Dom Kwiatkowski

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dimitri Kwiatkowski za Thu Mar 29, 2018 9:47 pm

Stejně ale ještě budeš stranou.. Řeknu s vážnou tváří. Nevezmu si na svědomí, aby přede mnou vzal něčí život. Může mi pomoct, klidně mi dělat společnost na cestách, ale nechci ho vidět zabíjet. Chválím tě, synu. Řeknu upřímně. Začíná se mi měnit před očima. Dospívá. Měl bych si zvyknout, jenže proč je to tak těžké. Se svým byznysem mám strach, že se mu a Em něco stane. Proto jsem na sebe vždy tolik nasraný, když někdo udělá chybu. Musím zpřísnit vstupní pohovory a ještě více si ověřit lidi, se kterými dělám. Tak fajn. Řeknu už jen a narovnám se. To už přinesou jídlo a tak se po pořátí dobré chuti můžeme pustit do toho. Je to výborné, ostatně jako vždy. Při jídle je ticho, ani bych nechtěl, aby se mluvilo. Přišlo by mi to jako takové znehodnocení. Na některé věci jsem vážně přísný. Až když dojím a napiji se, tak se rozhlénu. Samozřejmě, že jsem si všiml jednoho parchanta, který se mi dívá na mojí přítelkyni. To doprdele neví, s kým má tu čest? Stačí mi vážně málo na to, abych se vytočil. Když vidím, že vstává, tak vstanu také. Omluvte mě, prosím. Skloním se k Em, abych jí dal polibek na tvář a zamířím na pány, kde tomu hajzlovi dám pořádně do huby. Samozřejmě tak, aby o tom lidé nevěděli. Nejsem ten typ, co by dělal skandály. Pak mu doporučím, aby se ztratil zadním východem, což také udělá. Umyji si ruce a vrátím se ke stolu, jakoby nic. Vlastně ne..vrátím s lepší náladou a úsměvem. Tak..kdo si dá dezert? Nebo si dáme něco doma? Rozhlédnu se po všech.
Dimitri Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Thu Mar 29, 2018 9:48 pm

Em mi pochválí vysokou. Je to milé. Musím se furt usmívat. Nejspíše marketing. Ale ještě si nejsem stoprocentně jistá. Mám nějaký čas si to promyslet. Možná jen čekám na nějakou pořádnou inspiraci. Řeknu jí upřímně. Nebudu se tady chvástat, jak bych chtěla jít třeba na Oxford a podobně. Divadlo Globe? Tak to si zapamatuji. Snad tam někdy dostanu Dawida..Pokud ne, nechtěla by jsi být někdy můj doprovod? Zeptám se přátelsky a mile. Když se mě Dawid dotkne, projede mi to celým tělem. Na stole nám přistane jídlo, popřeji všem dobrou chuť a začnu jíst. Je to výborné. Za poslední týden moje druhá zkušenost s luxusní restaurací. Na to bych si dokázala zvyknout. Z jídla sním větší polovinu. Ne, že by mi to nechutnalo, jen je toho moc. Odložím příbor a napiji se. Mezitím Dimitri vstane a odejde na wc. Vaří tu opravdu výborně. Ani se nedivím, že tady chodíte pravidelně.. Pochválím zdejší restauraci a usměji se jak na Em, tak na Dawida.
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 90

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Emilia Clarke za Sat Mar 31, 2018 10:15 am

Povídáme si s Isabellou a kluci rozebírají jak jsem pochopila záležitost s týdenní služebkou. No nazývat to služebkou je asi dost povznesené ale budiž. Takže nejen že odjede Dimitri ale i Dawid. No paráda zůstanu v celém to obřím baráku sama. No holt bude muset Dimitri vydržet dlouhé večerní telefonní hovory jinak neusnu. Musím jej alespoň slyšet a vědět že je v pořádku. Však máš ještě čas na rozmyšlenou. Pokrčím rameny a přikývnu.Můžeš se přidat kdykoli chodím tam celkem pravidělně.Upiji kafe a trošičku se zaculím když mě můj muž líbne na tvář. Otočím se za ním a chvíli mu koukám na zadek než zmizí na toaletách. Kdybych tu byla sama snad si i zasněně povzdechnu. Takhle se jen otočím a kouknu na prázdný talířek. Před chvílí jsem dojedla a snědla jsem uplně všechno, Dimitri nemá rád plýtvání tak se snažím vždy všechno sníst však to pak vyběhám. Muž se mi vrátí ke stolu tak mu automaticky chytnu ruku pod stolem. Ať se rozhodne mládež jestli ještě posedíme tady nebo už půjdeme.
Emilia Clarke

Poèet pøíspìvkù : 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Sat Mar 31, 2018 10:25 am

Já a divadlo? No to snad ne ...Em mě kolikrát donutila jít když nemohl táta ale že byc šel s nadšením to ne. Spíše jsem to tam přetrpěl. Takže dobrovolně mě tam nikdo nedostane. Pomalu upíjím limonádu a už se těším na jídlo. Našetěstí jej donesou brzy takže se na něj hned vrhnu a sní vše do posledního sousta. Bylo to skvělé ostatně lasagne jsou málokdy špatné. S tátou jsme se ještě před jídlem domluvili že budu stranou ...no nějak extra mi to nevadí. Takže souhlasím a když skončíme s jídlem spokojeně se opřu o opěrku židle. Jsem spokojený najedený a teď by mi udělalo dobře snad už jen to kdybych si mohl zapálit. Je to nejlepší restaurace široko daleko, bylo by smutné kdyby nevařili dobře. Mrknu na Bell a políbím ji na hřbet ruky. No jo je to moje princezna ale neměla by si moc zvykat na takový luxus sice jí jej můžu dopřát ale musí si to zasloužit tak jako si to zasloužila Em. Vydržela s tátou i když byl občas nesnesytelný, přestála i jeho práci a co je nejchválihodnější pilně maká i když by nemusela hnout celé dny prstem.Já bych možná i šel domů. Docela rád bych se natáhl na gauč. Však si můžeme dezert vzít sebou ne?
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dimitri Kwiatkowski za Sat Mar 31, 2018 10:44 am

Nevím, co řeší ostatní u stolu, ale já na wc řeším kreténa, co měl tu drzost se jen podívat po mé ženské. Někdo mu musel dát lekci, aby si uvědomil, že nemá ani na to, aby se na ní podíval. Natož tak si myslet, že by s ním třeba byla. Jsem dost majetnický, ostatně to Em moc dobře ví. A bere mě takového, jaký jsem. Vrátím se ke stolu. Ani klouby mě nějak nebolí, už vím přesně, jak dávat rány, aby to nešlo poznat. Léta praxe. Někdy se ale poštěstí a klouby to nevydrží. To jsou jiné případy. U stolu si chytnu Em a domlouváme se, co dále. Dezert bude asi nejlepší sebou a tak přikývnu. Dám na Dawida. Sám jsem dnes nějaký utahaný a těším se domů. Proto taky vstanu a jdu nám objednat ty nejlepší dezerty a rovnou vše zaplatit. Během deseti minut už máme luxusně zabalené sladké na stole a můžeme se zvedat. Dezerty se rozdělí mezi ženy, jelikož my budeme řídit. Chytnu si svojí přítelkyni kolem pasu a kývnu na Dawida, což znamená sraz doma. U auta otevřu Em dveře a sednu si pak za volant. Příjemná večeře, co myslíš? Hodím po ní pohledem a ještě, než se rozjedeme, tak se k ní nakloním, abych jí políbil. Byla jsi tam ze všech nejkrásnější..určitě za to ale může ten orgasmus, který jsi díky mě měla, než jsme odešli. Řeknu samolibě a se stejným úsměvem se rozjedu domů.
Dimitri Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Sat Mar 31, 2018 10:44 am

To je pravda. Zase to nechci nějak uspěchat a vybrat si špatně.. Pousměji se. Bude to těžké vybírání, ale nějak to půjde. Hlavně bych chtěla zůstat v Londýně a už necestovat. Nevím, jestli je to moc reálné. Všechny dobré školy nejsou jen v Londýně. Ani nevím, kam se vlastně chystá Dawid. Na což bych se ho pak mohla zeptat. To bych byla ráda. Řeknu upřímně Em a pak už se věnuji jídlu. Po nějaké době máme už zaplacené a jen čekáme na dezerty. Moc děkuji, že jste mě vzali na tuhle večeři. Podívám se jak po Dimitrim, tak po Em a nakonec na Dawida. Dezerty se přinesou a tak vezmeme společně s Em každá dvě krabičky a můžeme jet domů. Na chvíli se rozloučíme s Dim a Em. Večeře proběhla v klidu, za což jsem ráda. Byli přesně takoví, jak Dawid říkal. S Em mají skvělý vztah, lepší než já se svojí biologickou matkou. To je až smutné. Když už jsem v autě, najednou jsem ticho. Uvědomuji si všechno to, co má Dawid, že jsem vlastně nikdy neměla. Ne, že bych mu záviděla, jen je mi to líto. Máma na mě nikdy neměla čas a když už, tak byla vždy jen za Gab a řešila její problémy. A táta..chybí mi ta otcovská láska. Každý by si možná řekl, že jsem v životě spokojená, což teď s Dawidem rozhodně jsem. I s místem, kam jsme se přestěhovali, ale to je tak všechno. Možná bych se měla postavit na vlastní nohy a za vyhrané peníze si pořídit nějaký menší domek.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Emilia Clarke za Thu Apr 05, 2018 11:31 am

Všichni dojíme a domluvíme se na dezertu sebou. Popravdě se nemůžu dočkat až si sundám lodičky a sednu doma na gauč. Nejspíše si uvařím doma ještě jednu pořádně silnou kávu a do noci budu pracovat. Mám toho hodně a kvůli téhle večeři jsme to odsunula na později. Zvedneme se vyrazíme k autu, ani nemá smysl se loučit protože stejně se za chvíli všichni sejdeme doma. Dimitri mi otevře, posadím se tedy a zákusky položím na zadní sedadlo. Jo šlo to dobře...vypadá to že je to milá holka. Pousměji se a když mě můj muž políbí jsem jako v nebi. Miluji ho tak jako nikdy nikoho. Dala bych za něj život. Celý zrudnu když začne mít ty své prupovídky. No jistě lásko...ale škoda že si to nemůžeme zopakovat. Olíznu si rty a rukou mu sjedu do rozkroku. Mám chuť jej pozlobit.
Emilia Clarke

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Thu Apr 05, 2018 11:39 am

Po jídle nemám moc chuť konverzovat ale tak nějak se domluvíme že zajedem k nám domů. Vypadá to zatím že Bella se docela dobře baví. S Em si rozumí a táta je evidentně s mým výběrem spokojený. Holky poberou zákusky, táta zaplatí a jdeme k autu. Otevřu Bell páč má plné ruce a sednu si na místo řidiče. Tak co ? Jsi nějaká zaražená nelíbili se ti ? Otáži se a rovnou nastartuji a vyjedu. V restauraci vypadala v pohodě a te´d tu sedí jako hromádka neštěstí. Nechápu co se děje.Hele jestli nechceš tak k nám nemusíme můžu tátovi zavolat že se ti udělalo zle. Nabídnu a zastavím u krajnice nebydlíme přímo v centru takže tudy moc aut nejezdí a nikomu nepřekážíme. Takže jak říkám zastavím a otočím se k ní. No tááák mluv se mnou. Pohladím ji po koleni. Jsem z toho zblbnutý ostatně kdo by nebyl. Nechci aby byla nešťastná a te´d hlavně nechápu tu náhlou změnu nálady.
Dawid Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dimitri Kwiatkowski za Sat Apr 21, 2018 9:04 am

Otevřu Em dveře a sám si pak sednu za volant. Nechce se mi hned jet, proto na ní otočím své oči. „Jo, dokonce i hezká...ale na tebe nemá.“ V mých očích může vidět plamen, který tam mám vždy, když se na ní dívám. Netušil jsem, že se v životě ještě takhle zamiluji. Stalo se a proto si tuhle princeznu budu chránit do konce mých dnů. Políbím jí a začnu škádlit slovy. Ta mrška mi to začne vracet a dokonce mi sjede do rozkroku. „Kdo říká, že nemůžeme?“ Ušklíbnu se až tajemně a políbím jí na její ruku. „Připoutej se.“ Přikážu jí a vyjedu z místa. Hned na prvním odpočívadle zabočím a zajedu lehce dále do úplné tmy. Zastavím a v té chvíli se na ní vrhnu. Chtěla to, má to mít. Žádná předehra! Stejně je určitě stejně vzrušená, jako já. Líbám jí a rozepínám si poklopec, abych ho mohl vytáhnout. Ještě, že je takhle drobná. Chytnu si jí, jako by nevážila ani pět kilo. Roztrhnu jí kalhotky a nemilosrdne si jí posadím obkročmo na sebe a zajedu co nejhlouběji do ní. Nezačnu se ale pobyhovat, chci si vychutnat tenhle okamžik, kdy můžu být v ní. Zezadu jí rukou vyjedu po zádech až do vlasů, kde stisknu a její hlavu si přitáhnu k té své. „Spokojená?“ Přes rty mi přejede šibalský úsměv, než se v ní začnu pohybovat.
Dimitri Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Sat Apr 21, 2018 9:05 am

Za tuhle večeři jsem ráda. Poznávat nové lidi mě baví. Emilia a Dimitri jsou moc hodní a jde vidět, že Dawida dobře vychovali. I přesto, že je uvnitř něj něco tajemného. Posadím se maličko nepřítomně do auta a připoutám se. Neměla bych se litovat. Měla bych být ráda za všechno, co mi tenhle svět přinesl. Jsem ráda, že jsem měla tu možnost potkat Dawida. Ať už chci a nebo ne, změnil mi život. Trochu nepřítomně se na něj podívám. „Co?..Ne,líbili. Samozřejmě, že líbili.“ Usměji se mile a na jeho další slova nereaguji tak rychle, proto mě probere až jeho další věta, kdy se dožaduje, abych s ním mluvila. Dokonce jsem si všimla, že zastavil u krajnice. „Nemusíš volat..ráda půjdu ještě k vám. A ještě raději budu s tebou. Promiň, jen to na mě udělalo tak dobrý dojem, až mě mrzí, že tohle také nemám..“ Vysvětlím mu. Jistě, neměl to takové od začátku. Vytrpěl si až moc s mamkou. Ale teď to tak je. „Bylo vidět, jak je na tebe táta pyšný..Na mě takhle nikdo pyšný není..“ Smutně se pousměji a na chvíli sklopím oči. Vždyť ty dvě ani nevěděly, na jakou soutěž to vůbec jedu. Jediné, co máti zajímalo bylo, abych jí nepoškrábala auta. Rozmrkám slzy a usměji se. „Ale to je jedno..pojeďme..“ Pohladím ho po jeho ruce, kterou mi dal na koleno. Jsem ráda, že ho mám.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Emilia Clarke za Mon Apr 23, 2018 7:34 pm

Je to ďábel v lidském těle. Jiné přirovnání k němu nemám. Je divoký, nespoutaný a hlavně můj. Ruku mám na jeho rozkroku...pevně ji stisknu a trhaně se nadechnu. Nedokážu normálně přemýšlet když jej mám po svém boku. Kdyby mi tohle někdo řekl když jsem jej viděla poprvé nevěřila bych. Je to už pár let ale pamatuji si to jako by to bylo včera. Byl stejně divoký a okouzlující jako teď.Promluví na mě...trhnu sebou ale poslechnu jej a připoutám se. Netuším kam jede a upřímně je mi to jedno. Zastaví na bůhví jaké cestě ve stínech a rovnou se na mě vrhne. Pár sekund na to ho mám v sobě a mé kalhotky leží na zemi na dva kusy. Přinutí mě sklonit se k němu. Poslušně se k němu rty přiblížím. "Nejspokojenější" Zavrním a nedostává se mi dechu. Když se začne pohybovat neudržím se a přes rty mi uniknou slastné vzdechy. Nehty mu zaryji do pevných, svalnatých ramen. Kašlu na rtěnku, spojím naše rty a jazykem vyhledám ten jeho.
Emilia Clarke

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Mon Apr 23, 2018 7:41 pm

Zastavím u krajnice a koukám na tu svoji krásku. Je uplně mimo...nechápu to před chvíli byla ještě ok a teď je jako hromádka neštěstí. Položím jí ruku na koleno a poslouchám co se mi snaží říct. Zavrtím nad tím ale hlavou a povzdechnu si. Abys věděla neměl jsem to s ním vždy lehké. Musel jsem si u něj tuhle hrdost vybojovat. Ukázat mu že jsem jeho syn a ne nějaký měkota. Chápu že ji to mrzí ale s tím asi nic udělat nedokážu.Můžeš brát mou rodinu jako svou...ostatně teď už do né tak nějak patříš. Pousměju se a nakloním hlavu abych si přivlastnil její sladké rty. Políbím ji něžně...nechci se tu na ni v autě vrhnout zvláštěpak když je nešťastná. Po polibku ji ještě pohladím po tváři a opět nastartuju abych dojel domů. Když zaparkuji u baráku tátovo auto tu ještě není. Zavedu tedy Bell dovnitř a udělám nám zatím pití. Dnes jsem zvolil gin s tonikem. Je to dobré pití a Bell trochu alkoholu potřebuje aby se uklidnila. Navíc se aspoň před tátou a Em rozmluví.
Dawid Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra: