Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sheeran Cabin

3 posters

Goto down

Sheeran Cabin Empty Sheeran Cabin

Příspěvek pro Ed Sheeran Sat Jan 13, 2018 10:14 pm

Sheeran Cabin 226d21677dfea243778d5a2073175f33
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Ed Sheeran Sat Jan 13, 2018 10:15 pm

Sheeran Cabin 421b5b963f4796789589aaa5a86b59f3
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Daniel Sheeran Sat Jan 13, 2018 10:27 pm

Opět nastal jeden z mých oblíbených víkendů. Jedu na "služební cestu" nebo tak tomu alespoň říkám před svým synem. Jistě asi by nic neměl proti tomu kdybych si nějakou ženu vodil domů ale stejně to nedělám. Navíc s Amandou to není nic vážného jen víkend plný sexu tak jako vždy. Ale musím se přiznat. Čím dál víc se na tyhle víkendy těším a nejen kvůli sexu. Autem zajedu na příjezdovou cestu ke své chatě v horách. Je luxusní takže ani nevím jestli je chata správný název, možná bych jí mohl říkat hacienda. Amanda by měla přijet až tak za hodinku tak mám čas připravit něco malého k jídlu. V tomhle je hrozná strašně málo jí. A to jen kvůli tomu jejímu manžílkovi. Je to debil a ona to odnáší. Musím do ní nějaké jídlo dostat už tak je hubeňoučká jako lunt. Z auta vezmu tašky s jídlem co jsem na víkend nakoupil, jednou rukou si odemču chatu a zanesu nákup rovnou do kuchyně. Říkal jsem si že jí udělám domáci pizzu. Ani se nepřeslékám a tak jak jsem se pustím do přípravy ale u něčeho takového je důležité poslouchat hudbu. Zapnu si tedy nějaký youtube mix nejlepších skladeb a na celou chatu si začnu vyzpěvovat přesně tak jak to mám rád.Sheeran Cabin Dan-reynolds-of-imagine-dragons-performs-at-olympiysky-sports-arena-picture-id506655664
Daniel Sheeran
Daniel Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Amanda Murphy Sun Jan 14, 2018 2:29 pm

Konečně přišel víkend, který strávím zase s Danem. Od té doby, co jsme se seznámili vloni na plese, se spolu pravidelně stýkáme. Je to pro moje zlomené srdíčko to nejlepší, co může být. S manželem už nám to neklape dost dlouhou dobu. Vlastně od té doby, co jsme se pokoušeli o miminko. Nakonec se zjistilo, že jsem neplodná. Dával mi to za vinu a proto jsem i hodně zhubla. Dan o tomhle všem ví a nevyčítá mi to. I já vím o jeho životě. To se mi líbí, jsme k sobě upřímní. Jen se bojím, že se do něj jednoho dne zamiluji. Byl by to průšvih, už kvůli Cillianovi. Vím, co se v něm skrývá. Někdy měl ty své nálady a já to odnesla nejhůře. I o tomhle jsem se Danovi svěřila. Chtěl to řešit, ale zastavila jsem ho. Pro okolí je to ten hodný učitel Murphy. Nikdo by nám to stejně neuvěřil. Nasednu do svého auta a vydám se na chatu, kterou už znám dokonale. Oblečená jsem celá v černém a vlasy mám vyčesané. Zaparkuji jako obvykle a vydám se k domu. Už ven slyším jeho hlas. Je to dokonalý zpěvák. Donutí mě to se usmívat. S úsměvem pak vejdu potichu dovnitř. Sundám si své boty a ťapkám domem až do kuchyně, kde je. Opravdu potichu se postavím za něj. Díkybohu, že tak nahlas poslouchá hudbu. Stoupnu si na špičky a zakryji mu oči. Překvapení.. Pronesu sladce a s úsměvem počkám, až se otočí a vrhnu se na jeho rty.

Sheeran Cabin 42da0d1ee5e7cbe9634611b5c060da35

Sheeran Cabin Original
Amanda Murphy
Amanda Murphy

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Daniel Sheeran Sun Jan 14, 2018 3:37 pm

Musím jí stihnout uvařit. Musí jíst a já na to dohlédnu. Pizza je navíc za chvíli hotová takže nám to ani neubere moc času co spolu můžeme strávit. V kuchyni se docela obratně otáčím a jak je pro mě typické musím si zpívat tak jako u všeho.Bundu odhodím někam na křeslo a no jasně trochu si u toho i tančím. Však mě nidko nevidí tak co. Jenže se trochu pletu. Vlastně to ani pořádně nezaregistruju a najednou mám zakryté oči. Nechám vše co mám v rukou  spadnout na stůl. Otočím se a rovnou si ji přitáhnu do náruče. Její slaďoučké rty se přitisknou k těm mým. Lehounce jí skousnu spodní ret a trošičku ji od sebe odtáhnu abych se na ni mohl pořádně podívat. Zase jsi zhubla. Přestanu se usmívat a otočím se k pizze, kterou hodím do trouby.Za chviličku se pořádně najíš a ne není odpověď. Když je pizza v troubě můžu si ji k sobě zase přítahnout.Měla by jsi jej opustit...copak ti se mnou není dobře? Povytáhnu obočí  a nasadím vážný výraz. Sice jo o nějaký vážný vztah nemám nějaký extra zájem ale bylo by jí líp bez něj a já jsem ochotný jís tím vším pomoci.
Daniel Sheeran
Daniel Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Amanda Murphy Sun Jan 14, 2018 3:52 pm

Mohla bych ho sledovat hodiny. Jen to, jak si bezstarostně zpívá a tančí. Je roztomilý. Překvapím ho a zakryji mu oči. Pak se dočkám sladkého polibku, při kterém se usměji. V těchto chvílích jsem vážně šťastná. Když se odtáhne, tak mu pohlédnu do očí. To se ti zdá.. Zašeptám a začervenám se u toho. Vždy dokáže vše poznat. Jak to jen dělá? Ale.. Otevřu pusu a nechám jí zavřít. Raději ho sleduji, jak obratně dává pizzu do trouby a pak si mě zase k sobě přitáhne. Já nemůžu..vždyť je to můj manžel..Co by jsme pak řekli? Všichni ho mají za andílka a já bych byla ta špatná žena, co ho opustila. Navíc máš syna..co ten by řekl na náhradní maminku? Uvažuj.. Povzdychnu si. Zní to všechno krásně, jenže..Jenže. Ale ráda bych byla s tebou.. Řeknu mu upřímně a prohrábnu mu prsty vlasy. Jelikož hraje i má oblíbená píseň, tak začnu zpívat. Nedělá mi to problém, zpívám ráda a jde mi to. Vyhrála jsem spoustu soutěží. Chytnu mu ruku a nadzvihnu jí tak, abych pod ní mohla udělat otočku. Až pak se k němu přitisknu a ruce mu dám za krk. Stoupnu si na špičky a políbím ho. Nevydržím to a skočím na něj. Nohy mu zaháknu kolem pasu a začnu ho líbat více vášnivě. To jsou ty moje chutě. Že miluji sex také moc dobře ví. Ještě, aby ne. Nejraději bych si to s ním rozdala hned, ale jak ho znám, bude po mě chtít, abych se aspoň najedla. Jak bych se mu mohla vymluvit? Měla bych si hlavně přiznat, že to dělá pro mé dobro a přestat odmlouvat.
Amanda Murphy
Amanda Murphy

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Daniel Sheeran Sun Jan 14, 2018 4:07 pm

No jistě plná pusa výmluv. Proboha když nejde o život jde o nic. Jenže v tomhle případě se o ni občas i bojím. Je moc hodná a ten její parchant by jí mohl lehce ublížit. Sice mám ze vztahů strach. Ano přiznávám proto se od té doby co ode mě utekla manželka a nechala mi sotva ročního syna vážným známostem vyhýbám ale možná bych udělal vyjímku a zkusil to. Sice to není láska jako taková ale je jisté že mi na ní záleží. A komu by na takovém andílkovi nezáleželo. Ale prosimtě chvíli kašli na lidi. Nemusíš pořád uvažovat nad tím co řeknou sousedi. A Ed? Tak ten mi dělá nejmenší starosti. Je to hodný kluk pochopil by to a ještě by nám to přál. Občas mám pocit že mě ani neposlouchá tak jako teď když si začne zpívat. Jen si povzdechnu a přidám se k ní . Dlouho nám ale tanec nevydží. Evidentně na ni jdou zase ty její chutě. No ale nejdřív musí pojíst. Když si na mě tak hezky skočí chytnu ji za zadeček, je krásně nenasytná když se vrhne na mé rty. Chvíli si to vychutnávám než ji posadím na linku. Promiň broučku...spálilo by se to. Omlvně na ni mrknu a vytáhnu pizzu, kterou zrovna nakrájím. Na talíř jí nandám dva kousky. Tak do toho princezno.
Daniel Sheeran
Daniel Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Amanda Murphy Sun Jan 14, 2018 4:19 pm

Nevíš, jaké to je. Když tě všichni soudí za to, jak se oblékáš, nebo jak se chováš. Tím, že mám za manžela právě jeho, tak musím na všechno dbát. Až moc se u nás ve čtvrti řeší, kdo jsme. Nenáviděla jsem to od prvního dne, ale co bych pro Cilliana neudělala. Do teď se ale bojím vyjít rozcuchaná ven. Nedovolila by jsem si to. Proto mám tolik kostýmků, šatů a všeho možného. Raději se chci tohoto tématu zbavit a tak začnu zpívat a následně tančit. Jenže bych to nebyla já, kdybych se na něj nepověsila. Až moc rychle to skončí a já tak najednou sedím na lince. Tiše si povzdychnu.. Nepomůže ani to jeho oslovení broučku. Nandá mi dva kousky pizzy na talíř a tak si seskočím, abych si mohla sednout ke stolu. Jenže jsem to já a tak si počkám, až si sedne i Dan a sednu si mu na klín. Vezmu do ruky jeden klínek a začnu poslušně kousat. U toho se mu ale samozřejmě nenápadně vrtím na klíně. Miluji, když ho provokuji. Baví mě to a hlavně nejvíce, když na to reaguje. Sním jeden kousek a usměji se. Bylo to moc výborné.. Pomalu vstanu, abych si šla umýt ruce. Bude se muset spokojit s jedním kusem, je to více, než nula. I tak jsem se dost přemohla. Na druhou stranu, bylo to vážně dobré. Jen se bojím, že kdybych si dala více, tak mi pak nebude dobře. A to vážně nechci, když si s ním potřebuji užít. Však jak dlouho jsem to neměla? Týden? To je věčnost! Dělám si to sice sama doma, protože bez toho nemůžu být, ale není to ono. Dan je v tom přeborník.
Amanda Murphy
Amanda Murphy

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Daniel Sheeran Sun Jan 14, 2018 4:33 pm

Protočím oči.Vždycky mi bylo uplně ukradené co si o mě lidi myslí. Zůstal jsem na vše sám a musel jsem si projít peklem. To mě naučilo že občas jde v životě o hovno. Raději teda s tou konverzaí přestaneme protože jo kvůli tomuhle jsem schopný se pohádat. Raději jí dám pizzu a jdem si sednout ke stolu. Automaticky mi sedne na klín. Nevadí mi to. Volnou ruku, kterou nejím si položím na její stehno, které pevně stisknu a vyjedu o kousek výš. V rychlosti pojíme, samozřejmě toho moc nesní ale pořád lepší než kdyby nejedla vůbec. POvzdechnu si a rezignuju, nebudu ji dnes už raději nutit. No ...večer do ní nacpu ještě alespoń nějaké ovoce. Teď ji nechám jít se umyt. Sám si otřu ruce do utěrky a jdu rovnou za ní. Jakmile má ruce umyté hodím si ji přes rameno a pořádně jí plácnu po zadku. Nesu si ji rovnou nahoru do své ložnice. Za to že jsi tak hodná holka dostaneš odměnu. Hodím ji na postel a přetáhnu si tričko přes hlavu. Pak už se nad ni nakloním a přivlastním si její rtíčky.
Daniel Sheeran
Daniel Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Amanda Murphy Sun Jan 14, 2018 9:14 pm

Nejraději bych mu seděla na klíně celou dobu a pořád. Proč je pro mě tak těžké Cilliana opustit? Vždyť všichni víme, že už ho nemiluji a nejspíše ani on nemiluje mě. Tak proč? Neumím si na to odpovědět. Přijde mi, že už jsme spolu spíše ze zvyku. Nasoukám do sebe jeden kus pizzy a jdu si umýt ruce. Překvapí mě ale Dan, který si mě přehodí přes rameno. Pobaveně zapištím. Danieli!! Tak ráda vyslovuji jeho celé jméno. Nechala jsem ho plynout z úst, jako by to bylo něco nemravného. Já jsem vždy hodná.. Zamrkám nevinně, což on nemůže vidět. Když mě hodí na postel, schválně udělám nějakou hezkou pózu a sleduji, jak si sundává triko. Umí být tak moc sexy. Už, když jsem ho viděla ten večer na plese, věděla jsem, že ho chci. V sobě, po celé délce. Nadzvihnu se, abych si ukradla jeho polibky a rovnou si začnu převlékat své sáčko přes ruce, abych ho někam odhodila. Teď už mám jen černé silonky, kraťásky a upnuté tílko. Přetočím se s ním tak, abych si na něj mohla sednout obkročmo. Ruce mu dám na ramena a pevně ho držím u postele. Hodně provokativně se mu zavrtím na klíně, až ucítím, že můj nejlepší kamarád už tvrdne. Olíznu si spodní ret a skloním se k jeho krku, kde ho kousnu. Jestli ho to bolí? To nevím, ale doufám, že ano. Moc dobře ví, že tohle koťátko kouše a škrábe. Už několikrát měl dodřené záda a celkově byl dokousaný. Pomalu se z něj zvednu. Lež! Přikážu mu a vezmu ze země můj šátek (který určitě měla Very Happy ) a znovu si na něj sednu obkročmo. Ruce.. Řeknu nesmlouvavě a čekám, kdy je dá před sebe, abych mu je mohla svázat.

Sheeran Cabin HL2y4O1
Amanda Murphy
Amanda Murphy

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Daniel Sheeran Sun Jan 14, 2018 9:33 pm

Tolik si ji chci vzít. Pro tenhle víkend je jen moje. Jenže taky vím že to takhle nemůže být napořád. Ženy mě ani nevím proč opuští. Sakra!! Proč se pořád nemůžu zbavit pocitu že každá jen čeká na moji nejzranitelnější chvíli aby mě mohla opustit. Proto si nesmím dovolit být znova slabý. Teď musím být silný stejně jako těch dvacet let bez ženy. Hodím si tu krásnou slečínku na postel a rovnou si vlezu za ní. Samozřejmě bez trička. Chci být co nejdřív v ní tak na co ty zdržovačky. A předehra? Sakra tahle dračice ji ani nepotřebuje. Zrovna když ji chci začít svlékat a ochutnávat její tělo mě přetočí na záda a posadí se na mě. Ruce mi vystřelí na její dokonalý zadeček. Mám chuť jí pořádně naplácat. Jenže ona má jiné plány. Zakousne se mi do krku a já ji na oplátku stisknu zadek tak že bude mít snad i modřiny. Jenže to není vše tahle moje květinka mě chce i svázat. Ou děvenko nevíš s kým si zahrávaš ale proč ne? Máš mít to co chceš. Natáhnu k ní ruce, olízku si rty a sleduji jak si mě svazuje. Tohle bude zábava.
Daniel Sheeran
Daniel Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Amanda Murphy Sun Jan 14, 2018 9:47 pm

Vezmu si šátek a znovu se na něj posadím. Chci si s ním dnes pohrát. Chci, aby myslel před spaním každý den jen na mě. Proč? Protože jsem žena a chci pozornost. On mého muže jí nedostávám, tak chci jinde. Navíc, mi na Danovi začíná čím dál více záležet. Uvážu dokonale uzel na jeho rukách a dám mu je za hlavu. Rovnou je přivážu k čelu postele, ještě, že jsou tam tyčky, jde to jednoduše. Pak se na něj miloučce usměji. Tak..pane Sheerane, co si s vámi jen počnu? Nadzvihnu obočí a vstanu. Pustím hudbu tak, abych na ní mohla tančit. Pomalu se při tom začnu svlékat. Opravdu pomalu, abych mohla zůstat jen ve spodním prádle. Jenže ani to na mě dlouho nevydrží. Rozepnu si podprsenku a hodím jí někde k němu. Pak se otočím zády a začnu si pomaličku sundávat kalhoty. Tak, že jdu dolů a krásně na něj špulím svůj zadek. Chtěl by ses mě dotknout? Třeba tady? Zeptám se a přejedu si po prsu..následně po druhém. Nezapomenu si stisknout bradavky a vzrušeně u toho zasténat. Pomalu si přilehnu do postele. Nebo snad tady? Roztáhnu nohy a rukou si sjedu dolů, na svatyni, kde se začnu třít. Samozřejmě u toho vzdychám a mučím ho, že se na to musí jen dívat a nemůže se mě dotknout.
Amanda Murphy
Amanda Murphy

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Daniel Sheeran Sun Jan 14, 2018 10:01 pm

Musím se na ni culit. Přece jen tyhle její hry miluji. Vypadá jako hodná holčička přitom je to taková nenasytná dračice. Občas se přistihnu že na ni doma myslím a kupodivu to není že ve spojitosti s ní myslím jen na sex. Mnohdy přemýšlím jak se zrovna má a jestli snídala. Jsem asi opravdu kretén když se mnou dokáže mávat taková křehká květinka. Nechám si svázat ruce. Moc toho tedy nezmůžu mám je za hlavou a pozoruji tu její provokativní show.Tílko, kraťásky...podprsenka a nakonec kalhotky. Tohle všechno je během chvíle dole a já můžu pozorovat její dokonalé (i když trochu vyhublé) tělíčko. Jenže tohle jí nestačí začne si hladit prsa a aby toho nebylo málo o chvíli později si vedle mě lehne a rukou si sjede tam, kde bych teď chtěl rejdit jazykem. Do hajzlu proč mi to dělá ? Je to taková potvůrka. Dostane na zadek. A pořádně vubec se s ní dnes za tohle nebudu párat. Udělám jí to jak nikdy dřív. Amando...rozvaž mě. Zavrčím a sleduji jak si hraje. POTVORA!!! Zkousnu si ret a sleduji její hebké ručičky jak si hrají s tím dokonalým tělem. Navíc miluji její sténání. Je to jako ta nejkrásnější hudba na světě. A zní tu jen pro mě. V kalhotách se mi zatím bouří můj kamoš. Dokonce mi v něm už i bolestivě škube jak moc bych jej už chtěl mít v ní.
Daniel Sheeran
Daniel Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Amanda Murphy Sun Jan 14, 2018 10:11 pm

Chtěla jsem to slyšet. Aby řekl mé jméno a toužil po tom, abych ho rozvázala. Proč bych to ale dělala? Vždyť si hraji a jo, baví mě to. A co kouzelné slůvko? Provokuji ho dále a rovnou do sebe vložím jeden ze svých prstíků. Krásně klouže sem a tam. Musím u toho přivírat oči a jemně vzdychat. Je to příjemné. Po chviličce vytáhnu prstík a přiblížím se k jeho tváři. Tím samým prstem mu přejedu po rtech a donutím ho pootevřít rty a pak mu ho vložím dovnitř, aby mě mohl olíznout. Ten pocit, že mě ochutná je k nezaplacení. Rychle pak ale prst vyndám, protože už ho chci cítit v pusince. Opravdu pomaloučku mu začnu rozepínat ty jeho kalhoty, které mu pak jedním tahem sundám i s trenkami. Vytyčí se přede mnou jeho velký penis, který uchopím do malé ručky. Jazykem mu přejedu po špičce, ale nic více nedělám. Ani si ho nedávám do pusy, jen si hraji jazykem. Tak to dělám dost dlouhou dobu, než si ho vezmu do pusy a dám co nejhlouběji. Až pak ho začnu kouřit rychle, se sáním. Když cítím, že jeho chlouba více ztvrdla a on se tak blíží je konci, tak přestanu. Prostě mu jeho orgasmus přeruším. Odtáhnu se tak, abych si zase mohla začít rukou dělat dobře. Víš Dane..ty prsty, které mám teď v sobě, by mohly být tvoje..ale to by jsi nesměl být tak moc zlobivý kluk.. Předu jak největší andílek.
Amanda Murphy
Amanda Murphy

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Daniel Sheeran Mon Jan 15, 2018 7:56 pm

Sleduji každý její pohyb. Tohle pro toho kreténa není dost dobré? Vždyť ona je jako antická bohyně. Chytrá a krásná a navíc zodpovědná a to se u ženy moc nevidí. Olíznu si suché rty. Do práce zapojí i prstíky. To mi dělá schválně potvora jedna. Netrvá to dlouho a mám jeden z jejich prstíků v puse. Už aby přestala dělat Zagorku a rozvázala mě. Chci víc ne jen tuhle malou ochutnávku. Frustrovaně zamručím a bezmocně sleduji jak se vrhne na mé kalhoty. Odletí někam do pryč a už se před ní tyčí muj BFF. Moc neotálí takže za chvíli jsem v její pusince a užívám si jak o mě pečuje. Proboha nejradši bych jí tu krásnou tvářičku postříkal. Ostatně kdo říká že nemůžu. Sotva se dostanu z těchto okovů budu si s ní dělat co chci. A to doslova. Pomalu si myslím že se udělám a ona přestane. Vrhnu na ni pohled šílence před popravou. Tohle přece nemůže. Nemůže jen tak přestat a hrát si se sebou. To už je na mě moc. Začnu si hrát s pouty, které mě vězní. NE a Ne se z nich dostat ale nakonec povolí. Jediným rychlým pohybem se na ni překulím a zůstane tváří v tvář. Teď budeš hodná ty zlatíčko. Jediným rychlým pohybem se do ní dostanu a rovnou se začnu pohybovat. Žádné otálení s tím aby si zvykla ...stejně to nepotřebuje ...jediné co opravdu potřebuje je mít ho v sobě.
Daniel Sheeran
Daniel Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Amanda Murphy Mon Jan 15, 2018 8:04 pm

Jak moc dlouho by vydržel tuhle mojí nadvládu? Bylo jasné, že se z těch pout jednou dostane, však je to jen šátek. Navíc moc dobře ví, že tohle všechno dělám jen proto, abych ty naše hrátky obvzláštnila. Bojím se hlavně, že by mě vyměnil, kdyby se se mnou nudil. Můj muž už se mnou nespí jak dlouho a já si tak připadám jako ta špatná a nechtěná. Jenže s Danem je to vždy jiné. Dává mi pocit, že jsem vyjímečná. Proto se tak i cítím. Alespoň na tu chvíli, co jsme spolu. Všimnu si, že se uvolňuje z pout, ale už nemám čas moc zareagovat. Jak bych to taky mohla stihnout, když je tak hbitý a navíc je to muž? Nemám proti němu šanci. Skončím pod ním, takže se můžu jen andílkovsky usmát a následně silně zavzdychat, protože skončí ve mě. Naplní mě celou, až mám chuť vykřičet do nebes, jak moc je to krásné. Ani mi nedá čas si zvyknout a hned se začne pohybovat. Přesně tohle chci! Ne nějaké něžné zacházení, ale aby si mě pořádně vzal. Vzdychám tak nahlas, jak jen mi hlasivky dovolí. Prsty zatínám do jeho ramen a zad. Také používám nehty a něžná vážně nejsem. Pohybuji se proti němu, abychom se co nejvíce sladili. Je to úžasné, vlastně jako obvykle. Jsem tak moc vlhká, až se divím, že jsem nezaplavila celý dům. Takhle to se mnou umí jen Dan. Vlastně žárlila bych, kdyby si teď našel jinou ženskou? No jistě, že žárlila! Vždyť se mu celá odevzdávám a nejenom svým tělem, ale i svou myslí. Není věc, co bych mu neřekla. Prosím..udělej mi to zezadu.. Poprosím ho jako hodná holčička, přece jen si chci kleknout na čtyři a užívat si jeho táhlé přírazy. Snad mi to splní, když jsem ho tak moc škádlila. Jenže nutně potřebuji ukojit! Jinak snad shořím a to doslova.
Amanda Murphy
Amanda Murphy

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Daniel Sheeran Mon Jan 15, 2018 9:03 pm

Chci jí to udělat. A chci aby u toho myslela jen na mě. Ničí mě představa že by si u toho mohla představovat někoho jiného. Už jen ta představa mě tak sere že ještě zrychlím tempo. Musím jí z hlavy toho posraného Thomase vyšukat. Možná když jí to udělám tak dobře že nebude moc chodit od něj odejde. Zavrčím jako zvíře když se mi do zad zatnou její nehtíky. Jo přesně takhle vypadají naše víkendy. Tvrdý sex...znovu a znovu a znovu až do zešílení. Splnit jí přání neváhám. Navíc rád uvidím její zadeček. Otočím si ji jako kdyby nic nevážila. Ale nevezmu si ji tak dravě jako předtím . Ne teď trochu otálím. Prvně do ní vklouznu prsty. Vím že jí to nebude stačit. Ale co ona taky provokovala. Pomalu v ní prsty pohybuju. Já byt ženská asi by mě to zničilo. Tak co kdo bude hodná holčička? Zeptám se vítězoslavně a jedním prstem jí začnu kroužit kolem jejich zadním dvířek.
Daniel Sheeran
Daniel Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Daniel Sheeran Mon Jan 15, 2018 9:06 pm

Vím že u tohohle vždy šílí. Ale aby mi dovolila něco víc než jen prstík k tomu jsme se zatím nedostali. Asi má i trochu strach a já se nedivím. Proto ji jenom takhle škádlím. Neudělal bych jí nikdy nic co by nechtěla. Ale udělat ji jen pomocí prstů mě opravdu láká. Ostatně citlivá je na to dost. Neříkám že bych do ní nechtěl bušit jako zvíře ale taky nejsem neunavitelný a ona to potřebuje i vícekrát za noc tak bych se tímhle mohl pojistit že ještě po půlnoci budu mít sílu na jedno dvě čísla. Začnu zrychlovat tempo, kterým do ní prsty pronikám.
Daniel Sheeran
Daniel Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Amanda Murphy Mon Jan 15, 2018 9:16 pm

Oddávám se mu, jako nikomu jinému. Dělá se mnou vážně divy. Až se mi zdá, že se pod jeho rukama neskutečně roztápím. Jako zmrzlina, kterou necháte na přímém sluníčku. Otočí si mě na čtyři a tak na něj vyšpulím svůj dokonalý zadek Už se těším, až do mě pronikne penisem, ale dočkám se jen prstů. Ano, JEN. Jsem nenasytná, ale i ráda aspoň za ty prsty. Taky by nemusel dělat nic. Pohybuji se směrem k němu, abych se o něj co nejvíce třela. Když začne dráždit zadeček, tak si silně zkousnu ret. Někdy se bojím, že si ho prokousnu úplně. Vím, že jednou ten den rozhodně příjde. Nechám ho dělat jeho práci a snažím se soustředit jen na to všechno. Jako neposlušná holčička si sjedu jednou rukou mezi nohy, kde se začnu třít, abych se udělala. Netrvá to dlouho, vlastně pár sekund a konečně se dostaví orgasmus. Zavzdychám tak nahlas, že kdyby jsme měli sousedy, tak se určitě leknou. Vrchním tělem se zhroutím na postel, ale nechám na něj stále vystrčený zadeček. Jak ho znám, tak mě nenechá odpočinout a rovnou do mě pronikne. Tohle se mi líbí, že stále zkoušíme, co se druhému líbí a také neděláme nic, co by se mu nelíbilo. Vlastně by to byl dokonalý manžel. Proč se jen nevzdám toho Thomase? Musím to v hlavě hodně přehodnotit. Jen je to dost těžké.
Amanda Murphy
Amanda Murphy

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Daniel Sheeran Mon Jan 15, 2018 9:45 pm

Nakonec to ani netrvá moc dlouho a zhroutí se přede mnou v orgasmické křeči. No jo je to moje květinka. Zadeček nechá pěkně vyšpulený takže by stačil jediný pohyb a mohl bych si taky ulevit. Místo toho si ale lehnu vedle ní a přitáhnu si ji do náruče. Doufám že se ti to líbilo. Políbím ji do vlasů, které voní po levanduli. Chtěl bych ji ojet a to hodně ale na druhou stranu. To bych byl stejný jako všichni. Pro tuhle chvíli si ji chci jen podržet v náruči a šeptat jí něžná slůvka. Stejně se k sexu tenhle večer dostaneme ještě nespočetněkrát. Mám ji k sobě přitisknutou zády a rty sem kousek od jejího ucha. Amando...jsi ta nejkrásnější žena pod sluncem. Prsty jí zmapuji prsíčka a bříško.Někdy...si na tebe vzpomenu a myslím jen na to co zrovna děláš?...Jestli jsi šťastná a jestli chceš být právě v tu chvíli se mnou nebo s ním. Do hajzlu co to kecám. Pravdu to vím ale proč to vlastně dělám? Možná proto že ji mám rád a ano chci aby byla šťastná a jak znám svůj osud zase se mi to nevyplatí. Zamiluji se a ona odejde. Tak jako má žena. Políbím ji na nahé rameno.Takhle bych s tebou chtěl ležet do skonání věků
Daniel Sheeran
Daniel Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Amanda Murphy Mon Jan 15, 2018 10:00 pm

Udělám se a čekám, co se bude dít. Vlastně spíše čekám na Danova kamaráda, kterým do mě vstoupí. Jenže ono se nic neděje. Ba právě naopak, Dan si lehne vedle mě a schová si mě v náručí. Celá rozechvělá se k němu přitisknu. Moc.. Zašeptám a zavřu oči. Vnímám jen jeho tělo, jeho blízkost, i to, jak krásně hřeje. Jeho slova se mi dostanou naprosto pod kůži. Co když už jsem dávno zamilovaná, jen si to nechci přiznat? Nic tak krásného mi Thomas neřekl..už spoustu let. Jsem pro něj jen hračka, kterou může občas ojet. Také na tebe myslím..Vzpomínám vždy na naše víkendy..Jen ty víkendy mě udržují naživu. Svěřím se mu tiše a rukou mu přejíždím po jeho pažích, které mě drží. Otočím se k němu čelem a chytnu deku, kterou nás přikryji. Políbím ho na čelo a lehce donutím, aby si lehl na záda. Pak si lehnu na jeho rameno a začnu tiše zpívat.
Every night I lie in bed
The brightest colors fill my head
A million dreams are keeping me awake
I think of what the world could be
A vision of the one I see
A million dreams is all it's gonna take
A million dreams for the world we're gonna make

Poslední slova nechám plynout do ztracena. Nakloním se k jeho rtům, které něžně políbím. Miluji sex, ale ten spolu máme pořád, proto jsem i ráda za tohle. Za to, jak mě drží u sebe a já můžu vnímat jen tu jeho mužskou vůni. Obtočím kolem něj své tělo a pevně se ho držím. Jednou...jednou si myslím, že budeme takhle ulehat společně doma..nejen tyhle víkendy. Pronesu nahlas svou modlitbu. Vím, že to závisí na mě a na tom, abych se konečně vzchopila a opustila Thomase. A také to udělám! Už jen kvůli Danovi a tomu, že mám také nárok na štěstí. Nebudu si zahazovat svá léta s mužem, který mě uráží a ponižuje. Raději budu s mužem, kterému na mě záleží.
Amanda Murphy
Amanda Murphy

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Daniel Sheeran Tue Jan 16, 2018 10:03 pm

Tohle je tak příjemné, ale nesmím si na to zvykat. Protože po něčem tak krásném přichází bolest.Hladím ji po tělíčku a šeptám jednu sladkou větu za druhou než si lehnu na záda a ona se ke mě přitulí. Vím že umí zpívat proto když s tím začne spokojeně se usměji. Tuhle písničku miluju. ale nikdo to nesmí vědět. Přece jen jsem skrytý romantik a navenek jsem drsňák. Políbím ji do vlasů. Měla jsi být zpěvačka. Jo to teda měla být. A vlastně ještě pořád může. Tisknu si ji k sobě jako kdyby mi měla utéct. Protože utéct může. Může najednou zmizet a to nechci.Stačí jedno slovo a jedu ti pro věci. Zašeptám jí do vlasů a dám si ruku za hlavu. Takže beruško...copak budeme dělat? Pokračujeme v tom co jsme dělali do teď nebo si zapneme nějaký film? Nebo co by jsi ráda? Přiznávám po cestě jsem trošku unavený ale potěšit svoji princeznu určitě zvládnu.
Daniel Sheeran
Daniel Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Sheeran Cabin Empty Re: Sheeran Cabin

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru