Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glasgow scotland

2 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Glasgow scotland Empty Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Sat Mar 10, 2018 2:42 pm

Glasgow scotland Glasgow_new_montage%2C_2017
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Sat Mar 10, 2018 2:47 pm

Začínám být dost nervózní. Přihlásila jsem se do velké soutěže, kde bych mohla vyhrát jak pohár, tak peníze a otevřely by se mi možnosti více tančit. Tančím od malička, takže si věřím. Jenže když se začne něco takového blížit, tak člověk znejistí. Když jsem tak doma a chystám si věci, napadne mě jedna bláznovina. Napíšu Dawidowi. Ahoj zlato. Čeká mě na víkend cesta do Glasgow na soutěž. Nechtělo by se ti udělat výlet a jet se mnou? -B Pošlu mu sms a mezitím si skočím do sprchy. Je to možná narychlo a třeba i řekne, že ne, ale zkusit jsem to musela. Ani netuším, jestli jsem se mu o té soutěži vůbec zmiňovala. Nějak jsme se k tomu nejspíše nedostali. S mamkou mám domluvené, že si půjčím auto. Moc nadšená nebyla, ale věděla, že se tam nějak potřebuji dostat. Mohla bych i letět, bylo by to rychlejší, ale přece jen jsem dlouho neřídila a alespoň se soustředím chvíli na něco jiného, než na nervozitu. S turbanem na hlavě si sednu do postele a vezmu knížku. Můj život je v poslední době tak hektický a mě se to líbí. Konečně mi připadá, že začínám žít. Není to jen takové to přežívání, kdy děláte furt to samé.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sat Mar 10, 2018 4:10 pm

Mám chuť se nastřelit. Ležím doma v posteli a čumím do stropu. Občas to tak dělám když se potřebuji vyklidnit a odpočinout si. Na stole mi stojí lahev od piva, jsem jen v trenkách protože od rána jsem z té postele nebyl schopný vylézt a cokoli dělat. Sáhnu do šuplíku vedle postele a vytáhnu cigára. Jedno si zapálím a je mi fuk, že budu mít v pokoji smrad z cigaret. Šak se to vyvětrá. Spokojeně si pokuřuji když mi zavibruje mobil. Mám ho hned vedle sebe takže během pár vteřin vím že mi píše Bella. Rozkliknu zprávu a vyťukám odpověď.Čauko nemá nic na práci v kolik tě mám vyzvednout? Jsem stručný tak jako obvykle na nějaké milostné vypisování mě moc neužije. Napíše mi odpověď s tím že jedem autem její mámy. No ok moje by bylo sice lepší ale přežiju to. Nahážu si do báglu pár věcí, nic moc si neberu jen nějaké to oblečení a samozřejmě alou zásobu kdyby mě chytil absťák. Přesně na čas stojím na místě setkání. No stojím spíše sedím na zídce a pokuřuju.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Sat Mar 10, 2018 4:28 pm

Když mi Dawid odepíše, kdy mě má vyzvednout, hned mu napíšu, že ho vyzvednu já. Pak už jde vše ráz na ráz. Vyfoukám si hlavu, navleču se do černých riflí a bílého trika, hodím si věci do auta a rozloučím se s hokama. Nic srdceryvného to není, ani jsem to nečekala. Auto je jediné dobré, co nám po tátovi zůstalo, jak vždy říká mamka. Nechala mu byt, ale auto si prostě vybojovala. Má pravdu, je hezké a jezdí se v něm dobře. Ještě si vezmu sáčko, protože venku už není zase tak hrozná zima. Pak už můžu konečně nasednout do auta a o pár chvil parkovat před Dawidowým domem. Zaparkuji a vystoupím. Ahoj. Děkuji, že jedeš se mnou. Usměji se a otevřu mu kufr, aby si tam mohl dát nějaké své věci, pokud tedy chce. Pak mu věnuji jednu pusu na tvář a nakonec nasednu za volant. Snad se se mnou nebudeš bát.. Zasměji se a rovnou pustím i hudbu. Bude to chvíli trvat, Glasgow je z tadyma několik hodin.. Vyjedeme od jeho domu a zařadím se do normálního provozu a nakonec vyjedu na dálnici. Glasgow bylo jednu chvíli mým domovem. Pokud se to tak dá nazývat. Strávily jsme tam asi tři roky. Rozpovídám se. Přece jen s Dawidem mi to nedělá nějaký problém.

Glasgow scotland AETV62658417_1Glasgow scotland 4.-Skinny-Black-Jeans-And-A-Trench-Coat
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sat Mar 10, 2018 4:42 pm

Netrvá to dlouho a típám cigáro abych si mohl hodit věci do kufru.Čau puso. Líbnu jí pusinu a věci hodím tedy jak jsem již řekl do kufru. Nasednu na místo spolujezdce ale nepoutám se. Nejsem na to zvyklý a zvykat si ani nebudu. Nějak přece umřít musím. Pohodlně se opřu a ruku si položím na její stehno. Vím...jezdíme tam občas s tátou kvůli práci. Mu sice v autě věřím víc ale přežiju to i s tebou Je to pravda občas tam vyzvedáváme zásilky. Každopádně Bella řídí dobře jak si velmi rychle všimnu takže už si z ní srandu nedělám a místo toho poslouchám další její vyprávění. Jednodužší je ji poslouchat než vzpomínat na to co bylo a nebylo doma v polsku.Stíská se ti ? Nebo je místo na které by si se chtěla vrátit a zůstat tam? Bylo by hloupé sedět a mlčet takže se zeptám na první věc co mě napadne. A jo docela mě to i zajímá i když před klukama bych to nepřiznal.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Sat Mar 10, 2018 4:52 pm

Tak je to tvůj táta a předpokládám, že jezdí minimálně desetkrát déle, než já, takže tě plně chápu. Usměji se na něj a raději se pořádně věnuji řízení, abych neudělala nějakou krpu a nevypadala před ním jako neschopná blbka. Kvůli práci? Co vůbec taťka dělá? Zeptám se ho se zájmem, matně si pamatuji, že mluvil o nějakém podnikání, či co, ale ruku do ohně bych za to nedala. Pak se rozmluvím o Glasgow a nejvíce mě potěší, že mě Dawid poslouchá. Bylo tam hezky, ale nejvíce se mi asi líbilo v Itálii. Tam jsme byli pět let. Přímo v Milánu. Líbila se mi jejich móda. Vše tam bylo jiné. Člověk si až moc rychle zvykl na svět tam. Je to vlastně místo, na kterém jsme byly naposledy. Stýská se mi po tom, protože jsem měla už dost přátel. S hodně jsem ještě v kontaktu. Ale jinak domov je domov. Londýn mám ráda. Neříkám, že tu budu celý svůj život, ale právě teď se tu necítím nějak špatně. Procestoval jsi toho už hodně? Zeptám se ho. Následující hodiny nám ubíhají poměrně rychle. Máme o čem mluvit, protože je toho ještě hodně, co nevíme. Už jen půl hoďky. Řeknu nadšeně, protože už se těším. Zabydlíme se a zítra je ta soutěž. Pokud se budeš chtít jít podívat, budu ráda. Pokud se ti nebude chtít, což bych i pochopila, tak se klidně můžeš courat městem. Nabídnu mu dvě varianty. Večer bych potřebovala ještě do jedné z tělocvičen, abych si to natrénovala. Znám se s majitelkou, už jsem s ní domluvená. A stejně jako se soutěží, můžeš jít se mnou a nebo si cokoliv zařídit. Nechci ho omezovat a říkat, kam má chodit a co dělat. Proto mu dávám na výběr.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Mar 11, 2018 10:31 am

Sedím si pohodlně rozvalený na sedadle spolujezdce a jo docela si i užívám že nemusím nic dělat. Tak nějak rozebíráme všechno možné až se dostaneme i k tátově práci. Víš Bell táta je drogový dealer a zásobuje celý Londýn koksem, perníkem a i zbraněmi. Přesně tohle bych měl říct ale místo toho pronesu naučenou frázi.Táta má menší firmu vyrábějící hudební nástroje a věci k nim. V tomhle jí naštěstí nelžu tátova krycí firma se tímhle skutečně zabývá i proto máme doma to piano a všemožné jiné hudební nástroje. No a tátova přítelkyně je právnička. Napiji se coly a poslouchám vyprávění o itálii. Párkrát jsme v ní s tátou byli na dovolené ale nikdy jsem se tam uplně necítil. Jako místo na dovolenou je to fajn ale celoročně nevím jestli bych to rozdýchal. Táta mě naučil pracovitosti a tu podle mého Italové dost postrádají.itálie je fajn. Ale je tam na mě moc horko. Zazubím se na ni.Párkrát jsem tam byl a řekl bych že příští dovolená bude někam kde se dá i odpoledne vylézt z baráku aniž bys měl pocit že tě to slunce sežehne. KDyž se otáže na mé cestovatelské zkušenosti na chvíli se zamyslím.No táta mě hodně brával na dovolené když jsem byl mladší...asi aby mi vynahradil to že mě nechal v Polsku. Takže jsem toho viděl už dost Itálii, Francii, Polsko, Nový zéland a naposledy jsme byli na 3 měsíce v Americe...táta si chtěl splnit dětský sen tak jsme já, on a jeho přítelkyně cestovali přes celé státy v obřím karavanu To byla asi zatím nejlepší dovolená. Ostatně tolik srandy jsem dlouho nezažil a poslední zastávka v Tijuaně byla opravdu zážitek. Už se blížíme do Glasgow takže je potřeba se domluvit co dál.Pujdu s tebou akorát zítra si skočím na chvíli něco vyřídit. Chtěl jsem se setkat se strýčkem Olegem, dlouho jsme se neviděli a když už jsem tady tak mě jedno kafčo s ním potěší. Netrvá to dlouho a stavíme před hotelem. Vylezu z auta a poberu nám věci z kufru. Bell nechám ať mi otevírá dveře.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 11, 2018 12:31 pm

Vážně? A to ta firma tak dobře prosperuje, že máte takovou vilu? Přece jen si neumím představit, že by menší firma dokázala tolik vynášet, aby si mohli dovolit takový barák. Ale kdoví. Právnička..to je hezká práce. Já bych na to nejspíše neměla nervy. Ne každý může dělat právníka. Pak jsou tu ale takoví, kteří za nic nestojí. Naproti tomu se najdou i tací, na které se stojí řada. Já mám třeba teplo ráda. Pohlédnu na něj krátce s úsměvem a dále se věnuji řízení. Zasměji se jeho dalším slovům. To máš pravdu no, je to tam dobré hlavně i proto, že je tam moře. Nojo, u moře jsem nebyla pěkně dlouho. Chtělo by to nějakou dovolenou. V tomhle se ale naše cesty asi budou rozcházet. Páni, tak to jste toho projeli dost. Je super, že tě táta všude vzal. A to projíždění karavanem zní skvěle. Mě by se líbilo, když teda pominu moře, tak zase z úplně jiného soudku jet třeba někam pod stan do přírody a nebo třeba do chaty, mimo lidi, bez signálu.. Zasním se nahlas. Ne, že by mi lidé vadili, ale občas člověk potřebuje trochu toho volna a čerstvý vzduch. Dobře, není problém. Přikývnu a parkuju u hotelu. Když pak vystoupíme, Dawid nám vezme všechny věci. Protestuji, ale chce po mě pouze, abych otevírala dveře. Takže to i s plním. Na recepci se nahlásím a dostanu klíče. Vedu Dawida k výtahu, kam nastoupíme a vyveze nás to do 8 patra. Tam odemču. Pokoj je útulný, je k němu i kuchyňka a koupelna. Když za námi zabouchnu dveře, tak se jdu podívat k výhledu. Už se stmívá. Takže co zajít na chvíli do té tělocvičny a pak třeba na večeři? Navrhnu mu a udělám pár kroků k jeho osobě, abych ho mohla obejmou kolem krku a ďobnout mu pusu.

Glasgow scotland HL_dbldlxe1_386x310_FitToBoxSmallDimension_Center
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Mar 11, 2018 12:51 pm

Jsou to sběratelské kousky slyšela jsi někdy o houslích Stradivari? Jeden kousek těchto houslí stojí 40 000 a to jsou ty levnější. Táta krom vlastní výroby má i hodně těchto exemplářů, které stojí nehorázné prachy a světe div se lidi po něm tyto předražené kousky na které stejně nikdy nebudou hrát chtějí. Ha já se nenechám nachytat těmito otázkami. Na to se až moc dlouho pohybuji ve špinavém byznisu. Připočítej k tomu plate jedné z nejlepších právniček v celé Anglii a máš na vilu Zasměji se. No tak i někam vyjedeme. Ale kam to nech na mě. Tímto ukončím debatu o dovolené protože jsme na místě a musíme vynést zavazadla.Vyjedeme skoro do nejvyššího patra, věci nám odložím vedle postele a obejmu ji. Chce si skočit ještě do té tělocvičky. No ok nemám nic proti.Fajn. Tak pojďme . Měli bychom jít spát brzy aby se vyspala Do hajzlu sem sladký tak že se mi z toho samovolně kazí zuby. Lípne mi pusu na pusu a mě se chcou protočit panenky. Takhle se pusinkuje máma ne přítel. Poíbím ji takovým způsobem že by to bylo kdekoli na veřejnosti až nemístné a spokojeně ji pustím. Mám sto chutí říct že takhle se líbá přítel ale mlčím a čekám až si nachystá věci a budem moct vyrazit. Šup šup stárnu tu ve stoje. Přešlapuju a když je konečně hotová seběhneme dolů a projdeme se k tělocvičně.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 11, 2018 1:21 pm

Jo takhle. O těch jsem slyšela. Ale viděla je tak max na obrázku. Musím se zasmát. Ty housle bych si nemohla jen tak dovolit. A to spoustu lidí. Najdou se i tací, kteří jsou bohatí a vezmou si je. Takže chápu, že jim to prosperuje. Jedna z nejlepších..tak aspoň vím, na koho se obrátit, až budu potřebovat.. Mrknu na něj s úsměvem. Vážně? Tak super..ráda. Usměji se až moc spokojeně. Vypadá to zatím nadějně. Ještě se spolu nenudíme, furt si máme co říct a je to fajn. Dokonce plánujeme, že možná pojedeme i na dovolenou. Třeba by jsme mohli vzít i Zoey a Jasona..i když to by nemuselo dopadnout dobře, když by jsme začali pít. Takže se ještě uvidí. Více se k tomu nevyjadřuji. O pár minut později již stojíme v pokoji. Ano, pane.. Zazubím se na něj, když mi tady dává kázání, abych šla spát brzy. To jsem netušila, že jsi tak starostlivý.. Dobírám si ho pobaveně, než mu lípnu pusu. Místo toho ale dostanu takový polibek, až se mi podlomují kolena. Sakra Dawide! Když se ho pak pustím, jsem stále jakoby trochu omámená. Do batůžku si dám věci na cvičení, ještě pár drobností a můžeme vyrazit. S batůžkem na zádech a Dawidem seběhneme dolů a vydáme se k tělocvičně. Tolik bych si přála vyhrát...ale konkurence bude dost velká.. Povzdychnu si. Přece jen je to prestižní soutěž, na kterou se sjíždí ženy z celého světa. Byla jsem na konkurzu a nakonec jsem se dostala mezi 500 holek. Pak jsem musela okouzlit porotu a skončilo nás jen deset. Teď je velké finále.. Pousměji se při vzpomínkách. Ta soutěž se táhne už nějakou dobu, ale museli nám dát čas na přípravu a není to nic obyčejného, kde by se šlo jen na hodinový konkurz a čau. Když se ocitneme u tělocvičny, už před ní vítá Ester. Krásný den Ester...moc děkuji, jste hodná. Krátce se s ní obejmu a ještě proneseme pár slov, kdy jí představím i Dawida a pak si od ní vezmu klíčky. Nechám je ve schránce, jako obvykle.. Slíbím jí a rozloučíme se. Ještě mi popřeje hodně štěstí a jde domů. Já mezitím dovedu Dawida do tělocvičny. Počkej vteřinku, jen se převleču. Usměji se a zamířím do šatny, kde se převleču. Zpět jsem během pěti minut. Pak už pustím hudbu a začnu se pořádně protahovat.

Glasgow scotland C03b6a212e9f73c61a2b61e96453fbac
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Mar 11, 2018 2:26 pm

Na pokoji se moc dlouho nezdržujeme. No nedělej si iluze říkám to protože se mi chce děsně spát už teď. Řeknu to naprosto vážně jen ať jí vhlavě šrotuje jestli jsem to řekl jako vtip nebo ne. O chvíli později seběhneme do haly a pěšky k tělocvičně. No vidíš jsi dobrá.Nevím co víc jí na to říct. Nikdy jsem nebyl nějaký extra pochlebovač. A ani doma enmáme ve zvyku se chválit za něco co děláme pro sebe. Není to tak že by nám na sobě nezáleželo ale lásku a podobně si moc najevo nedáváme. Ruku v ruce dojdeme až k tělocvičně kde se vybavuje nejspíše s majitelkou. Potřesu si s ní rukou a už jdeme dovnitř. Bell se skočí převléct a já si zatím sednu na zem a začnu si hrát hru na mobilu. Jsem do ní docela zažraný takže si ani nevšimnu že Bell je tady dokud si nezapne hudbu. schovám mobil do kapsy a hlavu si opřu o kolena. Sleduji jak se protahuje a moc ji nechci rušit takže mlčím a koukám.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 11, 2018 2:38 pm

Už když jsem přicházela do tělocvičny, tak jsem si všimla, jak si hraje na mobilu. Nevadí mi to, vůbec ne. Když začne hrát hudba a on mobil odloží, tak se usměji. Nemusíš ho odkládat kvůli mě.. Pořádně se protáhnu, abych si náhodou nenatáhla sval. To by byl docela průser. Zítra ze sebe budu muset dostat co nejvíce. Navolím si píseň, na kterou budu tancovat a dám se do toho. Došlapuji ladně, každý krok je předem vypočítaný na efekt. Choreografii jsem si skládala sama, jinak bych na té soutěži ani neměla co dělat. Je to pro lidi, kteří tancem žijí. Asi pětkrát si zopakuji celou choreografii. Mám u toho přivřené oči a vnímám jen hudbu. Když skončím, jdu si s ručníkem a pitím sednout na zem vedle Dawida. Lapnu vedle něj a napiji se. Ručníkem si za krkem setřu pot. I když nevyhraji, aspoň na sebe můžu být pyšná, že jsem do toho vůbec šla.. Pousměji se a obrátím k němu oči. Je spousta holek, co to vzdala už při druhém konkurzu. Prostě se zalekly konkurence a raději už nedošly. Budeš si pak jít chtít někam sednout, nebo si jídlo objednáme na pokoj? Zajímám se a natáhnu si nohy, abych se mohla protahovat. Pak vyskočím a sednu si za něj, abych mu mohla dát ruce na ramena a pořádně je zmáčknout. Věřím, že mi vytvoříš nějaký velký povzbuzující transparent.. Uchechtnu se pobaveně a zajedu mu rukama na krk a pak zpět na ramena, kde ho masíruji.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Tue Mar 13, 2018 9:57 am

Sleduji každý její pohyb. Bradu mám opřenou o kolena, které si objímám rukama. Je to pohodlné a vydržím tak dokud nedotrénuje a nesedne si vedle mě. Uvidíš zítra jak se ti zadaří. Nebudu jí říkat že určitě vyhraje když se v tadytom absolutně nevyznám a netuším jakou bude mít konkurenci. Když vyhraje je jasné že na ni budu hrdý ale to budu i když nevyhraje. Je chytrá, krásná a vypadá to že i zodpovědná a ambiciozní. Můžu být rád že mám takovou přítelkyni. Jenže si na to pořád zvykám...vždycky jsem měl volnost a mohl jsem si zašukat s kteroukoli na jakou jsem ukázal. Nechybí mi to ale je to zkrátka jen nezvyk být s jednou ženou. Doufám že mi to vydrží, nechtěl bych ji podvádět už jen proto že si to nezaslouží. Posadí se na mě tak jí dám ruce na zadek a pousměji se. Mohli bychom si pocestě vzít něco sebou na pokoj. Nechce se mi nikam ven.Navrhnu řešení a jazykem si přejedu po suchých rtech. Transparent? To ani omylem. Zvládneš to i bez něj. Nedokážu si představit že bych měl někde hopsat s kusem hadru. Možná bych to pro ni udělal ale myslím se že skandování je lepší nápad. Pojďme na hotel...chci si s tebou dneska ještě trochu pohrát. Dva dny jsme spolu nebyli a už to začínám pociťovat . Narážím na to že když se na mě posadila kámoš si stoupl okamžitě do pozoru a ještě neklesl.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Tue Mar 13, 2018 3:52 pm

To uvidím, jak se budu cítit ráno. Dřela jsem ovšem dlouho, takže to musí být někde vidět.. Usměji se a pak si na něj sednu. Až moc rychle jsem si zvykla na to, že je to můj přítel. Což je super. Je to něco jiného, než co jsem doposud zažila. A věřím mu, že by mě nepodvedl? Světe div se, ale věřím. Možná toho budu litovat, doufám ale, že ne. Chtěla jsem ti navrhnout to samé. Pohladím ho po tváři a dívám se mu do očí. Hned vedle tělocvičny je restaurace, mohl by jsi tam skočit, zatímco se osprchuji a obleču, prosím. Vymyslím, jak by to mohlo jít dál, uvidíme, jestli se mu bude chtít. Ušetřili bychom tak čas. No dobře, jen jsem chtěla vidět, jak jsi zručný. Dobírám si ho pobaveně. Nepotřebuji žádný transparent, byl to jen vtip. Tak dobře..snad to trénování bude stačit. Ale stejně se za těch pár minut už nenaučím nic nového. Takže můžeme jít. Nakloním se k jeho rtům a zkousnu mu jeho spodní, abych ho navnadila. Sraz venku, zlato. Mrknu na něj a stoupnu si. Moc dobře jsem cítila ten jeho stoják. Poberu si věci a zamířím do šatny, abych ze sebe mohla sundat všechno oblečení a nakonec si stoupnout pod sprchu. Po rychlé sprše se převleču, věci dám do batůžku a jdu ven za Dawidem. Ještě čeká na jídlo a tak vejdu za ním a pozdravím se s číšníkem, kterého jsem znala. Však jsem tu byla pravidelně. Vítá mě halasně a dokonce mě krátce obejme. Střelím po Dawidowi pohledem, že o nic nejde. Když dostaneme jídlo sebou, tak ho vezmu. Moc děkujeme..Jídlo od vás už mi chybělo..Pozdravuj šéfkuchaře. Milovala jsem to tady. Je těžké se s něčím takovým loučit. Teď už není problém se vydat do hotelu.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Tue Mar 13, 2018 5:46 pm

Okey seběhnu tam. Souhlasím a hladím ji po bocích, nejradši bych si to s ní rozdal hned tady ale co když jsou tu kamery . Ne že by to zrovna mě vadilo. Neřeknu kdyby jsi mě chtěla otestovat tím že ti přišroubuji polici nebo opravím světlo ...ale ty chceš transparent.Začnu se smát, nechám ji ať ze mě sleze a taky se zvednu. Pořád jsem pobavený tím jak si mě chce otestovat. To snad není možný. No já nevím třeba když budeš trénovat další hodinu osvítí tě některý z bohů a předvedeš přímo božskou show. Mrknu na ni že by se to opravdu mohlo stát. Při polibku lehce zavrčím a raději vyjdu ze dveří abych ji neohl někde o stěnu. Dole v restauraci je poměrně dost lidí. Objednám si burger a Bell nějaký těstovinový salát a čekám...čekám a čekám protože jim to prostě trvá. Mezitím stihne dojít i Bell a přivítat se s číšníkem...doufám že s ním jen kamarádila a nespala. Sjedu ho pohledem a jsem klidný není to fešák jako já takže...pohoda. Sebereme jídlo a vyrazíme do hotelu. V jedné ruce nesu taašku s jídlem a druhou ji držím za ruku. V hotelu si lehneme na postel a ano jako čuňátka jíme v posteli. Když dojím zahodím obal od jídla do koše a otřu si pusu a ruce ubrouskem. Asi si skočím do sprchy zlato. Oznámím a jdu si dát rychlou sprchu. Po těch hodinách v autě se cítím ulepený.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Tue Mar 13, 2018 6:02 pm

Souhlasí s tím, že skočí na jídlo, takže se usměji. No vidíš, to je nápad..tak počkej, až budeme doma. Zazubím se na něj pobaveně. Budu muset risknout jen svůj talent.. Protočím na něj pobaveně oči. Pochybuji, že by mě osvítil některý z bohů. Ten má ale nápady. Nechám ho odejít a mezitím ze sebe smyji jak cestu, tak celý trénink. Konečně se cítím jako znovuzrozená. Potkáme se až v reastauraci, kde dostaneme jídlo a já se můžu pozdravit se starým známým. Do hotelu pak jdeme ruku v ruce. Sundám si boty a bundu a sedneme si na postel, abychom pojedli. Dám si těstoviny, které mi vybral Dawid a musím uznat, že jsou výborné. Když dojídám, tak mi oznámí, že si skočí do sprchy. Stejně jako Dawid se utřu a jdu si umýt ruce. Když je Dawid ve sprše, tak mám chvilku pro sebe. Rozčešu si vlasy, vypláchnu pusu ústní vodou a vysleču si triko. Čekám, až se vrátí Dawid a v té chvíli si svleču i rifle a zůstanu jen ve spodním prádle.
Glasgow scotland Tumblr_ogwemf35ud1tgmdlao2_400
Říkal jsi, že bychom měli jít brzo spát.. Pronesu tiše s jiskřičkami v očích a pomalu se k němu přibližuji. Cítím vůni sprcháče a celkově mám chuť slíznout každý zbytek vody, který na něm zůstal. Když mě se ještě spát nechce.. Olíznu si spodní ret a kleknu si. Předpokládám, že má ručník a tak mu ho jedním pohybem stáhnu, abych si mohla vzít jeho kámoše do pusy.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Tue Mar 13, 2018 8:02 pm

Ve sprše nejsem nijak extra dlouho ale i tak si to užiji. Horká voda mi krásně povolí napjaté svaly a já se po celém dni kdy mě bolelo za krkem konečně cítím uvolněněji. Vylezu ze sprchy a omotám si boky ručníkem. Před zrcadlem si vyčistím zuby a prohrábnu mokré vlasy aby měly jakýs takýs tvar. Teprve potom vylezu z koupelny. Bell se zrovna svléká tak natočím hlavu na stranu a sleduji to. Přejde ke mě a rovnou si ho veme do pusy. To fakt? Na to jak se tvářila ze začátku nevinně je to pěkná rajda. Alespoň se nebudeme společně nudit. Přece jen sex je základ dobrého vztahu. Rukou jí zajedu do vlasů a donutím ji vzít si jej ještě hloub. Teď jsem spokojený chlap. Moje je předemnou na kolenou a má ho v pusině co víc si přát. Nenechám ji to ale dělal dlouho aby to bylo fér. Zvednu ji a hodím na postel jako kdyby nic nevážila. Roztáhnu jí nohy a pustím se do práce. Chci aby se na zítřek pěkně uvolnila a co jí pomůže lépe než orgasmus?
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Tue Mar 13, 2018 8:15 pm

Byla jsem takováhle vždy? Ne. S klukama, které jsem měla, jsme měli jen obyčejný sex. Byli to hodní kluci, kteří byli jen něžní a báli se mě plácnout po zadku. Ale tady Dawid? Sakra ten kluk se mi snad jen zdá. Je vše, po čem jsem v duši toužila. Jen bych to nikdy neřekla nahlas. Budí ve mě respekt a zároveň pociťuji v jeho přítomnosti vždy takové vzrušení. Vážím si toho, že ve mě dokáže vyvolat až takové pocity. Koriguje si, jak hluboko si ho mám brát. Občas mi přijde, že se jím udusím, ale zvládám to. S ním se nebudu nikdy nudit. Myslela jsem si, že to dodělám do konce, jenže mě zastaví a pohodí na postel. Neumím vysvětlit, proč jsem z něj až tolik vzrušená. Přijmu ho ochotně mezi nohy, které co nejvíce rozevřu. Bože Dawide.. Vzdychnu, když se jeho horký jazyk dotkne mého klína. Přijde mi, že se udělám v první sekundě. Ten pocit pokračuje dalšíma sekundama. A nechce odejít. Balancuji na pokraji orgasmu ještě nějakou chvíli. Prosím...chci tě v sobě.. Začnu dávat nohy silně k sobě. Nechci se udělat takhle, nechci mu to dělat tak jednoduché, bude si až moc připadat jako vítěz. Zajedu mu jednou rukou do vlasů a pevně stisknu. Tou druhou se držím prostěradla a nohy stále tisknu k sobě.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Wed Mar 14, 2018 6:12 pm

Hraji si s ní jazykem jak nejlépe umím. A faktem je že to umím dobře. Už je skoro hotová ale zastaví mě a začne prosit že mě chce v sobě. No ale teď hrajeme podle mích pravidel a já ji chci udělat. Roztáhnu jí nohy násilím a prostě dodělám svoji práci. Teprve až se udělá jsem spokojený. Položím se na bok a přitáhnu si ji zády k sobě. Pomalu do ní z boku vklouznu. Teď se mi nechce to odbít rychle takže se začnu pomaličku pohybovat. Je to ovšem horší než kdybych se pohyboval rychle. Je to tak intenzivní že se mi z hrdla vydere zavrčení . Kousnu ji do krku a zrychlím. Tuhle polohu mám opravdu rád. Volnou rukou, kterou se neopírám o postel jí sevřu ňadro a bradavku pevně stisknu mezi prsty.. Začnu ji mnout až ji musí mít celou rozbolavělou. Řekni že jsi moje!!!
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Wed Mar 14, 2018 6:39 pm

Nedokáže zabrat ani to, že ho prosím. Prostě mě neposlouchá! Sakra Dawide! Bohužel se pak silně udělám, nedá se to prostě ovládat. Přijde mi, jako bych byla jen loutka, se kterou si může hrát. Možná bych to nepřiznala nahlas, ale líbí se mi to. Tohle všechno, co se mnou dělá. Zvolí mou oblíbenou polohu, která mi připomene náš první večer. Snažím se nevzdychat příliš nahlas a proto se koušu do jazyka. Jsem jen tvoje.. Řeknu mu upřímně, zatímco do mě proniká po celé délce. Tím, že jde pomalu je to snad ještě horší, než kdyby jel rychle. Naprosto mi prodlužuje můj orgasmus. Vydrží to takhle snad desítky minut, ani to nepočítám, prostě se jen zalykám tím orgasmem a vším, co se mnou dělá. Když se udělá, ještě chvíli si ho u sebe takhle nechám, než se k němu otočím čelem. Mám tě ráda Dawide.. Vypadne ze mě samovolně, než si uvědomím, co jsem to nahlas plácla.. Raději zvolím ústup..Skočím si do sprchy.. Překotně se začnu sbírat ze země, div se nepřizabiji o svoje vlastní nohy. Vezmu si čisté spodní prádlo a jen triko na spaní, abych mohla zapadnout do koupelny.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Wed Mar 14, 2018 7:36 pm

Netrvá to dlouho a oba se uděláme. Já samozřejmě do ní, nemám rád když si musím dávat bacha a takové ty ostatní blbosti. Spokojeně si lehnu na záda, po celém tom hektickém dnu nemám absolutně žádnou sílu se ještě pohnout. Bell se na mě otočí a řekně že mě má ráda. Já tebe...Pousměji se a nechápu co jančí. Překvapeně se na ni zadívám a povytáhnu obočí. To opravdu tak vyšiluje kvůli tomu že přiznala že mě má ráda? Když zapadne za dveře přejdu k nim a tiše zaťukám. Já tě asi miluju. Zašeptám proti dveřím tak aby mě slyšela. Nečekám ale na odpověď a zalezu si do peřin. Docela by mě zajímala její reakce ale nechám ji to zpracovat a zavču oči. Jsem unavený a chce se mi spát silou vůle se ale držím abych neusnul dříve než se příjde přitulit.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Wed Mar 14, 2018 7:48 pm

Nevím, proč mě to tak znervóznilo, možná je to ale tím, že je tak moc jiný než kluci, se kterýma jsem se vídala. Jen jednomu jsem řekla, že ho miluji, ale to už je dlouho. Od té doby jsem neměla důvod, spíše to byly jen přechodné lásky. To, že mám Dawida ráda myslím upřímně. Vlastně i více, ale nebudu ho tady děsit slovy o lásce. Naštěstí mě nepošle někam a ještě mi odpoví. Docela s klidnou duší zapadnu do koupelny a ještě, než si pustím vodu, tak uslyším ty jeho slova. Zaseknu se v půli pohybu a otočím hlavu k přivřeným dveřím. Vážně to řekl? Na sucho polknu a nejsem schopná pohybu. Až po chvíli se proberu a pustím si vodu. Hodím si opravdu rychlou sprchu a navleču se jen do kalhotek a trika. Opatrně otevřu dveře a po tmě polehoučku našlapuji až k posteli, kde si lehnu a hned se přitulím k Dawidowi. Pohladím ho po tváři a políbím. Pak se mu schoulím v náručí a usnu.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Wed Mar 14, 2018 8:02 pm

Nakonec usnu ještě dřív než příjde. Na moji obranu byl jsem vážně hodně unavený. Ráno se probudím první. Tiše se obléknu a seběhnu do místní pekárny koupit něco ke snídani. Vezmu od všeho něco jak slané tak sladké aby si mohla vybrat a pořádně se najedla. Vlastně ani nevím kde se ve mě bere všechna ta starost. Asi jsem to zdědil po tátovi. S taškou pečiva vyjdu nahoru do pokoje. Vše nandám na talíř a dám na stůl. Ještě připravím čaj a přilehnu si k ní zpátky do postele. Zlato...vstáváme. Políbím ji na čelo a sleduji jak se pomalu probouzí. Když mám jistotu že je vzhůru posuměji se. Na stole máš snídani. Zvednu se a ještě si rychle zaběhnu vyčistit zuby. Uplně jsem na to zapomněl když jsem se plížil do pekárny.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Isabella Suarez Wed Mar 14, 2018 8:09 pm

Nemůžu usnout ještě tak hodinu. Přemýšlím o tom, jak se mi obrátil život vzhůru nohama. Už to není každodenní nudné vstávání a přežívání. Teď vážně žiji. Jsem šťastná a už mi zbývá jen vyhrát tu soutěž a zůstat na jednom místě. Více nepotřebuji. Usnu nakonec přitulená ke své lásce a probudím se až ráno, když na mě začne mluvit. Mmmm ještě chvíli. Přehodím si přes hlavu polštář a po dvou minutkách na něj vykouknu. Dobré ráno.. Usměji se a protáhnu. Pohledem se otočím ke stolu a nestačím se divit. Jak pozorné..bacha, abych si na tohle rozmazlování nezvykla. Vstanu a hned po něm zamířím si opláchnout tvář a vyčistit zuby. Usadím se poté ke stolu a vezmu si croissant. Pohledem vyhledám hodiny. Už za tři hodiny.. Pousměji se a dám si doušek čaje. Půjdu tam trochu dříve se ještě rozcvičit..mezitím si můžeš zařídit to, co jsi chtěl..mohl by jsi mě tam třeba hodit, prosím? Poprosím ho a ujídám Croissant, který je výborný. Tuhle podporu ti budu muset vynahradit..a také vynahradím, slibuji. Vstanu a sednu si mu na klín, jednu ruku dám kolem jeho ramen. Dáš si? Dám k němu kousek Croissantu, ale ještě než si může dát, tak ucuknu rukou a skloním se svými rty k jeho, abych ho políbila.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Wed Mar 14, 2018 8:33 pm

Vyčistím si zuby a sednu si ke stolu. No dobré dobré. Houknu na ni a ukousnu si koblihy. Je fakt dobrá s jahodovou náplní. Bell mezitím zajde do koupelny. Na mobilu si zapnu nové video svého oblíbeného youtubera. Ukusuju koblih, upíjím čaj a sleduju video dokud Bell nepříjde. Stáhnu zvuk na minimum a nechám jet pouze obraz.No když si zvykneš tak prostě budu chodit do pekárny. Zasměji se a přikývnu.Jo musím se stavit za strýčkem. Hodím tě tam a než to pořádně začne budu zpátky. Domluvíme se tedy co a jak. Nevydrží na své židli a přejde ke mě aby mi sedla na klín. V ruce mám ještě kus koblihy ale ona mě začne provokovat s croassanem. Kousnu ji do prstu, kterým ho drží a druhou rukou jí namočím nos do marmelády z mého koblihu. Neprovokuj ty jezinko a radši se najez
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Glasgow scotland Empty Re: Glasgow scotland

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru