Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mila´s flat

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Wed Mar 07, 2018 10:28 am

Večírek..Takže smoking? To by neměl být problém. Klidně mi pak napiš, jaké budeš mít šaty a sladíme se. Ještě mu vytřeme zrak. Mrknu na ní a věnuji jí milý úsměv. Štve mě, že má o sobě tak nízké mínění. Musím jí to odnaučit. Odsouhlasí mi, že jdeme do toho, takže jsem spokojený. Tak se mi líbíš. Pochválím jí. Když se pak nakloní, aby mě políbila, tak si to samozřejmě nechám líbit a hned polibek prohloubím.
Mila´s flat  - Stránka 2 Tumblr_m1k9843uWO1qi1ebbo1_500
Když se pak odtáhne, zajiskří mi v očích. Po jejích slovech ještě více. No to samozřejmě..Měli by jsme trénovat, ať to vypadá věrohodně.. Přikyvuji a hned si jí rukou přitáhnu za hlavu zpět a znovu jí políbím. Musím toho využít, dokud to jde. Její rty jsou měkké a sladké. Chutnají po jahodách. Neodolám a spodní ret jí jemně zkousnu. Až pak se odtáhnu. Je to až za týden...co se setkat i někdy mezitím? Musíme venku natrénovat. Navrhnu jí. Přece jen chci vidět reakce lidí, jestli nám to jde.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch Wed Mar 07, 2018 10:38 am

Bože ono se to fakt děje. Plánuju tady habaďůru na svého manžela. Co to do mě vjelo? Takhle se normálně nechovám. Navíc to že jsem Jareda sama od sebe políbila je taky dost zvláštní i když ...vlastně ne není to zvláštní, přitahuje mě a jo chtěla bych si s ním trochu užít. A další věc ...už jsem neměla sex rok a půl....rok a půl sakra. Když si mě znovu přitáhne neubráním se úsměvu a prsty mu vjedu do vlasů. Sakra...ten kluk umí opravdu zatraceně dobře líbat. Nakonec se od sebe odtrhneme. Mám co dělat abych nezalapala po dechu a neřekla nějakou hloupost takže se raději napiju kafe, které jsem udělala i sobě a přikývnu. Mám sice tenhle týden nějaké pracovní schůzky ale můžeme se sejít třeba pozítří ? Navrhnu termín ale co budeme dělat to netuším asi zajdeme někam na skleničku nebo třeba kino?
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Wed Mar 07, 2018 12:18 pm

Když jí líbám, tak se cítím vážně dobře. Připadá mi naprosto jiná, než ty puberťačky, které jsem měl. A že jsem jich zase tak neměl, jsem dost vybíravý. Mnozí by si mohli myslet, že když se na mě ženské lepí, tak se všemi spím. Je to ale blbost. Kdo mě zná, tak to ví. To mi vyhovuje, zrovna ani nemám práci a babičku bude hlídat sestra.. Vyhrknu rychle a pak si uvědomím, že jsem jí o babičce nejspíše neříkal. Pomalu dopiji kafe. Nechci tě už nějak zdržovat..ale když jsem tu, jestli třeba potřebuješ něco spravit, tak si rovnou řekni..jsem přece chlap.. Div, že si nezabuším do hrudi, jak se tu nadýmám.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch Wed Mar 07, 2018 12:40 pm

Dopiju kafe a zvednu se abych po sobě sklidila hrníček. Staráš se o babičku? Zeptám se když zaslechnu něco o hlídání babičky. Netušila jsem že mladí kluci můžou být i zodpovědní. Docela mě to zaujme a otočím se k němu čelem. Zadkem se opřu o linku a nakloním hlavu na stranu. Myslím že pomoct tady s ničím nepotřebuju, všechno mi tu funguje jak má nebo si to alespoň myslím ...i když.Nechci tě nějak zdržovat ale pokazila se mi hlavice ve sprše a potřebuji ji vyměnit. Sice bych to asi zvládla sama ale když už tady mám chlapa tak proč to nevyužít. Lehkým krokem se přesunu do koupelny a podám mu novou sprchovou hlavici. Nemělo by to být nijak těžké ji vyměnit.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Wed Mar 07, 2018 12:45 pm

Ano, střídavě se sestrou. Někdy samozřejmě i o ni, jako starší brácha. Ještě mám jednu sestru, ale ta cestuje. Teď ovšem zrovna dojela. Usměji se při vzpomínce na ní. Ty dvě mám na světě nejraději. Nechce se mi odcházet a tak se snažím alespoň vymyslet, jak bych jí mohl pomoct. Jasně, není problém.. Řeknu hned akčně a naklušu s ní do koupelny. Převezmu si novou hlavici a začnu odmontovávat tu druhou. Nejspíše tam byla tak blbě přidělaná a skončilo v ní ještě něco vody, že když jí oddělám, tak mě voda ošplíchne.. Sakra.. Zasměji se, protože mám celý vršek mokrý. No myslel jsem, že mou hruď uvidíš při jiné příležitosti, ale když už je to tady.. Zasměji se. Tak rád flirtuji, to nepopírám. Svleču si pomalu košili, kterou odložím na pračku a začnu montovat novou hlavici.
Mila´s flat  - Stránka 2 Jared-Padalecki-still-Supernatural-season-6-October-2010
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch Wed Mar 07, 2018 12:53 pm

Pustím jej do koupelny a sama si stoupnu do futer o které se opřu. Ráda pozoruji muže při podobných pracích. Je to sexy a Chris tohle nikdy nedělal takže o to přitažlivější to je. Navíc když jej postříká voda a sundá si košili skoro roztaju blahem. Ona je ještě nějaká jiná situace kdy bych tohle všechno mohla vidět? Povytáhnu obočí a zkousnu si ret. Doprdele. Vypadnu z koupelny dřív než bych se na něj vrhla, zvednu ze stolku časopis a začnu se jím ovívat. Potřebuju kyslík protože toho se mi zrovna teď do mozku moc nedostává. Povzdechnu si a zanadávám si v duchu na to že jsem husa když si myslím na takového krasavce. Do skleničky si naliju trochu vody abych se mohla napít a trochu rozdýchat to napětí co se ve mě hromadí.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Wed Mar 07, 2018 9:56 pm

Všímám si, jak se na mě dívá. Popravdě, lichotí mi to. Mám sto chutí se tady před ní nakrucovat jako páv. Když si sundám košili a trefně to okomentuji, tak na ní musím pohlédnout při jejích slovech. Pobaveně, samozřejmě. Víš, Milo...jo, je. Zazubím se na ní a raději se začnu věnovat zase hlavici, kterou tam bez problému nasadím. Taaak, hotovo. Promnu si ruce a otočím se do prázdných futer. Kde je? Vykročím z kuchyně a načapám ji, jak pije vodu. Udělám pár kroků až těsně k ní a zvednu ruku. Tady ti zůstalo trochu vody.. Jemně jí přejedu palcem po spodním rtu. U toho se jí dívám na přímo do očí. Vše by mělo být v pořádku...můžeš si to jít zkontrolovat. Zaúkoluji jí a odstoupím, aby měla volno. No jak to vypadá, budu muset chvíli počkat, než košile uschne..takže. Posadím se na gauč, až se mi krásně dělají bochánky na břiše (ne nadarmo často cvičím). Můžeme zatím trénovat ten náš vztah..co ty na to? Poklepu si na klín, aby šla se mnou. Tohle je vážně zábava. Navíc se mi sakra líbí, takže to dělám rád.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch Wed Mar 07, 2018 10:14 pm

Bože dlouho jsem nebyla z nikoho tak rozhozená jako z něj. Je tak sexy že mi to pomalu bere dech. Chtěla bych se s ním hodiny milovat znovu a znovu dokud bychom oba nepadli vyčerpáním. Kde se ve mě tyhle necudné myšlenky do háje berou? Doteď jsem byla zodpovědná matka jenže teď je ze mě lhářka co si vymýšlí vztah se sexy zajíčkem. Proboha kam jsem to dopracovala. V duchu si spílám různými nadávkami, když ke mě příjde ani nedutám a jen pozoruji ten sebejistý krok, kterým překoná místnost a setře mi kapku vody ze rtů. Možná jsem si ji šetřila na později. Olíznu si ret po kterém mi přejel a jdu se mrknout do koupelny. Jeho těsnou blízkost bych nemusela dlouho vydržet. Hlavice je nasazená a je nevidím sebemenší chybičku. Starou hodím do koše a otočím se k němu čelem.Správně...nemůžeš jít v mokré košili ven...nachládl bys. Dám mu za pravdu a místo na klín se posadím vedle něj. Trénovat vztah...no řekla bych že to už děláme jsi u mě a opravuješ mi věci...možná bych ti měla navařit a přinést pivo k televizy ne ? Takhle vztahy fungují pokud se nemýlím. Vlastně přesně tenhle vztah jsem měla s Chrisem. Jenže on nikdy doma nic neopravil ale u telky s chlastem to jo ...to vysedával.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Wed Mar 07, 2018 10:26 pm

Tak teď už máš smůlu.. Zareaguji na její kapku, která už je v nenávratnu a hypnotizovaně sleduji její jazyk, který olizuje ret. Nejraději bych jí znovu políbil, ale počkám si na lepší příležitost. Těch ještě určitě bude. Jenže kdoví, jak dlouho bude usychat..nechci tě tady dlouho otravovat. Ještě bych si mohl hodit jen sako a jít bez košile..určitě bych byl venku dobrá atrakce. Zasměji se nad představou, jak jdu s holým hrudníkem a jen sako přes to. Místo, aby si sedla na mě, tak si sedne vedle mě. Takže jí dám alespoň ruku přes ramena a přitáhnu si jí k sobě. No tak to nene..vařit leda společně a pivo jen, když budeme venku. Přece bych nechlastal doma. A když už, tak třeba víno, ale jedině stebou. Usměji se na ní milounce. Mimochodem...už jsem ti říkal, jak moc ti tyhle šaty sluší? Sjedu jí pohledem. Teď, když sedí, tak se jí maličko vyhrnuly a jo, sakra jsem zase nadržený. Ale chci tomu dát čas, aby si o mě nemyslela, že beru holky do postele jen tak. Tady je ale pravda, že bych si dal říct. Což se mi zatím s žádnou tak jednoznačně nestalo.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch Wed Mar 07, 2018 10:35 pm

Přitáhne si mě k sobě, kdybych mohla tak vyskočím na nohy zatančím tanec vítězství a radosti a kdo ví čeho ještě. Jeho pevná náruč je jako lék na duši a všechny rány co mi kdy byly uštědřeny. Opřu si hlavu o jeho rameno. Proboha...jste všichni mladí takhle skvělí nebo jsi světlá vyjímka? To že si dá pivo jen venku a bude se mnou vařit ...sakra je tohle normální chlap nebo moje halucinace ? Docela bych se nedivila tomu kdyby byl jen v mé hlavě. Protože takhle skvělý přece nemůže nikdo být.Nesmíš být tak skvělý nebo si tě nechám. Zavtipkuji a spokojeně zapředu.Vlastně neříkal a děkuji. Měla jsem obchodní oběd tak jsem se musela trošku zušlechtit. Vysvětlím aby si nemyslel že takhle oblečená se jen promenáduju po městě. Pokrčím nohy v kolenou a položím si je na pohovku, takže se můžu o Jareda krásně opřít polovinou těla. Je to ...velmi příjemné. Zmínila jsem že krásně voní? Myslím že několikrát jsem to už prohodila. No...zlato a co vlastně studuješ? Měl by jsi mi toho o sobě alespoň něco málo povyprávět...když jsme teda spolu. Schválně najedu na naši malou divadelní roličku.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Wed Mar 07, 2018 10:57 pm

Já jsem určitě vyjímka. Chvástám se hned. Pak si uvědomím, jakého vola nejspíše musela mít doma, když jí tyhle normální věci přijdou tak fajn. U nás v rodině to tak vždy bylo. Táta by si nedovolil dát pivko jen tak. Nikdy to nebyl opilec a za to jsem byl rád. S mámou měli nádherný vztah. Chci být v životě jako on. Klidně si mě nechej..ještě by jsi mě pak rychle vracela.. Řeknu jí schválně s vyzývavým tónem. Každý máme své chyby a určitě by je na mě našla i ona. Není vůbec za co..vždyť je to pravda. Takhle by jsi měla chodit častěji..i když to bych pak musel odkopávat zástup těch chlapů a to se mi moc nechce. Ujistím jí a hladím po rameni. Její blízkost je tak příjemná. Když se mě zeptá na školu, tak se pousměji. Chodím na Glasgow Caledonian University. Ekonomie a marketing. Časem bych si rád otevřel něco svého. Ale bude to chtít ještě pár let. Proto i chodím na brigády a co nejvíce šetřím. Do toho rodina..není toho málo. Ale i tak, jsem šťastný člověk.
Žiju a jsem zdravý, co více si přát?
Možná jen někoho, s kým bych mohl být.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch Wed Mar 07, 2018 11:06 pm

Hezký, pracovitý, inteligentní...takoví chlapi se nevrací. Zasměji se a položím si ruku na jeho pevnou, svalnatou hruď...oooo bože asi se utopím v endorfinech co se mi vyplavují do těla. Nemusíš odkopávat zástupy...stačí když zlikviduješ mého manžela. Potutelně se hihňám. Už jen ta představa že mě s Jaredem uvidí je naprosto užasná. Pukne vzteky a konečně podepíše ty rozvodové papíry. Přestanu se culit a uhihňávat jako puberťačka a zaposlouchám se do vyprávění. Skvělé a v jakém oboru by sis chtěl rozjet firmu? Docela by mě to zajímalo protože sama dělám v marketingu u jedné z větších Londýnských společností. Dokonce mi i hrozí povýšení tak jsem zvědavá. Další věc, která mě potěší je že má rád svou rodinu. To je velmi důležité. Kdyby jsi mi po škole přinesl dobrý bussines plán mohla bych ti pomoct se získáním sponzorů a nemusel by jsi tolik šetřit.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Thu Mar 08, 2018 9:43 am

A teď mluvíš o kom? Provokuji jí s úsměvem. Samozřejmě, že jsem to pochopil, jen mě baví to poslouchat. Beru to jako výzvu.. Udělám pro to všechno, co bude v mých silách. Přislíbím jí a automaticky hladím po rameni. Její blízkost se mi líbí. Asi nic složitého, líbilo by se mi nějaká třeba malá kavárna. Ale ještě o tom musím hodně popřemýšlet. Nejsem kariérista, rád budu někde, kde mi to bude příjemné. Nejspíše jsem vážně jiný, než x mladých kluků, kteří jdou jen po penězích. To jsi hodná..Ale to bych ti pak byl hodně dlužen.. Pousměji se a místo hlazení jí po rameni přejedu nehty. Co si něco ukuchtit? Nebo třeba objednat pizzu? Nabídnu jí, protože začínám mít popravdě hlad. A nějak nejsem takový, co by držel pusu, ale klidně se o jídlo přihlásím.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch Thu Mar 08, 2018 9:53 am

Je to opravdu moc hodný a pracovitý kluk a s že by mi byl něco dlužen? Pf...vždyť je to maličkost. Na splátce dluhu bychom se nějak dohodli. Zaculím se div že spokojeně nezapředu když mi nehty přejede po kůži. Bože jsem strašná hostitelka. Ani jsem ti nic nenabídla. No jestli chceš můžu navařit jídla tu mám dost. Neboooo si dáme pizzu. Sama zapřemýšlím na co bych měla větší chuť jestli na nějaké těstoviny nebo pizzu. Co kdybych udělala Carbonare ? Aniž bych čekala na odpověď zvednu se z toho medvědího objetí přejdu k lednici abych zkontrolovala jestli mám všechno co potřebuji a vypadá to že mám, otočím se na něj a tázavě zvednu obočí. Musí si vybrat buď špagety nebo pizza.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Thu Mar 08, 2018 11:12 am

Splátka dluhu...hmm.. Zamlaskám pobaveně. Zní to vtipně. Rád si to ale splatím, klidně i v naturáliích. To ona ale ví. Nejsi strašná hostitelka...vlastně tě chápu, já se vidět bez košile, taky zapomenu na nějaké jídlo.. Popichuji jí pobaveně. Někdo by si mohl myslet, že jsem namyšlený, ale vesměs to vždy myslím jen ve vtipu a aby byla uvolněná atmosféra. To zní skvěle..jestli se ti ale nechce vařit, tak si prostě objednáme pizzu..pak bude více času na to, aby ses ke mě tulila a nemusela se ohánět v kuchyni. Navrhnu jí. Jsem pro obě varianty, i když ta druhá je přitažlivější. Můžu se jí alespoň dotýkat. I když to bych mohl i při vaření.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch Thu Mar 08, 2018 11:24 am

Popravdě vidět ho bez košile je tak sexy že mám pocit že na něj hned skočím. Takže vlastně má pravdu jídlo jde teď absolutně mimo mě. Zasměji se a zavrtím hlavouNavařím to není problém. Stejně je to rychlovka. Postavím na sporák hrnec s vodou. Až voda začne vřít hodím do ní špagety. Jenže nebudu přece vařit v těchto šatech, byly dost drahé na to abych v nich vařila. Chviličku vydrž ...musím se převléknout. Naznačím mu ať se otočí protože mám malý byt a stěnu ložnice mám prosklenou takže by vše viděl. Přetáhnu si šaty přes hlavu a pověsím je na věšák. Poté se nasoukám do kraťasů a černého nátělníku. Vlasy si stáhnu do drdolu a můžu se pustit do vaření. Přejdu k lince a zručně si chystám vše co potřebuji.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Thu Mar 08, 2018 12:03 pm

No tak jo.. Zabrblu nespokojeně, už jsem si říkal, jak si jí k sobě přitáhnu a ona mi zdrhne na vaření. No tak prosím, když se jí to chce dělat. Alespoň se na ní můžu dívat. Když chce, abych se nedíval, tak tedy zavřu oči. I když mě to strašně láká. Jakmile pak začne vařit, tak se pohodlně usadím na gauči a sleduji každý její pohyb. V těch kraťáscích máš krásné nohy.. Schválně jí jedu pohledem přímo po nohách a zastavím se až na zadku. A tak krásný zadek, zlato.. Zavrním a zvednu se jako laňka a rovnou k ní přeju, abych jí mohl zezadu obejmout a ruce si položit na její bříško. Krásně voníš, drahá.. Pronesu svůdně, když jí zabořím nos do vlasů.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch Fri Mar 09, 2018 8:13 am

V podstatě v rychlosti vařím aby vše bylo brzy udělané a on se nemusel trápit hlady. Jenže mi těstoviny, které zrovna cedím skoro vypadnou z rukou když se ke mě natiskne a zavrní mi do vlasů.Jarede víš že nás teď nikdo nevidí a nemusíš to dělat? Upozorním ho ale v kalhotkách se mi rozhodně rozlije vlhko jak jsem z něj hotová. Ty pevné paže a tělo, které je jako vytesané ze skály. Vyprostím se z jeho sevření a nachystám mu na talíř jídlo. DO skleničky naliji minerálku a jsem spokojená. Všechno jsem zvládla rychle takže zatím hlady neumřel. Mezitím co jí mi zazvoní mobil. Volá mi šéf, nějaký problém v kanceláři, mám se tam zastavit a vyřídit to. Podrážděně zavěsím a rovnou na sebe hodím něco míň na doma.Promiň Jarede ale budu muset do kanclu šéf má nějaké problémy s tabulkama. Taktně mu tím chci naznačit že musíme jít.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Mila´s flat  - Stránka 2 Empty Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru