulost. Vlastně to ani nemůže být minulost, když prakticky nikdy nic nebylo. A ani nebude. O tom, co se stalo u ní doma se raději nezmiňuji. Jen by to nadělalo paseku. Pojď sem.. Zašeptám a stáhnu si jí k sobě na zem, kde se posadím a jí si přitisknu na hruď. Tak krásně hřeje a voní olejíčkem. Jsem rád, že jsme tu sami a nikde nikdo. Přejíždím jí rukama po zádech a líbám do vlasů, na čelo, kdekoliv, kde dosáhnu. Nemysli na to.. Snažím se jí zažehnat její černé myšlenky.
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards Sun Mar 04, 2018 6:01 pm

Je mi jasné že pochopí o čem to tady plácám. Jenže já z toho mám opravdu strach. Nevidím v Zoey soupeřku protože já bych pro ni žádná soupeřka nebyla. Nemělo by ani smysl vždy by vyhrála. Dám si ruce pod bradu a pozorně se mu zadívám do očí. Vlastně ani nevím co v nich hledám...možná něco co mi napoví jestli mě opravdu miluje nebo jestli jsem jen náhrada. Jeho slova a hlas sice znějí upřímně ale po tom všem co vím co jsme spolu probírali si zkártka nejsem vubec ničím jistá. Navíc...kdo by miloval psychopata...vždyť kdybych vysadila prášky byla bych schopná i vraždit. Svezu se mu na podlahu do náruče. Miluji jeho blízkost...vlastně na něm miluji všechno. Omlouvám se nechci nám to kazit. Otřu si zbloudilou slzičku a políbím jej. Potřebuju ho mít co nejblíže u sebe.Miluji tě...strašně moc..Šeptám mezi polibky.
Victoria Edwards
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran Sun Mar 04, 2018 6:15 pm

Když jí mám tak u sebe, tak jí držím, pevně. Nepokazíš..spíše já se bojím, že tě zklamu..ty jsi tak krásná a já jen obyčejný kluk.. Vždyť jsem si vždy říkal, že na Vic nemám. Že jí nedokážu ani pozvat na rande. Proto to bylo tak zvláštní, že mi řekla ano. A já byl tak šťastný. Ani netuším, proč mě pak napadlo, aby mě zbavila panictví zrovna ona. Nakonec to dopadlo dobře a skončili jsme spolu. Já tebe.. Zašeptám jí do rtů a ponořím se do polibku. Už byla dnes frustrovaná dost a navíc to nejspíše potřebujeme oba. Zády se opřu o stěnu a chytnu Vic nohy, aby si na mě obkročmo sedla. Jediné, co na sobě má je spodek plavek a já vlastně taky. Rukama jí sjedu na její pevná prsa, které začnu jemně mačkat. Naučila mě, co se ženám líbí a hlavně i jí. Mezi prsty jí promnu její bradavky, které už tak krásně trčí. Pomaličku si jí položím na zem a skloním se k jejím prsům. Náležitě si dám záležet na tom, abych bradavky správně kousal a sál tak, jak to má ráda. Rukou jí mezitím sjedu dolů do spodního dílu plavek, kde do ní rovnou proniknu jedním prstem. Rty pak vystoupám k těm jejím, abych jí políbil.
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards Sun Mar 04, 2018 7:51 pm

Třeba je to pravda a opravdu mě miluje. Nechám se opájet tou představou. Ty nejsi ani v nejmenším obyčejný kluk ...a nikdy jsi nebyl a to teď nemluvím o penězích ale o tom co máš tady. Prsty jej pohladím po spánku. A tady. Dotknu se místečka kde je srdce. Obkročmo si na něj sednu a prsty mu zajedu do vlasů. Potřebuji se ho dotýkat a mít jej jen pro sebe. Vždyť i ve škole s ním chodím hrdě za ruku aby všichni viděli že já vyhrála toho nejlepšího z nejlepších. Musí se taky nechat že teď jej všichni berou víc vážně...nikdo si už nedovolí jej šikanovat. Položí si mě na vyhřívanou zem, je to tak příjemné. Z jedné strany mě hřeje podlaha a z druhé Ed. Prohnu se a zasténám když si začne hrát s bradavkami. Jsem na ně neuvěřitelně citlivá. Už několikrát se nám stalo že jsem se udělala v okamžiku kdy do jedné z nich silně kousl. Jsme krásně sehraní, víme co se tomu druhému líbí a čemu se vyhnout. Neodolám a když do mě vklouzne prsty sevřu v drobné dlani jeho mužství. Zavazí mi ale trenýrky. Neohrabaně mu je začnu stahovat , jde to těžko když jsem uvězněná pod ním ale šástečně se mi to povede a nic mi nebrání rukou si pohrát s jeho nádobíčkem.
Victoria Edwards
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran Sun Mar 04, 2018 9:13 pm

Když se mě dotýká, tak jen přivírám oči. Jistě, vždy jsem byl chytrý, ale i proto mě tolik šikanovali. Nedokázali si přiznat, že jsem v něčem lepší, než oni. Co já jsem se natrpěl s Jasonem a Dawidem. Vyloženě si to užívali, když mě mohli ponižovat. A nejen mě, ale i Eddieho. Což mi bylo nejvíce líto, přece jen je to můj nejlepší kámoš. Hraji si s jejím hrudníkem a ona mi mezitím zajede pod trenky a pak se snaží mi je sundat. Rád to udělám sám. Odtáhnu se, ale jen proto, abych si je sundal a jí rovnou spodní díl. Políbím jí a jelikož má dnes nějakou přebytečnou energii, tak si lehnu na záda, aby si mohla zařádit. Stejně vím, že to miluje. I když nejvíce to miluje zezadu. Tak jí to dám nejspíše, až dorazíme domů. Mohl bych se s ní milovat klidně i hodiny, dny, týdny, roky. Jak jsem si mohl takové dobré věci odpírat? Jsem idiot. Teď už tomu tak nebude. Když je ta možnost, prostě si jí vezmu. Nejhezčí na tom je, že to po mě chce sama. Cítím se teď tak žádaný a celkově jiný. Ta holka má na mě až moc dobrý vliv.
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards Sun Mar 04, 2018 9:24 pm

To jak na sebe naše těla reagují je neuvěřitelné. Je to jako kdybychom pro sebe byli stvořeni. Před Edem jsem měla přítele se kterým jsem byla několik let ale nikdy to nebylo ani z poloviny tak silné a krásné jako s Edem. On si se mnou dokáže hrát jako nikdo jiný. Dokáže mě přivést k nepříčetnosti jak moc po něm toužím. Svlékne si plavky a rovnou stáhne i ty moje. Obkročmo si na něj sednu, jsem tak vlhká že do mě krásně vklouzne. Nejprve se pohybuji pomaličku, nehty mu zaryji do hrudi, o kterou si zapírám ruce. Po chvíli zrychlím tempo, miluji když si to můžu sama korigovat. SIce jsem v téhle poloze téměř hned hotová ale stojí to za to. Nevím jestli to trvalo minuty nebo hodiny ale nakonec oba dospějeme ke kýženému vyvrcholení. Svalím se z něj na zem a rovnou se k němu přitulím. Chci aby to takhle bylo napořád. Nikdy jsem nebyla přelétavý typ. Pobláznit chalapa a utéct to jo ale spást s každým druhým? To nikdy nebyl můj styl. Prsty přejíždím po jeho hrudi. Nechce se mi vstávat a někam chodit. Usnula bych klidně i na podlaze. Stačilo by být přitulená k němu.
Victoria Edwards
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran Sun Mar 04, 2018 9:33 pm

Posadila se na mě a začala si to korigovat. Přesně tak, jak to má ráda. Já jí odměňoval vzdycháním a mými nenechavými prsty, kterými jsem jí zkoumal boky, zadek, prsa, vše, na co jsem dosáhl. Měl jsem sto chutí si jí strhnout pod sebe, ale nechal jsem jí, ať to dodělá ona. Uplynula doba a oba jsme se dobrali konce. Vždy je to tak strašně silné! Zhroutí se na mě a tak jí můžu hladit jak po zádech, tak po vlasech. Miluji tě.. Zašeptám a políbím jí na spánek. Měli by jsme pomalu jít.. Řeknu po dalších minutách a společně se zvedneme. Ještě si dáme sprchu, samozřejmě, že spolu. Nakonec se oblečeme a zavezu nás ke mě tak, jak jsem sliboval. Táta doma není, ale i kdyby byl, tak co. Doma skočím své milé uvařit čaj, po kterém se jí bude dobře spinkat. Jelikož dlouho nejedla, tak jí ještě nakrájím ovoce. Vím, že by si na večer nedala nic většího. Zůstaneme ještě dlouho v obyváku, kde máme puštěnou televizi a povídáme si. Nasmějeme se, až mě bolí pusa. Ta žena je zázrak, který se mi objevil v životě. Nakonec si dáme ještě v posteli další dvě kola, než vyčerpaní usneme v obejmutí.
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran house - Stránka 2 Empty Re: Sheeran house

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru