Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suarez house

2 posters

Goto down

Suarez house Empty Suarez house

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 04, 2018 5:32 pm

Suarez house 14ab4f787af1c35cf226e08186538a60
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 04, 2018 5:33 pm

Suarez house 5033c2f0ca2af4cbdae6dcede25c33c7
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Isabella Suarez Tue Mar 06, 2018 10:15 am

Dawid se rozhodne, že pojedeme ke mě. Vlastně proč ne. Ráda mu to tam ukážu. Svůj pokojík jsem si vyzdobila k obrazu svému, tak snad se bude líbit i jemu. Nasedneme do taxíku, kde se k němu tisknu. Můj život za poslední dny nabral strašně velký spád. Až mě to i překvapuje, protože jsem nikdy taková nebyla. Nové já se mi ale líbí. Neříkám, že to není sexy...a dokážeš se ubránit..ale nechci, aby se ti kvůli mě něco stalo. Nebo někomu jinému. Zavrtím nad tím hlavou. Nemám ráda násilí a to vlastně asi žádná ženská. Když taxík zastaví u našeho domu, tak zaplatím (pokud mě nepředběhne Dawid) a vystoupíme. Tak tohle je nás dům...maličký, jak jsem říkala.. Ukážu mu naše "doupě" a vytáhnu klíče, abych mohla odemknout. Podle bot je sestra někde v tahu a doma jen mamka. Musíš být tiše.. Napomenu ho s úsměvem a vyzuji si lodičky. Dáš si něco k pití? Nebo k jídlu? Podle jeho přání vezmu pití, které mu strčím do ruky a ještě nějaké ovoce k zakousnutí. Pak už ho chytnu za volnou ruku a vedu do svého pokoje, který rozrazím špičkou nohy. Tohle je mé království.. Řeknu hrdě a věci odložím na stolík. Sehnu se ke světýlkám, které zapnu, takže je v pokoji příjemné přítmí.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Tue Mar 06, 2018 10:35 am

Co by se mi asi tak mohlo stát. Hubu mi rozbili tolikrát že jsem na to zvyklý a nějaká ta jizva dělá přece muže. Dál už to a sní ale nehodlám řešit. Musí si zvyknout že jsem takový jaký jsem. Nebudu se kvůli nikomu měnit. Ani kvůli ní. Buď miluješ toho druhého takového jaký je nebo to nemá smysl. Například Em je právnička a miluje mého otce i když je to drogový dealer o čemž samozřejmě ví. Doteď nechápu jak ji táta mohl dostat ...teda jo chápu on je jako prototyp dokonalého frajera. Kéž bych byl jako táta. Po asi 10 minutách jízdy jsme před jejich domem. Je hezký, malinký ale hezky upravený. Ona si asi pořád neuvědomuje že jsem žil čas v polsku...a nežil jsem ani zdaleka v tak hezkém domě jako má ona. Samozřejmě zaplatím. Ostatně já mám peněz dost tak proč by platila. Vejdeme dovnitř kde si zuju boty a zavrtím hlavou nemám chuť na nic krom jí. Teda jo nechám si přinést sklenku vody. Pak už zapadneme k ní do pokoje. Máte moc hezký dům...Takový útulný. Myslím to upřímně ten náš je strašně velký a možná by se zdál i trochu neosobní. Vezmu jí z rukou veškeré věci co odložím na stůl a hned se přesunu k ní. Ruce jí položím na boky a nahnu se k jejímu krku. Ta postel vypadá pohodlně...co ji vyzkoušet. Zavrním a stisknu jí zadek. Má ho krásně pevný. Navíc má na sobě tak málo látky že by stačilo sjet o kousek níž a byl bych u kalhotek...
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Isabella Suarez Tue Mar 06, 2018 10:53 am

Pochválí nám dům, za což ho odměním úsměvem. Taky se mi líbí, i když to není kdoví co. Ale jak říká, je útulný. Odložíme věci a než stihnu cokoliv udělat, tak už je u mě. Nebudeš mi to věřit, ale už jsem jí zkoušela tolikrát.... Zasměji se a pak mi dojde, jak to mohlo vyznít.. Teda ne tak, jak si myslíš..jako sama...sakra.. Zabrblu rozpačitě a hned zrudnu. Jsem pako. Nápad je to dobrý, ovšem...je doma máma a..neumím být moc potichu.. Zaculím se na něj jako andílek a prsty mu přejedu po šmouhách, co má na svetru. Ten se mi zrovna dost líbil..budu ti muset pořídit nějaký podobný... Přemýšlím nahlas, než k němu zvednu oči. Ale teď tě ho budu muset zbavit..vypadáš jako rváč.. Usměji se na něj a chytnu ho za spodek svetru. Pomalu ho začnu sunout nahoru, až musí dát své ruce nahoru. Svleču mu ho a dlaně mu pak vrátím na hruď. Má jí tak pevnou a horkou. Prsty mu začnu přejíždět po tetování. Líbí se mi tvé tetování...hodí se k tobě.. Zvednu na vteřinu k němu oči a pak je zase skloním k tetováním.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Tue Mar 06, 2018 11:04 am

Aháá..takže už ji zkoušela tolikrát. Ta holka něco plácne a ani netuší jak to může vyznít. To je tak roztomilé. Stále ji držím za zadek a pevně ji k sobě tisknu. Nooo teď už to nezakecáš...takže jsi taková malá koketa že... Zavrním a musím se zasmát. Opravdu neumí být potichu ale jestli tu nemůžem sexovat měli jsme jet ke mě tam by se to ztratilo navíc táta s Em jsou na dovolené. Zrovna jí vyjedu od zadečku na stehna a začnu pomalu šatičky vyhrnovat než se seknu. Ts Ts Ts...na to aby jsi mi pořizovala obleční je trochu brzo nemyslíš...navíííc...do oblečení si kecat nenechám. Řeknu to lehkým tonem jako vtip ale myslím to smrtelně vážně. Nechám si svetr sundat. Pod ním mám bílý nátělník, opět sjedu prsty k okraji šatů a vytáhnu je nahoru aby jsem mohl stisknout její krásný zadeček jen v kalhotkách. Pořádně ji po něm plácnu. No to já mám taky rád určité tvé ...partie.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Isabella Suarez Tue Mar 06, 2018 12:15 pm

Nejsem koketa! Ohradím se dotčeně. Zná už mě na to, aby věděl, jaká jsem a že zrovna tohle nemám v povaze. Mám být? Poprovokuji ho škádlivě a uculím se. Je to brzo, ale tenhle byl prostě dobrý...Tak to zkus vyprat a nebo sežen nový...protože jsi v něm k sežrání. Pochválím ho a rovnou mu zašpiněný svetr stáhnu. Obdivuji pak jeho tetování, které ho dělají ještě drsnější a zároveň mega sexy. To mě lichotí...ale jak už jsem řekla..nemůžeme spolu nic mít.. Snažím se ho od sebe odtáhnout, s jiskřičkami v očích. Popravdě mám trochu v hlavě, když jsem měla na můj vkus dost drinků. A jo, chci ho, strašně moc, ale jak mám být sakra ticho? Neumím to! A bylo by těžké to asi zkoušet. I když mámě by to mohlo být jedno, že? Její druhá dcera tu kolikrát předvádí takový cirkus, že tohle by bylo asi jedno.. Počkej..nemáš zašpiněné i kalhoty? Udělám andílkovské pukrle a začnu mu je zručně rozepínat.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Tue Mar 06, 2018 12:43 pm

No jasně zlato nejsi koketa. To co tu předvádíš vubec není koketování. No a to co předvedla na párty u mě doma to rozhodně koketování nebylo. Musím se tomu v duchu pobaveně zasmát. Buď si na hodnou umí sakra dobře hrát a nebo prostě je tak nevinná že si neuvědomuje jak některé její řeči a posunky působí na chlapy. Svetr skončí na zemi. Není tak těžké se zbavit skvrn od krve.. Už jsem to párkrát dělal takže ručím za to že svetr bude jako nový. Utvrdí mě v tom že nic nebude a ve mě začne vřít krev. Tohle dělat přece nemůže...prvně mě nažhaví a pak řekne něco takového? Nakonec ještě začne s kalhotama. Doprdele dělá to naschvál nebo co ? Je mi jedno jestli to její máma uslyší nebo ne. Nemá mě provokovat ...takže si za to vlastně může sama. Zvednu si ji do náruče a přitisknu ji tvrdě na stěnu. Nehraj si se mnou Bello... Zavrčím, šaty má vyhrnuté až k pasu takže jediné co mi překáží jsou kalhotky. Zručně je roztrhnu a prsty rovnou najdu tu vlhkou skulinku. Dvěma do ní zajedu, nezačnu pomalu ale rovnou s nimi rychle zapohybuji, chci aby se cítila stejně frustrovaně jako já. Dřív ale než stihne dojít k vyvrcholení je z ní vytáhnu a nechám ji odpočinout abbych mohl začít nanovo.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Isabella Suarez Tue Mar 06, 2018 12:55 pm

Nemám s tím takové zkušenosti..jako ty nejspíše Reaguji na skvrny od krve a zavrtím hlavou. Má pravdu, neuvědomuji si, co dělám. Ani to, že ho až tak provokuji. Nejsem sestra, která to dělá úmylně. Začnu mu rozepínat kalhoty. Teď to možná úmyslně je, ale je to posilněné alkoholem. Možná už ale dostávám dost kuráže i mimo alkohol. Ale stále budu jeho hodná holčička. Když mě ale chytne a přitiskne na zeď, tak vypísknu.. Dawide.. Vydechnu jeho jméno. Zavrčí takovým stylem, až se mi v těle zvýší adrenalin. To je tak sexy!! Když mi roztrhne šaty a hned do mě vloží prsty, tak zavzdychám nahlas, ale hned se krotím. Začnu se raději kousat do jazyka. Už se blížím ke konci, ale on přestane. Sakra Dawide! Zavrčím teď pro změnu jí frustrovaně a zadívám se mu do očí.. Prosím.. Pronesu tiše, ale naléhavě. Potřebuji se dodělat. Jednou rukou se ho držím a druhou si sjedu na klitoris, abych si to dodělala sama. Třeba ho to i překvapí, ale kdo to má sakra vydržet?
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Wed Mar 07, 2018 8:42 am

Hraji si s ní jako kočka s myší. Skoro ji udělám ale v poslední chvíli ji nechám jen tak. No a když se rozhodne si to dodělat sama odlepím se s ní od zdi a ruce jí sevřu v pevném stisku za zády aby se sama sebe nemohla dotýkat. Nene ...mě nijak neobehraje, teď se budem řídit podle toho co chci já. Pohodím ji na postel, jednou rukou zvládnu sevřít obě její a dát jí je za hlavu. Mám chuť si s ní hrát a ona mi to nebude kazit. Necháš ty ruce pěkně za hlavou zlatíčko. Když chci umím nasadit opravdu autoritativní ton. Ujistím se že s rukama nehodlá hýbat a v rychlosti si svléknu zbytek oblečení co mám na sobě. Ne zrovna šetrně si ji otočím na všechny čtyři, než do ní vniknu ptákem ještě si s ní trochu pohraju prsty. Jsem už ale tak vzrušený že to nemůžu déle odkládat. Proniknu do ní až na doraz a samou slastí se mi z úst vydere spokojené zavrčení. Boky jí samozřejmě drtím pevným sevřením dlaní.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Isabella Suarez Wed Mar 07, 2018 10:13 am

Je to vážně hrozný pocit, balancovat na propasti a nemoct se udělat. Připadám si tak bezbranně. Chci si to dodělat sama, ale nenechá mě. Sevře mi silně ruce, až zavzdychám. Po chvíli mě pohodí na postel, jako bych byla snad nějaké peříčko. Chytne mi obě ruce a přikáže, abych je nechala za hlavou. Nemám sílu, ani chuť mu teď nějak vzdorovat. Dobře.. Zabrblu alespoň tiše a sleduji, jak se svléká. Je to podívaná, co si budeme povídat. Jakmile si mě otočí na všechny čtyři, tak maličko vypísknu. Nečekala jsem to. Čekám, že už do mě pronikne, ale ještě mě provokuje prsty. Už si zase myslím, že se udělám, ale přestane. Jeho prsty vymění za svého nejlepšího kámoše. Pevně chytím prostěradlo a kašlu na mámu. Začnu vzdychat a přirážet k němu svým zadečkem. Přijde mi, jako bych měla každou chvílí umřít slastí. Udělám se, ani nevím jak rychle. Hrudí dopadnu na postel a nejraději bych se vymámila, ale buší do mě dále, takže mi jen prodlužuje orgasmus. Zakousnu se do peřiny, abych neřvala nahlas, protože je toho na mě už příliš.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Wed Mar 07, 2018 10:30 am

Přirážím do ní jako zběsilý, chci se už taky udělat ale zároveň ji přece musím potrápit aby věděla co ode mě má čekat. Takový prostě sem, sex je pro mě ve vztahu opravdu důležitý, navíc jsem dost dominantní a mám to rád drsně. Po chvíli přirážení se Bell udělá, já ještě nejsem takže pokračuji dál. O chvíli později se udělám taky. Chvíli v ní ještě zůstanu a oddychuji, nakonec ji pořádně plácnu po zadku a lehnu si vedle ní. Ztěžka oddychuji, potřebuju sprchu jsem celý olepený od potu. Ale na druhou stranu jsem spokojený konečně jsem se po celém večeru uvolnil. POhladím ji po zádech a dám jí polibek na rameno.Zlato kde máte sprchu? Zvednu se do sedu a počkám kam mě nasměruje. Jakmile mi ukáže kam jít zvednu se a zamířím rovnou do sprchy, kde na sebe nechám stékat horkou vodu. J to uvolňující po tom napětí co se ve mě nahromadilo při bitce. Teď bych si dal ještě trochu LSD a bylo by to perfektní. No možná mi bude stačit i pouhá cigareta.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Isabella Suarez Wed Mar 07, 2018 10:46 am

Přijde mi to nekonečné, ale zároveň tak krásné. Tohle jsem ještě nezažila. Vždy se chlapi snažili, aby mi neublížili a bylo to jen něžné. Popravdě se to vůbec nedá srovnávat. Tohle je něco. Když to skončí, ještě mě plácne po zadku, až vyjíknu. Zadýchaně se na něj podívám, když dopadne vedle mě. Nemám nějak slov. Když se pak zeptá na sprchu, tak ho naviguji. První dveře vlevo, když vyjdeš.. Sleduji, jak odchází a mezitím se rozvalím v posteli. Šťastně se usměji. Opravdu jsem po dlouhé době upřímně šťastná. Až pak vstanu a přejdu ke skříni, abych si na sebe dala jen přehoz.
Suarez house 61zIAIr7OkL._UL1500_
Když se pak vrátí, tak k němu přejdu a prsty mu přejedu mokré vlasy. Taky si skočím do sprchy.. Tak na mě prosím počkej. Až pak se zasměji. Ne, že by se ti chtělo zdrhat...ale tak kdyby náhodou. Mrknu na něj a vezmu si ještě kalhotky jen s nátělníkem a zamířím do sprchy. Sprchu si dám rychlou, takže se během chvilky vracím k němu, jen v kalhotkách a nátělníku.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Wed Mar 07, 2018 11:12 am

Sprchu si užiju, konečně ze sebe smyju všechnu tu krev a pot a špínu z celého večera. Zastavím vodu a vylezu na hřejivou podlahu, osuším se a pusu si vypláchnu ústní vodou co najdu u umyvadla. Teprve potom s ručníkem kolem pasu vejdu do Bellina pokoje. Neříkám že mě nenapadlo utéct ale jsem moc unavený na nějaké utíkání oknem. Řeknu to s naprosto vážnou tváří ale i tak jí musí být jasné že je to vtip. Poplácám ji po zadečku a vlezu si do postele. Mokrý ručník dám na radiátor a ani se neobtěžuju nátahnout si trenky. Vlezu si pod peřinu a spokojeně zamručím. Opravdu jsem už unavený takže není divu že se mi začnou klížit oči a za chvíli usnu.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Suarez house Empty Re: Suarez house

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru