Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dom Kwiatkowski

+2
Emilia Clarke
Dimitri Kwiatkowski
6 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Mon Feb 26, 2018 8:59 pm

Ten, kdo mě zná by mi nikdy neuvěřil, co se tady děje. Já sama sobě bych neuvěřila, kdybych si to vyprávěla. Tohle nejsem já. Tohle je mé opilé já. Asi na mě působí vše z dneška. Ať už to s těma chlapama, nebo ten uklidňující čaj a následně pití alkoholu. Zoey je skvělá, taky bych to tak uměla? Nikdy jsem nedělala holce dobře, ale když si uvědomím, že bych jen dělala to, co se mi líbí, tak by to asi nějak šlo. Je to hezké a příjemné, jenže nejspíše budu vždy na chlapy. Teď konkrétně na Dawida. Jak mě může přitahovat takový bad boy? Vždyť těm jsem se vždy jen vyhýbala. Zoey rty se ode mě odpojí a mě přijde, že nejspíše každou chvíli vybuchnu. Jenže to netrvá dlouho a ocitne se u mě Dawid. Zadívám se mu na sekundu do očí, neschopná jakéhokoliv pohybu, nebo snad slova. Když se mě dotkne jeho horký jazyk, tak se vzdycháním padnu zase zpět na postel. Pokrčím nohy a ještě více je roztáhnu. Bože, Dawide... Zavzdychám jeho jméno a celá se prohnu. Bradavky mi až bolestivě trčí a vše se soustředí jen do toho bodu dole. Balancuji stále na konci. Chci to vyvrcholení nějak oddálit, jenže jak bych mohla? Jsem vzrušená na maximum. Zoey to začala a Dawid to dodělává. Vzrušuje mě natolik, že mě to až děsí. Mé tělo se mu naprosto poddá a já s ním neudělám nic. Udělám se tak silně, jako snad ještě ne. Můj slastný křik se roznese celým domem. Ještě z doznívajícím orgasmem si ho přitáhnu k sobě, abych se ochutnala. Jazykem mu zajedu do pusy a políbím ho vášnivě. Rukou mu mezitím sjedu pod trenky na to nejcitlivější místo a palcem mu jemně přejedu po špičce. Je vzrušený a dost tvrdý. Odhodím ho vedle sebe a s jiskřičkami v očích se skloním k jeho trenkám. Překáží mi a tak mu je svleču. Když ho teď vidím v celé své kráse, tak si olíznu rty a konečně ho také ochutnám. Přisaji se ke špičce a následně si ho vložím celého do pusy, jak nejhlouběji to jde. Vlasy si mezitím přehodím na jednu ze stran.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Jason McGregor Mon Feb 26, 2018 8:59 pm

Musím si jí odnést, je moje a nechci, aby se mi na ní Dawid díval. Co mě to vlastně napadlo? jsem idiot. To ten zkurvený chlast. Moje sexy holka mě dokázala rozpálit úplně doběla. Bože. Připadá mi, že mi můj pták praskne. Tohle se mnou ještě žádná neudělala. Připadám si jak slabý idiot. Naštěstí o tomhle nikdo neví. Dělám jí dobře, budu to já, pod kým se udělám. Chutná mi, spokojeně si u toho mrčím. Prsty do ní vkládám co nejhlouběji. Když slyším své jméno, tak se spokojeně usměji. Jen díky mě se za chvíli udělá. Nenechám jí ani na sekundu vydechnout a stále kmitám jazykem. Potřebuji, aby se celá zmítala v orgasmu a bylo toho na ní příliš. Mučím jí takhle ještě dalších pár sekund. Až mi přijde, že už by toho na ní mohlo být moc, tak se odtáhnu. Natáhnu ruku k ní a své prsty vložím do její pusinky. Saj.. Řeknu zhrublým hlasem a nechám jí, aby se přisála. Tohle mě dokáže tak moc vzrušit! Hned potom si jí přetočím na všechny 4. Odtáhnu jí od sebe půlky, stáhnu si trenky a pomalu ho do ní celého vsunu. Hned se začnu pohybovat, je krásně vlhká. Nikam nepospíchám, nejedu hned rychle, ba právě naopak, užívám si ten pocit, že jsem v ní. Rukou, nehtama jí přejíždím po zádech, až sjedu k jejím vlasů, za které je pevně chytnu. V té chvíli taky pevně přirazím. Řekni, že jsi jen moje.. Chci se ujistit. Nedal bych to, kdyby mě podváděla.
Jason McGregor
Jason McGregor

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 14. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Mon Feb 26, 2018 9:46 pm

Nečekám než něco odpoví, kdo ví jestli by byla ve svém stavu sexuální frustrace vubec schopná odpovědět. Rovnou se sehnu k jejím roztaženým nohám a polaskám ji. Prsty vklouznu dovnitř a pomalu s nimi pohybuji. Nechci divočit protože nevím co má tahle slečinka ráda. Navíc vypila o mnoho víc chlastu než já a nechci aby se cítila zneužitě. Jasně nikdy bych to otevřeně nepřiznal ale je to tak. Netrvá to dlouho a udělá se. Slyšet ji u toho vzdychat je užasné. Kdybych mohl rovnou bych si ji tu vzal ale ...popravdě chci aby to ona chtěla. Aby prosila o mého ptáka. Sotva se od ní odtáhnu odhodí mě silou o které jsem si myslel že jí není schopna vedle sebe na postel. Ani jí nestihnu zadržet a už ho mám v té rozkošné pusince. Proboha. Zamručí spokojeností a olíznu si rty, kterými jsme se před chvilinkou líbali, uplpěla mi na nich její chuť. Chytnu ji za vlasy a přinutím ji vzít si jej pěkně hluboko.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Zoey Deutsch Mon Feb 26, 2018 9:53 pm

Mít za kluka Jasona je jedna velká jízda. Je temperamentní a nikdy nevím co si myslí. Tak jako teď když mi to dělá pusou. Odrovná mě orgasmem a rovnou si mě přetočí na všchny čtyři aby do mě pronikl. Do háje. To mi snad dělá naschvál. Ví jak moc mám tuhle polohu ráda. Začnu se zadečkem pohybovat proti němu. Hlavu zvrátím jak mě zatahá za vlasy.Jsem jen tvoje... Zavrním a je to pravda. Nepodvádím jej a nemám to ani v plánu. Ta jeho bezprostřednost si mě pomalu ale jistě získává. Možná si to ani nechci přiznat jak moc mi na něm doopravdy zálěží. Chvíli jej nechám ať má nadvládu ale pak se od něj odtáhnu a donutím jej si lehnout na záda. Rovnou si na něj sednu a začnu se mučivě pomalu pohybovat nahoru a dolů. Na jazyku mám svoji chuť od toho jak mě přinutil samu sebe ochutnat...jazykem mu tedy přejedu po rtech a chytím jej pod krkem.Jsem tvoje jediná...že ano? ... Zavrčím a ani nevím co to do mě vjelo. Zrychlím tempo a sevření kterým mu drtím krk nepovolím. Není to samozřejmě tak že bych jej chtěla udusit ...spíše ho chci ...vydráždit.
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Mon Feb 26, 2018 10:03 pm

Udělala bych to vůbec, kdybych nebyla opilá? Toť otázka. Nejspíše bych se s ním nevyspala tak brzo, ale jednou by to určitě přišlo. Co to znamená pro něj? Nemám teď ani myšlenky na to si vůbec myslet, že by to pro něj něco znamenalo. Prostě jen další ze stáda žen, které skončily v jeho posteli. Možná toho budu jednou litovat, ale teď ne. Teď je to pro mě jeden z nejintenzivnějších zážitků. Chytne mi vlasy a začne si korigovat, jak moc hluboko ho mám v krku. V jedné chvíli mi dokonce přijde, že se udusím. Drobek to není. Starám se o něj ještě chvíli, než se odtáhnu. Nechci si na něj sedat, ale lehnu si na bok a nadzvihnu nohu. Mám to ráda takhle z boku. Když se stáhne trochu níže, může do mě přirážet dost hluboko. Je to poloha, u které se zaručeně udělám. Nechám Dawida, aby do mě pronikl a znovu silně zavzdychám. Nekrotím se, proč bych taky měla? V téhle chvíli je mi tak nějak jedno, co si o mě pomyslí všichni okolo. Ti dva v nějakém jiném pokoji podle mě nejsou nějak extra při smyslech, stejně jako já. Navíc ač je to s podivem, nestydím se před nimi. Zoey je moje rodina a Jason s Dawidem? Vždyť mě vzali mezi sebe. Snažím se pohybovat proti Dawidowi. Naráží do mě tak, že se zalykám slastí. Tahle vydržíme dost dlouho, alespoň mě to tak přijde. Ani už nepočítám, jestli jsou to sekundy, minuty, či hodiny. Po nějaké době se zhroutím, neschopná ničeho jiného. Opravdu to bylo to nejintenzivnější, co jsem zažila. Nejspíše je to tím, že to nebyl žádný něžný kluk, co by se bál trochu tvrději přirazit.. Zmoženě si lehnu na záda a přitáhnu si deku, abych zakryla své nahé tělo. Tiše oddechuji a dívám se do stropu.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Mon Feb 26, 2018 10:36 pm

Vubec jsem si nemyslel že to takhle skončí. Vždyť ona vypadá jako holčička co neumí do pěti napočítat a teď tu klečí s ptákem v hubě. Bože to mě tak bere. Tvrdě si ji narážím na ptáka. Vím že bych se měl krotit aby se jím nezadusila ale nemůžu si pomoci. Už už si myslím že dýl to nevydržím ale najednou přestane a já mám chviličku oddych. Zaplať pánbůh. Ještě by si o mě myslela že nic nevydržím. Lehne si na bok a mě je hned jasné co by chtěla dělat. Tak nějak jsem si myslel že mi to prostě udělá pusou a šlus ale to jsem se spletl. Z boku si ji k sobě pěkně přitisknu a šup tam s ním. Je krásně vlhká takže do ní vklouzne jako nic. Nijak se nepářu s nějakým pomalejším začátkem. Rovnou do ní začnu bušit hlava nehlava. Chci ji a je to vidět. Nedokážu si pomoct a něžnost by teď u mě opravdu nenašla. Trvá to dost dlouho a mě stojí hodně přemáhání se neudělat. Nakonec to přece jen vzdám a udělám se do ní. Na to že nemáme ochranu vlastně ani nepomyslím. Znaveně vedle ní panu na záda a přithnu si ji ke své hrudi abych jí mohl vlepit lehký polibek do vlasů. NEchce se mi rušit tu krásnou chvilku tím že bych začal mluvit tak mlčím.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Jason McGregor Mon Feb 26, 2018 10:38 pm

Ujistí mě, že je jen má. Ani nevím proč, ale uklidní mě to. Vlastně jo, vím proč. Je to kočka a jede po ní snad každý chlap na škole. Už jen proto jsem si jí získal pro sebe. Dny s ní mě pak přesvědčily o tom, že je to zatím ženská právě pro mě. Neříkám hned, že do života, na to jsem ještě mladý, abych takové věci věděl. Ale teď je tomu tak. Teď jsem s ní spokojený. Z mého přirážení mě vyruší až ona, kdy mě shodí vedle sebe. Spokojeně se usměji, když si na mě sedne. Nikdy se nějak extra neovládá, takže když mě teď chytne kolem krku, tak spokojeně zamručím. Miluji tohle, jak moc je nevyzpytatelná a sexy. Když se mě zeptá, tak mám chuť říct něco provokativního. Však proč ne? Jsi v top trojce, zlato. Zakřením se na ní, i když mě ta její ručka už dost škrtí. Rukou jí zajedu do jejích vlasů a pevně jí stisknu. Druhou jí dám na tu její, aby mě tu neuškrtila. Jsi jediná..moc dobře víš, že mám jen rád tu pozornost..Ale přiznej si to, žádná na tebe nemá...a až jednou řeknu miluji tě, věřím, že to bude právě tobě.. Řeknu jí takové vyznání, co mi jen má hlava dovoluje. Nic více zatím nedokážu, ale i tak je to naprosto mistrovský výkon.
Jason McGregor
Jason McGregor

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 14. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Tue Feb 27, 2018 5:35 am

Co to sakra bylo za den? Prijde mi, ze utekl tak tyden, ne jen par hodin. Jsem špatná holka, ze jsem to nakonec udělala? Podle me jsem jen uspíšila neco, co se nenávratně blížilo. Jednou by to urcite přišlo. Mimoděk mi v hlavě vystane veta Víc, ze si na nej mam dávat pozor. Vyborne Bell, to se ti proste povedlo na jedničku. Kdyz uz vedle sebe lezime, prijde mi, jako bych se nemohla nadechnout. Je to tim, že mi doznívaji dva orgasmy. Az po chvili se konečně normálně nadechnu a pousmeji. Lezim tady v posteli s největším playboyem školy. Bože, uz jsem jak segra. Nechci si fandit a rikat, ze to pro nej bylo neco výjimečného. Jsem jen jedna z mnoha. Otocim se na bok, k jeho nahemu tělu a hlavu si dam na jeho hrud, spise rameno. Nechce se mi nic rikat, všechny slova přijdou az ráno. Ted jen zavru oči a netrvato to dlouho a usnu. Překvapivě se citim az moc v pohode. Uklidnena, spokojena a jeste trochu opilá.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Thu Mar 01, 2018 6:50 pm

Když Dawid odpálkuje Claire, cítím se hned lépe. Propletu si s ním prsty a zamíříme k jeho autu. Nevím, co si o tomhle všem mám myslet. Jsem pro něj více, než jen nějaká hračka? Jak ráda bych se zeptala, ale chci vůbec vědět odpověď? Docela se toho i bojím. Nasedneme do auta a za chvíli už jsme u něj. Dala bych si víno, děkuji.. Objednám si u něj a doufám, že si dá se mnou. Mezitím sleduji, jak dává praskat popcorn a všimnu si krásného piána, které mě zaujme. Jako malá jsem hrála a vydrželo mi to několik let. Potajnu jsem chodila na hodiny tak, aby to nevěděla ani máma, ani ségra. Miluji hudbu a tanec. Hra na klavír je strašně uvolňující. U vás v rodině někdo hraje? Zeptám se hned se zájmem a posadím se k piánu. Myslíš, že bych mohla? Poprosím ho o svolení, sama od sebe bych si nikdy nic takového nedovolila. Pamatuji si ještě, jak jsem měla ráda piráty z Karibiku a kdysi jsem je uměla dobře..Prsty se dotknu kláves a nakonec začnu hrát. https://www.youtube.com/watch?v=oDK7jX5Ve5I
Dvakrát to zblbnu, ale nakonec se to poslouchat dá. Pak se se smíchem otočím na Dawida. Už to není to, co to bývalo.. Pokrčím jen rameny a vstanu, abych si od něj s díky převzala víno. Ta Claire..býval jsi s ní často? Zeptám se ho jen tak mimoděk. Předpokládám, že půjdeme k němu do pokoje na film. Přece jen jeho táta může kdykoliv přijít domů, pokud už tu není.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Thu Mar 01, 2018 7:51 pm

Přikývnu a nachystám nám skleničky s vínem. Ještě než stihnu vše nachystat Bell si všimne piána umístěného v obýváku. Pousměji se. Vlastně hraji já i táta. Trval na tom abych se na něco naučil a mě vždycky bavilo sledovat jak hraje takže...sem se učil od něj. Naprosto bezelstně se jí přiznám. Kdekdo by to označil jako slabost. Pořádný chlap by měl jen běhat s pistolí a makat v posilovně ne sedět u piána a hrát si bumblebee na piáno. Jenže lidi vyrůstající v polsku jsou jiní. Na jednu stranu jsme drsnější než nějací angláni ale na druhou stranu oproti nim máme i smysl pro čest a kulturu. Nejsme jen hovada. Jsme normální lidi. Naliji nám to víno a vyndám z mikrovlnky popcorn zatímco poslouchám jak hraje. Není špatná ale já nejsem ten typ co by jí za vše tleskal takže se jen blahosklonně usměji a podám jí skleničku do ruky. Pojď vyberem ten film. Vezmu si do volné ruky mísu s popcornem když mě zaskočí otázka. Tak nějak normálně jako s ostatními spolužáky. Párkrát jsme se potkali na párty. Dál tu otázku nerozvádím. Claire je pinda dobrá tak akorát do postele. Je totiž uplně blbá a to mě občas dokáže opravdu otrávit.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Thu Mar 01, 2018 8:08 pm

Tak to mi musíš někdy zahrát. Mrknu na něj a mezitím si zahraji já. Stejně dělá popcorn a nalévá víno. Pomůžu mu s tím až pak. Hned co dohraju, tak vstanu a zamířím za ním. Vezmu skleničky, aby mohl vzít popcorn a vydám se s ním do pokoje. Co nějaký horor? Pokrčím rameny, klidně bych si pustila. Dnes mám na sobě černé silonky, červené šaty na tenkých ramínkách a přes to sáčko. V pokoji si sáčko vysleču, protože tam má teplo. Tedy hned potom, co odložím skleničky. Aha, no..vypadalo to, že se znáte důvěrněji. Pokrčím rameny a už to neřeším. Stále mi bliká v hlavě ta věta Vic, ať si na něj dávám pozor. Každopádně nám vezmu sklenky a jednu mu dám. Rovnou si s ním přiťuknu a napiji se. Musím opatrně, aby to nedopadlo jak minule.. Začervenám se a zaculím u toho.
Dom Kwiatkowski - Stránka 3 200
Čímž se dostáváme už k tomu, že normálně taková nejsem..takže se chci omluvit za své nepatřičné chování, jen.. Odložím víno a přistoupím blíže k němu. Když jsem s tebou, tak se moc nepoznávám.. Zastavím se těsně u něj.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Thu Mar 01, 2018 8:22 pm

Přejdeme ke mě do pokoje. Popcorn postavím na stůl a přikývnu. Takže horor jo ? Chceš se bát? Ta holka mě fakt baví. Hlavně to jak je roztomilá. Je jako andílek a přitom tu po mě chce abych jí zapl nějaký krvák. Claire je kamarádka...no vlastně ani to ne jak říkám potkáváme se více méně jen na párty. Nechápu proč se jí tu ospravedlňuji když jsem nic neudělal ale to jak začně s tím pitím tak tomu se musím opravdu pousmát.Myslím že nikdo z nás nedělá to co se stalo jen tak běžně. Popravdě i když jsem toho zažila dost tak to co se stalo onehdá v noci jsem ještě nezažil. Nemusíš se kvůli tomu cítit špatně...hodně jsme toho vypili. Když se přiblíží vezmu ji za ruce a jemně si ji k sobě přitáhnu. ale opilá se mi líbíš...jsi uvolněná a vypadá to že sama sebou.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Thu Mar 01, 2018 8:34 pm

Chci se bát..umělý strach mám ráda. Ale někde venku ve tmě, to už se mi nelíbí.. Přiznám se mu s rozpačitým úsměvem. Mám ráda horory, ale třeba to, co jsem zažila venku s těma klukama..to bylo prostě hrozné. Ten večer jsem se ale dozvěděla, že se za mě dokáže Dawid postavit. Což pro mě znamenalo opravdu hodně. Vlastně se ani nedivím, vždyť tady je jedna párty za druhou..slyšela jsem, že o víkendu zase bude u Zoey Sestřenka mi samozřejmě psala. Ještě uvidíme, jestli se zúčastním. Tak nějak si přeji, abych byla s Dawidem. Jenže nevím, jak jsem na tom u něj já. Zatím to neřeším, ještě je brzy. Možná časem. No vypadali jste docela ve svém živlu.. Musím se zasmát. Všichni tři byli tak uvolnění a já se jim snažila sekundovat. Za nějakou chvíli se mi to dokonce podařilo. Já vím, jen na to nejsem zvyklá.. Když si mě přitáhne, tak se celá zachvěji. Takhle na mě působí. Neskutečné. Třeba mám v sobě přece jen něco ze své temperamentní mámy.. Pokrčím s úsměvem rameny. Ale pro jistotu dnes jen jedna sklenka, po druhé bych mohla být zase tak bláznivá, jako minule.. Nadzvihnu maličko vyzývavě obočí. Když jsem s ním, tak tohle všechno jde jednodušeji. Třeba za chvíli nebudu potřebovat ani skleničku a budu taková normálně. Nakloním se k němu a škádlivě ho líbnu. A teď ten horor Udělám pukrle a schválně se k němu otočím zády, abych se mohl sklonit k vínu a odpít si. Hned potom se otočím zpět k němu.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Mar 04, 2018 1:16 pm

Tohle děvčátko zatím nezažilo pořádný strach, jo to co se stalo s blbcama co jí chtěli ublížit ji rozhodně muselo vyděsit ale vše dobře dopadlo. Řekl bych že já jsem už na strach tak zvyklý že jej málokdy pociťuji. Po tom co se mi dělo jako malému to snad ani jinak nejde. Musím se pak podívat jestli mám vubec nějaké horory stahnuté. Nevím co k tomu říct...prostě se snažím život opravdu žít. Strašně rychle nám může proklouznout mezi prsty a co potom? Budeme litovat věcí co jsme neudělali. Je totiž jednodužší litovat toho co jsi udělal než toho co jsi neudělal. Držím si ji v náruči se rty kousek od těch jejich.Buď prostě taková jaká opravdu jsi...pochybuji že by jsi opravdu byla jen upejpavá malá holčička. Podle mě se jen snažíš být radikálně odlišná od ségry a mámy. Pustím ji a raději to dál nerozvádím. Místo toho sednu k notebooku a rozkliknu složku s filmy. Něco málo mám stažené. Například Zhasni a zemřeš, Lesní duch, 3:15 zemřeš...líbí se ti něco z toho? Otočím se na ni a rukou si ji přitáhnu na klín. Mrkni klidně na ty další co mám a vyber si.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 04, 2018 1:44 pm

Ne vždy si ale můžeš dělat, co jen chceš.. Má sestra by to tak možná dělala, ale já jsem na tohle vážně upejpavá. Bojím se následků. Kdybych o nich nepřemýšlela, bylo by to o něčem jiném. To nemůžeš vědět.. Trhnu rameny a raději se k němu otočím zády. Ani nevím, proč mě to naštvalo. Možná jen principově, že řekl pravdu. Snažím se být jiná, jako ony. Napiji se vína více, než jsem původně chtěla a pak se otočím k němu. Lesní duch zní fajn.. Nechám se přitáhnout na klín, kde se mu i posadím. Sleduji další filmy, co tam má. Toho ducha.. Poručím si tedy, ale z jeho klína se mi moc nechce. Jelikož je pátek..nepodnikneme večer něco? Ještě jsem tu nebyla ani v klubu. Ráda bych se podívala, jak se paří v Londýně. Vstanu z něj a přejdu ke skleničce ze které upiji. Hned se pak posadím na postel do tureckého sedu a natáhnu se po popcornu, abych si dala pár do pusy. Co po tobě vůbec chtěla Gabriela? Vzpomenu si na to, že byl u ségry. Docela mě to zajímá. Nechci se ptát jí, takže pokud ona pak doma nezačne sama, tak já si neřeknu.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Mar 04, 2018 2:01 pm

To že je jí pravda nepříjemná se holt stává. A je to jen proto že odhaluje tvé slabosti. No a kdo chce o svých slabostech mluvit že. Přitáhnu si ji na klín a nechám ji ať si projede filmy co mám nastahované. I tak si vybere lesního ducha. No prosím slečinka má asi silný žaludek protože zrovna tohle je film, který je dosti nechutný ale proč ne já ho mám rád. Ty bys chtěla do klubu? Proč ne...je jich tu dost.Pokrčím rameny. Je mi to v podstatě jedno jestli budem doma nebo někam pujdeme. Ale jestli pujdeme musí počítat as tím že budu pít a možná nejen to. Když jsme takhle doma nemám potřebu chlastat ale jakmile budem mezi lidma budu to potřebovat. Za prvné proto že takhle se to v klubu prostě dělá a za druhé proto že netančím a co jiného kromě chlastu a hazardních her tak má člověk dělat. Uvelebím se s ní na posteli a zapnu film.To co všichni učité když jim narušuješ hodinu. Kecy ohledně známek a budoucnosti. Jako kdyby mi to neopakovali milionkrát ti před ní. Ušklíbnu se stylem že jsou to pičoviny, rozhodně jí neřeknu že si chtěla prostě zašukat.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 04, 2018 2:20 pm

Ani nevím, proč jsem řekla Lesního ducha. Možná proto, že moje kamarádka jím byla kdysi dost posedlá. Hlavně teda tím starým. Vždy se mi usídlil na rtech úsměv, když o tom začala mluvit. Nojo, bylo to její mládí. Jak si někdo pamatuje třeba pohádky, nebo něco podobného, ona si pamatovala horor. Do nějakého vyhlášeného...uděláš mi prosím průvodce? Ani mi nedochází, že tam nejspíše bude dost známý. Ale i tak alespoň uvidím, jak se ke mě bude chovat před ostatníma. Svým způsobem mě to i zajímá. Když už jsme na posteli, nedá mi to a zeptám se na ségru. Ach ti učitelé.. Zasměji se nad tím, ale někde v duši mám prostě divný pocit. Znám dost Gab na to, abych věděla, že ona moc děckám do duše nemluví. Raději to už neřeším a pro jistotu si schovám hlavu hned při první nechutné scéně. Ale jen na sekundu, jinak to sleduji se zašklebením. Snažím se co nejvíce vnímat film, ale stejně mi občas myšlenky utečou někam jinam. Třeba i k tomu, proč tu sedím zrovna s Dawidem, když jsem nikdy na takové typy mužů nebyla. Jenže co si budeme povídat, vždy to byla nuda. Za to teď? Připadá mi, jako by mě měl vždy překvapit, stačí i někdy jedna reakce. Natáhnu se přes něj pro polštářek, který obejmu a dále se dívám na film. Jaký žánr máš nejraději? Nech mě hádat...komedie? Akční? Pohlédnu na něj krátce, než se vrátím k filmu.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Mar 04, 2018 2:41 pm

Moje postýlka je fakt pohodlná. Všimnu si toho pokaždé když si do ní lehnu. Teď v ní ležím s Bell a sledujeme film. Bylo by tak snadné zavřít oči a usnout ale ne...teĎ si zdřímnout nemsím. Přitulím si Bell k sobě a trošičku se zamyslím nad tím jaký vztah my dva mezi sebou vlastně máme. Chodíme spolu nebo se k tomu zatím dostáváme nebo co sakra jsme? Okey...budeš před tím chtít ještě domu se převléknout nebo pujdeš takhle? otáži se a nemyslím to tak že by vypadala špatně to ne jen potřebuju vědět jestli si mám otevřít lahvinku nebo nepít kvůli řízení. Začučím se do notasu než na mě opět promluví. Hmm...já vlastně ani nevím moc filmy nesleduju. Přiznám se a je to pravda většinou jsem někde mimo barák buď s tátou nebo Jasonem takže na filmy fakt čas nemám. Rukou ji hladím po zádech, sem tam sjedu až na zadek.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 04, 2018 2:57 pm

Ráda bych ještě zašla domů, pokud by to nevadilo.. Přece jen se chci obléct trochu více patřičněji. Takhle bych do klubu nejspíše nešla. Navíc potřebuji se i vyfiknout. Jak už pro můj pocit, tak i proto, abych se mu líbila. Co mě to popadlo v poslední době? Nikdy jsem se nechtěla nakrucovat a zalíbit. Nejspíše mě Londýn vážně mění, protože se i cítím jinak. S filmama jsme na tom docela podobně. Mám ráda horory, ale jinak se moc nedívám. Spíše se učím a nebo si čtu, to mu ale říkat nemusím, ještě by mě měl za šprtku. Přitulím se k němu blíže a rty mu sjedu na krk. Láká mě se ho dotknout a tak to i udělám. Přitisknu rty k jeho krku a jemně ho do něj kousnu. Pak se ale odtáhnu, jakoby nic. Na kolik myslíš, že je reálné, že by se něco takového stalo? Kývnu hlavou k televizi. Tváře mi hoří, nejenom tím vínem, ale i jeho přítomností. Měla bych se vzpamatovat. Cítím se jako nějaká puberťačka. Takhle jsem se vážně nikdy nechovala. Jinak mluvila jsem s mámou..zatím se jí tady dost líbí, takže je pravděpodobné, že se v nejbližší době nikam nechystáme.. Usměji se spokojeně. Poslední, co bych chtěla je stěhovat se.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Mar 04, 2018 3:06 pm

Okey tak večer ještě sjedem k tobě. Nejsem moc ukecaný ...vlastně jsem docela málomluvný když na to příjde. Nechám tedy raději mluvit ji. Přece jen já nemám moc o čem mluvit. Leda by chtěla rozebírat taktiku převážení drog přes hranice. I když jsem tento film viděl už hodněkrát tak mě pokaždé něco překvapí. No a teĎ mě místo filmu překvapila Bell když mi sjela rty na krk, její zuby se dotkly mé kůže a pak přestala. To jako vážně? Myslí si že mě bude provokovat a pak nic nebude?Bell...strom tam ojel ženskou...pochybuji že by se to stalo Zasměji se a přetočím se na ni abych ji měl hezky pod sebou.To jsou dobré zprávy...ostatně i kdyby se stěhovali pryč jsi dospělá a můžeš zůstat na kolejích. Tentokrát já jí sjedu rty na krk a z krku se přesunu k výstřihu, volnou rukou jí zajedu pod tričko a jemně jí zmáčknu jedno z ňader. Nemůžeš mě provokovat. zapředu a prsty mi vklouznou pod podprdu abych jí mohl zmáčknout bradavku.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 04, 2018 3:15 pm

Já si tam klidně sjedu sama a pak si můžeme dát sraz u klubu.. Nechci ho nějak otravovat, ale to jsem celá já. Nechtěla jsem ho otravovat ani ten večer, kdy mi chtěli ublížit ti muži. Neodolala jsem a dotkla se jeho krku. Hned potom jsem toho nechala a bavila se o filmu. Máš pravdu.. Zasměji se i já. Občas plácnu nějakou blbost, ale kdo sakra ne? Jinak na duchy moc nevěřím, i když bych nejspíše měla. Určitě nad námi něco je. Ale zatím jsem nic nezažila. Jen to, že zrůdy můžou být spíše lidé. Nechápu, proč se ve světě tak moc ubližuje.. Když se se mnou přetočí, tak pobaveně vyjeknu. Už mě to napadlo..prostě zůstat sama. Zrovna tady se mi líbí..v Londýně.. Ne, už se nebudu stěhovat, i kdybych se případně nějak domluvila a zůstala u Deutschů. Přivřu oči slastí, když mi sjede na krk a následně do výstřihu. Ale můžu.. Pronesu s úsměvem a rukou mu zajedu na rameno, které pevně stisknu. To už se dostane pod mojí podprdu a zmáčkne mi bradavku. Přes rty se mi dostane dlouhý vzdech. Cítím, jak začínám celkově malátnět a vlhnout. Zvednu jednu nohu, kterou mu obmotám kolem boku. Volnou rukou mu zajedu na zapínání kalhot, které začnu obratně rozepínat. Mezitím si vyhledám jeho rty, abych ho mohla políbit.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Mar 04, 2018 4:34 pm

Nechápu proč se nerozhodla dřív zůstat prostě někde na intru. Mě by věčné stěhování nebavilo. Stačilo mi to jednou a teĎ pokud se nevrátím do Polska asi zůstanu tady. Ale o návratu do Polska poslední dobou těžce přemýšlím. Tátovi by to navíc dost pomohlo. Měl by doma někoho kdo naší práci rozumí a komu může věřit. Ale to je zatím jen v mé hlavě. Nejprve dodělám školu a pak uvidím. Jsi velká holka měla byses rozhodovat podle toho co chceš ty ne podle toho co chtějí ostatní.Poradím jí to co mi táta vtlouká do hlavy už roky a já se podle toho často řídím. I tak jsem zatím tátu nezklamal a doufám že nikdy nezklamu. Přetočím se na ni a začnu si s ní hrát. Od toho "večírku" jsme spolu v podstatě nic neměli takže čekám spíše odmítnutí než to co nastane. No evidentně jsme možná už víc než přátelé, přinejmenším přátelé s výhodami. Přetáhnu jí tričko přes hlavu, rukou zajedu na záda a rozepnu podprdu abych ji hodil pryč za tričkem. Stihne mi rozepnout kalhoty ale to už se nedočkavě přisaji k její bradavce. Kousnu ji do ní, přes rty se mi vydere zavrčení.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 04, 2018 4:45 pm

Občas to není tak jednoduché, jak si myslíš. Zůstat někde sám není pro každého. I když neříkám, že bych to nezvládla, jen..jsem hledala asi město, které by mi přirostlo k srdci. A tady se mi líbí. Má ve všem pravdu, měla bych se rozhodovat sama. Třeba teď se rozhoduji, že ho chci. Sice nevím, jak to mezi námi je a nejsem nějak extra na takové to užívání, ale je pravda, že je jediný, s kým tady něco mám. Ani nechodím s nikým jiným na rande. Skončí nade mnou a mé triko i s podprdou někde na zemi. Neovládám své tělo, takže musí moc dobře vidět, jak moc po něm toužím. Celá jen hořím. Tiše zavzdychám, když se mi zakousne do bradavky. Stihla jsem mu tak maximálně rozepnout kalhoty. Rukou mu zajedu do vlasů a pevně stisknu. Nechám ho ještě pohrát si s druhou bradavkou, než se s ním přetočím a zůstanu na něm obkročmo. Zajedu mu rukama pod triko, které mu převleču přes hlavu a hodím někde k mým věcem. Schválně se mu zavrtím na rozkroku a skloním se k jeho krku, kde ho začnu vášnivě líbat. Po chvíli se odtáhnu, ale jen proto, abych si začala rozepínat gatě. Věřím, že teď to Dawid přebere.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Mar 04, 2018 5:02 pm

Ani nevím jak se to stane ale najednou jsme polonazí a plazíme se po sobě jako lijány. Ještě něco mumlá o tom stěhování ale to už popravdě nevnímám. NEmůže přece chtít abych vnímal co říká když si právě hraji s její bradavkou. Saji ji, olizuji a koušu. Vím že ženy bývají na bradavkách dost citlivé. Některé dokonce tak že se dokážou udělat už jen díky jejich stimulaci. Bell se na mě ale posadí, prsty automaticky vystřelím k jejím bokům, které pevně stisknu. Bože je tak sexy. Mám chuť z ní servat oblečení a to taky asi udělám. Pomůžu jí rozepnout kalhoty, sundám ji ze sebe a posadím ji na kraj postele. Stáhnu ji kalhoty i s kalhotkama. Shodím džíny a trenky a teĎ když už jsme oba nazí můžeme pokračovat dál. NEjprve jí sjedu dolů jazykem, trochu ji polaskám ale ne nějak dlouho. JSem už moc nadržený na to abych to nějak natahoval. Zvednu se a pošoupnu ji víc na postel. Nalehnu si na ni a jedním plynulým pohybem se do ní rovnou dostanu. Na nic nečekám a rovnou nasadím rychlé tempo.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Mar 04, 2018 5:22 pm

Cítím, jak moc jsem vzrušená. Má na mě až moc dobrý vliv. Jsem jako hadrová panenka, se kterou si může dělat prakticky, co chce. A také toho dost využívá. Když jsem na něm, užiji si chviličku tu nadvládu, než mě posadí na kraj postele, aby mě mohl svléknout kalhoty a já pak jemu pomoct s těma jeho. Nahá ležím na zádech a očekávám ho s rozevřenýma nohama. Nenechá na sebe dlouho čekat a rovnou do mě pronikne. Naplní mě po celé délce, takže se domem roznese můj dlouhý vzdech. Nehty mu zaryji jako obvykle do ramen a jedu až níže na záda. Pohybuji se proti němu, ale docela mu nestíhám, protože nasadil smrtelné tempo. Popravdě ani nevím, kde mám ruce a nohy. Snažím se o něj co nejvíce otírat a jelikož mu to jde tak dobře, tak se není co divit, že se i udělám. Trvalo to docela dlouho, alespoň já jsem naprosto zmožená. Ale jakoby na druhou stranu jsem nabitá energií. Proto se ještě chvíli přitulím, než vyletím na nohy. Šup šup, ať vše stihneme. Uculím se na něj a začnu se oblékat. Když už jsem oblečená a jen si zapínám gatě, tak na něj pohlédnu. Ještě k němu udělám pár kroků. Takhle rozcuchaný ti to sluší.. Prohrábnu mu vlasy a líbnu na tvář.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Dom Kwiatkowski - Stránka 3 Empty Re: Dom Kwiatkowski

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru