Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glasgow scotland

2 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Glasgow scotland - Stránka 3 Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Mar 25, 2018 9:15 am

Říká že se polepší a to jsem teda zvědavý. Nechám to však bez odpovědi nebo jakékoli reakce a prostě si ji k sobě jen přitáhnu a pevně ji obejmu. Ještě než se odtáhne mě políbí. Docela si děvče koleduje ještě bych ji mohl ohnout o kapotu auta a... Kdybychom spolu zrovna nespali asi bych to i udělal ale takhle vydržím až do hotelu kde ještě určitě spát nepujdeme. Navrhuji zajet na hotel a objednat si na pokoj trochu vína? Povytáhnu tázavě obočí a otevřu jí dveře od auta. Ona pila takže řídit budu já. Nasednu si na místo řidiče a nastartuji. Za pár minut už parkuji u hotelu. Vystoupáme spolu až do našeho patra. Po cestě jsme se ještě samozřejmě stavili na recepci a objednali si víno. V pokoji je příjemně teplo a mě ještě nepřešly chutě na trochu těch čuňačinek. Nejprve ale musím počkat než přinesou to pití nechci aby nás vyrušili v tom nejlepším.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland - Stránka 3 Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 25, 2018 6:46 pm

Ještě více vína, než jsem měla? No proč ne. Ale máš mě pak na svědomí.. Zaculím se na něj a sednu si na místo spolujezdce. Mám ráda, když řídí. Nemusím totiž dávat pozor na cestu a můžu se dívat na něj. Jeho profil, který budu za chvíli znát snad nazpaměť. Po vystoupení a objednání pití se ocitneme v pokoji. Než nám donesou víno, tak udělám dva kroky k němu. Ruce mu dám pod bundu (mikinu) a pomalu mu jí začnu svlékat. To, aby ti nebylo vedro.. Řeknu nevinně a šťouchnu do něj, aby se musel posadit na křeslo. Ruce si opřu o opěradla křesla a skloním se k jeho rtům, na které ho škádlivě políbím. Odtáhnu se až při zaklepání. Jen seď. Nařídím mu s úsměvem a jdu otevřít, abych si mohla převzít vychlazené víno se skleničkami a s jahodami u toho. Vše to položím na stolek a naliji nám dvě skleničky. Jednu podám jemu a ťuknu si s ním. Na více takových chvil.. Pronesu a přeji si, aby to tak bylo. Možná je to sobecké, ale chci být konečně vážně šťastná. Neřešit jen známky a to, jestli jsem slušná a kam se budeme zase za měsíc stěhovat. Odpiji si z vína a položím ho na stolek. Snad ti nebude vadit..je tady strašné teplo.. Jedním tahem si rozepnu šaty, které si také vysleču. Pod nimi mám sexy černý korzetek, který nemohl předtím venku vidět. Sice jsem andílek, ale začínám moc ráda vystrkovat růžka. Taky jsem si našla zálibu v tom ho provokovat. Na nohách jsem si samozřejmě nechala podpatky. S jednou jahodou si sednu do volného křesla, dám si nohu přes nohu, ukousnu si jahody a vrhnu pohledem po Dawidowi.
Glasgow scotland - Stránka 3 Tumblr_ocirmgvnd51snvtqyo4_250
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland - Stránka 3 Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Mon Mar 26, 2018 4:17 pm

Po všech těch věcech jako je cesta do hotelu, objednávka a vyjítí všech těch schodů...ano šly jsme po schodech protože výtah stávkuje, jsme konečně na pokoji. Bell na nic nečeká a sundá mi bundu, okey nechám si to líbit a posadím se do křesla. No posadím...v podstatě mě do toho křesla dožduchá. Políbí mě a k více intimnostem se nedostaneme protože nám donesou pití. Bell pro něj skočí a já si zatím hovím v křesle. Nalije mi víno a podá skleničku. No takový servis se mi začíná opravdu líbit. Přiťukneme si, dokonce něco ťápně jako přípitek a já to odkývu.Teprve potom to začne být zajímavé. Svlékne si šaty a v rajcovním prádýlku si sedne naproti mě do křesla. Všimnu si jejího pohledu ale nezůčastněně si sedím v křesle. Jestli čeká že po ní vystartuju tak smůla. Jen ať se děvče taky občas zapojí do hry. Já se na ni vrhnul před dvaceti minutama na mostě tak ať i ona ukáže že na mě má chuť. Napiji se ze skleničky a povytáhnu obočí jako kdybych se ptal Tak co kotě? Bude něco?
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland - Stránka 3 Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Mon Mar 26, 2018 6:02 pm

Povzbuzena vším, co jsme si řekli na mostě, plus to, že mám v sobě pár sklenek vína, se rozhodnu, že nebudu pasivní. Teda jen chvíli. A to, když sedím na křesle a jím jahodu. Snažím se ho alespoň svádět pohledem. Sedí a sleduje mě. Takže může začít show. Po dojezení jahody vstanu. Na mobilu navolím potichu hudbu a začnu přecházet kolem jeho křesla, kdy se ho dotýkám jen lehce po rameni a zádech. Co kdybych ti udělala jeden soukromý taneček? Pomalu přejdu k židli a začnu tančit. Snažím se ho co nejvíce vyprovokovat, aby si mohl představit vše, co dělám, jako by bylo na něm.

Když skončím se sólo tanečkem, tak přejdu k němu a opřu se o jeho stehna.
Glasgow scotland - Stránka 3 Tumblr_mnn9t7V0Pb1s8ya6eo1_250
Hned pak se otočím k němu zády a sednu si na jeho klín, abych mu v něm mohla udělat další provokativní pohyby.
Glasgow scotland - Stránka 3 Tumblr_mtz14jzXp01ro8plbo1_500
Sjedu dolů na zem, abych se k němu mohla zase otočit čelem. Prudce mu oddělám nohy od sebe a vytáhnu se svým tělem po jeho rozkroku až rty k jeho krku. Zároveň mu zajedu rukou do vlasů a donutím ho silou nahnout hlavu na stranu, abych ho mohla kousnout do krku.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland - Stránka 3 Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Mon Mar 26, 2018 6:25 pm

Ano takhle je to lepším. Zhodnotím situaci, když se zvedne a nastaví si písničku na kterou mi provokativně zatancuje. Olíznu si mimoděk rty, už se nemůžu dočkat až ji pořádně ojedu. Zatím se ale držím, chci aby vyvinula aktivitu ted ona. Vyvine ji dost dobře když se mi zavrtí na klíně a nakonec se zakousne do citlivého místa mého krku. Zavrčím a jediným rychlým pohybem se postavím. Otočím si ji k sobě zády a pevně si ji k sobě zády přitisknu. Chytnu ji pod krkem a druhou rukou jí přejedu od stehna až k ňadru, které pevně sevřu v dlani. Bell.. Zavrčím zrkáceninu jejího jména. Pustím jí krk aby mohla zase volně dýchat a rozepnu korzet. Na nic nečekám a trhnutím si ji k sobě otočím čelem abych mohla mezi zuby sevřít tu rozkošně malou bradavku, která vykoukla na svět když se jí z korzetu na svět ukázaly ne zrovna malé prsa, s kterými si tak rád hraji.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland - Stránka 3 Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Mon Mar 26, 2018 7:44 pm

Ani nevím, jak rychle se to stane, ale stojím zády k němu a rukou mě drží pod krkem. Nemůžu dýchat a automaticky mi jedna ruka vystřelí na tu jeho, kterou mě svírá. Je to sexy, ale po chvíli mě pustí, aby mě mohl zbavit korzetu. Hned se vrhne na mojí bradavku. Není nač čekat, chci ho a to dost. Ani on se nedrží vůbec zpět a jeho kamarád se hlásí hrdě k světu. Určitě to bude tím mým tanečkem. Sevřu v ruce tu jeho pevnou věc přes kalhoty a přes rty se mi vydere silný vzdech. Můžou za to ty jeho rty a zuby, kterými mě škádlí. Ještě chvíli ho nechám, aby si se mnou hrál, poté už ho ale odstrčím, abych si mohla kleknout na kolena a zbavit ho kalhot i s trenkama. Když se mi ukáže v celé své kráse, neváhám a vezmu ho do pusy. Žádné ochutnávání, hned nasadím rychlé tempo. Jelikož ho chci cítit v sobě, tak se moc nezdržuji a po chvíli se odtáhnu. Jako poslušná holčička si škádlivě sundám kalhotky a rukama se pevně chytnu křesla. Vyšpulím tak na něj zadeček a čekám, až do mě konečně pronikne.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland - Stránka 3 Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Mon Mar 26, 2018 7:54 pm

Je to rychlé a naléhávé. Zakousnu se jí do bradavky, stačilo by víc stisknout zuby a ukousnul bych ji, takovou moc mám nad jejím tělem. Místo toho ji ale pustím a obkroužím jazykem. Pak už se mé doteky ke slovu nedostanou. Stiskne mi v ruce kamaráda, vydechnu a zakloním hlavu. Nechám ji aby mi sundala kalhoty a vzala si jej do pusy. I já by stačilo stisknout zuby a byl bych tu vykrvácel. Je to zvláštní že někomu tak důvěřujeme a necháme jej hrát si s vlastním tělem. Chvíli mi ho nenasytně kouří než se odtáhne a vyšpulí na mě zadek. Silně ji po něm plácnu. Neotálím dlouho a rovnou do ní proniknu. Pevně ji chytím za boky a silně do ní přirážím. Snažím se do ní dostat co nejhlouběji. Trochu stisk na bocích povolím aby neměla modřiny ale nebrání mi to v tom abych tvrdě pokračoval.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland - Stránka 3 Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Tue Mar 27, 2018 8:30 am

Čekám s vyšpuleným zadečkem a dočkám se dost velkého plácnutí. Vyjeknu, ale ne bolestí ( i když možná i tou), ale spíše tím, že jsem se lekla. Zkousnu si ret a čekám, co dalšího přijde. Vnikne do mě, až pevně stisknu opěradla křesla. Je mi jedno, že nás někdo uslyší, prostě začnu vzdychat tak, jako obvykle. Přirážím k němu zadečkem a naprosto se zalykám štěstím. Je to krásné být uvolněný, nic neřešit a prostě si jen užívat. Má pravdu, měla bych to být jen já a neřešit nic a nikoho. Takže fajn, přichází nová Bell.. Nechám do sebe nadále bušit, než už to prostě nevydržím. Jak je to do háje možné, že ví přesně, jak mě udělat? To se mi ještě nestalo. Zhroutím se a podlomí se mi kolena. Takže mě buď chytne a nebo sebou nějak švihnu na křeslo. Ještě chvíli se z toho vydýchávám, než ho chytnu za ruku a vedu si ho do koupelny pod sprchu. Pustím na nás vodu a naberu si sprcháč, abych mohla umýt jak sebe, tak i jeho. Poté vyjdu jako první a kolem těla si obmotám osušku. Zamířím do pokoje, kde si rozčešu vlasy a lehnu do postele. Jelikož jsem po dnešním tanci a všemu, co jsme dělali naprosto vyřízená, tak i usnu.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland - Stránka 3 Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Wed Mar 28, 2018 6:18 pm

Sex s ní je skvělý, nikdy neřekne ne a je pořád při chuti tak jako já. I proto si to možná tolik užívám. Vražím ho do ní zezadu a nemyslím na nic...opravdu na nic jen na to že za chvíli se udělám. Netrvá to zas až tak dlouho a opravdu se udělám a nejsem v tom sám. I ona je po několika minutách v říši štěstí. Hodíme si společnou sprchu a usneme přitulení k sobě. Pak už dny ubíhají jako kdyby je někdo honil s loučí u zadku. Ani se nenadějeme a máme jít na společnou večeři s tátou a Em. Protože jsem chtěl být gentlmeman a nechtěl jsem v tom Bell nechat samotnou nachystám se a přijedu k ní kde se chystá ona. Nenechal bych ji aby přijela sama. Pěkně si ji tam odvezu. Táta bude zírat jakou mám kočku. Ještě ale není hotová když přijedu takže se natáhnu na její postel a hraju si s mobilem. Pospěš kotě ať nepříjdeme pozdě. Povzbuzuji ji a zpoza mobilu ji poočku sleduju. Nemůžu se ale moc rozohňovat když za chvíli máme jet.I tak si ale vzpomenu na tu její krásně tvarovanou prdelku a na to jak moc bych ji chtěl zmáčknout.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland - Stránka 3 Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Wed Mar 28, 2018 7:33 pm

Jedna věc je chystat se sama. Druhá věc je chystat se, když váš sexy přítel leží na vaší posteli a po očku vás sleduje. Když mě ještě napomene, abych si sebou švihla, mám sto chutí po něm hodit hřeben, kterým si češu vlasy. Vždyť už to budee.. Snažím se ho uklidnit a rovnou i doladit pár drobností. Nepřeháněla jsem to s namalováním, prostě klasika. Vlasy rozpuštěné, šaty jak pro princeznu. Moc se mi líbily a nemohla jsem je v tom obchodě nechat. Taková malá odměna za tu mojí výhru v soutěži. Doma to vzaly jen s mávnutím ruky. Ségra řekla něco stylu gratuluji a máti naval nějaké peníze, když už tady bydlíš. Takže jsem se vrátila zase na zem. Ještě si vezmu kabelku, obuji lodičky a vstanu. Pane Kwiatkowski..víte, že vypadáte v mé posteli tuze dobře? Nakloním se nad něj, abych ho mohla líbnout na rty. Tak šup, kdo teď zdržuje? Zazubím se na něj a po cestě na sebe fíknu lehce parfém, abych to nepřeháněla. Ještě kabátek a můžeme jít. Člověk by si mohl myslet, že budu nervózní, ale nejsem. Od té doby, co jsme si tak promluvili u výhledu na most, se ve mě něco hnulo. Už tolik věci neřeším a spíše si užívám přítomný okamžik. Nasedneme do auta a tam si pustím hudbu. Takže je nějaké téma, kterého bych se měla u stolu vyvarovat? Snažím se nenápadně zjistit, co bych případně neměla říkat.

Glasgow scotland - Stránka 3 Bb4da26eac9d942683f3283692edf084
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland - Stránka 3 Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Thu Mar 29, 2018 4:25 pm

Polehávám a sleduji jak se chystá. Moc jí to sluší ale říkat jí to nebudu aby jí to nestouplo do hlavy. Když už je konečně nachystaná zasměji se. Mě to sluší všude. Ujistím ji a plácnu ji po tom jejím sexy zadečku. Načež se zvednu a vyrazíme do auta. 30 minut...a to jsem přijet už když jsi si se chystala...můžeš mi vysvětlit na co vy ženské potřebujete tolik času? Přibouchnu za sebou dveře a nastartuji fáro. Jedeme mým dodgem takže řídím...ne že bych Bell nevěřil ale tohle auto je moje baby a s ní můžu jezdit jen já. Bav se o všem co ti příjde na jazyk táta je uplně v pohodě takže se neboj že bys narazila na téma, ke kterému by neměl co říct. To že se nemá bavit o mé biologické matce jí je určitě jasné. Zahnu na křižovatce doleva a po asi 15 minutách zaparkuji na parkovišti. Vystoupím první a otevřu jí dveře. Bojíš se? Otáži se když si zastrčím klíče do kapsy kalhot a vykročím s ní po svém boku k restauraci.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland - Stránka 3 Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru