Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar Five little birds

3 posters

Goto down

Bar Five little birds Empty Bar Five little birds

Příspěvek pro Admin Wed Jan 03, 2018 8:33 pm

Bar Five little birds 5221894421e1c94c88a151811bdc0793

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 03. 01. 18

https://london.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Bar Five little birds Empty Re: Bar Five little birds

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Wed Jan 10, 2018 6:37 pm

Už před nějakou dobou jsem si našel brigádu v baru. Koho by taková práce nebavila? Ženské tady po mě letí, dokonce jsem si tu sehnal pár kamarádů. Sice by do mě nikdo neřekl, že zrovna já dělám v baru, ale proč ne? I přesto, že jsem jeden z těch slušných chlapů, tak jsem tu. Žádná žena si tady na mě nepříjde, i když se snaží. Zase nadruhou stranu, dobře mi to zvedá sebevědomí. Ovšem mám jen to zdravé. Vyměním se dnes na směně s Kristin a sundám si čepku, kterou tak rád nosím. Hned se pustím do práce a začnu obíhat stoly. Dlouho tu sám nezůstanu, za hoďku se ke mě přidá Richard a budeme tu ve dvou. Hodina uběhne rychle a hned jsme tu dva. Rozdělíme si práci a příjemně to utíká. Když jsou všichni obsloužení, tak umýváme nádobí a bavíme se. Poslouchám Richardova slova o roštěnkách a jdou mi jedním uchem tam a druhým ven..Nechápu, proč jsem tak jiný, nebo proč se mi sakra nelíbí stejně staré, nebo mladší ženy..

Bar Five little birds Tumblr_nxxqqn6PXg1ulxeqho2_500
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bar Five little birds Empty Re: Bar Five little birds

Příspěvek pro Mila Deutsch Wed Jan 10, 2018 8:06 pm

Opět se pohádám se svým manželem. Vlastně ani nevím proč se ještě bavíme. Pokaždé se jen dozvím další a další věci co mi ublíží. To jak mě podvádí s každou druhou a nejhorší na tom je že to odnáší můj vztah s holkama. Jsou sice už velké ale já je mám zafixované stále jako moje malé děvčátka co sotva odrostly plínkám. Mrzí mě že s nimi nemůžu trávit více času. Bydlím sama v centru Londýna v pronajatém bytě. Je sice hezký a útulný ale malý. Holky chtěly zůstat s tátou tak jsem neměla důvod hledat si něco většího. Alespoň ušetřím víc peněz Casey na školu. Pochybuji že by Zoey chtěla dál studovat. Ta má dobrou práci jistou u tatínka ale Cass? Ta určitě bude chtít dobít svět svou chytrou hlavičkou. Potřebuji se trošku po té hádce vzpamatovat takže mě nohy nesou k baru, který jsem sice zatím nikdy nenavštívila ale je hned vedle mého bytečku tak proč ne? Vejdu dovnitř a sednu si na barovou židličku. Vlastně moc nepiju takže ani nevím co si dát. Snad mi poradí číšník. Dobrý večer...co byste mi doporučil? A neříkejte plastiku nebo vytrhat obočí... Zasměji se vlastnímu vtipu i když zas tak vtipný není a nervozně si začnu hrát s prsty. Nejsem nervozní z čísníka ale ze svého života. Vzhledem k tomu že jsem moc štěstí nepoznala začíná ze mě být pěkný cynik.Bar Five little birds 10977592821995707
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bar Five little birds Empty Re: Bar Five little birds

Příspěvek pro Mila Deutsch Wed Jan 10, 2018 8:07 pm

Bar Five little birds 763cc656523a0a8f01332acc3e4acdfa
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bar Five little birds Empty Re: Bar Five little birds

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Wed Jan 10, 2018 8:24 pm

Do baru vejde žena. Normálně bych asi dál umýval skleničky a nechal obsluhovat Richarda, jenže když zvednu oči, nejde jí odolat. Starší žena, ale krásná. Odložím sklenku a předstoupím před ní. Dobrý večer, co si dáte? Zeptám se klasicky a čekám na objednávku. Jejímu vtipu se zasměji. Ani jedno z toho, myslím, že máte vše tam, kde má být.. No dobře, neumím moc flirtovat a jsem až moc milý, ale co. Třeba jí to alespoň trochu polichotí. Takže co bych vám doporučil..šampaňské nejspíše ne, jako snob nevypadáte..Možná víno, ale spíše bych to tipl na bílé, než červené. Pokud ovšem chcete něco tvrdšího, tak Whiskey, nebo Tequilu. Také vám ale můžu nabídnout míchaný drink, přímo ode mě. Nejspíše jsem vám to moc neulehčil. Rozpačitě si prohrábnu vlasy a usměji se. Meleš blbosti.. Co mám sakra dělat, když přede mnou sedí taková ženská? Kdyby tady byla nějaká mladá holka, vůbec bych to neřešil, co řeknu. Jenže teď i cítím, že se mi snad potí dlaně. Když si objedná, začnu jí plnit objednávku. Těžký den? Zeptám se jen tak mimoděk a při dělání drinku na ní pohlédnu. Vypadá strašně smutně, až mi to trhá srdce. Jsem vážně divný. Ségra by se mi teď smála. Kolikrát se mi snažila dohodit nějakou ze svých kamarádek, ale neúspěšně.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bar Five little birds Empty Re: Bar Five little birds

Příspěvek pro Mila Deutsch Wed Jan 10, 2018 8:45 pm

Nejsem zrovna nejvyšší s mým metrem šedesát vypadám na barové stoličce jako děcko co hondá nožkama.No a co. Zvednu oči k číšníkovi a lehounce se pousměji. Je to takový mladý klučík. Možná o něco starší než mé dcery. To jak mi polichotí je milé, dlouho mě nikdo nepochválil. Ten drink by byl asi fajn. Vyberu si a sleduji jak obratně si počíná se shakerem a všemi těmi láhvemi alkoholu, o kterém jsem ani nevěděla že existuje. Moc nepiji ale dnes mám chuť se opít nebo alespoň přiopít. Když se zeptá na mé problémy jen se uchechtnu. Jo den blbec...tak se to říká že ? Přejedu si jazykem po rtech a zhluboka se nadechnu. Vzala jsem si naprostého vola...mám s ním dvě děti,
které skoro nemůžu vídat a navíc... pokaždé když se vidíme předhodí mi to jak jsem neschopná a k ničemu.
Ani nevím proč mu to říkám. Takový mladíček to ani nemůže chápat ale asi jsem potřebovala upustit páru a svěřit se. Moc přátel nemám a vlastně ...jsem na vše sama takže tu teď bez rozpaků vyklopím své problémy barmanovi, kterému vlastně to může být uplně jedno. Trochu se sama za sebe stydím.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bar Five little birds Empty Re: Bar Five little birds

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Wed Jan 10, 2018 9:18 pm

Vybere si míchaný drink, takže jí ho začnu hned obratně připravovat. Zkusím jako první Sex on the beach, to mají ženy rády. Třeba bude mít i tahle. Co bych to byl za číšníka, kdybych se nezeptal na něčí problémy? Přijde mi, že hodně lidí se jde stejně do baru vyzpovídat. V tom případě opravdu nechápu, co za vola jste si to vzala.. Zavrtím hlavou a předložím před ní drink. Jen další idiot, co si neváží toho, co má doma..Nevěřte mu ani slovo.. Mile se usměji. Co já bych sakra dal za takovou ženskou doma? Musím jí přivést na jiné myšlenky. Jde vidět, že má dcery moc ráda, tak, že by mluvila o nich? Jaké jsou vaše dcery? Určitě krásné po mamince..
Znovu jí zalichotím. Tahle žena to potřebuje více, než kdokoliv jiný. Pokud má takové trápení s mužem. Fakt toho hňupa nechápu. Nakloním se k Richardovi, který už se uculuje..mam chuť ho alespoň dloubnout..poprosím ho, aby se postaral o stoly a já tak mám čas se opřít o bar a být nablízku téhle krásce.

Bar Five little birds Tumblr_mag51g6bRJ1rzoc7jo1_500
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bar Five little birds Empty Re: Bar Five little birds

Příspěvek pro Mila Deutsch Thu Jan 11, 2018 4:34 pm

V baru jsem nebyla tak dlouho že vlastně ani nevím co za drinky se dají udělat. Jasně kdysi jsem s holkama chodila pařit téměř denně ale to bylo na univerzitě od té doby co je ze mě máma tak bary nevyhledávám. Kdysi byl asi jiný a nebo já byla slepá nevím... Zamumlám a sleduji jak mi obratně míchá drink. Jakmile jej položí přede mně ucucnu si a na tváři se mi objeví překvapený výraz. Je to skvělé děkuji. Začnu si docela rychle upíjet drink. Mé dcery? Jedna chytrá a krásná a druhá ...krásná a divoká. Nevím jak jinak bych je popsala. Casey ta mladší je jako andílek nedokázala by nikomu ublížit zato Zoey je celá po tátovy. Jakmile se jí něco znelíbí řeší to dost radikálně. Popíšu své dcery a zasměju se. Bože ...mluvím o nich jako by byly ještě malé a přitom už jsou to středoškolačky...za chvíli budou školu končit. No a vlastně když se tak na něj dívám nebude o moc starší než moje holčičky. Jeho lichotky mi dělají opravdu dobře ale beru je jen jako standartní výbavu každého číšníka takže je neberu moc vážně. Dopiju drink a objednám si další . Nějak mi zachutnali. Je to mňamka. Dám si ještě jeden a svět se mi začne docela motat. Určitě už i melu hlouposti. Ale cítím se uvolněně což je hlavní.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bar Five little birds Empty Re: Bar Five little birds

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Thu Jan 11, 2018 5:07 pm

Možná se chovám jako typický barman, ale kdyby mě znala, tak by věděla, že takový nejsem. Prostě jen vyřídím objednávky a držím se svého. Jenže s ní je to jiné. Zaujala mě a tak se držím u ní. Tak aspoň, že jste došla na to, jaký je..ještě máte čas to napravit. Usměji se povzbudivě a předložím před ní drink. Evidentně jí chutná a za to jsem moc rád. Dokonce mi to pochválí, za což jí věnuji úsměv. Donutím jí mluvit o dcerách a u toho se opřu o bar. Poslouchám každé její slovo. Je to zvláštní, že zrovna vy máte dvě středoškolačky..určitě vedle nich vypadáte jako sestra.. Tohle myslím upřímně. Jistě, je starší, ale dvě dcery? Páni. A jakou má postavu. Stejně ty ženy obdivuji, co všechno si musí vytrpět. Znovu jí tedy udělám další drink a postavím ho před něj. Tenhle by snad stačil. Je to dost silné a ona je tak maličká, bude rychle opilá. Všimnu si, jak se začnou dva muži pošťuchovat.. Dejte mi chvilku. Řeknu krásce u baru a jdu se vrhnout mezi dva mladíky. Slušně jim vysvětlím, že pokud si chtějí něco vyřešit, tak ať jdou ven. Světe div se, pomohlo to. Vrátím se za kráskou a cestou posbírám špinavé skleničky. Ty začnu umývat. Co ráda děláte ve volném čase? Hmm..že by tanec? Nakloním hlavu na stranu a skenuji si jí s úsměvem. Má krásnou postavu, té musela nějak docílit. Třeba právě tancem.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bar Five little birds Empty Re: Bar Five little birds

Příspěvek pro Mila Deutsch Thu Jan 11, 2018 5:32 pm

Po těch drincích už je mi to vlastně jedno jak to dopadlo s mým manželem. Pche...manželem už jen to slovo se mi hnusí. Měla bych co nejdříve požádat o rozvod. Stejně to nikam nevede a tak či onak se k němu dopracujeme. Máte pravdu...teď už je to ale jedno. Mávnu nad tím rukou a ucucávám si drinčičíček. Je sladký a vlastně to ani nepůsobí jako alkohol. Až na to že přesně v tomhle jsou drinky zrádné. Cítíte se pořád ok a nakonec skončíte pod barem. Další kompliment. Musím se tomu zasmát. Já a jejich sestra? To asi potřebujete brýle mladý muži. Dopiju druhý a lehounce s emi zamotá hlava. Vlastně ne netančím...dělám fitbox a občas si zajdu do fitka ale to je tak vše. Rozhodím rukama a musím uznat že v tomhle to mám skvělé . Můžu jíst co chci ale pořád budu jako proutek. Snad poprvé za celý večer se na toho kluka za barem pořádně podívám. Vypadá skvěle...krapátko delší vlasy a naprosto dokonalý úsměv. Chviličku na něj koukám jako na obrázek a pak mi dojde jak je to trapné. Proboha Milo...jsi jako blbka. Nadám si v duchu a málem sletím ze židličky když se snažím podat si kabelku. Zvládla sem to kabelku mám v rukou a chvíli v ní štrachám než najdu peníze. Dám na bar o dost víc než jsem propila. To je dobrý ...měla bych ...jit domů. Postavím se na ty své monstrozní podpatky a v hlavě mi zabliká varovné světýlko. Měla sem si vzít menší podpatky sakra.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bar Five little birds Empty Re: Bar Five little birds

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Thu Jan 11, 2018 5:59 pm

Bude lépe.. Povzbudím jí a myslím to upřímně. Je to krásná žena, proč by se měla zahazovat v životě s mužem, který si toho neváží? Chtěl bych vidět, jestli najde nějakou lepší..To silně pochybuji. Dokonce je chytrá a vtipná, takových se moc nevidí. Nikdy jsem brýle nepotřeboval..vidím až moc dobře.. Div, že na ní nemrknu. Dívám se, jak dopíjí druhý drink. Více už bych jí ani nenalil. Já věděl, že v tom něco bude! Řeknu nadšeně a usměji se u toho. Umývám dále skleničky a všimnu si, že si mě prohlíží. Nevadí mi to, vlastně jsem potěšen. Jak už jsem říkal, taková pozornost mi nevadí. Kór od ní. Skleničky dám na své místa a podívám se na hodiny. Padla. Dnes zavírá Richard. Podívám se na peníze, které položila na bar a schovám je. Děkujeme.. Usměji se, všiml jsem si toho velkého dýška. Šéf bude mít radost. Když vidím, že se jakoby zakolísá, hned oběhnu bar a chytnu jí. Co kdybych vám pomohl? Mám tady auto..jen mi slibte, že na mě počkáte.. Pomůžu jí sednout si a nechám jí chvilku o samotě, abych si mohl skočit pro své věci. Můžeme? Zeptám se a rovnou jí i podepřu. Snažím se nevnímat ten dokonalý parfém. Za chvíli se snad začnou podlamovat nohy i mě s takovou.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bar Five little birds Empty Re: Bar Five little birds

Příspěvek pro Mila Deutsch Thu Jan 11, 2018 6:17 pm

Cítím se jako uplné tele. Skoro jako bych byla zase puberťačka na výšce. To jsem kolikrát skončila i pod barem ale teď se mi to nestává. Navíc okukovat takového kolouška? To si koleduji o žalobu ne ? Určitě je ještě pod zákonem. Nejradši bych si jednu vrazila abych se vzpamatovala, ale místo toho tu sedím na baru a klopím do sebe drink. Raději se tedy rozhodnu zaplatit ale dnes mě opravdu stíhá smůla protože už jen při podávání kabelky téměř upadnu nehledě na můj žalostný pokus dojít ke dveřím. Když už si myslím že skončím na zemi podepřou mě jeho silné paže. Tep mi vyskočí jako při seskoku z letadla. Poslušně si lapnu zpátky na židličku.Dobře..počkám. Sakra proč nemůžu vymyslet alespoň jednu smysluplnou větu. Než se pro mě vrátí nadávám si do hlupaček. Jenže pak opět ucítím jeho ruce a skoro se roztopím. Musím se přiznat že sex jsem neměla ani nepamatuju. S Chrisem spolu už nějakou dobu nespíme a já žiju jako v klášteře. Božee...je tak vysoký. Abych s emu podívala do tváře musím zaklonit hlavu, která se mi z toho pohybu dokonce zamotá. Ale zatím se držím a jdu na těch podpatcích docela slušně až k jeho autu. Zapadnu na sedadlo spolujezdce. No a ...nezdržuju Vás? Provinile se pousměju. Hlavu si mimoděk opřu o sedadlo a víčka se mi začnou zavírat.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bar Five little birds Empty Re: Bar Five little birds

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru