Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deutsch house

+4
Eddie Edwards
Ed Sheeran
Casey Deutsch
Admin
8 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Deutsch house Empty Deutsch house

Příspěvek pro Admin Wed Jan 03, 2018 8:29 pm

Deutsch house 26169258_858294734356442_8733987181480488547_n

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 03. 01. 18

https://london.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Casey Deutsch Thu Jan 04, 2018 10:27 pm

Přišel den D. Párty, na kterou se těším celý týden. Ani nechápu proč. Prostě se po dlouhé době chci bavit. Navíc si chci být ještě blíže se sestrou. Mám jí moc ráda a tak nějak doufám, že i ona mě. Obleču se do černých šatů a udělám vysoký culík. Narozdíl od Zoey vypadám jako bych vyšla z kláštera. Ale co, mě se to líbí. Teď už jen doladit hudbu a alkohol. Po další hodině začnou chodit lidi. Dost takových, co znám ze školy, ale zase na druhou stranu i takových, co vidím poprvé. Většina z nich je starších. „Hej, Zoey..znáš všechny ty lidi?“ Zeptám se jí zvědavě a v ruce mi přistane panák od Justina. Spolužák Jasona, kterému se očividně líbím. S díky si s ním přiťuknu a rovnou se napiju. Zapálí mě v krku, až se maličko zakašlu. Zasmějeme se tomu všichni společně a slyším i poznámky, že neumím pít. No co, jsem prostě nezkušená, jen to nedávám najevo. Justin se snaží mi vnutit dalšího panáka. Převezmu ho jen proto, že se na mě Jason čučí jako na malou holku. Raději se pak od nich odpojím a zajdu si projít dům.
Deutsch house Haley-lu-richardson-brett-dier-jessica-lu-young-kieslowski-premiere-10
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Ed Sheeran Thu Jan 04, 2018 10:40 pm

Myslím, že Vik zabiju. Donutila nás společně s Eddiem jít na párty k sestrám Deutsch. Tohle bude rozhodně moje smrt. Jak se znám, nejspíše skončím někde zavřený v pokoji a Jason po mě bude házet shnilé rajčata. Brr. Ještě že tam budou Eddie s Vik. Vik si musí ještě něco zařídit, takže tam s Eddiem pojedeme sami. Určitě to zvládneme, jsme přece velcí kluci. Dnes se obléknu docela slušivě, ale ne tolik, aby lidé poznali, že jsem bohatý. Chci si vše vybudovat sám, navíc neberu bohatství svého táty, jako svoje. Nasednu do své Impaly a zamířim pro Eďoše. Před jeho chatrčí zatroubím. Eďoš doběhne, celý vyfešákovaný...no na jeho poměry vyfešákovaný. „Sluší ti to, Bro. Svetr po dědovi?“ Rýpnu si pobaveně a zařadím, abychom mohli jet k holkám. U nich zaparkuji a nervózně se zařadím vedle Eddieho. „Myslíš, že to byl dobrý nápad?“ Šeptnu k němu a rozhlížím se po celém baráku. Lidí je tu jak much. Všichni se na nás dívají tak nějak zvláštně. Ale nic, na co bychom nebyli zvyklí. Všimnu si Zoey a jak od ní odchází Jason. Moje příležitost jí jít alespoň pozdravit. „Skočím nám pro pití“ Řeknu Eddiemu a zamířím k Zoey. Když jsem u ní, tak si mírně odkašlu. „Skvělá párty..“ Pohlédnu na ní a narovnám se.
Deutsch house 814617e7da5b3e0f973bff69e74cf9e8
Deutsch house 78bd37b838362710b7ef540f7eb02027
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Fri Jan 05, 2018 4:33 pm

Zase párty už ani nepočítá kolik jich v jejich luxusním domečku pořádala. Ještě štěstí že je tatínkova holčička , jí by nikdy nic nezakázal. Nakoupí spoustu alkoholu a samozřejmě si koupí i nové šatičky celé čistě bílé s odhalenými zády a k tomu samozřejmě botičky na pěkně vysokém podpatku. Doma s Cass vše připraví, Zo má svůj tradiční bitch styl a Cas...no je jako malá jeptiška ale to je celá ona vždycky byla ta chytřejší a skromnější zato Zo ta byla vždy rozmazlená a tak trochu mrcha. Lidi se k nim už pomalu hrnou a to párty ještě ani nezačala. S Jasonem a Cass se baví v kuchyni kde popíjejí. Zo už je zvyklá na alkohol ale je zvědavá co to udělá s Cass ta přece jen pije takhle v podstatě skoro poprvé. Nebuď tak konzervativní ...jasně že některé lidi nezná ale to mi nebrání s nimi chlastat no ne? Zasměje se a je vidět že už má něco upito ale zatím je to v normě. Po pár panácích se od ní Jason odpojí aby pozdravil kamarády. Postává tedy se skleničkou v ruce a lehce pohupuje boky do rytmu. Má opravdu dobrou náladu takže když se vedle ní objeví Ed dokonce se usměje. Díky...dáš si něco? Zeptá se a už mu podstrkuje do ruky whisky. Zamává na pár lidí a pak se otočí zpět k Edovi. Tak nějak jsem si myslela že ty na tohle nejsi ...a Eddie už vůbec ne. Povytáhne obočí.Deutsch house Zoey-deutch-spike-tv-s-2015-guys-choice-in-culver-city_1
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Eddie Edwards Fri Jan 05, 2018 4:48 pm

Nikdy by si nepomyslel že půjde na párty a ještě k tomu k holkám, které jsou pro ně tak nedostupné. Ale Vic mu pomůže se alespoň relativně slušně obléknout. Dokonce se i navoní a oholí si svůj oblíbený knírek. No na jeho poměry je opravdu vyfešákovaný. Vic si ještě musí zaběhnout pro materiály ke studiu ke své kamarádce a dojede později takže čeká na Eda, který ho má vyzvednout. Už z dálky slyší nezamněnitelný zvuk impaly řítící se po silnici. Naskočí k němu na sedadlo spolujezdce. To je můj nejlepší svetr kámo. Zasměje se a pak dodá.Ale to že je po dědovi nepopírám. Po chvíli zastaví před opravdu pěkným domem. Hm přesně tak si představoval že Cass bydlí. Je z toho nervozní když vidí všechny ty lidi ale s Edem to dají. Musí to dát nebo budou za ještě větší podivíny. Pokývne Edovi a společně se vydají dovnitř. Postaví se kousek dál od ostatních. Dobře...vem mi něco nealkoholického. Nabádá Eda, který jde pro pití, zůstane tedy tam kde je a pouze se rozhlíží po ostatních co přišli...moc lidí nezná vlastně jen spolužáky a tím to končí.Deutsch house Fbedc15e66aa96a075830728f0fbfcab
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Casey Deutsch Fri Jan 05, 2018 6:04 pm

Jen zavrtím s úsměvem hlavou. Jsme jiné, tady se to ukazuje. Zoey nevadí cizí lidé, ale mě ano. Je to přece jen náš dům a co kdyby tady něco zničili. Nejhorší je, že taťka je na její straně, protože je jeho miláček. Ne, že bych já nebyla, ale na ní drží. Možná je to i tím, jak moc jsou si podobní. Po druhém drinku si vezmu třetí a zastavím se opodál. Alkohol na mě začíná působit. Je to tím, že nikdy nepiju a když, tak si dám jen málo. Takže na mě působí až moc lehce. Stále mě to nutí se usmívat a tváře mám červené. Pohledem vyhledám Zo, která se baví s Edem. Nadzvihnu obočí. Kde je Ed, tam je určitě i Eddie. No jasně, stojí kousek ode mě. Jestli čekáš na Eda, tak si ještě počkáš.. Pomyslím si. Je to tak, protože když se sestra s někým baví, není to na minutu. Kdoví, co po něm potřebuje. Třeba napsat domácí úkol? Možná. Díky alkoholu, nebo nevím čemu, se rozejdu k Eddiemu. Nechci tady postávat sama, protože se bojím, aby si mě neodchytil Justin. Je šikovný, ale já na něj nemám dnes náladu. Ahoj, Eddie. Bavíš se? Zeptám se ho s úsměvem a natáhnu k němu drink. Dáš si?? Pokud ano, tak ho nechám si drink převzít, pokud ne, nechám si ho u sebe. Co by jsi řekl prohlídce domu? Myslím, že jsi tady poprvé..že? Nevzpomínám si, že by tady kdy byl. Nikdy s Edem nechodili na naše párty. Proto jsem i překvapená, že jsou tady. Jak se jinak cítíš? Narážím na den, kdy spadl před školou. Nebylo to moc jemné.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Ed Sheeran Fri Jan 05, 2018 6:14 pm

Už to, že se usmála je pro mě takové malé vítězství. Sluší jí to neskutečně. Sice je na můj vkus až moc vyzývavá, ale taková ona je. Nesmím vypadat jako puberťák, co po ní slintá a tak se snažím tvářit normálně, ovšem někdy mi to ujede a usměji se jak debil. Převezmu si od ní panáka a nedůvěřivě k němu přičichnu. Fuj. Tak..teď už si dám nejspíše tohle Zasměji se rozpačitě.
Deutsch house Swooning
Všimne si, že jsme na téhle párty nejspíše poprvé, takže mi to dá i najevo. Nejsme, ale řekly jsme si, proč ne...navíc jsem tu jako doprovod Eddieho sestry, ta nás vlastně vytáhla Svěřím se jí a rozhlédnu se. Kde jen je? Pohledem spočnu pak zpět na Zoey. Nedívej se na ní až moc, vole.. Kde máš přítele? Zjišťuji jeho nynější polohu, abych se mohl co nejrychleji zdekovat. Netoužím po tom, aby mi tady přede všemi něco udělal. Přece jen, je to Jason.
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Fri Jan 05, 2018 6:35 pm

Tohle je její život. Nikdy nekončící párty a žádná zodpovědnost. Proč taky její hezký kukuč vše vyřeší tedy až na jednu věc. Blíží se pololetí a ona stále neodevzdala esej o otroctví v americe. Proč taky? Vždyť ji to nezajímá nějací černoši a jejich problémy se jí opravdu netýkají. Jenže teď je párty a ona se má bavit tak se baví. Když k ní příjde Ed vlastně nemá potřebu se k němu chovat špatně protože je nikdo nesleduje. Všichni se dobře baví a oni jsou mimo dění takže mají relativní klid. Počkej...chceš mi říct že Victoria je tu s tebou na rande?... Vykulí oči a pobaveně se usměje. Netušila že Vic je na takové inťouše a geeky. To jí dá ještě pěkně sežrat. Bude z toho uplný virál Vic a Ed romantická láska jako od Shakespeara. Jason se potřeboval trochu...uvolnit. Řekne jakoby nic i když její jasné že někde s kámoši právě šňupe kokain. To jí moc po chuti není ale přežije to. Prohrábne si dlouhé vlasy a kopne do sebe panáka. Ale no tak Eďoušku píj nebo ti s tím pomůžu. Dlouhými prsty jej chytne za ruku ve které drží kelímek a přišoupne mu ho k ústům aby se napil.
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Eddie Edwards Fri Jan 05, 2018 6:43 pm

Postává v rožku a v duchu přemýšlí nad teorií relativity kdyby to šlo nejraději by se dostal do nasa aby mohl kandidovat na prvního člověka vyslaného kolonizovat mars. Zabaví se svými myšlenkami takže mu ani nepříjde divné že Ed se dlouho nevrací do reality jej vrátí až známý hlas. Kdyby to byl film tak by se scéna zpomalila a začala by hrát nějaká ze slavným milostných odrhovaček přesně ve chvíli kdy by mu na ní spočinul zrak. Ale teď nejsme ve filmu a celým domem otřásají tony nějakého otřesného popového šlágru co zrovna letí. Ahoj Cassey...ehm...já nepiju alkohol...teda pokud v tom je alkohol nebo co to vlastně je? Trochu neví co říct takže se zakoktá ale působí to roztomile ne nijak přiblble. Kelímek si od ní ale nevezme protože je to nehygienické a on přece stejně nepije alkohol přičemž pochybuje že by mu nabídla mlíko nebo džus takže radši mlčí a jen se pousměje. Máte moc krásný dům ...rád se podívám na jeho větší část když budeš tak hodná a uděláš mi průvodkyni. Je nemotorný s ženami takže to jde poznat ale co už nic s tím nenadělá dokud nezíská nějaké to sebevědomí. Bože proč nemůže být hezčí.Kdyby byl byla by jeho ale takhle nad ní může leda tak potají slintat.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Casey Deutsch Fri Jan 05, 2018 6:54 pm

Je v tom alkohol.. Zasměji se lehce jeho reakci. Působí to roztomile. Přece jen, Eddie není sice playboy, ale roztomilý je. Třeba kdyby se ostříhal a vyměnil svetry za něco jiného, tak by mu to mohlo pomoct se cítit lépe. Ale co já vím, co on má v hlavě. Vlastně vím, učení. To je on. Ne, že bych byla nějak extra jiná, ale nedávám to moc najevo. Díky..ráda Ujistím ho a začnu s ním procházet dům. Tady dole je obývák..kuchyně.. Popíjím u toho drink a ukazuji mu. Nakonec dojdeme ke schodům. Pokračování nahoře Usměji se a vycupitám ty schody dva kroky před ním. Když jsme nahoře, tak ukazuji prstem. Tam je pokoj táty..tam sestry..Pokoj pro hosty..a v rohu je můj Vedu ho pomalu k pokoji a u toho dopíjím kelímek. Třetí panák, není se co divit, že jsem jako omámená. Otevřu dveře a vejdu dovnitř. Počkám, až tak udělá i Eddie a zavřu. Udělám pár kroků k houpačce, na kterou se posadím. Tohle je mé království..a je tu nádherný výhled. A ty peřiny.. Vstanu a žuchnu sebou do postele, až se zasměji. Jsou tak moc měkké! Jaké to zjištění. S roztomilým úsměvem k němu otočím hlavu, ani jsem si nevšimla, že se mi trochu vyhrnuly šaty.
Deutsch house 16240533e735cde94afb93626ca65dd3
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Ed Sheeran Fri Jan 05, 2018 7:03 pm

Ne, že by přímo na rande..jako ona tady ještě není.. Zamotám se do toho a brblu. Snad jsem jí teď neudělal nějakou ostudu, ta mě sežere. No, nedá se. Spíše Eddie mě sežere. Rozhlédnu se a nevidím ho, třeba šel ven se dívat na hvězdy. Vrátím se pohledem k Zoey. Aha..uvolnit Ani netuším, co to u nás mladých znamená? Jako že šel..třeba se protáhnout? No jasně, však je to sportovec! Vždyť já piju Rozpačitě se usměji a pak se pořádně napiju, až mě to nepříjemně zapálí na jazyku. Nejsem zvyklý na pití. Jak by taky. Možná bych tě tu měl nechat..určitě se každou chvíli vrátí Rozhodně se s ním nechci setkat tváří v tvář. Pamatuješ na to léto před pěti lety? Nevím, proč mluvím právě o něm. Že by to bylo kvůli tomu, že jsem si tam uvědomil, jak moc se mi líbí? Nechala sis tu knihu? Možná to pro ní nebylo romantické, ale pro mě to bylo docela velké gesto. Když někomu jen tak dám knihu, tak už je to co říct! Kór, když nebyla nová, ale byla cenná, protože v ní bylo až moc vzpomínek.
Deutsch house Giphy
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Fri Jan 05, 2018 7:28 pm

To jak se do toho zamotá je opravdu rozkošné. Proboha vážně jí něco takového proběhlo hlavou? Kopne do sebe dalšího panáka a když se Jason stále nevrací už jí to začne trochu štvát. Měl by se jí věnovat ne se někde ufetovat. Nalije si další drink hned potom co Eda donutí vypít ten jeho. Byla by asi sranda vidět jej opilého. Ostatně to se taky může velice rychle stát stačí navrhnout správnou hru. Z myšlenek ji vytrhne opět Ed. Nemyslím si že by se tu Jason ukázal příštích dvacet minut. Řekne to dost popuzeně ale hned se zase usměje když zmíní knihu a léto, které bylo poněkud zvláštní. Přece jen zrovna to léto trávila skoro celé právě s Edem. Rozumněli si ale to byli ještě děti teď je dospělá a potřebuje chlapa, který jí vylepší postavení na škole zkrátka někoho reprezentativního. Joo...tu knihu...ehm myslím že ji mám někde v pokoji... Řekne to schválně s nezájmem a modlí se aby se do jejího pokoje nekoukl. Ta kniha leží na čestném místě na poličce hned vedle fotky jí a její sestřičky. A kdyby ji prolistoval zjistil by že ji má založenou jejich společnou fotkou. Jsou na ní v létě jako děti vyfocení ve vřelém objetí a nejen to dávají si na ní dokonce rozkošnou dětskou pusu. Rychle se vzpamatuje a kopne do sebe dalšího panáka to se ale už lehce motá na vratkých podpatcích.
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Eddie Edwards Fri Jan 05, 2018 7:40 pm

Rád se jí nechá provést po domě. Mají ho krásný a je vidět že jsou poměrně bohatí tohle si jen tak někdo dovolit nemůže. Následuje ji a prohlíží si jednotlivé pokoje. Nebo respektive pokoje, které mu ukáže. Bazén na zahradě je opravdu pěkný ale opravdová senzace příjde ve chvíli kdy se dostanou do jejího pokoje. Překvapeně otevře pusu...opravdu má v pokoji houpačku? Máš perfektní pokoj...a ta houpačka je opravdu boží.Deutsch house Tumblr_inline_nzr7iutJrj1rifr4k_500
Udělá pár kroků do místnosti a pousměje se jejímu pádu do peřin. Kdyby to šlo skočil by do nich za ní a ...a co vlastně? Vždyť nikdy s holkou nebyl , neví co by udělal. Zamyšleně ji pozoruje ovšem když se jí vyhrnou šaty tak zrudne a projede si vlasy rukou. Neví co říct nebo kam se dívat a doprčic...opravdu se tohle děje? Nejistě přejde k její posteli a posadí se. Tak Cassey...co ...co třeba ráda čteš? Zkusí nahodit téma které by jej odvedlo od myšlenky jejich stehen, které jsou tak blízko že by se jich mohl dotknout. Nehledě na její růžové rtíky, které by nejraději zulíbal.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Casey Deutsch Fri Jan 05, 2018 7:52 pm

Že?? Tu jsem si vyprosila..no jen mi řekni, kdo se může pyšnit houpačkou v pokojíku? Nadzvihnu bradu, jako bych se chvástala, ale nakonec se zasměji. Nikdy jsem nebyla namyšlená, i když peněz k tomu mám dost a i sestru, která by mě takovou nejspíše chtěla. Jenže Zo to dokáže odedřít za nás za obě. Skončila jsem v posteli, kde to bylo tak příjemné. Alkohol už mi pěkně koloval v těle a já se jen stále usmívala a přišlo mi, že hořím. Otočim se na posteli zrovna, když si Eddie přisedne. Rozepnu si dva knoflíky na šatech, až se mi dost zvětší výstřih. Promiň, je tu strašné vedro..co že ses ptal? Jo, čtení..no..nejraději asi Thrillery nebo detektivky. Ráda si hraju na tu, co chce vyřešit případ Když to řeknu takhle nahlas, tak si připadám jako pako..no co. Víš co, Eddie? Vždy mě zajímalo.. Pomalu k němu natahuji ruku. Jak asi vypadáš bez brýlí.. Dokončím pohyb a brýle mu sundám. Na chvíli se seknu na tom, že takhle vypadá úplně jinak! Rozhodně lépe.. Brýle mu někam odložím a dívám se mu do očí. Rukou mu přejedu po jeho, kterou se opírá o postel. Nemůžu si pomoct, ale v téhle chvíli mě přitahuje. Je v něm něco..zvláštního. Obratně si na něj sednu obkročmo (jak jen mi to mé opilectví povoluje) a prohrábnu se mu ve vlasech. Eddie Edwardsi...byl už jsi s holkou? Kde se to do mě do háje bere?? Nikdy bych se na tohle nedokázala zeptat..ale teď to jde až moc jednoduše.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Ed Sheeran Fri Jan 05, 2018 8:00 pm

Takže tě tu můžu ještě těch dvacet minut okupovat? Seberu odvahu a zeptám se jí. Stejně si nás nikdo nevšímá, jsme tu, jakoby sami. Dívám se na její krásnou tvář a snažím si jí takhle zapamatovat. Než přijde další den a z ní se stane opět mrcha. (Ne, že by teď nebyla). Stále v ní ale vidím tu milou holku, které jsem dával kytku do vlasů a četl jí z knihy. Aha...no tak, aspoň jsi jí nevyhodila Pousmál jsem se a nervózně si přešlápl z nohy na nohu. Jak bych se vedle takové krásky mohl cítit sebejistě? Vždyť ona ničí úplně všechno moje sebevědomí (kterého je sakra málo). No a co se na takových párty děje? To jen stojíte a popíjíte? Ne, vůbec jsem teď nezněl jak naprostý blb. Když ale já to vážně neznám! My s Eddiem si vždy jen zalezeme do pokoje a hrajeme na playstationu. To nás baví a to je naše. Nebo se učím. Potřebuji se dostat na Oxford. Sám, bez tátových konexí. Nikdo nesmí vědět, že jsme bohatí. Až moc by toho zneužívali a přišlo by ještě dvakrát tolik pomluv. Už tak si ze mě dělají srandu, že jsem šprt.
Deutsch house Ed-sheeran-close-gif
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Fri Jan 05, 2018 8:35 pm

Pokrčí rameny a olízne si rty. Jak chceš Ede...ale aby Vica nežárlila. ZAsměje se, musí se totiž opět chovat jako mrcha aby zahnala pocit vlastní nejistoty. Když vypadáš že máš sebevědomí až na půdu je život mnohem jednoduší. Navíc ona si ho jednoduchý opravdu dělá. Její obličej, tátovy prachy a Edova hlava ji může dostat vlastně kam bude chtít. No ano...Ed by jí přece mohl napsat tu esej.V hlavě se jí rodí opravdu ošklivý plán jak z Eda vymámit to aby jí pomohl. Proč bych ji vyhazovala? Lepší bude když ti něco ukážu. Vezme jej za ruku a po schodech nahoru k sobě do pokoje. No popíjí se a tančí a později se určitě zahraje nějaká hra. Vysvětlí mu trpělivě a pak už otevře dveře svého pokoje. Posaď se. Mluví rozkazovačně ale to je celá ona. Zavře za nimi a vydá se ke své knihovně ...kupodivu ano čte. Vezme starou ohmatanou knihu a podá mu ji. Pak se posadí vedle něj, lehce si zkousne ret...potřebuje aby na to zareagoval. Aby ho pak mohla pěkně využít.
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Eddie Edwards Fri Jan 05, 2018 8:54 pm

Sedí na její posteli a pozoruje tu neskutečnou show. Opravdu se vedle něj válí v posteli Cass? Tohle mu Eda určitě neuvěří. Bude si myslet že si vymýšlí . Nakonec aby prolomil ticho a zahnal ten pocit napětí co s emu hromadí v kalhotách zeptá se na knihy. Jenže ona předvede další nečekanou věc. Rozepne si knoflíky a až pak mu odpoví. Nejraději by si vydloubl oči protože mu tak nějak samovolně sklouzávají k jejím ňadrům které no ano jsou skoro vidět. Chce se zvednout a odejít ale ona pokračuje natáhne se k jeho brýlím a odloží je na stolek. Nemůže říct že by neviděl vidí ale je to o něco horší takže lehce přimhouří oči a zakoktá se. Chtěl by něco říct ale neví co. Cassey...to ..tohle ...nechceš to jen jsi opilá. Mumlá ale když si na něj sedne tak přestane a položí jí ruce na boky. Nikdy jsem nedělal to co teď...ale...je to jako sen. Zamumlá a aniž by dál přemýšlel co nebo jak nakloní se a přitiskne své rty k těm jejím. Má je sladké s lehkou příchutí alkoholu. Docela obratně se s ní otočí tak že je najednou nad ní. Pomalu jí odhrne vlasy z tváře. Jemně ji políbí a chce se odtahnout. Protože se bojí že by toho pak litovala. Ale jeho mužství je tvrdé jako kámen a to skoro nic nedělali.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Casey Deutsch Fri Jan 05, 2018 9:03 pm

Zavrtím hlavou. Chci to. Nevím, jestli je v tom hlavně alkohol, ale i tak to chci. Nikdy jsem si sice nepředstavovala, že by to bylo právě s Eddiem Ale proč vlastně ne? Protože by se mi sestra smála? Kdyby věděla, že se jen s ním bavím, už by si mě dobírala. A co teprve, když by věděla, že se ho chystám svést? Nejspíše by si klepala na čelo. Vnímám jeho horké ruce. které mi přejíždí po bocích. Z dálky slyším hudbu, která je jen krásnou kulisou. Usmívám se na Eddieho, který se kvůli dnešní párty i oholil. Hladím ho po tváři, kterou má jemnou. Pod šprtem se toho skrývá nejspíše mnohem více. Mohla bych tady teď ležet klidně s Justinem, nebo kterýmkoliv jiným krasavcem. Já jsem tady ale s Eddiem. A nelituji. Také jsem to nikdy nedělala.. Zašeptám, aby věděl, že v tom není sám. Celá se zachvěji, když se naše rty dotknou. Je to skoro, jako bych se dotkla nějaké elektřiny. Mám chuť se v první chvíli odtáhnout a na druhou stranu se k němu co nejvíce přitisknout. Tyhle pocity mě neskutečně dostávají. Prohloubím polibek. Ocitnu se na zádech a celá zadýchaná sleduji Eddieho. Nechci tohle rušit slovy a tak jen mlčím. Nechám si odhnout vlasy z tváře a znovu se políbit. Když se odtahuje, okamžitě si ho přitáhnu zpět a políbím ho na krk. Z krku přejdu rty až k těm jeho. Políbíme se a mé ruce výjdou na průzkum. Takhle odvážná jsem hlavně díky alkoholu. Dělám něco, co jsem ještě nedělala. Přejedu mu rukou po celé délce a překvapí mě, jak je velký. Nikdy jsem to nedržela v ruce. To se má jako do mě dostat? Poměrně obratně mu začnu rozepínat rifle a stále ho u toho líbám.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Ed Sheeran Fri Jan 05, 2018 9:17 pm

Žárlila? Musím znovu zopakovat to slovo. Jak by mohla žárlit? Vždyť spolu ani nic nemáme a nejspíše ani nikdy mít nebudeme. Mě se líbí Zoey, ale ta je pro mě nedosažitelná. Možná před léty, ale teď? Kluci se na škole vsází, jestli jí vůbec osloví. Já tu teď s ní stojí a cítím se jako největší král, že mi vůbec dovolila s ní na chvíli mluvit. Však jsem z toho celý paf. Sleduji jí jako obrázek. No já nevím..třeba pro tebe nebyla důležitá. Dobře.. Nechám se chytit za ruku a už ten dotek je omamný. Jdu za ní po schodech, skoro jako pejsek. Kdyby mě teď viděl Eddie, nejspíše by se mi smál. Nebo tleskal, že se mě vůbec dotkla. Aha...hry? Jaké hry? Zajímám se, snad mě nebude mít za blbce, jen jsem zvědavý. Sama musí moc dobře tušit, že jsem na takové párty ještě nebyl. Spořádaně si sednu, přesně tak, jak chce. Pak už jí jen sleduji. Rukou si prohrábnu své zrzavé vlasy. Přinese mi knihu. Hned poznám, která to je. Zvednu k ní oči.
Deutsch house Tumblr_inline_nory6bwHxh1t8ims8_250
Opravdu jí pořád máš.. Pronesu do ticha a prohlédnu si knihu. Je dost ohmataná. Jde vidět, že jí četla nejednou. Tak nějak pocítím velké vnitřní uspokojení. Nechala si věc ode mě a co víc, používala jí!
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Fri Jan 05, 2018 9:38 pm

Hrávají se různé ale dnes je na programu pravda nebo úkol. Zamumlá než zapadnou k ní do pokoje.V srdci ji bodne pocit vinny když vidí to nadšení v jeho očích. To jak se dívá na knihu, která pro ni tolik znamená. Vždyť je to Pýcha a předsudek od její milované Jane Austenové. Nemůže se ale nechat vyvést z míry vždyť ona je královna školy a dostane to co chce a teď chce esej bez práce. Proto se mu nenápadně otře prsty o ruku aby si od něj knihu vzala. Vyndá z ní už hodně starou fotku.Vidíš ? Mám i tohle... Ukáže mu ji a lehkým pohybem mu začne prsty přejíždět po koleni.Tahle techniky funguje vždycky takže počítá s úspěchem. Pomaličku se nakloní k jeho oušku, prsty pomalu postupuje nahoru.Možná bych od tebe něco potřebovala. Zašeptá a laškovně ho do ucha kousne. Už tak kraťoučké šaty odhalují dost z jejího těla, které se na něj lehounce tiskne.
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Eddie Edwards Fri Jan 05, 2018 9:53 pm

V hlavě mi běží jedna jediná věta. Ležím s ní v posteli...ležím s ní v posteli. Opakuje se v mém mozku jako kolovrátek a já nevím co s tím. Nevím jestli mám odejít a nebo to dotáhnout do konce a vzít si ji. Proboha tohle se děje jen ve filmech ne ? Skutečnost by měla být taková že se mi teď Cass vysměje a všude budou skryté kamery, které odhalí jaký jsem ňouma že jsem jim na to skočil. Docela mě ta představa vyděsí ale na druhou stranu. Casey taková určitě není...neudělala by to. Její tělo se pod tím mým chvěje a já hlupák se odtáhnu ale ne na dlouho. Přitáhne si mě zpět. Zapomenu na vše, na párty, která je dole i na to že jsem nula a začnu vnímat doteky jejich horkých rukou. Putují po mém stehně až k rozkroku. V hlavě mi vybuchne ohňostroj když se dotkne mého kamaráda i když jen před džíny. Je to poprvé co se to stane..poprvé na mně sáhla žena a jestli je pravda to co říká i já budu ten kdo má výsadní právo ji mít poprvé. Trochu neohrabaně si stáhnu svetr přes hlavu spolu s tričkem. Musím se přiznat že tělo nemám nehorší někdo by i řekl že je celkem svalnaté ale to je jen proto že doma občas s Edem blbnem s činkama, ne kvůli tomu že bychom snad chtěli sportovat ale proto že nás to zkrátka baví a je to dobrý relax. Odtáhnu její neodbitné ručky od mých kalhot a pomalu jí začnu vyhrnovat ty její školačkovské šatičky. Nechci si nechat ujít pohled na to jak se přede mnou pomalu odhaluje. Bílá stehna, kalhotky, bříško a nakonec jí je přetahnu přes hlavu a odhodím pryč. Chci se rty dotknout každého místa na jejím těle. Sice to může působit trochu neohrabaně ale teď je mi to opravdu jedno.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Casey Deutsch Fri Jan 05, 2018 10:09 pm

Nikdy bych mu to nedokázala udělat. Zesměšnit ho. Jestli by to udělala sestra? Jo, jí by to bylo pravděpodobné. Ale to bych jí nedovolila. Pokud bych do toho měla co mluvit, no. To už je věc druhá. U nás v rodině velí ona. Má cesta prozkoumat nepoznané se povede. Vždy jsem toužila se dotknout toho, co mají muži mezi nohama. Jen jsem se nikdy neodvážila. Spoustu kluků mě zvalo na rande, ale skončilo to vždy u pusy. Více jsem nechtěla. Jak je možné, že je to teď tak jiné? Budu si namlouvat, že je to alkoholem. Ségra by mě zabila, kdybych se zamilovala do šprta. Sleduji, jak si sundává svetr i s trikem a konečně se mi naskytne pohled na jeho hruď. Nikdy bych neřekla, že tohle skrývá pod těmi svetry! Natáhnu ruku a dotknu se každého jeho znaménka, které potkám. Nejvíce se mi líbí to, co má na krku. Přejíždím po něm palcem a mám chuť ho na to místo i políbit. Stehnem se mu mezitím otírám o jeho rozkrok. Nechám si odtáhnout ruce a pro změnu mu pomůžu s mými šaty. Jsou rafinované, z poloviny na knoflíky a z druhé na suchý zip. Lehce trhnu a odhalím mu tak celé své tělo jen ve spodním prádle. Je bílé, s krajkami. Tiše vzdychám, když se mě dotýká rty. Docela už jsem celá vlhká. Ještě nikdo se mě takhle nikdy nedotýkal. A já chci víc! Nepoznávám se. Nechám ho mě líbat a po chvíli se trochu nadzvihnu, abych mohla odhodit šaty pryč. Zadívám se mu do očí a jedním tahem si rozepnu podprsenku, kterou si sundám. Neuhýbám pohledem a jen se mu dívám do očí. Má hruď se nadzvihává od toho, jak moc zběsile mi buší srdce.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Ed Sheeran Fri Jan 05, 2018 10:16 pm

Pravda nebo úkol.. Zopakuji po ní a snažím se znít nevyděšeně. Pravdou ale je, že to bude hrozné. Ale nikdo neříká, že se musím účastnit, nebo snad ano? Vždyť ani Eddie by tohle nehrál. Sakra co s ním vůbec je? On mě zabije, že jsem ho tu nechal samotného! Nemám čas teď myslet na svého nejlepšího kámoše, protože je vedle mě žena, která mě přitahuje. Jen se to nejspíše nikdy nedozví. Prohlížím si knihu a když si jí ode mě vezme zpět, tak ucítím na své ruce její hebké prsty. Na sucho polknu a pak si olíznu ret, než na ní pohlédnu.
Deutsch house Tumblr_inline_noryaq8Y4h1t8ims8_250
Tu fotku, co vytáhne, si pamatuji! Byl to krásný letní den. Vlastně s ní byl každý den krásný. Já si říkal, kde se ztratila Pousměji se a snažím se nechvět, když se mě dotýká. Ani netuším, co dělat s rukama a tak tam jen tak sedím. Všechno se jí to vede na výbornou, proto když řekne, že by něco potřebovala, tak jsem jak vymazaný. Co by jsi potřebovala? Máš to předem splněno.. Nejspíše takovou odpověď čekala. Nejsem jiný, než ostatní muži. Má na mě neskutečnou sílu a ještě, když se mě takhle dotýká..raději si nenápadně poposednu kousek vedle, protože mi začíná být v téhle místnosti až moc vedro.
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Fri Jan 05, 2018 10:30 pm

Všechno se mi daří ale tak na to jsem zvyklá. Každý chlap by chtěl být na Edově místě. Rty se mi roztáhnou do širokého úsměvu když mi přislíbí že udělá cokoli. Pomaličku s nimi přejedu po jeho tváři. Musím uznat že to jak mě jeho vousy šimrají na rtech je velmi příjemné. Zastavím se těsně u jeho rtů a pohlédnu mu do očí. Nemůžu si poradit s tou esejí na téma Otroctví v americe...myslíš že by jsi mi s ní mohl pomoci? Rukou se mu sunu od kolene ke stehnu, cítím jak se maličko odšoupne a to mě pobouří. Copak on to nechce? Ale jistě že chce. Kdo by to se mnou nechtěl? Leda blázen. Samozřejmě že se s ním nechci vyspat ale musím mu za tu esej přece něco dát. Zmáčknu mu pevně stehno a rty se pomaličku otřu o ty jeho. Baví mě takhle provokovat. Je to nejlepší způsob jak chlapa přimět aby po mě bláznil. Nakonec se jen letmé otírání rtů promění ve skutečný polibek. Jazyk mi vyklouzne z pusinky a olízne jeho spodní ret. CHmmmm....chutná jako maliny....miluju maliny...
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Eddie Edwards Fri Jan 05, 2018 10:39 pm

V hlavě mám tmu. Nedokážu myslet na nic jiného než na to že přede mnou leží téměř nahá. Jediné co zakrývá její tělo jsou titěrné kalhotky a podprsenka, která o chvíli později skončí na zemi. Fascinovaně zírám na to jak je dokonalá. Není na ní nic co by se dalo vytknout. I antičtí umělci by ocenili její krásu a zvolili ji svou múzou a bohyní. Váhavě po jednom z ňader přejedu prsty. Když vidím že neprotestuje maličko stisknu a z krku se mi vydere vzdech. Proboha. Je to skutečné dotýkám se jejich prsou....vlastně dotýkám se prsou do háje. V rozkroku mi pulsuje jako kdyby mi měl každou chvíli explodovat. Sebere ale odvahu a rty se dotknu jedné ze ztvrdlých bradavek. Zavřu oči a hraji si s ní jazykem, druhou mnu mezi prsty. Aniž bych si uvědomil co dělám, zatím co se věnuji jedné z jejich bradavek volná ruka mi sjede od jejich ňader po bříšku až ke kalhotkám, lehce pod ně vklouznu a dostanu se až na místo o kterém se mi nezdálo ani v těch nejdivočejších snech. Ne že bych byl uplný blbec a nevěděl jak to vypadá ale cítit to takhle na živo je uplně neskutečné. Zvláště pak to jak je vlhká...znamená to že ji vzrušuju....já ji vzrušuju. Je to jako vyhrát NHL.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru