Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deutsch house

+4
Eddie Edwards
Ed Sheeran
Casey Deutsch
Admin
8 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Ed Sheeran Fri Jan 05, 2018 10:51 pm

V téhle chvíli mi nedochází, že je to všechno jen past. Na maličký moment uvěřím tomu, že se jí líbím. Určitě se se mnou nebaví jen proto, že by chtěla vypracovat Esej. Bože, Edo, ty jsi někdy vážně pako.. Kdybych myslel racionálně, došlo by mi, že je to hra. Jenže to nejde. Zoey je pro mě ta jediná, na kterou po nocích myslím a kterou vidím před tím, než usnu. Dotýká se mě a mačká mi stehno. Přivede mě k šílenství. Chci uniknout tomu mučení a tak se maličko popošoupnu, ale nic to nepomůže. Hned je u mě a znovu a znovu se mě dotýká. Prsty mě pálí, jak moc bych se chtěl dotknout já jí. Jenže jsem nezkušený a jen bych si udělal trapas. Vypracuji jí pro tebe.. Pronesu do ticha a když mě políbí, tak zavřu oči. Splněný sen. Tyhle dvě slova řeknou vše. Váhavě se dotknu prsty její tváře a přejedu až k jejím vlasům, kde rozprostřu ruku, abych si její tvář mohl přidržet alespoň na malý moment u svých rtů. Líbání mám zmáklé, ale to je tak vše, co dokážu. Ale alespoň v tom jí můžu ukázat, že nejsem moula. Odtáhnu se ale během chvilky a vstanu. Zoey, já tohle nemůžu.. Tak a je to. Snad první chlap, co jí odmítl. Jenže já vážně nechci být v zástupu těch dalších. Sice je pro mě jako vědro vody v poušti, ale i tak. Mám svojí hrdost a hlavně mi trochu začal fungovat i mozek. I když srdce se mi snad rozkočilo.
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Casey Deutsch Fri Jan 05, 2018 11:01 pm

Můj pokoj a jen my dva. Tohle se nesmí nikdo dozvědět, už jen kvůli němu. Justin si na mě brousí zuby a pokud by tohle vědět, nejspíše by mu dokázal i ublížit a to já nechci! Eddie se mi líbí, je svým způsobem přitažlivý, stačilo by provést jen pár malých změn. Ale ne, tohle je on..nemůžu po něm nic chtít. Navíc oba musíme vědět, že tahle noc je jednou a naposled. Teda alespoň v to doufám. Nechci mu nějak ublížit. Zároveň neumím nahlas říct, že bych chtěla randit s Eddiem Edwardsem. Jsem hrozný člověk. Bojím se řečí své sestry a to ze mě dělá ještě horšího člověka. Plně se oddám jeho horkým rtům, které mapují nepoznané místa. Bradavky mě až bolí, jak moc jsou tvrdé. Trochu se mi uleví, když se jich začne dotýkat, jenže on mě mučí. Jako by to dělal denně a byl neskutečně zkušený. Alespoň mě to tak přijde, ale to je proto, že moje zkušenosti jsou na nule. Pustím ho do svého království a ještě jak ovečka roztáhnu nohy, aby měl co nejlepší přístup. Eddie.. Tiše zašeptám jeho jméno, aby věděl, že nemyslím na nikoho jiného. Za vlasy si ho přitáhnu zpět ke svým rtům. Dusím v polibku své vzdechy a oficiálně přiznávám, že chci více. Naprosto se mu poddám. Jsem jako hadrová panenka, se kterou si může dělat, co chce. Nikdy jsem netušila, že ten, kdo si ukradne mé poprvé, bude Eddie Edwards. Lituji toho? Ne. Lituji jen toho, že si to budu muset nechat pro sebe. Nikdo z mého okolí by to nepochopil.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Sat Jan 06, 2018 8:23 am

Ano jsem mrcha co využívá lidi. A chci využít i Eda k čemu jinému než psaní ukolů by mi taky byl že? Proto teď sedím ve svém pokoji s ním a ne s Jasonem. Jason je rád že se umí podepsat. Zato Ed je chytrý a díky němu bych mohla projít do dalšího ročníku, stačí z něj vymámit tu esej. Vlastně se kupodivu ani nemusím moc snažit. Po pár dotecích mi její vypracování přislíbí. Spokojená mu tedy jako odměnu dám polibek. Ani sem nečekala že to bude příjemné spíše jsem se děsila toho aby nezačal pracovat můj dávící reflex. Jenže to jak chutná po malinách mě přinutí zavřít oči, jeho prsty mezitím přejedou po mé tváři až k vlasům. Je to tak jiné než s ostatními. Ed nikam nepospíchá a je na něm vidět že si polibek opravdu užívá. Je něžný a opatrný ale přitom je jasné že se nelíbá poprvé protože ano! Ed umí líbat kupodivu skvěle. Jenže než se vubec stihnu odtáhnout jako první udělá to on. Vyskočí na nohy a nechá mě celou dezorientovanou sedět na posteli. Koukám na něj s pootevřenou pusou jako na nějaký nový živočišný druh. Vážně teď řekl že nemůže? To si ale dělá srandu ne? V žilách mi začne vřít krev. Rty se mi stahnou do úzké linky když se zvednu a přejdu až těsně k němu. Jistě že nemůžeš...a víš proč? Protože jsme jako včely víš? Já jsem královna a ty jsi jen nějaká podělaná dělnice co bude dělat přesně to co já chci!! Prstem ho dloubnu do hrudi. Jsem opravdu rozzuřená. Tohle totiž bylo největší ponížení v mém životě. A jestli jen cekneš o tom co se tu dělo...udělám ti ze života peklo.
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Eddie Edwards Sat Jan 06, 2018 8:37 am

Bože nevím jak pokračovat. Zatím jsem si nějak zvládl poradit ale teď už to zašlo moc daleko. Bojím se že něco podělám ale přestat nemůžu to bych byl sám proti sobě. Prsty ji dole pomalu hladím. Ale zavazí mi tam ta jemná látka kalhotek takže se zvednu nad ni a kalhotky jí jednoduše stáhnu dolů. Když už jsem ale takhle pěkně nad ní dostanu neodbytnou chuť zkusit jak tam dole chutná. Políbím ji tedy na bříško a z tama pokračuji níž až se dostanu uplně dolů. Opatrně jí roztáhnu nohy abych k ní měl dobrý přístup a jazykem se vydám na průzkum. Je to poprvé co tyhle věci dělám ale naštěstí to v sobě my lidé asi máme zakořeněné a když na to příjde tak nějak tušíme co a jak. Neříkám že si snad vedu bůh ví jak dobře ale zase na druhou stranu jsem opatrný a snažím se aby se jí to líbilo takže snad nemůžu nic pokazit. Prsty jí zatínám do stehen. V rozkroku mi nezvladatelně pulzuje bolest ze vzrušení ale ignoruji to a věnuji se tomu aby byla spokojená. Když už mám být první ať z toho nemá trauma. Pro mě je výhra už jen to že ji takhle vidím. Budu si to celý život pamatovat. To jak vzdychá, jak se kroutí pod nápory vášně a taky to jak chutná. Přál bych si aby to nikdy neskončilo a kdo ví třeba to neskončí. Třeba bude moje. Jsem opravdu trouba když si to myslím ale teď mám alespoň nějakou naději. Vždyť tu se mnou leží a chce se milovat. K jazyku přidám jeden prst, kterým do ní pomalounku aby ji to nebolelo. Viděl jsem to tak ve filmech takže doufám že to nebude trapas.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Ed Sheeran Sat Jan 06, 2018 6:39 pm

Nedochází mi, že by mě mohla využít. Možná je to tím, jak jsem byl vychovaný. Táta mě vychovával tak, abych byl pokorný a hodný. Nejspíše je to v tomhle světě špatné, ale já jsem za to rád. Nechci být v tom stádu ovcí a být jako třeba Jason. Takových kluků je spoustu a nemají do života co nabídnout. Já chci co nejvíce studovat, abych si pak mohl najít dobrou práci a zajistit svou ženu a děti. Jakmile odejdu ze střední a nebudu označován jen za šprta, bude všechno jednodušší. Esej jí slíbím, jinak to ani nejde, i když to nechci dávat najevo, mám pro ní slabost. Kdo by neměl? Každý kluk je do ní potají zamilován. Ona to ví moc dobře. A nejspíše toho i zneužívá. Políbila mě. Přišlo mi, že jsem na vrcholku štěstí. Bylo to tak krásné, až jsem se bál, že se mi to zdá. Nebylo by to poprvé. Jenže tohle bylo až moc živé a já nechtěl zůstat po zadu. Polibek jsem prohloubil a snažil se z něj vymámit co nejvíce. Vždyť je to to, po čem mé srdce x let touží. Jenže všechno krásné jednou končí a teď je to kvůli mě. Postavím se a dívám se na tu krásnou ženu, která sedí na posteli. Je jako anděl. Andělsky krásná, ale s duší ďábla. Někdy mě docela i děsí, co její hlavinka umí vymyslet. Sleduji, jak se ladně vyšoupne nahoru a zamíří ke mě. Ani nedutám a čekám, co mi řekne na to mé, že nemůžu. „Zoey..já vím, jak na  tom jsem. Nejsem slepý, ty jsi ta královna třídy a já jen šprt. Ale víš co? Já se tím nikdy netajil. Já jsem spokojený tak, jak to mám. Za to llituji tebe. Nemůžeš si být nikdy jistá, kdo tě má rád jen kvůli tobě, nebo se chce přiživit na tvé slávě“ Pokrčím rameny. Její slova se mě dotkly. „Neboj, nikomu to neřeknu“ V mých očích může vidět, že to myslím vážně. Nejsem ten typ, co by to musel hned všude rozkecat. Polovina lidí mi to stejně neuvěří. Navíc jediný člověk, kterému to řeknu, bude Eddie. „Zoey..“ Snažím se jí vzít smířlivě za ruku. „Proč spolu nemůžeme normálně mluvit, jako dříve?“ Zadívám se jí do očí. Chybí mi jako člověk.
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Casey Deutsch Sat Jan 06, 2018 7:57 pm

Jak je možné, že jsem si tohle celou tu dobu odepírala? Je to krásné, je to slast. Eddie mě rozpaluje tak moc, až jsem sama překvapená. Líbí se mi, jak se mnou zachází jako s porcelánovou panenkou. Je to milé. Oddávám se mu a sama se snažím ho nějak hladit a dělat mu dobře. Jde to těžko, nejsem zkušená a nejspíše by tady raději ležel s nějakou jinou, zkušenější. Když mi sundá kalhotky a roztáhne nohy, tak se trhaně nadechnu. Je to něco nového a svým způsobem se i stydím. Na rukách mám husí kůži, když se mě dotkne jazykem. Prsty zatnu do peřiny a snažím se nevzdychat nahlas. Sakra jak může být něco tak krásného? Zajedu mu jednou rukou do vlasů a držím si ho u sebe. Když do mě vloží jeden prst, tak se celá prohnu. „Eddie...“ Zavzdychám a přitáhnu si ho za vlasy k sobě, abych ho mohla políbit. „Bojím se..“ Zašeptám s roztáhnutýma nohama a prsty mu přejíždím po jeho kůži. Má spoustu znamínek, které mi příjdou krásné. I jeho tělo je tak pevné. Člověk by neřekl, co se vše pod těmi jeho svetry skrývá. „..ale chci to..moc“ Přiznám se. Ať už ze mě mluví alkohol, nebo vzrušení, nebo vše dohromady, je to tak.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Sat Jan 06, 2018 10:20 pm

Dovolil si opravdu moc když mě odmítl. Mě se takové věci nestávají. I když abych byla upřímná tohle tady už jednou bylo...když jsme byli malincí byla jsem do něj zamilovaná jenže on mě nechtěl a ani neměl tu odvahu mi to říct, musel mi to napsat a to dost nevybíravým způsobem. A ted je to tu zas. Je tedy na čase abych si opět nasadila svou masku zlé mrchy. Ostatně už jsem si na ni za ty roky dost zvykla. Víš co Ede? Ono je to vlastně jedno. Lidé se využívají a něco jako láska a podobně neexistuje. Je to výmysl. Jestli se někdo chce přiživit na mé slávě tak prosím může si stoupnout do fronty. Mluvím už klidně protože je mi to už vlastně jedno. Já si poradím i bez jeho pitomé pomoci. Nepotřebuju chlapy k ničemu. Jediné na co jsou dobří je sex a to je tak všechno. Když se mě jeho prsty dotknou ucuknu a o krok ucouvnu.Nechci aby na mě šahal a nechci s ním být ani v jedné místnosti. Možná by jsi si měl zrekapitulovat kdo se tenkrát zachoval jako bezpáteřní krysa. Zavrčím na jeho kecy o tom proč spolu nemůžeme mluvit normálně a rovnou vypadnu z místnosti. Potřebuju si nahnat sebevědomí. Vedle Eda se totiž vždy cítím jako totální looser a možná i proto jsem na něj taková. Najdu svého Jasona a okamžitě s emu pověsím kolem krku. Vím že on mě neodmítne a jako pejsek bude plnit co budu chtít.
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Eddie Edwards Sat Jan 06, 2018 10:44 pm

Existuje ráj? Jestli ano tak jsem se do něj právě dostal. Na jazyku mám chuť ženy, kterou miluji a pod rukama cítím její horkou kůži. A nejen ji prsty v ní kloužu tam a zpět. Je krásně vlhká a poddajná. Netušil jsem že je to až tak skvělé. A hlavně mě nikdy nenapadlo že bych to dělal s ní. Zatím se držím jenže nevím jak dlouho to ještě zvládnu. Odtrhnu se od jejího horkého klína, dokonce si mě přitáhne aby mě mohla líbat. Je vzrušující vědět že právě ochutnává sama sebe. A ještě užasnější je vědět že to chce. A že to chce se mnou protože šeptá mé jméno. Nedokážu to dál oddalovat. V rychlosti se od ní odtáhnu a sundám si džíny. U trenek ale zaváhám a seknu se. Bože teď to příjde. Co když se mi vysměje? Co když nebudu vědět co mám dělat dál nebo ji to bude bolet? Do háje proč je to tak těžký. Pomalu cítím nával paniky jak se blíží.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Christian Deutsch Sat Jan 06, 2018 10:51 pm

Podívám se na hodinky a všimnu si, že už je jedenáct pryč. Klasický večer, který trávím v práci. Jenže to jsem prostě já, workoholik jak vyšitý. Znuděně tedy opustím svou luxusní kancelář a nasednu do svého BMW. Domů to mám trochu dál a tak jedu půl hodiny, než se ocitnu u svého baráčku. Ze kterého se až moc hlasitě line hudba. Jeden z teenagerů mi zvrací na mé růže! Smrad! Okamžitě zaparkuji a jdu za ním, za límec ho odtáhnu někde k silnici a ještě ho seřvu na dvě doby. Až potom nakrčím nos znechucením, jak smrděl. Nasraně tedy vejdu do SVÉHO! domu a zamířím rovnou k baru. Tohle bude potřebovat panáka. Polož tu vázu mladej, nebo skončíš vykastrovaný! Křiknu na jednoho mladíka, který se málem posere. Očima vyhledám Zoey. Baví se s klukem a vypadá tak bezstarostně. Hned mě přejde ta špatná nálada. Dokonce jí ani nechci nadat. Vždyť je to mé zlatíčko. Udělám teda další kroky k baru a naliji si velkého panáka své oblíbené Whiskey. Otáčím se a ještě se ani nestihnu napít a v té chvíli do mě vrací drobná brunetka. Co to sakra.. Zakleju a podívám se na svou košili, která je durch mokrá. Můj oblíbený chlast! Auč. Zvednu oči a uvidím ji. Nádhernou ženskou. Christiane, ta je na tebe až moc mladá! Ne není, žádná není. Hned se narovnám a sjedu jí pohledem. Červené šaty, které podtrhují její ženskost. Jen jí to dám všechno sežrat.Slečno, to nevíte, že byste měla dávat pozor, když jdete? Nadzvihnu obočí a propaluji jí pohledem. Jsem sice starší, ale moc dobře vím, jak působím na ženy.
Deutsch house - Stránka 2 4373A3FE00000578-0-image-m-61_1503379771631
Christian Deutsch
Christian Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Victoria Edwards Sat Jan 06, 2018 11:11 pm

Celý den se usmívám nad představou že mě Ed pozval ven. Moc dobře vím že si tím pouze dobírá bráchu ale proč vlastně ne? Hned jak příjdou domů nadšeně jim oznámím že se mnou jdou oba na párty k Zo a Cass. Ne že bych Zo měla bůhví jak ráda ale Cass je fajn. Chudáci kluci mi ani nemůžou odporovat protože bych si stejně prosadila svou. I když nešla bych na to jako mrcha. Zkrátka bych jim vysvětlila že potřebuju aby mě někdo ochraňoval a oni dva jsou na to prostě ideální. Po tom co je tedy ukecám si na sebe hodím červeno oranžové šatky a načešu si vlasy. Musím odejít dřív abych si stihla ještě stihla vyzvednout nějaké podklady ke studiu u kamarádky Kat. Teprve potom můžu konečně vyrazit na tu párty, kluci už tam nejspíše budou takže se nechám Kat zavést k Zo, nazpět pojedu s bráchou a Edou. Vejdu dovnitř s úsměvem na tváři, který ale rychle zmizí se srazím s další osobou. V první chvíli si myslím že je to někdo od nás ze školy takže málem vyhrknu sorry vole. Ještě že se včas zarazím. Omlouvám se...nechtěla jsem. Popadnu utěrku z linky a začnu mu utírat politou košili. Kdo to je netuším ale mám takový pocit že to bude táta Zo a Cass...ta podoba by tam byla. Ehm...ty jsi ten nový student? Zkusím mu zalichotit abych si napravila reputaci a u toho se mu snažím osušit košili. Proboha...je možné aby holky měly tak hezkého tátu? Chm...vždy jsem byla na starší ...
Victoria Edwards
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Christian Deutsch Sun Jan 07, 2018 12:21 pm

Takové rozptýlení, jako je tady slečna, jsem vyhledával. Až moc často jsem zavřený v práci. Se svou ženou už si tolik nerozumíme, jak bychom měli a ani Zoey už na svého staříka nemá tolik času. To, že udělala párty mě svým způsobem namíchlo, ale na svou holčičku se nemůžu zlobit. Na to jí až příliš zbožňuji. Ještě, abyste chtěla. Zazubím se na ní a sleduji, jak mi utírá košili. Tímhle se to nejspíše neusuší, ale dobrý pokus. Dobírám si jí ještě a sleduji ty její rozpaky ve tváři. Nikdy jsem nepopíral, že mám slabost pro mladší ženské. Kdo by taky neměl? Jsou tolik energertické a tak sladké. Navíc jen ta představa, že bych z nich vyšukal duši. Ach bože staříku, kroť se.. Student? Nadzvihnu obočí. Kdyby řekla učitel, bylo by to více pravděpodobnější, než student. Zase na druhou stranu mi to vážně zalichotilo, nadmul jsem se jako páv. Kéž by. Ale už pár let ne..Raději se starám o svou vlastní firmu, než sedět v lavici. Mrknu na ní a chytnu její ruku, kterou mě utírá. Bude to potřebovat novou košili. A za tu vaší nešikovnost vás beru sebou a vy mi jí vyberete. Aniž by se mohla nějak rozhodnout, tak jí chytím za ruku a vedu do svého pokoje. Tam jí pustím a předstoupím před svojí skříň, kterou otevřu. Úhledně je tam uspořádaných snad sto různých košil. Na ty jsem vážně úchyl. Pobídnu jí rukou, aby začala vybírat.
Christian Deutsch
Christian Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Victoria Edwards Sun Jan 07, 2018 7:16 pm

Člověk by řekl že každý rodič by soptil vzteky, kdyby jeho dítka udělaly párty v jeho domě, který teda rozhodně musel stát velké prachy ale zrovna tenhle táta se tváří jako kdyby tu akci sám pořádal. Tak nějak se mi tenhle přístup líbí. Možná je to i proto že mě a Eddieho rodiče drží víc zkrátka. A udělat u nás mejda? To je nemyslitelné. V hlavě se mi honí právě takové myšlenky když se mu snažím jako trubka osušit košili. No co viděla jsem to ve filmech. Ehm...asi máte pravdu. Zastydím se že mě nenapadlo nic lepšího.S úsměvem, který mě téměř nikdy neopouštím se zaposlouchám do jeho hlasu. Je hrubý a musím si přiznat že mi z něj běhá mráz po zádech.Vlastní firma? To zní skvěle. Poslední dobou se docela zajímám o firmy z právního hlediska. Že bych si konečně mohla s někým promluvit i o dospěláckých věcech a nejen o odstínu laku na nehty? Tak nějak jsem si ani neuvědomila že pořád držím v ruce utěrku dokud mě ji nepřinutí odhodit tím že se mne dotkne. No páni takhle párty se teda rozjíždí. Rozhodně se ho nehodlám pustit když si mě vede nahoru. Evidentně je mu jedno že Zoey uvidí jak si mě vede ale popravdě? Mě je to taky jedno vždyť mu jdu jen vybrat košili a to je naprosto nevinné. Projdeme celým tím skvostným domem, ve kterém musel utopit jmnění než staneme v jeho pokoji. Skříň má plnou košil takže alespoň mám z čeho vybírat. Bez okolků si je tedy začnu prohlížet. Ale pěkně opatrně abych je nerozházela. Co takhle....modrou. Mumál si pro sebe než mu podám tmavě modrou košili. Než mu ji ale dám sjedu ho pohledem od hlavy až k patě. Pěkně pomalu jako kdybych hodnotila hřebce na dostizích. Jo ...tahle bude skvělá. Zamumlám a konečně mu ji podám. Stoupnu si kousek od něj a čekám co bude...jestli se přede mnou přesleče nebo mě pošle pryč...rozhodně bych uvítala první možnost.
Victoria Edwards
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Casey Deutsch Mon Jan 08, 2018 6:31 pm

Ani neumím vysvětlit, co tohle všechno pro mě znamená. Své poprvé jsem odevzdala šprtovi. Šprtovi, který se mi líbí. Jenže jak bych s tímhle mohla vyjít na povrch? Ne, že bych se za Eddieho styděla, jen znám sestru. Zničila by ho. Proto pro jeho dobro to budu muset po tomhle utnout. Byla bych ale blbá, kdybych to udělala hned. Toužím po tom se stát ženou. Čekala jsem na to až příliš dlouho. Navíc se v takovéhle chvíli ani nedá stopnout. Po tom, co mi dělá dobře, si ho přitáhnu k polibku. Toužím po něm. Proto když se odtáhne, tak zůstanu celá zadýchaná ležet a čekám, až to příjde. Slyším, jak si sundává rifle a nakonec nic. Ticho. „Eddie“ Zašeptám tiše a pohlédnu na něj. Věnuji mu úsměv, jen jemu. Ještě si ho znovu přitáhnu k sobě, abych ho políbila. Rukama mu zajedu pod trenky a pomalu mu je sunu dolů. I pro mě je tohle celé nové. Bojím se, samozřejmě, asi jako vždy u nějakého poprvé. Zároveň se ale těším, jaké to asi bude. Neodolám a vemu ho do ruky. Párkrát přejedu nahoru a dolů. Je to takový reflex, ale i tak to může působit neohrabaně. Bohužel nejsem jedna z těch, co by to na sto procent ovládala. Odtáhnu se od polibku, ale jen proto, abych ho mohla pohladit po jeho oholené tváři a podívat se mu do očí. Pobízím ho pohledem, aby se nebál. Společně to zvládneme.


Naposledy upravil Casey Deutsch dne Mon Jan 08, 2018 6:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Christian Deutsch Mon Jan 08, 2018 6:32 pm

Proč bych se měl vztekat? V jejich věku jsem nebyl jiný. Obrážel jsem jednu párty za druhou. Kde je vůbec Casey? Snad se můj druhý andílek také baví. Kdybych nenarazil tady na ďáblici, nejspíše bych si dal drink a šel třeba za Zoey. Takhle se ale věnuji jí. A mé polité košili, kterou se snaží usušit utěrkou. Mám co dělat, abych se nezačal smát nahlas. „Ale i tak, díky“ Řeknu raději, aby si to nevzala moc špatně. Že to nefunguje, na to musela přijít i sama. Zalichotí mi, což si jako každý chlap vezmu k srdci a zapíši si tak pro ní plusové body. Tahle mladá žabka ví jak na to. „No výborně..pokud hledáš stáž, můžeme se domluvit“ Nabídnu jí a už si představuji, jak bude klečet pod stolem a hulit mi ptákat. Nebo ještě lepší, jak si jí o ten stůl opřu a vyšukám jí mozek z hlavy. Studená Whiskey na mém těle není nic příjemného a tak chytnu neznámou za ruku a vedu si jí do pokoje, kde jí dám na výběr z košil. Mezitím si začnu tu svou mokrou rozepínat. Samozřejmě hned  potom, co si sundám sako. Nejsem žádný puberťák, abych se tady před ní schovával, takže se jí ukážu v celé své kráse. Zbytek Whiskey utřu do suchého kousku a převezmu si od ní modrou košili. Líbilo se mi, jak si mě hodnotila. „Prošel jsem?“ Zeptám se a ucukne mi jeden z koutku úst. Obleču si košili a zapnu si knoflíky. „Stejně budu smrdět jako Whiskey..no tu chvíli to vydržím, pak si skočím do sprchy..i když..když o tom tak přemýšlím, neměla byste mě i umýt?“ Dobírám si jí a schválně jí vyzývavě pozoruji. Kdoví, co je v téhle mladé slečně. „Nebo spěcháte dolů za někým?“ Nadzvihnu obočí.
Christian Deutsch
Christian Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Eddie Edwards Mon Jan 08, 2018 10:33 pm

Panika. Panika a nic než panika. V hlavě se mi roztahuje obří černá díra, která pohlcuje vše kolem. Nedokážu myslet a tělo mi vypovídá službu silou vůle se musím nutit do každého nádechu. Chvíli mám pocit že dokonce omdlím. To ale přejde jakmile na mě promluví. Jako ve snách se ocitnu zpět u jejich rtů. Jsou tak sladké a pro tuhle chvíli jenom mé. Chci aby to tak bylo navždy. Pomalu se vymaňuji ze spárů paniky, jsme sice nervozní ale už nechci utéct. Chci to dokončit protože tohle je něco co nás bude spojovat navždy. Nechám si sundat trenky s batmanem s trošku jí s tím i pomůžu. Celé tohle je neohrabané a je vidět že to děláme poprvé. Málem se zblázním když se jej dotkne. Je to jako elektrický šok, na který nejsem připravený. Z hrdla se mi vydere vzdech a už opravdu není cesta zpět. Potřebuji vědět jaký je pocit být v ní. Nakloním se nad ni. Chci ji víc než cokoli jiného a je to poznat. Dole jsem tvrdý jako kámen. Jednou rukou se podpírám a druhou si pomůžu dostat se do ní. Jsem opatrný a jdu na to hodně pomalu. Je to dokonalé. Žádným slovem nemůžu popsat jak úžasný je to pocit. Už od první sekundy v ní mám pocit že to nezvládnu a udělám se. Rty jí sjedu po čelisti a začnu se v ní pomalu pohybovat. Tedy alespoň ze začátku po chvilince když se ujistím že ji to nebolí a trošičku zrychlím. Samozřejmě ale nevydržím nijak extra dlouho. Po pár minutách se do ní udělám aniž bych pomyslel na to že určitě nebere antikoncepci. Ups
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Casey Deutsch Mon Jan 08, 2018 10:54 pm

Také se necítím dvakrát ve své kůži. Přemýšlím jen nad tím, jestli se mu líbím. Co když takhle v poloze na zádech mám nějak divně prsa? Navíc se mě dotýká všude. Třeba se mu nelíbí mé tělo. Nebo proč tak otálí? Snažím se mu nějak pomoct, povzbudit ho. Tak jak on chce mě, tak chci i jeho. Není to žádné z lítosti, nebo něco podobného. Dělám to dobrovolně, i když mi k tomu hodně dopomáhá alkohol. Společnými silami ho zbavíme trenek, u kterých jsem si ani nevšimla potisku a pak to příjde. Přestanu dýchat a trochu se zaseknu, protože se bojím. Eddie se do mě snaží dostat, ale z počátku to nejde. Potřebuje to takový ten prvotní průřez. Když se tak stane a on se do mě dostane, dost silně mu zatnu prsty do ramenou a zkousnu si ret. Nechci řvát přes celý dům. Dá mi čas a nechá mě, abych si zvykla. Až pak se začne pohybovat. Konečně vydechnu a celkově se uvolním. Nechám ho se hýbat a z bolesti pomalu přecházím na slast. Tiše mu sténám do ucha a hladím ho po ramenech. Netrvá to dlouho, což jsem stejně tak poprvé čekala. Zážitek je to ale dokonalý. Netušila jsem, že bych z někoho mohla být tolik vzrušená. Když to skončí, přitisknu si ho k sobě a oddechuji. Po pár minutách ho políbím na rty. Ještě chvíli si povídáme, než pak navrhnu. „Měli bysme se vrátit“ Pousměji se a vstanu. Posbírám si své svršky a obleču se zpět do šatů. Pak se ještě předkloním a udělám si culík. Když zase stojím, tak se otočím na Eddieho. „Tak jdeme?“ Usměji se a společně se dostaneme dolů. Už když scházíme schody, tak slyším, jak Zoey řve FLAŠKÁÁ... Tak tomu se nevyhneme ani jeden. Rozpačitě se pousměji na Eddieho a zamířím tedy do obyváku. Cestou se ke mě připojí Justin a chytne mě kolem ramen. Nenápadně ho setřesu a posadím se k flašce.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Victoria Edwards Mon Jan 08, 2018 11:22 pm

Stáž? To zní skvěle! NAdšeně za ním dupkám po schodech do jeho pokoje. Výběr košile mi netrvá ani moc dlouho, tmavě modrá je jasná volba. Podám mu ji a sleduji jeho obnaženou hruď...proboha musí se opravdu držet ve formě. Mimoděk si přejedu jazykem po rtech než mě probere jeho hlas. Chtěl byste projít? Povytáhnu obočí a pomalounku k němu přejdu. Vlastně jsem sama nepřišla...ale když už jsem Vás polila měla bych to odčinit. Přejedu mu prsty po hrudi. Ráda provokuju a u toho to taky vždy končí, s mnoha muži jsem nespala vlastně jen s jedním, svým ex přítelem. Ale provokace? To je moje. Začnu mu rozepínat knoflíčky dokud se přede mnou neobjeví opět ta krásně mužná hruď. Pořádně jej do ní zatlačím a narazím jej na stěnu za ním. Pochybuji že by tohle čekal. Bože jak já ráda šokuju lidi. Nezbedně se zaculím a jazykem přejedu po místě kde byl od Whisky mokrý.Nechutnáte vůbec špatně... Sotva to dořeknu zamířím ke dveřím.
Victoria Edwards
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Ed Sheeran Mon Jan 08, 2018 11:23 pm

Netuším, co se to tady mezi námi děje. Kdybych snad věděl, že do mě byla zamilovaná, určitě bych toho využil. Vždyť jsem jí zbožňoval. To jak krčila nos, jak se vztekala, jak se usmívala. Ty její rty, které si přímo žádaly, ať je políbím. Jenže pak se ode mě úplně odvrátila. Kdybych jen tušil, že jí za mě někdo napsal. Nejspíše bych toho člověka doslova zabil. Jenže doteď to nevím. Takže ani nevím, že jí znovu ubližuji. „To není pravda, Zoey! A pokud to budeš odsuzovat a budeš si říkat tohle, tak zůstaneš sama“ Nechápu, jak nemůže věřit v lásku? Já jí k ní cítím už přes pět let a nic se nezměnilo. Chci jí chytit, ještě se jí dotknout, ale odstoupí. Píchne mě u srdce. „Zoey..“ Řeknu bezradně a sleduji, jak odchází. Tohle jsem posral. Jenže copak se musíme jen ohlížet po tom, jak se cítí ona? Nikdo už se nedívá na to, jak se cítím já. No tak jsem šprt! Proto mě ti kluci nemusí šikanovat. Aspoň, že mám Eďoše, jen díky němu snad neskončím jako poslední panic na zeměkouli. Ne, jen si dělám prdel, mám toho kluka fakt rád. Nadechnu se a vyjdu asi po pěti minutách. Jdu rovnou hledat Eddieho, ale nikde ho nevidím. Zrovna, když začne Zoey řvát flašku, tak si všimnu Eddieho. Jde po schodech s Casey..moment,cože? S Cas? Zakřením se na něj a raději si jdu sednout k ostatním. To je ale pitomý nápad. Jedno otočení a jdu raději domů. Nebo že by to Eddieho bavilo? Sleduji Zoey, kteý si bere flašku a začne točit. Modlím se, aby to nepadlo na mě.
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Tue Jan 09, 2018 7:58 am

Bože jak jsem vůbec mohla začít ho líbat? Byla to druhá největší blbost v mém životě, ta první byla že jsem ho milovala. Musím si ho nějak dostat z hlavy a alkohol s Jasonem by mohli docela pomoct. Samota není ta nejhorší věc na světě. Prohodím než se seberu a vypadnu z pokoje. Ještě slyším jak mě osloví ale na to už nereaguji. Proč taky? Je to jen chlap...jen chlap. Opakuji si pořád dokola dokud nedojdu až k Jasonovi a nepověsím se na něj jako klíště. Potřebuji cítit že jsem chtěná. Sice Jasona nemiluji a vlastně k němu necítím zhola nic ale teplo jeho těla pomáhá zapomenout. Celá ta scéna v mém pokoji mi zkazila náladu ale to se dá spravit trochou alkoholu. Začnu do sebe tedy klopit panáky a je mi upřímně jedno že mi zítra bude špatně. Hodím do sebe třetí a už cítím jak mi těžknou nohy...ano takhle je to lepší. Zpoza dveří se vynoří táta na kterého alespoň mávnu. Táta je asi jediný kdo mě chápe. Jsme jako jeden a vím že za ním můžu kdykoli a s čímkoli zajít. S Cass už je to horší sice se máme velmy rády ale ona je příliš hodná. Je jako andílek. Dokonce mě štve že já taková nejsem ale to bych jí nikdy nepřiznala. Navíc dokud budu mít nálepku drsňačky a královny školy a tohoto domu nikdo si na mě netroufne. Párkrát se zhluboka nadechnu abych zklidnila vířící myšlenky. Myslím že je čas na hru. Tohle postávání a babrání se v minulosti mi vůbec nedělá dobře. FLAŠKÁ Zakřičím abych si získala pozornost, počkám až si všichni posedají a rovnou začnu točit flaškou, která nemilosrdně ukáže na Casey. Pravda nebo ukol zlato? Zeptám se a vyčkám než odpoví. Nechci ji moc trápit tak zvolím jednoduchou otázku. Dnes tu máme spoustu krásných mužů. Pročísnu Jasonovi vlasy a usměji se na něj takže to může vypadat že jsem opravdu zamilovaná do něj. Jsem prostě dobrá herečka. Se kterým z nich bys chtěla strávit vášnivou noc? A tím nemyslím hraní pexesa broučku...
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Casey Deutsch Tue Jan 09, 2018 8:08 am

Sednu si do kruhu mezi ostatní lidi. Pohledem zatěkám kolem. Je tu spoustu lidí ze školy. Krasavců i šprtů. Kousek ode mě si sedne Eddie a vedle něj Ed. Pohledem ještě vyhledám Zoey, která už vypadá dost opilá. Narozdíl ode mě, ze mě ten alkohol vyprchal. Ale z jakého důvodu, že ano? Líčka mám ještě červené a jsem ráda, že je Zoey tak namol, jinak by si všimla, že je tady něco špatně. Sleduji hrdlo flašky, které se neúprosně točí. Zastaví na mě. Doháje... Proč zrovna já mám takové štěstí? Nechci dělat úkol, jak znám Zoey, bylo by to něco mega bláznivého. Pravda.. Odpovím jí a dívám se jí do očí. Čekám něco normálního a pro Zoey to asi normální otázka je, ovšem pro mě je to dost velká podpásovka. Což ona vědět nemůže. Jako první se podívám na Justina. Ten už se samolibě usmívá, jako by vyhrál Tour de France.. Odvrátím od něj oči a raději se podívám na Eddieho. Co mám sakra dělat? Jestli řeknu někoho jiného, ublíží mu to. Navíc mě se to líbilo a je mi jedno, že je to šprt. Když řeknu někoho jiného, příjdu o něj úplně. S Eddiem.. Slyším sama sebe odpovídat. Nejvíce mi záleží na názoru Zoey a tak se podívám na ní. Snažím se nevnímat celé okolí, které vybuchne v hurotánský smích. Dokonce cítím, jak mě štípe nos, když se mi hrnou slzy do očí. Musím být ale silná. Stojím si za tím, co jsem řekla. Kluci si začnou dělat až moc velkou srandu a začnou pořvávat něco stylu, že horší vkus mít nemůžu, také to, že ten šprt určitě neví jak na to a do toho se zvedne Jason a zvolá, že si jen dělám srandu a dobírám si ho, což je asi to nejhorší..Prosebně pohlédnu na Zoey, aby tohle zastavila..
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Eddie Edwards Tue Jan 09, 2018 8:35 am

Bylo to krásné, sice rychlé ale jedinečné a plné zcela nových prožitků. Jakmile je po všem a já si ji k sobě přitisknu nemůžu popadnout dech. Nemotorně ji políbím do vlasů. A nějakou dobu si ještě povídáme o všem možném než řekne že bychom měli jít dolů. Uznávám že bychom měli jít ale nehce se mi. Vím nebo spíše tuším že jakmile sejdeme dolů bude po všem. Pochybuju že by to mělo nějaké pokračování i když bych byl rád tak sny se bohužel neplní a nebo je v tom vždycky nějaký háček. Teď ten háček bude nejspíše to jak vypadám. Slezu z postele a v rychlosti se obléknu. Pak už sejdeme dolů, kde je samozřejmě středem pozornosti samozřejmě Zoey. Po cestě ještě mávnu na Eda a zamířím rovnou k němu abychom si společně sedli a čekali na tu popravu co se tu chystá. Ne že bych tuhle hru někdy hrál ale hned první otázka je dost zákeřná o to je to horší když před pěti minutami jsme ještě leželi s Casey spolu v její posteli, celí udýchání z milování. Srdce mi divoce buší když sleduju její pohled, kterým sjede Justina. No a je to tady, teď řekne Justin...Jenže ona to neřekne místo toho se otočí na mě a já slyším zaznít své jméno. Opravdu řekla mě ? To jak se všichni začnou smát je jako kdyby mě někdo vyvrhoval zaživa. Vnitřnosti se mi svírají a mozek mám jako zmražený. Odmítá se mnou spolupracovat takže se nezmůžu na nic jiného než prostě zabodnout pohled do země a mlčet. Proč se mi vždy po něčem krásném musí stát něco tak odporného jako teď. Casey sice otevřeně přiznala že by chtěla mě ale ublížila si tím a to je horší než kdyby řekla někoho jiného. Chci utéct a taky to udělám. Seberu a se a vyjdu ven z toho pitomého domu od těch pitomých lidí. Ani nevím jestli mě následuje Ed nebo ne. Jsem ve fázi kdy nevidím a neslyším jen jdu a chci zapomenout na ten obrovský trapas. Ale teď alespoň vím že já a Casey spolu prostě být nemůžeme už jen kvůli tomu že by si ji lidé takhle dobírali a to bych nepřežil.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Tue Jan 09, 2018 9:15 pm

Co prosím ? Slyšela jsem špatně? Opravdu řekla Eddie ?Překvapeně zamrkám a ústa se mi samovolně pootevřou. Myslí to vážně nebo si jen dělá legraci? Jsem příliš napitá abych to jednoznačně poznala. Ale to že se všichni smějí mé sestřičce mě opravdu namíchlo. Může jim být u prdele s kým by spala nebo ne. Zvednu se na vratké nohy.Ticho...kdo si myslíte že jste? I kdyby chtěla Cass spát se Santa Clausem může Vám to být u prdele. A víte co ? Mám Vás všech plné zuby...vypadněte ...HNED!!! Rozkřiknu se na celé kolo jako fúrie. Je to poprvé co jsem se postavila k věci rozumně a ne jako mrcha, která by se měla Eddiemu a Cass vysmát. Vím čím si Cass prochází ...sama jsem to zkusila jaké to je. Milovat někoho kdo není dokonalý je jako vykopat si vlastní hrob. Čelit ústrkům kolektivu je těžké. Rázne přejdu ke Cass a vezmu ji za ruku. Pojď zlato...vyhodíme všechny ty lidi. Jasone, Justine...vykopejte je pryč nechci nikoho z nich už ani vidět. Zavelím jako bohyně pomsty a s Casey, kterou pevně svírám za její malou tlapku vyženu pár kreténů, kteří se jí smáli. Potom až jsou všichni pryč a zůstaneme samy s klukama, kteří jsou sice blbí jak necky ale na druhou stranu, který chlap není blbý...až na Eda ten je ...skvělý. Proboha na co to myslím. Dvakrát mi ublížil je stejný jako ostatní. Otočím se na Casey a jemně si ji k sobě přitáhnu. Nechci s ní řešit jestli to co řekla je pravda nebo ne, to musí sama vědět jestli mi to chce říct. Já ji budu milovat i kdyby souložila s celým fotbalovým družstvem. Je to moje malé kuřátko.
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Christian Deutsch Tue Jan 09, 2018 9:57 pm

Není to ale tak lehké, musel bych si vás vzít na pohovor“ Důležitě se na ní podívám. Přece jí to nedám zadarmo. Jen ať se pěkně snaží. Nebyla by to moje první mladá milenka. Jasně, že mám ženu, ale proč si neužít i jinde? Život je moc krátký na to, abych připravil všechny ty ženy o mojí společnost. V pokoji už se zaměříme na jiné věci. „Možná..“ Dám jí neurčitou odpověď a v očích mi zajiskří. Je to mrška, ale na mě si jen tak nepříjde, nejsem vystříkaný puberťák. I když se mi líbí, jak flirtuje. „To byste měla..a ani se nedivím, že žena s vaším....charisma...nepřišla sama“ Udržuji si vážnou tvář, ale stále jí propaluji pohledem. Jako bych jí viděl úplně do duše. Sledujij, jak obratně rozepíná knoflíky na košili a vysotupám očima k jejím plným rtům. Určitě skvěle chutnají. Když mě zatlačí na zeď, tak vydechnu, no spíše lehce zavrčím. Přivřu oči, když mi jazykem přejede po hrudi. „To nechutnám“ Dám jí za pravdu a když se odtahuje, tak jí pevně chytím za paži. „Ne tak rychle“ Řeknu zhrublým hlasem a pořádně jí přitlačím ke zdi. Rukou jí přejedu po boku a tu druhou si dám vedle její hlavy, aby mi nemohla uniknout. „Myslela jste si, že něco načnete a pak si jen tak uniknete?“ Nadzvihnu obočí a zavrtím hlavu, u toho udělám mlaskavý zvuk. Pomalu se nakloním k jejímu krku, kde jí zlehka laškově kousnu. Když se pak odtáhnu, jen se usměji. „Vlastně jo..můžete jít. Stejně mám na práci zajímavější věci“ Pustím jí a jako by nic si začnu zapínat knoflíky košile.
Christian Deutsch
Christian Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Tue Jan 09, 2018 10:34 pm

Pohovor není problém. Zjistíte že lepší stážistku neseženete. Rty se mi zvlní v úsměv. Tenhle muž stojí za hřích. Nebo alespoň si s ním pohrát by nemuselo být špatné. Ráda muže nutím dělat to co chci. A teď chci vidět tohohle muže jak přede mnou klečí a vyprošuje si mou pozornost a taky že to uvidím. Je to jako předsevzetí do nového roku. Lehce nakloním hlavu na bok. Nikdy nechodím sama. Zavrním a pustím se na tenký led. Rozhodně mu rozepnu knoflíčky a jazýčkem si zmapuji jeho hruď. Chmm...ten jazyk bych ráda použila i na jiné věci ale ..chci aby po mě šílel. Nedám mu vše hned.Chci aby žadonil o mé doteky. Odtáhnu se tedy a zamířím ke dveřím. Jenže chyba lávky najednou jsem já ta, která je v pasti. Trhaně se nadechnu když mi jeho dech pohladí tvář. Hlavinku jemně nakloním na stranu a tichounce zavrním když mě kousne. Miluji drsné muže ale i tak jsem odhodlaná si tohohle staříčka pěkně užít a ...i využít. Možná by o mě měl vědět že jsem trošičku jiná než ostatní. Beru prášky na tu svoji rozkošnou hlavinka občas mi v ní totiž krapátko přeskočí a to se pak dějí špatné opravdu špatné věci. A teď když jsem ty prášky vysadila...ts ts ts kdo ví kdo to odnese. Ano přesně to si myslím.
Vy mě pustíte a já si příjdu ve čtvrtek na pohovor.
Ještě než mě pustí mu přejedu prsty po tváři. Teprve pak se od mne odtáhne. Je to sice škoda ale já si ráda počkám dokud ze mně nebude hotový tak že pro mě udělá cokoli. Přejdu ke dveřím a naposledy se otočím zrovna ve chvíli kdy zapíná poslední knoflík. Tak ve čtvrtek ... Zavřu za sebou dveře zrovna ve chvíli kdy Eddie utíká z domu což krásně ze schodiště vidím. Co mu zase ti šmejdi udělali. Vyběhnu za ním a Edem ...musím brášku chránit!!
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Sun Jan 14, 2018 4:20 pm

Po tom všem co se stalo je mi pěkně na nic. Eddie několik dnů nebyl ve škole a Casey je na tom taky dost bídně. Jasně na Eddiem mi nesejde ale Cas je moje ségra. Nechci aby se trápila. Navíc ta věc s Edem. Líbali jsme se...sakra. Jason se to nesmí dozvědět. Ale nikdo se to nedoví. Vždy když jsem v takovém stresu jdu tančit. Dnes to nebude jinak. Stejně bych měla trénovat. Obléknu se a rovnou si zapnu i hudbu. Dnes mám chuť na něco víc peprného než na balet. Zapnu si písničku Toxic od Britney a jdu na to. Tanec je něco co mě opravdu baví a mohla bych to dělat od rána do večera. Se zpěvem je to horší přiznávám zpívám jako prase. Ale tak nemůžu být prostě dokonalá ve všem. Raději ale přestanu přemýšlet a soustředím se jen na hudnu a dokonalé pohyby těla, která jakoby samo eagovalo na každičký ton hudby.Deutsch house - Stránka 2 1a13545795fa71db402131146e6e5103
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 2 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru