Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dom Kwiatkowski

+2
Emilia Clarke
Dimitri Kwiatkowski
6 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Mar 04, 2018 5:47 pm

Po tom co jsme došukali jsem se zvedl a nechal ji v klidu obléct. Na její poznámku s tím že mi to rozcuchanému sluší neodpovím ale zaculím se na ni.Hodím si ještě rychlou sprchu. Odběhnu do koupelny abych se opravdu v rychlosti osprchoval, rovnou na sebe hodím oblečení co si vezmu na klub, navoním se a můžu vyrazit. Vpadnu do pokoje a rozpřáhnu ruce.Tak co nebudeš se za mě stydět ? Mrknu na ni a dám si šrajtofli do zadní kapsy kalhot. Pak už vyrazíme k autu. Za chvíli jsme u Bell, počkám an ni v autě než se oblékne a podobně. V autě ještě stihnu zavolat Jasonovi takže se ani čekáním nenudím. Když je zase v autě zamíříme rovnou do baru. Samozřejmě ji vezmu do toho nejlepšího v celém Londýně. Společně vejdeme dovnitř a zamíříme rovnou k baru, kde si objednám gin s tonikem, jí objednám to samé aŤ pro jednou pije něco opravdu dobrého. Tak co ty na to ?Nejsi zklamaná ?
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 04, 2018 6:02 pm

Jistě Usměji se a nechám ho, aby si skočil do sprchy. Mezitím mu nenápadně lustruji pokoj. Vezmu si jednu z knížek, kterou má na poličce a začtu se. Z příběhu mě vyruší až jeho příchod. Uznale pokývám hlavou. Popravdě? Vstanu a obmotám mu ruce kolem krku. Ani náhodou.. Líbnu ho a pak už se společně dostaneme do auta. Když mi zastaví u domu, tak rychle vylétnu. Nechci, aby dlouho čekal a tak si dám jen rychlou sprchu, hodím na sebe silonky, šaty, podpatky. Namaluji se decentně, rozčešu vlasy, navoním, dám kabátek a letím za Dawidem. Jsem rychlík, trvalo mi to jen celých 20 minut. Jsem na sebe fakt pyšná. Nasednu k němu do auta a nechám se dovést ke klubu. Kabátek si nechám v autě. Když se octneme u baru, tak už se rozhlížím. Ani ne..je to tu hezké..a dobrá hudba.. Uznám s úsměvem. Když se před námi objeví drink, tak ho nadzvihnu a přiťuknu si s ním. Napiji se a začne hrát dobrá písnička. Pojď tančit.. Zaculím se na něj, ale nedá se s ním hnout, je jako balvan. Zrovna jde kolem Luke, který si nás všimne a pozdraví nás. Rovnou mě pak chytne za ruku. Neboj, vrátím ti ji.. A odvede si mě na parket, kde spolu začneme tancovat.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 04, 2018 6:21 pm

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 F8b239be2b1aad3e485e347b025f2eb5
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Mar 04, 2018 7:36 pm

Po všem tom přejíždění jsme konečně v klubu. Nedá se říct že bych tu byl nějak často...moc tyhle místa nevyhledávám protože je velká pravděpodobnost že tu narazím na zákazníky, kteří by nemuseli pochopit že u sebe neustále nenosím matroš. Nebudu kecat možná bych někde z kapsy něco vyhrabal ale jistý si už nějak nejsem. Teprve až na světle v klubu si prohlédnu Bell, má na sobě opravdu kraťoulinké šaty a děsně jí to sluší. Jak jsem čekal hned mě tahá na parket takže jí ani nestihnu outfit pochválit. Ta holka je neskutečná jsme tady pět minut, ani jsem si nestihl dopít první drink a už by chtěla na parket. Zrovna se tak nějak rozhoupávám že teda na chvilku pujdu když mě předběhne Luke. Co ten tu kurwa dělá. Moc dobře jsem si všiml že po Bell pokukuje...ostatně toho jeho uslintaného pohledu by si všiml každý. Nechám je jít tančit a posadím se na bar, popíjím gin a sleduju je jako ostříž. Jestli na ni nějak sáhne dostane do tlamy. Může být rád že jsem si nechal glock doma jinak by měl kulku mezi očima. Tihle blbečkové co nechápou že na tuhle kočku nemají protože je moje mě pěkně serou. Sleduju Luka jestli se drží pěkně zpátky. Zatím to vypadá že je vše OK ale stačí mi sebemenší impulz, jakýkoli náznak toho že by šáhl někam kam nemá a vyletím jako čertík z krabičky. Jsem dost vznětlivý a stačí mi málo.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dimitri Kwiatkowski Sun Mar 25, 2018 11:36 am

Nadešel den D, kdy mi chce syn představit svojí přítelkyni. Ano, slyšíte dobře, přítelkyni. Nevěřil jsem, že tenhle den nastane. Zatím je s ním jen chvíli a předpokládám, že ta holčička nemá ani tušení, v čem tu my podnikáme. Až pak, kdy se jí přizná, tak bude vědět, jestli je to opravdové. Já u Em neměl strach. Věděl jsem, že se do mě zamilovala a zůstala by se mnou, i kdybych jí řekl, že jsem nájemný vrah. Ta by mi ještě pomohla ty lidi zabíjet. Když už tak mluvíme o Em, právě si v ložnici vyřizuji jeden telefonát a sleduji, jak si vybírá, co na sebe. Další idiot, co spletl objednávku a připravil mě o nějaké ty tisíce. Je to normální? Vypadá to, že budu muset vyhodit dalšího blbce. Ješte, že mám lidi, na které se dá spolehnout. Když zavěsím, tentokrát neodhodím mobil někde do zdí, ale jen na postel. Idioci, że nie wiedzą, jak wykonywać swoją pracę. Ulevím si nasraně a prohlédnu si Em. Doporučuji ti dát si na sebe něco, do čeho se dobře dobývá. Nerad bych jí zase zničil další šaty. Ale co, je na to zvyklá a já jí pak vždy rád koupím něco nového. Zatím mám na sobě domácí oblečení, ale už mám přichystaný smoking, který je samozřejmě ušitý na míru. Potrpím si teď kolikrát na to nejlepší. Na to, co jsem jako mladý nikdy neměl a na co jsem se vypracoval.
Dimitri Kwiatkowski
Dimitri Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Emilia Clarke Mon Mar 26, 2018 4:35 pm

Stojím před skříní a vytahuji z ní věci, o kterých přemýšlím že bych si mohla vzít na večeři. Dnes se nějak nemůžu rozhodnout a Dimitri sedící za mnou na posteli mi moc nepomáhá. Opět vztekle křičí do telefonu. Když zavěsí a vysvětlí mi o co jde ušklíbnu se. Hlavně dávej bacha aby žádný z těch vyhozených neměl tendenci si pouštět pusu na špacír. Varuji ho ale tak nějak je mi jasný že ti kluci co vyhodil už nikomu zpívat nebudou. Konečně vylovím černé šaty, na které jsem skoro zapomenula že mám. Natáhnu si je na luxusní černé prádylko od miláčka a otočím se na něj. Myslíš jako třeba tohle? Zapozuji mu v šatičkách a posadím se mu na klín.Měl by sis odpočinout lásko...moc pracuješ a málo sexuješ. Zasměji se, tak ráda ho provokuju. Přejedu mu prsty po ramenech...jsou pevná a celkově...můj muž je samý sval...je to sexy..neuvěřitelně sexy takže se mi nikdo nemůže divit že se mi z něj nechtějí spustit ruce.
Emilia Clarke
Emilia Clarke

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Emilia Clarke Mon Mar 26, 2018 4:35 pm

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 8a46b1d6d1ba4445f4b8bbc7f43553f0
Emilia Clarke
Emilia Clarke

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dimitri Kwiatkowski Mon Mar 26, 2018 6:10 pm

Pusu na špacír? Ušklíbnu se pobaveně. Ti kluci mají občas štěstí, že zůstanou vůbec dýchat. Podle mě by si nedovolili ani ceknout. A kdyby? Mám tady vesměs vše důležité podplacené. Myslíte si, že bych si to jinak mohl dělat takhle jednoduše beztrestně? Ne, jsou to i známosti a komunikativnost. Umím být dost důvěryhodná osoba. Hmm, něco takového. Řeknu s vážnou tváří a když si na mě sedne, tak jí dám ruce na zadeček, který stisknu. Jak málo sexuji? Sexuji dost, jen když jsi v práci tak toho stihnu až až. Provokuji jí. Moc dobře ví, že bych jí nepodvedl. Může si ale trochu zažárlit, to je přece zdravé. Na druhou stranu, kdyby se na ní jen někdo podíval, tak toho dotyčného zabiju. Doslova. V rychlosti se s ní přetočím tak, že na ní nalehnu celým svým tělem. Je proti mě tak drobná, že nemá ani tu nejmenší šanci. Musím zkusit, jak lehce se tam dá dobýt.. Rukou jí zajedu pod šaty. Jsem tam prakticky hned, takže rovnou odhrnu kalhotky a vložím do ní prst. Je vždy tak krásně připravená. Svým dlouhým prstem do ní proplouvám co nejhlouběji, ale opravdu pomaličku. Skloním se k jejímu prsům a i přes šaty a podprdu jí kousnu instinktivně tam, kde by měla mít bradavku.
Dimitri Kwiatkowski
Dimitri Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Emilia Clarke Mon Mar 26, 2018 6:32 pm

Doufám že té potvoře se kterou se taháš když tu nejsem dáváš alespoň pořádně zabrat. Vím že by mě nepodvedl ale jak už jsem jednou řekla strašně ráda se s ním škádlím...samozřejmě je to v dobrém netroufla bych si jej skutečně urazit. A ani bych k tomu neměla důvod jsem jeho princezna a nedá na mě dopustit. Rukou mi zajede pod šaty a rovnou do mě vnikne. Zasténám a kousnu se do rtu. Sakra ano...mohl by mi to udělat než půjdeme. Od rána nemyslím na nic jiného než na to jak bych si na něm zajezdila. Prstem se ve mě pohybuje a já pomalu umírám blahem. To že mi zkousne bradavku je takzvaná poslední kapka. Bez sebemenšího zaváhání si vyhrnu šaty až k bokům. Rozepnu mu domácí kalhoty co má na sobě a sednu si na jeho kamaráda.Takhle je to mnohem lepší. Zavrním a ruce si položím na rozložitá ramena svého muže. Pomaličku se nadzvednu a tvrdě opět dosednu na jeho ne zrovna malého ptáka. Mám to ráda tvrdě a teď to sakra potřebuju,
Emilia Clarke
Emilia Clarke

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dimitri Kwiatkowski Mon Mar 26, 2018 7:51 pm

Ta dokáže řvát i více, jak ty..což jsem si myslel, že už není možné. Olíznu si provokativně rty a mám ten svůj vážný výraz. Někdo by to naše vtípkování nemusel chápat. Nejdůležitější je, že my dva víme, jak to mezi sebou máme a kdy si co můžeme dovolit. Začnu si s ní hrát a to by nebyla ona, aby nepřevzala otěže. Rád jí nechám. Takže se ani nedivím, že po chvíli už cítím, jak je uvnitř krásně vlhká a to nejen prstem, ale i ptákem. Dám jí jednu ruku kolem pasu a druhou na zadek a pořádně do ní začnu přirážet, co nejvíce hluboko. U toho pomáhám i jí, aby na mě pevně dosedala. Neusmívám se, nemám to moc ve zvyku. Také umím být dost drsný, takže si to Em občas odskáče a má pár modřin. V poslední době jsem se to ale snažil redukovat. Přetočim se s ní tak, aby byla na zádech a já mohl převzít iniciativu a konečně začít přirážet jak zběsilý. U toho jí chytnu pod krkem. Čím více se jí nebude dostávat kyslíku, tím rychleji se udělá. Stejně se bojím, že jí při tom jednou uškrtím. To bych si nikdy neodpustil. Buším do ní tak dlouho, až si nejsem jistý, že se udělala a já se udělám přímo do ní. Až pak jí můžu krček pustit a sklonit se k jejím lahodným rtům.
Dimitri Kwiatkowski
Dimitri Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Emilia Clarke Wed Mar 28, 2018 6:28 pm

Je to tady. Tak jako pokaždé když se k němu přiblížím. Milujeme se a je to užasné...i když se nedá mluvit o milování spíše je to prostě sex..mrdání, jebačka...říkejte tomu jak chcete. Nadskakuji na něm a tvrdě dosedám, chci se udělat a chci to co nejdříve abychom mohli jet na tu večeři. Najednou už nejsem paní situace já a místo toho abych si na něm vesele poskakovala ležím na zádech a on do mě buší jako nikdy. Dokonce mě začne škrtit. Slastně přivřu oči. Když mě škrtí ani nemůžu vzdychat takže ze mě vychází jen přidušené hekání. Nakonec se udělá a já s ním nebo možná chvíli před ním? Nejsem si jistá jsem totiž uplně KO. Ležím jako mrtvolka, pustí můj krk a políbí mě. Kdybych byla kočka začala bych vrnět a příst. Jsem totiž naprosto spokojená. Stáhnu si jej vedle sebe a pevně se k němu přitulím. Miluji tě ...víš to že ano. Zašeptám a prsty přejedu po chloupcích co mu zdobí nahou hruď.
Emilia Clarke
Emilia Clarke

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dimitri Kwiatkowski Wed Mar 28, 2018 8:01 pm

Už chci vstávat, když si mě Em strhne k sobě. Přitisknu si jí na svou mužnou hruď a hladím po vlasech. Taky tě miluji, Em.. Odpovím jí upřímně. Neslýchá to ode mě tak často, jak by si nejspíše přála, ale takoví jsme. Moc si lásku nevyznáváme, ale když milujeme, tak upřímně. Takový je rod Kwiatkowských. Pro Em bych dokázal i zabít. A ta holka, která je teď s Dawidem? Nejspíše musí být vážně jiná, když si jí můj kluk vybral. Doufám jen, že to není taková ta typická kravka, co by byla s Dawidem jen pro peníze. Moc dobře ho ale znám, takové by nikdy nedal ani šanci. Stejně jako já. Políbím Em do vlasů a pak už vstanu.. Musíme se chystat..víš jak nemám rád, když jsem někde pozdě. Řeknu s vážnou tváří. Chci být všude přesně na čas. Hlavně, když jde o naše večeře. Beru je hrozně vážně. Jediná výmluva, proč člověk na tuhle večeři nemůže přijít je nemoc. Dám si na sebe tmavě modrý oblek, s černým trikem. Vlasy si stáhnu do drdolu, jen kvůli tomu, že jdeme na večeři. Pak si je určitě rozpustím. Počkám ještě na to, až se nachystá moje krásnější polovička a nastavím jí rámě. Vyjdeme z mé vily a otevřu jí dveře u auta. Když si k ní přisednu, tak nastartuji a zamířím k restauraci. Budu muset na týden odjet kvůli tomu idiotovi, co spletl objednávku. Osobně si to musím jet vyřešit..zvládneš to tu nějak beze mě? Podívám se na ní po cestě a hned zase dávám pozor.
Dom Kwiatkowski - Stránka 4 4de2773d7095d89dd20b6ca3ac84174b
Dimitri Kwiatkowski
Dimitri Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Emilia Clarke Thu Mar 29, 2018 4:33 pm

Jsem nejšťastnější žena na světě. Mám dokonalého muže a skvělého nevlastního syna i když jej občas beru jako kdyby byl opravdu můj. Ostatně znám jej od jeho sedmi a to byl dá se říct ještě škvrně. Na tváři se mi mihne úsměv když si na to vzpomenu a o to víc se k Dimitrimu přitulím jenže tohle nemůže trvat věčně a vlastně to trvá sotva pět minut protože se musí nachystat a já taky ještě nejsem stoprocentně ready. Pustím jej a zaběhnu do koupelny abych se ještě rychle opláchla. Z koupelny výjdu asi pět minut potom co se Dimitri dochystá. Jsem připravená vyrazit. Zaháknu se do něj když mi nabídne rámě a vyrazíme k autu. Nasednu na sedadlo spolujezdce a ještě si poupravím rtěnku když na mě vybalí tu novinku. Nejsem z toho zrovna nadšená ale co mám dělat. No co nadělám. Nějak to budu muset přežít. Neberu to ale nijak tragicky takže se i usměji. Pěkně mu za mě nakopej prdel...každý takový blb kvůli kterému mi musíš odjet si zaslouží pěkně nakopat. Položím mu ruku na stehno a na chvíli zavřu oči. Jsem krapet unavená ale to přejde až si sedneme a dáme si něco dobrého k jídlu.
Emilia Clarke
Emilia Clarke

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dimitri Kwiatkowski Thu Mar 29, 2018 4:57 pm

Není to nic, co by jsi nepřežila. Kdyby cokoliv, tak tu budeš mít Dawida a ještě i ochranku, však to znáš.. Mám vždy vše dobře pojištěné. Přece jen, musím mít. Se svým podnikáním mě může zabít kdokoliv na jakémkoliv rohu. Možná bych tě měl vzít sebou..nakopala by jsi mu více, jak mí muži. Usměji se na ní a když jsem na červené, dám jí ruku na stehno, které jí stisknu a putuji výše. Napadlo mě, že tu cérku pozvu ještě po večeři k nám na skleničku. Přece jen je to první oficiální přítelkyně mého syna. Mohla by s námi strávit večer. Pokrčím rameny a vlastně to beru už jako hotovou věc. Nevěřím, že by snad u nás ještě nikdy nebyla. Jsem tak často pryč, že je mi jasné, že si jí tam Dawid bere. Však to ani nemá zakázané. Zaparkuji o pár minut později před restaurací a vystoupím, abych mohl jít pomoct Em. Chytnu si jí a kráčíme společně k číšníkovi, kterému ani nemusím říkat své jméno. Zná nás moc dobře. Rovnou nás vede k našemu obvyklému stolu. Jsme tu dříve, protože jsem tu chtěl být první. Odsunu židli Em, aby si mohla sednout a rovnou i přisunu. Pak si sednu vedle ní. Klidně si dej víno..budu řídit i domů. Usměji se tak, jak se usmívám jen na ní. Nikomu jinému bych tenhle zamilovaný úsměv nevěnoval. Mimochodem, nepoužívám ho moc často, jak už je jistě známo.
Dimitri Kwiatkowski
Dimitri Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Thu Mar 29, 2018 5:02 pm

Ach ta tvoje skromnost.. Zasměji se jeho poznámce a pak už jdeme do auta. Potřebujeme spoustu času na to, abychom vypadaly dobře a líbili se svým mužům. Navíc přeháníš, tak dlouho mi to netrvalo.. Odmávnu to rukou a sednu si na místo spolujezdce. Dobře, budu prostě svá.. Přesně tak, jak si to přeje Dawid celou dobu. Navíc mi to už nějak nedělá ani problém. Když jsme na místě, Dawid mi otevře dveře. Poděkuji mu a chytnu se ho. Jen maličko, ale je to takový ten klasický strach z neznáma. Spíše se těším. Pokud jsou takoví, jak jsi říkal, tak se nemám proč bát. Ještě než vejdeme do restaurace, tak si ho přitáhnu, abych ho políbila. Až pak se na něj usměji a můžeme konečně vejít. Dawid ví přesně, kam jít. Už z dálky si všimnu nádherné ženy, která je jak z titulní strany módního časopisu a muže, od kterého bych nikdy nechtěla dostat ránu, protože bych nejspíše letěla přes celou místnost. Jde z něj takový respekt, až mi naskočí miniaturní husí kůže. No páni. Typově jsou si ale s Dawidem podobní, jen Dawča potřebuje ještě několik let, aby mohl vůbec tátovi konkurovat. Společně dojdeme ke stolu. Usmívám se mile a ne nijak nuceně.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Emilia Clarke Thu Mar 29, 2018 5:41 pm

dostal by pěknou nakládačku. Zavrčím a snažím se nemyslet na to že by se Dimitrimu mohlo něco stát. Je to velkej chlap a na tokový si nikdo netroufne no ne ? Uklidňuji sama sebe. Co? Na skleničku? Jistě můžeme ji pozvat. Souhlasím a po zbytek cesty spíše mlčím. Před restaurací se do sebe zaklesneme a společně jdeme až ke stolu, kam nás usadí jako vždy když příjdeme. Už je to takový náš stůl dalo by se říci. Usadíme se s Dimkou vedle sebe. Neodolám a přitisknu naše kolena k sobě. Myslím že si dnes nedám. Určitě by mě to uplně uspalo. S díky se na něj usměji a místo vína si objednám zázvorový tonik a silné presso. Než nám donesou pití ve dveřích se objeví Dawid s tou svojí. Je šikovná to se musí nechat. No snad nebude hloupá ale to by Dawid neudělal ten by si nějakou blbku, která neví nic nenašel. No je hezká ...snad bude i chytrá. Prohodím potichoučku k mému muži než k nám ti dva dorazí.
Emilia Clarke
Emilia Clarke

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Thu Mar 29, 2018 5:49 pm

No a než vy se uděláte krásné tak mi zestárneme. Dál už to nijak nerozebírám. Společně vystoupíme z auta a jdeme do restaurace. Jsou skvělí uvidíš. Usměji se a tahnu ji ke dveřím, které jí otevřu a nechám ji vstoupit první. Mávnu na číšníka jako že se usadíme sami a zamířím spolu s Bell za tátou a Em. Tati ...Emi...tohle je moje přítelkyně Isabella. Představím je a rovnou se pak usadíme naproti nim. Je to zvláštní nesedět tu ve třech ale ve čtyřech. Už jste si něco objednali? Hodím po nich tázavý pohled než skloním hlavu nad jídelním lístkem. Docela bych si dal i skleničku whiskey ale řídím takže si objednám domácí malinovou limonádu a k lasagne. Mám na ně obrovskou chuť. A jak je vidět jsem jediný hladový protože ostatní ještě vybírají co si vůbec dají.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dimitri Kwiatkowski Thu Mar 29, 2018 6:12 pm

A jelikož já řídím, tak si také nedám. Takže to bude vypadat, že je u stolu parta abstinentů. Ale vlastně proč ne, alespoň budeme mít čisté hlavy. No, čisté..Nevím, jestli Dawid stále něco bere, nebo ne. Zrovna se dívám do jídelníčku, když promluví Em. V té chvíli zvednu oči. To máš pravdu.. Šeptnu k ní s vážnou tváří a ještě si prohlédnu tu, co uloupila mému synovi srdce. Já na blondýnky moc nejsem, Em je tmavovlasá a ta, co porodila Dawida taky byla. Je na ní něco andílkovského. Možná to dělá ten úsměv? Nebo ten pohled, co má i Em? Zamiloval jsem se do ní prakticky hned, do mojí Em. Když jsem jí viděl..nešlo to jinak, musel jsem si jí získat. Byla přesně taková, jak jsem si myslel. Vlastně ne, byla ještě lepší. Když se ocitnou u našeho stolu, tak se samozřejmě postavím. Dawide.. Pokývnu mu a obrátím se k Bell. Chytnu její ruku a políbím jí na hřbet. Těší mě, Isabell. Jsem Dimitri. Představím se jí a pak si sednu zpět. Zatím ne. Odpovím Dawidowi. Zadívám se do jídelního lístku, abych si mohl objednat hned po něm a to pravý, pořádný steak. Nač troškařit. Na pití si dám nealko pivo. Počkáme, než si objednají i dámy a můj pohled se otočí na Bell. Dawid se zmínil, že tancuješ..Kdyby jsi měla zájem, mohl bych tě seznámit s Jennou Dewan..jistě ti to jméno něco říká. Pousměji se a pod stolem chytnu svou milou za ruku. Pohledem se pak podívám na Dawida zpět na Isabell.
Dimitri Kwiatkowski
Dimitri Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Thu Mar 29, 2018 6:22 pm

Určitě jsou. Usměji se na Dawida a to už přijdeme ke stolu. Tam mi představí Dawid Dimitriho. První podám ruku Em, kterou stisknu. Moc mě těší.. Řeknu upřímně s úsměvem a když mi pak Dimitri políbí hřbet ruky, tak se pousměji. Mají ten svůj šarm v rodině. I mě těší. Řeknu hned a pak už si sednu. Snažím se nepůsobit nervózně, což mi snad i jde. Vezmu si do ruky jídelní lístek a začtu se. Hned po tom, co si muži objednají, nechám prostor ještě Em a hned pak si objednám i já. Objednám si těstoviny s lososem a perlivou vodu. Menu odložím a ochotný číšník nám ho odnese, aby se za chvíli mohlo servírovat. Jako první přistanou na stole naše pití. Když na mě začne Dimitri mluvit, tak k němu zvednu oči. Ano, už od malička. Přiznám se mu s úsměvem. Vážně? Snažím se uklidnit své bušící srdce, když zmíní mojí oblíbenou tanečnici. Je to až neskutečné, je mým vzorem. Jenna je dokonalá tanečnice. Byla by pro mě čest se s ní seznámit..Moc děkuji. Trochu uberu s tím svým nadšením, aby se mě nelekli. Ale nejspíše je to fajn, protože se Dawidův taťka usmívá a už nepůsobí tak děsivě. Em..jaké to je být právničkou? Nevysiluje to člověka? Převedu téma na práci Em a mezitím si odpiji ze svého pití. Obdivuji jí a její práci, což si může všimnout i z mého pohledu.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Emilia Clarke Thu Mar 29, 2018 8:42 pm

Moc si toho s Dimkou říci nestihneme, už jen proto že Dawid s Isabellou jsou u našeho stolu příliš rychle. Nemůžu jinak než se usmívat. Podám Isabell ruku a na Dawida se na přivítanou usměji. Všichni se sehnou k jídelnímu lístku tak neváhám a proletím jej pohledem. Už jsem tady měla snad všechno protože tenhle náš zvyk se opakuje už tři roky a restauraci jsme za tu dobu nezměnili ani jednou. Nač měnit něco co je pro nád ideální? Nakonec si vyberu caesar salát. Musím si držet linii abych se svému muži stále líbila. Ne že by vyžadoval abych držela dietu ale vím že takhle se mu líbím. Pevně mu sevřu pod stolem ruku. Je neuvěřitelné že i po všech těch letech máme stále potřebu dotákat se jeden druhého téměř neustále. Moc dobře vím co bude následovat až se mi z té dlouhé cesty za prací vrátí. Už teď se těším a to ještě ani neodjel. Olíznu si rty a pohled stočím na Isabellu. Noo... je to zajímavá práce to nepopírám...snažím se vždy brát jen případy, které mě nějakým způsobem oslovují. Ale je to náročné ...však kluci ti můžou povyprávět že většinu volného času doma ležím na gauči se složkami mých klientů. Prohrábnu si vlasy a pokrčím rameny.Ale ne nevysiluje mě to ...spíše mě to nabíjí když případ vyhraji...a když neuspěji tak je to ponaučení pro příště. Beru to jako poslání být právnička. Vím že Dimitrimu se to moc nelíbí že jsem tolik v práci a že si práci tahám i domů. No a to že musím pracovat s vrahy a atentátníky a podobně to mu je těžce proti srsti ale myslím že už si na to zvyká. No a co chceš dělat po škole? Vysokou nebo chceš z tance udělat svoji práci? Jsem zvědavá...musím přece vědět co chce dělat po škole slečna mého malého synáčka.
Emilia Clarke
Emilia Clarke

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Thu Mar 29, 2018 8:50 pm

Všechny s Bell seznámím a rovnou si objednám. Mám hlad jako vlk naposledy jsem snídal a to už je pěknou dobu. Když nám přinesou pití rovnou se napiji a sleduji jak se nám tu rozjíždí konverzace. Táta si asi chce šplhnout nebo co protože už nabízí Bell seznámení s nějakou ženskou....sakra on ví něco o tanci? To mě překvapuje ale mlčím. Když se Bellina pozornost přesune k Em otočím se na tátu a lehce se k němu nakloním. Bella sedí naproti Em takže se ani nemusíme naklánět do křížku. Slyšel jsem o té objednávce. Nemám to pak jet vyřídit s tebou? Jistě že jsem o tom průseru slyšel a chci ho jet s tátou vyřešit. Jak by taky ne? Vsadím se že Em bude zase strachy bez sebe až táta odjede. Už jsem to párkrát zažil ale tentokrát bych chtěl jet s tátou už jen proto že je mi jasné že v tomhle bussinesu budu pokračovat asi celý život a musím se naučit co a jak. Už toho vím hodně ale poslední dobou mám potřebu být užitečný tak se i proto dobrovolně nabízím že s ním pojedu. Jasně mám školu ale k čemu je škola důležitá? Navíc týden nikoho nezabije a alespoń se zase někam podívám.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dimitri Kwiatkowski Thu Mar 29, 2018 9:09 pm

Nabídnutí seznámení s Jennou přivítá. Vlastně se jakoby celá rozzáří. Tohle jsem potřeboval vidět. Že je bezprostřední a není upejpavá. První dojem na vás udělá hodně. Po celém Londýně jsem dost známý a musím si udržovat dobré vztahy. Proto se není co divit, že znám někoho, jako je Jenna. Zrovna ona k drogám ani nečichne, ale někteří lidé kolem ní? Prosím vás..v Londýně bere drogy více lidí, než je vůbec známo. Navíc dělám do hudebních nástrojů a z těch je to jen krůček k tanci. Nechám holky, aby si taky něco řekly a trochu se nakloním k Dawidowi. Jsem ovšem usazen pohodlně. Vlastně proč ne..Ale nebude to nic příjemného, to ti říkám na rovinu. Vrhnu na něj vážný pohled, z kterého se někteří chlapi můžou posrat. Rád lidem naháním strach. U Dawida se bát nemusím, přece jen je to můj syn a i když zažil můj hněv, dokázal mě vždy nějak uklidnit. A nebo Em. Té může vděčit taky za hodně. Jsi spokojený, synu? Vrhnu pohled na Bell a pak zpět na Dawida. Chci jen vědět, jestli to není nějaká hra. Když jí ale vzal na naši večeři, tak dost pochybuji. Doufám, že se k nám po večeři ještě přidáte..u nás doma. Pokud však nemají své plány. Já si klidně doma užiji Em v plné své kráse, ale taky klidně rád poznám Bell. Nejhlavnější ale je, aby byl šťastný můj syn. Možná to nedávám až tolik najevo, ale dýchal bych za něj.
Dimitri Kwiatkowski
Dimitri Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Thu Mar 29, 2018 9:10 pm

Připadám si asi jak ve snu. Sedím na večeři s klukem, kterého miluji a naproti mě je jeho taťka a přítelkyně. Je mi nabídnuto setkání s ženou, která je naprosto dokonalá tanečnice a ještě k tomu všemu jsou na mě tak milí. Přikyvuji na slova Emilie. Věřím, že je to náročné. Není to práce, kterou by si člověk jen odkroutil a pak si šel užívat. Tomu se musí věnovat spoustu času. Nejsem hloupá, je mi jasné, že si musí brát případy domů a kolikrát ani nespat, jen aby to správně vyřešila. Každý úspěch nabíjí. Usměji se na ní. Vím, o čem mluvím. Nedávná výhra v soutěži mě dost posunula kupředu. Vlastně obojí. Na vysokou chci jít tak jako tak. Ale tanci bych se chtěla opravdu věnovat. Musím ale myslet i na budoucnost. Kdykoliv se mi může něco stát a už nebudu moct tančit. Pak mi zbyde jen hlava a i právě proto chci mít příslušné vzdělání. Vysvětlím jí a podívám se na Dawida. Mám opravdu štěstí, že ho mám. Co děláš kromě práce? Chci říct..dá se tady třeba někam zajít zacvičit, nebo za kulturou? Zeptám se Em s úsměvem. Ráda bych se k ní klidně někdy přidala. Přece jen vypadá hodně sympaticky a třeba se jí bude i kamarádka hodit. Mě tedy určitě. Stále si tu připadám jako nováček.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Emilia Clarke Thu Mar 29, 2018 9:21 pm

Napiji se kafe, potřebuji nakopnout abych večer miláčkovi neusnula. No vida není tupá to je super. Alespoň bude mít vedle sebe Dawid chytrou holku takže třeba začne dělat míň vylomenin. Skvělé ...vysoká je výborná věc...na jaký obor se chceš zaměřit? Musela jsem se zeptat už jen proto že absolutně netuším na co ji typovat. Nedokáži odhadnout jestli chce studovat Bohemistiku nebo něco více technického rázu...netuším k čemu ji přiřadit. Ale to že si uvědomuje že tancem se člověk nemůžu živit napořád je velmi dospělácké uvažování. To se mi líbí. Je toho tu dost...kousek od našeho domu je docela dobré fitko ale chodím tam dost nepravidelně bohužel. Jinak určitě stojí zato zajít si do divadla Globe. Je tu už od dob Shakespeara a má své kouzlo. Doporučím jí své oblíbené divadlo, však kdyby se chtěla přidat stačí říct. Nedělá mi problém ji vzít sebou. Ostatně Dimitri stejně do divadla chodí spíše kvůli mě než kvůli sobě.
Emilia Clarke
Emilia Clarke

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 15. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Thu Mar 29, 2018 9:27 pm

Táta souhlasí že s ním pojedu což je naprosto skvělé. Týden beze školy a ještě k tomu s tátou na cestách. To bude jízda.Jako kdyby mi to někdy vadilo. Lehce se ušklíbnu. Je mi jasné jaký je postup když někdo udělá chybu. Viděl jsem otce vytočeného snad milionkrát a to nejen na mě ale i na Em si umí občas zakřičet. Sice je to pokaždé kvůli tomu že je dlouho v práci ale i tak se občas stane že mu ujedou nervy když je toho hodně. Vysleudji jeho pohled směřující k Bell a přikývnu.Kdybych nebyl tak tu takhle nesedíme. Pousměji se a projedu si rukou vlasy.Nooo mohli bychom stejně jsem chtěl aby Bell dnes spala u nás. Souhlasím s pokračováním doma a jemně pohladím Bell po zádech. To už nám nesou jídlo.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 4 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru