Dom Kwiatkowski

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Mon Feb 19, 2018 10:45 pm

Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Mon Feb 19, 2018 11:10 pm

Neudělala jsem to schválně.. Střelím po něm pohledem. Raději se dostaneme ke hře na pravdu. Je to vážně nejlepší příležitost, jak se o něm něco dozvědět. I když není třeba nadšený, hned ho zasypu otázkou, takže se nemá jak bránit. Přes jeho dětství jsme se dostali k našemu stěhování. Řekla jsem mu vše upřímně tak, jak to je. Byly doby, kdy jsem se za mamku styděla. Vlastně pozor, stále stydím. Místo slov podpory se mi dostane..jak to jen říct. Když prostě pochválí mojí sestru, tak mě to dost píchne. Navenek se ale usměji. Na takové řeči jsem zvyklá.. Není to poprvé, co tohle slyším. Ráda jí to vzkážu.. Mrknu na něj a pak uhnu pohledem. Mám sto chutí se zvednout a jít prostě pryč. Proč mám takový pocit, když by mi to vlastně mělo být celé u zadku? Zeptám se ho na pistoli a přikyvuji. Vykulím oči po jeho slovech. To by jsi vážně udělal? No..raději na to nechci myslet. Ráda bych se do Polska podívala.. Nadhodím. Třeba se tam spolu někdy vydáme. Mohl by to být dobrý výlet. Přijde další otázka. Nadechuji se, abych odpověděla. Jenže mi není přáno. Nebo že by naopak? Políbí mě a to tak, že jemně. Rukou mu zajedu za krk a přitáhnu si ho k sobě blíže. Sednu si na něj obkročmo a polibek prohloubím. Je ve mě naštřádaný adrenalin, takže to potřebuji dostat ven. Když jsme v tom nejlepším, tak někdo zazvoní. Zadýchaně se odtáhnu a lapnu sebou vedle. Dawid jde otevřít a já si mezitím poupravím vlasy. Už z dálky slyším Zoey. Otočím hlavu a vidím, jak líbá Dawida. Na rtech se mi usadí kyselý úsměv. Ten se ale hned rozplyne, když se na mě Zoey usměje. Zoey.. Řeknu nadšeně a otevřu náruč, aby jsme se mohly přivítat. Co vy tady? Páni.. Z tebe to táhne..dopovím si v duchu. Jasone.. Usměji se pak na něj a ten mě přivítá polibkem na tvář.
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jason McGregor za Mon Feb 19, 2018 11:18 pm

Sleduji Zoey, která drží zvonek a směji se. Když nám otevře Kwiatko, nechám Zo, aby vešla první a pak se přivítám se svým kámošem. Zdaarcko Brooo..Snad tě nerušíme.. Přiložím si prst ke rtům a udělám takové to pšššššt. Přišli jsme si dát trojku, stejně máš určitě hovno co na práci.. Řeknu opileckým hlasem a rozesměji se. Jdu s Dawidem do obyváku a mám ruku kolem jeho ramen, až pak si všimnu Belly. Ou doprdelky.. Bellko, to byl vtip... Zavrtím pobaveně hlavou.. Čau kočko.. Dám Bell pusu na tvář a lapnu sebou na sedačku, jako by mi to tam patřilo. Co vy dva tady tak sami.. Střelím významně pohledem z jednoho na druhého a uchechtávám se. Poklepu si na klín a počkám si, než si na mě Zoey sedne. Co vůbec děláte? Pohled mi sjede na šálky s čajem a znechuceně nakrčím nos. Fuj..rychle nějaký alkohol, tady je to jak v domově důchodců. Pronesu pobaveně a plácnu Zoey po zadku, aby šla pro sklenky, já mezitím skočím pro flašku a pomůžu jí se sklenkou. Hned nám naliji drinky. U Kwiatka jsem jako doma, stejně jako on u mě.
Jason McGregor

Poèet pøíspìvkù : 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Tue Feb 20, 2018 6:09 pm

Zeptám se na tu nejdůležitější otázku a to jestli se jí líbím. Původně jsem chtěl říct říct jestli by se se mnou vyspala ale jak jsem ji stihl poznat buď by nedopověděla nebo by se nějak vykrucovala. Takhle ji nenechám ani pořádně odpovědět a nahnu se k ní k ní pro polibek. Místo aby jej ukončila se ke mě přitáhne a polibek prohloubí. To jsem popravdě nečekal. Sedne si na mě a mé ruce automaticky vystřelí na ty její sexy boky. Pevně jí je stisknu a jazykem vniknu do té rozkošné pusinky. Už už se ji chystám položit na sedačku, nehledě na to že můj kamoš je pěkně v pozoru a místo toho abych si s ní tedy užil začne zvonit domovní zvonek. Kto kurwa otravujen Musím ze sebe vypustit tu frustraci takže si pěkně zanadávám, když ze mě ta kočička,kterou sem už mohl ojíždět slézá. Vydám se ke dveřím s náladou na bodu mrazu a stojícím pérem. Jakmile ale otevřu a vidím nachcanou Zo a Jasona nedokážu se zlobit. Zvláštěpak když mě Zo políbí na tvář. Kdysi jsme spolu spali ale to bylo ještě předtím než se dala dohromady s Jasonem...ten o tom ale samozřejmě neví. Líbnu ji taky a obejmu po chlapském způsobu svého nejlepšího kamoše. Zdar borče... Zahulákám a ustoupím stranou aby mohl vejít do obyváku. Když se zmíní o trojce hned mě to zaujme ale raději dělám že jsem to přeslechl...však já mu to pak připomenu. Nechám je aby si udělali pohodlí. Vlastně jsme si ...povídali. POkrčím rameny a sleduji jak Zo neohrabaně míří do kuchyně pro skleničky...vlastně se tímhle představením docela bavím. Nalijem čtyři sklenky alkoholu a mě napadne opravdu skvělá věc.Co takhle si to vypít ve vířivce?
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Tue Feb 20, 2018 6:25 pm

Ani si nezuju boty na vysokém podpatku protože ...proč bych to sakra dělala? Navíc Kwiatko je zvyklý že mu tu ťapkám v botičkách. V obyváku narazím na Bellu...trochu se seknu ale naštěstí situaci vyřeší za mě a obejme mě a políbí na tvář. Udělám to samé přece jen mám ji ráda a to hodně je jako moje další sestřička. Vždy u nás trávívala prázdniny. Dokonce jsme ji kolikrát nabídli ať se přestěhuje k nám aby nemusela pořád měnit bydliště. Ze zadu zaslechnu slovo trojka a potutelně se usměji. Tak on to myslel vážně ten můj brouček. Docela mě to pobaví...ten by Dawida nenechal aby na mě sáhnul. Užárlil by se. Trošku nejistě se rozejdu za Jasonem a sednu mu na klín, na kterém se zavrtím. Jenže tak nevydržím dlouho protože musím pro sklenky. Dawide...kde máš...a jo ...tady. Zahuhlám z kuchyně když hledám sklenky...spletla jsem si totiž skříňku ...dá mi taky dost zabrat ty skleničky vůbec vytáhnou protože skříňka je kurevsky vysoko ale nakonec to dám. Donesu sklenky do obyváku, ještě než se stihnu svést zpět na Jasona navrhne Dawid vířivku. Nadšeně zatleskám.Anooo....pojďme zlatoo. Tahám Jasona za ruku, div ho nepřetrhnu. Z nohou shodím boty a začnu se svlékat. Je mi jedno že to vidí Dawid i Bell...však mám spodní prádlo.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Tue Feb 20, 2018 6:56 pm

Vnímám jen jeho měkké rty. Možná bych i po takovém traumatickém zážitku potřebovala, aby tu u mě byl. Takže jsem nahnutá k tomu, abych se tady s ním vyspala. Můžou za to i ty jeho ruce, které mě drží za boky. Z tohohle všeho nás dostane zvonek a za pár minut sedíme všichni čtyři na sedačce. Připadám si tu jako páté kolo u vozu. Oni se znají několik roků a já kromě Zoey znám kluky pár dnů. Proto jsem také nejvíce tichá. Jen je poslouchám a dívám se z jednoho na druhého. Pousměji se na slova Dawida, že jsme si povídali. Je fajn, že se hned zas nezměnil a je docela v pohodě. Dívám se na Zoey i Jasona, jak se tu chovají jako doma. Já tohle nikdy nezažila. Měla jsem dost kamarádek, ale byly to krátké známosti, stejně jako s přítelema. Proto je svým způsobem sleduji i smutně. Když tak vidím Zoey sedět na Jasonovi, tak jí na malinký moment závidím. Je na jednom místě, má tu spoustu kamarádů a dobrého přítele (v mezích). Raději uhnu pohledem a sleduji, jak po chvíli Jason plní skleničky. Dawid navrhne vířivku a tak se zhluboka nadechnu. Musím se uvolnit, třeba tomu jedna sklenička pomůže. Vlastně proč ne. Zvednu se hned za Zoey, která už tahá Jasona a vyskléká se. S pohledem upřeným na Dawida si převleču přes hlavu jeho mikinu a zaculím se. Přidám se rovnou k Jasonovi a následujeme Zoey, která jde k vířivce. Ta se nachází na terase. Když jsme venku, tak mi naběhne husí kůže. Svleču ze sebe rifle a v bílém spodním prádle si sednu za Zoey, která tam byla jako první. Bílé prádlo...to jsem to moc nevyhrála. Převezmu si od Jasona skleničku a pořádně se napiji. Příjemně to pálí. Olíznu si rty od alkoholu a podívám se po osazenstvu.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jason McGregor za Tue Feb 20, 2018 6:58 pm

Povídali.. Uchechtnu se pobaveně nad Dawidowími slovy a zakroutím přitom očima. Dawid si nepovídá. Sám moc dobře musí vědět, jak divně to zní. Vyšlu svojí prdelku pro skleničky a hned jí pomůžu. Už při nalévání Dawid navrhne vířivku. Bylo mi jasné, že se toho chytne ta moje roštěnka. No tak Zoey, počkaj..ještě si zlomíš nohu. Pustím se a směji se jí, jak se vysléká po cestě. Automaticky sbírám její prádlo. Tak pojďte.. Houknu na Bell a Dawida a až venku se začnu vyslékat. Aby mi nebyla moc velká zima, tak hned skočím jen v trenkách k Zoey a Belle. Ty dvě byly rychlejší, než my. Alespoň jsem holkám stihl předat skleničky a naše s Dawidem nechat u vířivky. Snad toho vola napadlo vzít celou flašku. Aaa brr, ty vole v takovém počasí se mi aj pindík scvrkává. Našpulím rty, jako dítě, které se každou vteřinou chce rozbrečet. Dawide..zahřeješ mě? Udělám na něj nálet a u jeho tváře provokativně zkousnu zuby a pak se raději odvrátím a přitáhnu si k sobě Zoey. Tak panstvo..Musíme to nějak okořenit. Hra na pravdu a úkoly. Hmmmmm, koho bych si vybral. Podívám se významně po všech a pohledem skončím na Dawidowi. Jelikož se chci pobavit, tak se zakřením. Řekni nám, jaká je tvá nejúchylnější touha, kterou by jsi požadoval po ženské.. Nadzvihnu provokativně obočí. Tak bro, předveď se.
Jason McGregor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Tue Feb 20, 2018 7:22 pm

Všichni se mnou souhlasí, což mě potěší přece jen rád se mrknu na holky ve spodním prádle...nebo i bez prádla. Zoey je doslova nadšená a Bella ačkoli nešílí radostí tak jako Zo taky souhlasí, obě se začnou svlíkat. Popravdě mám co dělat abych se stíhal koukat na obě. Nemůžu si to přece nechat ujít. Zo je sice krásná a dobrá v posteli jenže je příliš divoká...Bella je nežná ale vsadím se že to bude taky pěkná nymfa. To že sme si s Bell povídali opravdu zní jako děsná výmluva. Musím se pousmát když beru flašku a mířím s ní za nimi na terasu, kde je výřivka. Krásně se z ní kouří jak je voda oproti vzduchu horká. Svléknu se do trenek a vlezu si k ním. Jason samozřejmě neopomene buzna akci. Občas se tím dobře bavíme. Lidi to skvěle šokuje a to já rád. Plácku Jasona po ruce. Ale prosimtě JS Zkrátím jeho jméno a snažím se znít teple. Samozřejmě se pak hned zasměju a do ruky si dám skleničku. Hmmm...je to dobré pití jiné tu taky nemáme jen samý kvalitní chlast. Užívám si tu pohodu a jemně Bell hladím po noze. Ale nebyl by to Jason kdyby nevymyslel úžasnou věc a to pravda / úkol. Bezva ...tohle hraju docela rád. Jenže otázka už tak super není. Hm....no viděl jsem nedávno jedno německé video...nebo to nebylo něměcké. pravdu se zamyslím a pak nad tím mávnu rukou . No to je jedno... Mávnu ruku a přejdu k jádru věci. Není to sice nejzvrácenější ale takové BDSM a bandáže zní cool.
Dawid Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Tue Feb 20, 2018 7:35 pm

Odhážu obečení kam mě napadne a vlezu do vířivky. Voda je krásně teplá. Spokojeně se usměji a napiji se ze skleničky. Hmmm...tohle bych mohla dělat pořád. Sleduji Jasona a Dawida jak se svlíkají. Je to sexy..oba jsou sexy ale Jason u mě vede. Dawid sice umí ledacos ale není tak dominantní jako můj chlap. Pohledem odnich sjedu na Bell, všimnu si jak kouká na Dawida...ostatně toho si nejde nevšimnout. Na tváři mi zahraje vševědoucí úsměv. Pak se opět má pozornost přesune na kluky. Jason jako vždy dělá blbosti. Neodolám a když si mě přitáhne pořádně se k němu přitisknu. Vlastně se musí nechat že je mi s ním opravdu krásně. PObaveně sleduji celé to divadlo s hrou na pravdu. Bože...začínám trochu střízlivět takže se hodně napiji. Tak...to je uplné nic milý zlatý. Mávnu rukou, s Jasonem děláme různé věci...a dost často je drsný tak že mám modřiny. Líbí se mi to ale, i když občas trocha romantiky a něhy neuškodí. Než abych nechala aby dával ukol Kwiatko ujmu se toho já. On by to stejně vymýšlel hodinu. Teď já ...teď já ... Jsem jako malé dítě když se napiju. Ze všeho nadšená a akční. Tak se pánové pochlubte kdo ho má většího. Je to největší blbost co mě napadla ale...na druhou stranu ...ráda se mrknu a Bell...ta si to možná nepřizná ale taky to chce určo vidět.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Tue Feb 20, 2018 8:26 pm

Tahle parta je dost odvázaná a tak se snažím být taky. Úsměv na rtech už mi zůstává. Cítím se dobře, alkohol tomu jen pomáhá. Sleduji na střídačku Dawida, Zoey a Jasona. U Dawida vždy zůstanu o trochu déle. Jason je dobrý komik a tak se směji jejich divadýlku. Rovnou u toho piji, až už mám skleničku skoro na dně. Je to takový obranný mechanizmus po tom všem, co se mi dnes stalo. Jason trochu okoření tu naši hru. Mezitím mě Dawid hladí pod vodou po noze. Na jednu stranu jsem vážně zvědavá, co řekne. Ach, takže bondage. No dobře, s tím nemám zkušenost, ale je pravda, že bych si zkusila vlastně cokoliv. Jsem dost tvůrčí a ráda se učím novým věcem. Druhá věc je, že jsme vždy měla jen hodné a něžné kluky. Při další otázce se div neudusím. Ještě, že už jsem dávno polkla po drinku. To snad..neudělají? Jenže Jason je opilý a Dawid pokud mu to nevadí, tak to udělá taky. Nechci vidět, kdo ho má většího, na tohle jsem zase na jednu stranu až moc velká slušňačka. Takže pokud se k něčemu bude schylovat, tak se prostě zavřu oči a ještě si je pro jistotu přikryji rukama. Samozřejmě se u toho směji, není to tak, že by mě ta hra třeba nebavila, jen nepotřebuji vidět všechno.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jason McGregor za Tue Feb 20, 2018 8:31 pm

Mmmmmm Kwiatko, ty máš ale chutě. To musíme někdy vyzkoušet. Přehnaně na něj zamrkám a pod vodou zajedu rukou Zoey mezi nohy tak, aby to nikdo neviděl. Obrátím na ní pohled. Nebo si to zase zopakujeme..minule se ti to líbilo.. Zavrním a nahnu se k ní pro polibek. Pořádně jí kousnu do rtu, ale tak, abych jí neublížil. Když se pak odtáhnu, mrknu na Bellu. Možná ji pohoršujeme, ale co? My jsme prostě takoví, odjakživa odvázaní. Napiji se drinku a pohlédnu na Zoey. Och moja...jako by jsi ho už neviděla milionkrát..proč bych ti měl ale dovolovat, aby jsi viděla ptáka Dawida?..stejně ho má menšího.. Zazubím se na svého kamaráda a rovnou teda vstanu a stáhnu si trenky. Tak se ukaž, srabe.. Pobízím ho pobaveně. Jestli ho ukázal, tak jsem si pak sedl se smíchem a plácl vodou po Belle. Přestaň se schovávat..přišla jsi o hodně..ale Dawid ti určitě dopřeje rád soukromou prohlídku.. Mrknu na Dawida a plácnu ho po rameni. Jsi na řadě, Bro..
Jason McGregor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Tue Feb 20, 2018 9:05 pm

No co každý máme nějaké chutě a já prostě rád sumbmisivní holčičky. Jednu dominu jsem už měl a jo sice to bylo fajn ale asi nic pro mě. Nehledě na to že bych to ještě rád zkusil někde na swingers party a podobně. Jo jsem trochu zvrhlík ale kdo není že. Už už chci dát úkol když mě Zo předběhne. To je ale ještěrka. PObaveně se zasměju a hodím vyzývavý pohled prvně na Bell a pak na Jasona. Kopnu do sebe zbytek sklenky a sleduju jak se Jason zvedá a stahuje si gatě. Tak menšího jo ? To se ještě uvidí. Po tom co Jason ukázal svého nemůžu zůstat pozadu. Zvednu se a stáhnu gatě. To co mi mi tam plandá nemá ani Dan Landa...vzpomenu si na úryvek písně od xindla a místo abych si trencle zase natáhnul zatočím jím jako když se dělá vrtulník. MOžná u mě ještě doznívá to LSD nebo piju příliš rychle protože jsem nějaký odvázany. Jediný kdo mého fanfulína neviděl je Bella...škoda viděla by že ho mám fakt většího než Jason ...ale ne o moc. Po predstávku si natáhnu plavky a sednu vedle Belly.No jo děvče alespoň Zo ocenila co tam dole mám. Bacha aby tě Zo nevyměnila brácho..teď ví kdo je tu alfa samec. Mrknu na holky a protáhnu se. Tak dámy...viděly jsme tu pár pinďourů...co takhle přidat pár koziček? Jsem hodně zvědavý jestli to udělají. U Zo bych řekl že jo ale otázkou je jestli to dovolí Jason a Bella? Těžce pochybuju to je hodná holčička ta zlobit neumí. Škoda.
Dawid Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Tue Feb 20, 2018 9:16 pm

Anooo. Začíná se to tu rozjíždět tak jako vždycky když jsme u Kwiatka. Škoda že si nedáme něco lepšího jako třeba kokain. Poslední dobou si na tom s Jasonem docela ujíždíme. Celkově jsme spolu poslední dobou nějak často a je nám dobře. Sice to pořád není láska jako trám ale o určité náklonnosti by se mluvit už dalo. Po mém úžasném úkolu kluci opravdu vstanou a ukážou svoje chlouby. Ne že bych je oba už neviděla. Dawid má většího ale skoro to nejde postřehnout. Na oba kouknu proč bych si ten pohled upírala. Jen Bella se schová za clonu rukou. Proboha...ta holka by se měla trochu odvázat nebo bude stará panna. Jasně já mám co říkat jsem dost blbý příklad hodné dcerunky ale žijeme jen jednou a já chci umřít s pocitem že jsem si život užila maximálně.Jakmile je po představení Kwiatko vymyslí další úkol. Hm...čistě teoreticky by to tak bylo fér že ano. V podstatě ani neváhám Jasonovi to snad vadit nebude. A i kdyby ví že jsem jen jeho takže se nemá čeho bát. Rozepnu si podprsenku a hodím ji ven z vířivky. Zůstanu tu sedět bez podprdy jen tak. Je to mnohem příjemnější. To je mnohem lepší. Zavrním a přitulím se k Jasonovi, kterému dám pořádný polibek. No co mám na něj chuť a to že naproti nám sedí Dawid a Bell? To je mi jedno. Navíc neměl mě Jason škádlit tím že mi sjel rukou nenápadně mezi nohy...teď ať si odnáší následky.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Tue Feb 20, 2018 9:34 pm

Kluci začnou evidentně něco ukazovat, podle toho smíchu. Držím si oči a ne, nechci to vidět. Když už si myslím, že je po všem, tak ruce sundám. O můj bože... to jsem vážně nepotřebovala vidět.. Se smíchem se k nim otočím zády a natáhnu se pro flašku. Je trochu dál a tak musím maličko vystrčit zadek z vody. Dawid má tak krásný výhled. I s flaškou si pak sednu zpět a pořádně se napiji. Jelikož jsem dlouho nejedla, tak cítím, jak to krásně stoupá do hlavy. Nekomentuji slova Dawida. Měla bych si zvykat, že je takovýhle. Navíc je tu se svým nejlepším kamarádem, je jasné, že se bude chovat jako kokot. Když ale řekne, že máme ukázat prsa, tak se trochu zadrhnu. Nejsem jako Zoey. Vlastně jsem její perfektní opak. Nejspíše bych to neudělala, ale když si Zoey jen tak sundá podprsenku a hodí jí pryč, tak se ještě jednou pořádně napiji z flašky. Rozepnu si podprsenku a sundám si jí. Nemám se za co stydět, jen je to zvláštní pocit. Sednu si, jakoby nic a kradmě se dívám na Zoey a Jasona. Když se pak od sebe odtáhnou, tak se Jason podívá na mě. Ještě jsi nedělala úkol ty, Bello...Tak prosím, polib tady vášnivě mojí přítelkyni..My s Dawidem se rádi podíváme, že Bro.. Překvapeně zamžikám očima. Začíná se to zvrhávat a kupodivu je mi to tak nějak jedno. Možná si myslí, že to neudělám, ale pro jejich překvapení, vlastně pro překvapení všech přilepím své rty na Zoey, za pás si jí k sobě přitáhnu blíže a vášnivě jí políbím.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jason McGregor za Tue Feb 20, 2018 9:39 pm

Dawid se nenechá zahanbit a začne s tím svým ptákem hýbat. Popravdě se nedá určit, kdo ho má většího, ale stejně si myslím, že já. Opustit kvůli tobě? Ale brácho, kdyby chtěla být s opicí, tak si zajde do Zoo.. Mrknu na něj pobaveně a natáhnu si zpět své trenky. I Bell se nakonec podívala a já se zase pro změnu rád podíval na její skvostný zadek. Stále jsem přece jen chlap. Kwiatko pronese přesně to, co bych si přál já. Olíznu si ret a sleduji svojí krásku, jak si svléká vršek. Moc nečum, vole.. Plácnu pobaveně po Kwiatkowi a pak se osmělí i Bella. Překvapením zamžikám očima. Jo, to si nechám líbit. Pak se na mě nalepí Zoey a tak si jí přitáhnu k vášnivému polibku. Nechci jí ale ojet tady ve vířivce, tak se odtáhnu. Raději dám úkol Bell. Myslím si, že to neudělá a tak jí úplně vyzývám pohledem. Ooooooooo Zvolám, když začne líbat Zoey. Doprdele, za chvíli se mi z toho postaví. Kouknu na Dawida, co na to říká a zezadu zajedu rukou Zoey mezi nohy, abych jí mohl třít přes látku. Druhou rukou si jí zezadu chytím za břicho a pomalu jí začnu líbat na krku.
Jason McGregor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Tue Feb 20, 2018 10:12 pm

Tak tady se to začíná jinak rozjíždět. Zoey samozřejmě výzvu splnila. A jo kouknul jsem se na ty její nárazníky. A ne nejsou vubec špatné možná se mi po nich dokonce stýskalo. Tak když už můžu tak se podívám bro.. Ušklíbnu se na Jasona a otočím se na Bell abych věděl jestli to dá nebo ne. Kupodivu odhodí podprdu a už jsou venku ty její holky. Mimoděk si olíznu rty spokojeně se zazubím na všechny přítomné.Hned je to pohodlnější ne? Upíjím si drink a střídavě sleduju jednu a druhou, můžu si to na rozdíl od Jasona dovolit jsme totiž nezadaný. Když ale vyřkne další úkol div že se nezakuckám pitím. Tak to chci vidět !!!! Narovnám se aby mi nic neuniklo a sleduju jak se s tím holky poperou. A ...ono se to fakt děje ...líbají se tu dvě roštěnky no a mě zas stojí. Jason nezůstane pozadu a začne si hrát se Zo. Že bych taky přispěl troškou do mlýna? Vlezu si za Bell a pomalu jí jedu rukama po stehnech. Přejedu jí prsty po látce kalhotek. Pak mě napadne ale něco lepšího. Vezmu její ruku a vedu ji k Zoeyným prsům. Položím ji na jedno z nich. Jen ať si s ní pěkně pohraje. Mezitím vyhledám očima Jasona a naznačím mu ať necháme holky chvíli aby se staraly samy o sebe. Chci se na to podívat a pak je tu ojet...sice asi nebudu moct ojet obě ale i tak...
Dawid Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Mon Feb 26, 2018 6:28 pm

Jo tak tohle bych do té svojí hodné a nekonfliktní sestřenky neřekla. Před chvílí si zakrývala oči aby neviděla péra kluků. Za to já se teda podívala. Ne že bych je neviděla už předtím ale takhle jsem měla možnost je porovnat přímo. No a teď ta malá jeptiška odhodí podprdu a klukům i mě se naskytne pohled na její pěkně pevná ňadra. Ne že by ty moje nebyly dobré ale mám neodbytný pocit že ty její jsou lepší. Docela mě ta myšlenka vyděsí ...co kdyby mi přebrala pozici královny školy? Ne to se nesmí stát. I nalitá se toho děsím. Zrovna se mi v hlavě odehrává bitva. Musím zahnat chmury takže se nalepím na svého milého a pořádně se mu přisaju ke rtům. Ovšem tohle sladké zapomnění netrvá dlouho, odtáhne se mě místo jeho pevné náruče zůstane prázdno. Jason se ...svým úkolem fakt vytáhl dokonce jsem si plným 30 vteřin myslela že to neudělá, jenže ona to prostě udělala. Ke rtům mám přisáté ty její ..jsou měkké a sladké. Uplně jiné než Jasonovi nebo Kwiatkovi. Chutná jemně po alkoholu ale to mi nevadí. Spíše ona je chudina ze mě to musí táhnout. Přece jen chlastám skoro od rána. Nepřeruším polibek naopak, zajedu jí rukou do vlasů a přitáhnu si ji pěkně těsně. Tělo na tělo. K tomu se ke mě zezadu přilepí Jason a nenápadně mě začne třít na citlivém místě. Zavzdychám Belle do rtů. Aby toho nebylo málo...Kwiatko navede Bellinu ruku na má prsa...douufám že je alespoň pořádně zmáčkne. Na oplátku sjedu Belle rukou na zadek a pevně jí ho stisknu.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Mon Feb 26, 2018 6:38 pm

Nevadí mi, že je Zoey opilá, já jsem taky. Její rty jsou měkké a poddajné. Rozumíme si i v tomhle, ale nic jiného bych ani nečekala. Až na to, že jsme obě strašně rozdílné, tak na druhou stranu jsme až moc stejné. Člověk by i řekl, že jsme sestry a nejen sestřenky. Cítím, jak se mě Dawid dotýká na stehnech a zajede i na látku. Tiše zavzdychám Zoey do rtů a to už mi chytne Dawid ruce a dá je Zoey na prsa. Jelikož se alkohol dobře vstřebal, tak jsem naprosto vláčná a takové to snězte si mě. Aspoň teď uvidí, co ve mě jel. Nikdo totiž neví, jak moc vášnivá jsem. Pevně jí to prso stisknu a přejedu palcem po bradavce. Pak ji stisknu mezi dva prsty a stejně jako ona mě, tak i já jí zmáčknu zadek. Hned potom jí ale rukou zajedu mezi nohy, kde jí prst polaskám. Co...jít mimo vířivku? Vydechnu Zoey do rtů. Ne, že by se mi tam nelíbilo, ale přece jen je tahle voda nepraktická. Odtáhnu se od Zoey a otočím se na Dawida. Prosím.. Udělám nevinný kukuč a ještě ho i jako hodná holčička políbím. Tohle jsem já, když jsem opilá. Andílek s ďáblem v těle.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jason McGregor za Mon Feb 26, 2018 6:44 pm

Starám se o Zoey, ale jelikož si začala hrát s Bellou, tak musím ruku odtáhnout, protože mi přebere moje místo. Mmmmmm, dobřee.. Zaculím se a kouknu po Kwiatku, co na to říká. Evidentně je stejně vzrušený, jako já. Olíznu si spodní ret, který už mi stihl vyschnout a sleduji ty dvě kočičky. Nejspíše je tohle každého chlapa sen. Dvě ženské, které se spolu muchlují a které si následně může vzít. Když Bell navrhne, že by jsme mohli jít z vířivky, nezní mi to jako špatný nápad. Kouknu na Dawida, co na to říká. Neprotestuje, takže se zvednu, co si budeme říkat, se stojákem a vezmu svou milou do náruče. Jsem nadržený jak prase a chci vidět, jak ty dvě budou pokračovat. V domě zapadnu hned do prvního pokoje, který uvidím a Zoey položím na měkké peřiny. Odtáhnu se a nechám tak prostor pro Bellu, aby si mohla pohrát. Otočím se na Kwiatka a šibalsky se usměji. Můj úkol je, Zoey, aby jsi udělala dobře tady Belle. Pokud na to samozřejmě máš. Protože tohle blond koťátko se teď vybarvilo a nejspíše by tě strčilo do kapsy.. Schválně jí provokuji, protože znám Zoey až moc dobře. Bude nasraná, ale bude chtít ukázat, že je nejlepší. Lepší, než Bella, než všechny holky na škole a nejlépe všechny holky na zeměkouli.
Jason McGregor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Mon Feb 26, 2018 7:01 pm

Tohle je opravdu podařený večírek. Na to že nic z toho nebylo plánované je to docela šílená změna situace. Vše to začalo jako kriminálka a teď je to hotové porno. Tisknu se zezadu k Belle, ruce jí navedu na prsa Zo. Ta sladká blondýnečka se chytne a já můžu pozorovat jak drtí v dlaních ty malé prsíčka. Nehledě na to že se odváží i víc a začne dělat prsty Zoey dobře. To už mám pěkný stoják. Dokonce mi v něm začne tepat bolestí jak moc bych si chtěl ulevit a pěkně ji ojet. Ostatní se tak nějak shodnou že půjdeme z vířivky a já proti tomu nic nemám. Jason si odnese Zo v náruči ale já nám beru flašky takže Bell musí pěkně po svých. Zapadneme do prvního pokoje, který je shodou okolností můj. Odložím láhve s chlastem na stůl a mrknu na ty dvě pusiny. Jsem zvědavý jak to bude pokračovat. Ale než stihne Jason cokoli říct přitáhnu si Bell k sobě abych pokračoval v polibku, který mi dala ve vířivce. Poplácám ji po zadečku a popošupnu ji k Zoey, to ale udělám samozřejmě až potom co vysloví další úkol. Jsem zvědavý jak se s tím holky poperou. Jasně ve vodě se k sobě docela měly ale teď? Na vše půjde líp vidět a já si už nejsem moc jistý jestli se zvládnu celou dobu jen dívat.
Dawid Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Mon Feb 26, 2018 7:11 pm

Začíná se mi to trochu vymykat z rukou jsem vzrušená a vrním jako kočka slastí. Nekontrolovatelně se roztřesu a potřebuju víc. Ještě že jsme ve vodě a Bell nemůže cítit jak moc jsem vlhká. Dala bych cokoli zato aby si mě tam Jason okamžitě vzal. Stačilo by jen našpulit zadeček a mohl by být ve mě. Doširoka rozevřu oči když se domluví že jdeme ven. No ...moc se mi nechce ale souhlasím. Dokonce nemusím jít po svých protože si mě můj milý vezme do náruče a hodí na postel. No Kwiatko asi bude muset převlíkat protože bude mít celou postel mokrou. Spokojeně se rozvalím a to že na sobě mám jen kalhotky neřeším. Cítím se krásně volně když mě nesvazuje podprda a oblečení. Po očku sleduju Jasona...musím uznat že mi začíná přirůstat k srdci ale to hlavně proto že je dokonalý milenec. Když ale otevře pusu mám chut ho pěkně nakopnout. Ale když to chce má to mít. Nejsem žádné béčko a ho vždy ráda překvapím. Zvednu se tedy z postele a odtrhnu od Dawida Bell. Zavedu ji k posteli a rovnou ji na ni položím. Začnu zlehka to znamená že nejprve ji políbím. Rukou jí jedu pěkně po stehnu až k její jeskyňce. Polaskám ji přes látku, to však určitě není ono takže se rty přesunu nejprve k jedné z jejich bradavek do které ji kousnu. Jedu ale rovnou dál, stáhnu jí jedním tahem kalhotky. Nehodlám si s ní moc hrát takže se k ní rovnou dravě přisaju a začnu jí dělat dobře tak jak to umím nejlépe.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Mon Feb 26, 2018 7:18 pm

Sleduji, jak se všichni na můj nápad jít z vody ven. Jason si vezme svojí Zo a já se vyhoupnu ven, jako laňka. Hned po polibku, který věnuji Dawidowi. Přitahuje mě, to musím přiznat. Mířím za Zoey a Jasonem do prvního pokoje. Tam už na nás čekají. Ještě, než můžu cokoliv udělat, tak si mě Dawid zase přitáhne. Spokojeně zavrním a dám mu ruce kolem krku a co nejvíce se na něj natisknu. Dole už ho má pěkně tvrdého a mě přepadají jen ty nejvíce vzrušující myšlenky. Když Jason vysloví své přání, tak nasucho polknu. Tohle už je na mě moc, ale jsem zrovna v takovém rozpoložení, že to prostě zvládnu. Ani nevím, jak moc rychle skončím na posteli a už se o mě začne Zoey starat. Jde na to zatím jemně, ale po chvíli, kdy už se zbaví kalhotek, tak se ke mě přisaje a dělá to lépe, jak snad každý chlap, kterého jsem měla. Pevně stisknu prostěradlo a zavzdychám dost nahlas. Cítím, jak se to na mě blíží, ještě by to chtělo tak minutku, nebo dvě. To by tady ale nesměl být ten zpropadený Jason. Protože mi odtáhne Zoey. Frustrovaně si povzdychnu a nadzvihnu se na lokty.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jason McGregor za Mon Feb 26, 2018 7:22 pm

Vymyslím skvělý úkol a ani netuším, že se toho Zoey vážně chytne. Mělo mě to ale napadnou, ona je tady ta dračice. Sleduji ty dvě a po očku mrknu na Kwiatka. Tohle je náš asi nejbláznivější večer, ale kurevsky dobrý. Cítím, jak mi znovu a znovu tvrdne. Už mi v něm až hnusně tepe. Zhluboka se nadechnu a sleduji, jak jí dělá pusou dobře. Vidím sám sebe na místě Zoey a pode mnou místo Belly Zoey. Ač už si to chci přiznat a nebo ne, začínám jí mít rád. Proto se mi tady na ní Kwiatko nebude dívat. Za ruku si jí přitáhnu k sobě. To už by stačilo... Řeknu zhrublým hlasem a podívám se na Kwiatka. Půjčím si pokoj pro hosty.. Řeknu mu, jakoby nic a už si vedu Zoey pryč. Po tomhle už by mi nejspíše praskl. V dalším pokoji jí prostě pohodím na postel, jako by to byla nějaká hračka. Přilehnu si k ní a stáhnu jí kalhotky. Chci jí dělat dobře, zase jí znovu a znovu ochutnávat. Jazyk zabořím nejhlouběji dovnitř a zakmitám. Hned potom jdu špičkou jazyka na její klitoris a vložím do ní dva prsty, kterými začnu rychle pohybovat. Musí se mi tady zhroutit v pořádném orgasmu. Díky mě, ne díky Belle, nebo snad nedej bože Kwiatkowi. Na toho vola ani nevím proč žárlím. Však nemám proč, Zoey je moje, jen moje!
Jason McGregor

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Mon Feb 26, 2018 8:33 pm

Užívám si Bellino hřejivé tělo dokud se od ní neodlepím a nepopošoupnu ji k Zoey aby holky pěkně splnily zadaný úkol. Musím pak Jasona pochválit jak krásně to vymyslel. Nikdy dřív jsme něco takového nedělali. A popravdě doteď jsem si myslel že by Jason nepřežil kdyby někdo jiný než on viděl Zoey polonahou. Jenže evidentně mu to nevadí tak proč bych se nepodíval že. Střídavě sleduji Zo a Bell. Jistě víc mě zajímá Bell ale Zo taky není k zahození. Pohodlně se posadím do křesla a pozoruji jak Zoey obratně pokládá Bellu na postel a rty prozkoumává její tělo. Když se dostane až dolů nepatrně se nahnu dopředu a mám co dělat abych se tu na ně nevrhnul Jason ne JAson. Mokré trenky my začínají být hodně těsné. Navíc to Bellino vzdychání je opravdu rajcující. Jenže v JAsonovi jsem se nejspíše mýlil. Zničehonic chytne Zo a odtahne si ji do pokoje pro hosty. Nevím jestli je to tím že ji chce hned teď nebo tím že zjistil že se mu až tak nelíbí když se stará o někoho jiného krom něj. No nehodlám to zjisťovat a raději se přesunu k Bell.Co kdybych to dodělal já? Nabídnu se nečekám ani na odpověď rovnou se skloním a poprvé ji ochutnám.
Dawid Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Mon Feb 26, 2018 8:41 pm

Jazykem kmitám tak jak by se to líbilo mě. A vlastně nejspíše každé holce. Cítím jak pode mnou Bell zatíná svaly, tak nějak si dokážu představit že to nebude trvat dlouho a udělá se. Jenže místo toho aby mě to Jason nechal dodělat si mě přitáhne a přeruší mě od rozdělané práce. Ani si nevšimnu a najednou jsem v pokoji pro hosty na posteli. Normálně mě na ni hodí jako pytel ovsa a rovnou se mi sápe pod kalhotky. Tak tohle si nechám líbit poslušně roztáhnu nohy a nechám jej ať mě potěší. Sotva se mě jazykem dotkne vykřiknu a prsty mu vjedu do vlasů. Mé tělo na něj okamžitě reaguje. Svaly se mi napínají a mám pocit jako bych padala z mrakodrapu do krásné nicoty kde se rozbiju jako keramická panenka. Slastí, kterou mi dopřává se skoro zalikám. Jasone...ano... Opět vykřiknu když přidá i prsty. Tohle nemám šanci vydržet takže není divu že se pod jeho šikovnýma rukama téměř okamžitě udělám.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra: