Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bookshop New life

2 posters

Goto down

Bookshop New life Empty Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Sun Feb 11, 2018 5:39 pm

Bookshop New life 55e67c35ac66e7b08e9fd1c8ce0592e7Bookshop New life D0950db1a2dcab89f25bf422fd1c6960
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Sun Feb 11, 2018 5:47 pm

Miluji svoje knihkupectví. Otevřel jsem si ho už před pár lety. Jsem na něj pyšný, protože je doslova dokonalé. Zavedl jsem tady, aby se lidé cítili jako doma. Není to jen nějaký obchod, do kterého vejdete a pak na něj hned zapomenete. Právě naopak. Ke mě se vrací spokojení lidé. Aby se ke mě dostali, musí zdolat pár schodů, které mám tématicky sladěné. Pod schodami, kdyby se nevydali nahoru, ale šli rovně, tam je moje pracovna. Ještě pod ní je sklep, o kterém nikdo neví. Je to takové mé tajemství. Víte, já nejsem moc normální. Jsem psychopat, který se vyžívá v trápení žen. Jenže to nikdo neví, jen můj nejlepší kámoš Cillian, který není vůbec jiný.
Dnes jsem zase jako vždy v práci a procházím kolem regálů. Za pokladnou mám mladého učně, který sháněl brigádu. Proč ne? Mít tady ženskou by nevěstilo nic dobrého, odlákávala by mě od práce. Pamatuji na tu minulou, šukal jsem jí mezi regálama.. Právě zařazuji nové knihy a věnuji se tomu s vášní. Občas se zakecám s nějakým zákazníkem. Spoustu lidí mě tu zná a vyloženě se sem vrací jen díky mě. Na nose mám samozřejmě brýle, jako správný knihomol.
Bookshop New life 48739cd8089a83dec539e1ad41c608c0
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Kat Dannings Mon Feb 12, 2018 5:20 pm

Londýn je můj domov už od narození, proto se tu perfektně vyznám a znám i taková místa jako je knihkupectví v jedné z nejzapadlejších uliček Londýna. Chodím tam poměrně často. Dokonce se od vidění znám i s majitelem ale zatím jsme spolu nijak extra nemluvili až do dnes. Chystám se jej totiž zeptat na brigádu nebo práci na HPP. Nedávno jsem totiž skončila v práci a zatím se mi nic nepodařilo najít. Byla jsem korektorka textů v jedné z menších společností, která teď kvůli ekonomické krizi zkrachovala. Neoblékla jsem se nijak extra zkrátka jen džíny, triko a sáčko aby mi nebyla zima. Vzhledem k tomu že jsem od jakživa pracovala s knihami věřím že bych mohla být přínosem. Na nohou mám zase vysoké podpatky, které klapou na dřevěné podlaze když vejdu dovnitř. V ruce držím životopis a rozhlížím se kde zahlédnu šéfa ale nikde ho tu nevidím. Proto zamířím k pokladně kde stojí mladý klučík. Ahoj ...mohl by jsi předat svému šéfovi můj žživotopis? otážu se a aniž bych čekala na odpověď strčím jej klučinovy do ruky s úsměvem od ucha k uchu.Bookshop New life Ae6cd79a048985f1b4efa5e6c09d0de9--kat-dennings-studded-heels
Kat Dannings
Kat Dannings

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Mon Feb 12, 2018 6:30 pm

Poberu pár knih, které se mi už nějakou dobu neprodávají. Na ty budu muset udělat vratku. Mé knihkupectví není tak velké, abych si tady dovolil mít sebevědtší brak. Někdy se mi Cillian směje, že na to, že jsem největší úchyl dob, tak se starám dobře o svojí práci. Na oplátku si pak z něj dělám prdel já, že on je vzorný učitel. Nemáme si prostě co závidět. Oba děláme přes den práci a v noci mučíme. Nejedna holčička už pod našima rukama brečela a prosila o život. Většinou si vybíráme takové, které už nikomu nebudou chybět. Nikdy po nich nebylo pátrání a my jsme tak mohli naši práci dotáhnout do konce. Knihy zanesu do skladu a vracím se zpět na plac. Už z dálky si všimnu holky, která sem chodí poměrně často. Vždy se rád dívám na její zadek no a kozy. Je skvělá. Dokážu si představit, co by asi v posteli dokázala. Nejvíce mě lákají ty její plné rty. Mmm. Zdravím...to bude nejspíše pro mě. Zaslechnu z dálky jejich rozhovor a vezmu si papíry od brigádníka. Ten je červený jak rajče. Bože, ještě, že se umím ovládat. Přece jen nejsem vystříkaný puberťák. I když ta její prdel.. Tak co si rovnou dát pohovor? Ukážu jí rukou, kam má jít. Vedu si jí do své kanceláře. Posaďte se.. Odsunu jí židličku a pak si sednu naproti ní. Tak co by jste mi o sobě řekla? Zkuste mě zaujmout, proč právě vy jste ta vhodná osoba pro tohle zaměstnání? Opřu se křeslo a upřeně jí sleduji.
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Kat Dannings Mon Feb 12, 2018 7:19 pm

Zrovna se chci přesunout k regálům s knihami abych si nějaké nové pokoupila jenže to nestihnu. Zarazí mě zdejší Boss. Bez okolků přiznávám že je k sežrání, kolikrát jsem mu koukala na zadek a představovala si jak si mě opře o stůl a pěkně mi to udělá. Zlehka si olíznu rty a přikývnu. Tak pojďme na to. Němůžu si pomoc ale pořád se usmívám. Posadím se na židli a přehodím si nohu přes nohu. Vzhledem k tomu že jsem korektorka beleteristických knih a trochu fušuji i do překladatelství je dost možné že tu máte některou z knih co jsem překládala. Každopádně se vyznám v novinkách i v klasice a umím i s naskladňovacím systémem Datec real solution. Vyjmenuju takové ty největší klady. Mám i řidičák takže můžu cokoli přivést a odvést. A i díky řidičáku a autu jsem dost flexibilní a nemám problém přijet kdykoli. Svléknu si sáčko a lehce se předkloním.Tak co myslíte?
Bookshop New life Giphy
Kat Dannings
Kat Dannings

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Mon Feb 12, 2018 8:47 pm

Nezalekla se, ani trochu. S odhodláním se vydala ke mě do kanceláře a posadila se, jako by jí to skoro patřilo. Líbí se mi tohle jednání, je sebevědomá a správná. První žena, která mě vážně zaujala a přemýšlím o ní jinak, než jak by jí bolelo, kdybych jí mučil. Jak romantické. Pobídnu jí, aby mi o sobě něco řekla. Spokojeně se usmívám. Tak to máte výborný životopis. Myslím, že právě někoho takového tady potřebuji.. Potřebuji ti totiž vyšukávat mozek z hlavy. Nechám si tě pěkně opřenou o poličky, nebo budeš klekávat pod stolem. Já už si to nějak zařídím. Samozřejmě, že mi neuniklo, jak se vyslékla a předklonila. Sama to chce, chce mě! Touží po mě. Jde jí to vidět v očích. Chce, abych se do ní zamiloval, abych se o ní staral. Přímo mě vybízí. Jak bych jen mohl odolat? Mohla by jste začít třeba..příští pondělí? Jelikož je to už jen pár dní a ještě je potřeba udělat nějaké papírování, tak si myslím, že je to právě akorát. Potřebuji tady vyplnit pár papírů.. Podám jí různé dotazníky a věci, co musí podepsat. Tak se samozřejmě i dozvím, jak se jmenuje, kde bydlí, vše osobní. Jak já miluji tuhle práci.
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Kat Dannings Tue Feb 13, 2018 5:26 pm

Sedím u něj v kanclu a vyjmenovávám mu vše co umím a na co mám kvalifikaci. Není toho zrovna málo. A vypadá to že jsem jej zaujala. Přinejmenším jako nová zaměstnankyně. Celou dobu sleduji jeho chování. Je rozhodný a každý pohyb má dopředu promyšlený. Je jako dokonalý prototyp podivného knihkupce. Ostatně kdo se dobrovolně zahrabe mezi knihami aniž by je nemiloval. Jakmile je jasné že práci mám v kapse spokojeně se zaculím. Ne že bych na tváři neměla pořád úsměv ale tenhle je tak trochu vítězoslavný. Projdu jeden papír po druhém. Můžu začít prakticky okamžitě takže je na Vás kdy si mě povoláte. Zamyšleně si pročtu ještě předtím než cokoli vyplním nebo podepíšu. Vypadá to že je vše ok takže na pár papírů vypíšu své kontaktní údaje s adresou a pár dalších nezbytností než okraje papíru ozdobím autogramem. Takže je to vše ? Zvednu očí od papírů, které mu přesunu na jeho stranu stolu.
Kat Dannings
Kat Dannings

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Tue Feb 13, 2018 6:03 pm

Posunu před ní papíry, aby je mohla vyplnit. Už se těším, až uvidím, kde bydlí. Třeba kolem bude dost prostoru, abych jí mohl špehovat. Její vlasy se krásně lesknout. Dokážu si představit, jak do nich zajíždím rukou. Jak asi zní její vzdychání? Jednou bude rozhodně vzdychat mé jméno. Už teď vidím, jak mě chce. Každý její pohyb tomu jen dodává na pravdě. Pousměji se, když je tak moc akční. Potřebuji ty papíry odeslat na schválení úřadům. Takže pondělí. Uzavřu to, aby si zase nemyslela. Nesmím před ní vypadat jako nějaký vystříkaný puberťák. Ale rád bych se vystříkal do ní. To také bude. Je to pro dnešek vše. Vstanu a udělám krok k ní. Natáhnu k ní rovnou ruku a potřesu si s ní. Má tak jemnou a hebkou pokožku. Toužím po ní přejet rty, nebo jazykem. Nebo co kdybych se do ní zakousnul? Jak krásně by její kůže zůstala červená. Pomalu otevřu dveře, aby mohla vyjít. Mějte se, Katherine Rozloučím se s ní a jdu si za svojí prací.
Bookshop New life Rs_500x281-150209111415-tumblr_myodonFvTv1spk2vlo1_500
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Wed Feb 28, 2018 6:19 pm

Přijmout si do práce sexy kočičku je naprosto na palici. Jak se mám asi soustředit na něco jiného, než na ty její prsa a zadek? Obojí má luxusní. Není to žádná vyzáblina, takže jsem až moc spokojený. Jen, kdybych se už sakra mohl dotknout. Přijde mi, že se mnou flirtuje vždy, když je to možné, ale jakmile bych jí někam pozval, stejně určitě řekne ne. Sakra ta mě bere. Dnes jsme spolu v práci a zrovna máme dopřebrané zboží, takže můžeme zařazovat. Vždy, když jdu vedle ní, tak jí probodávám pohledem. Je pracovitá a to se mi líbí. Za hodinu budete muset jít na kasu.. Řeknu jí, když kolem sebe procházíme už tak po třetí. Zastavím se kousek u ní a prohlížím si jí. Samozřejmě jen, když je zády. Schválně jí nechám knížku, která se musí dát vysoko. Jak já se rád podívám na to, jak si bude stoupat na špičky. Dnes spolu zavíráme, což se mi i hodí. Třeba to bude první večer, co na ní něco zkusím. Zatím se v ní vůbec nevyznám, takže mě to dost frustruje.

Bookshop New life 2177e5e3c5430c68dea2934edabca17f
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Kat Dannings Wed Feb 28, 2018 6:37 pm

Konečně jsem nastoupila do své vysněné práce, vždycky jsem chtěla dělat v knihkupectví ale ne v nějakém velkém řetězci, chtěla jsem to nejzapadlejší a nejútulnější jaké najdu. No a našla jsem. A nejen že je skvělé a moc mě to tu baví...navíc mám opravdu sexy šéfa. Jenže ...mám takový pocit že on nebude zrovna prototyp věrného a milujícího partnera. Něco mi říká že je to sukničkář. Ostatně moc dobře vím jak se na něj koukají holky co k nám příjdou. A že jich může mít na každém prstu 20 je jasné. Dnes jsem v práci na odpolední. Vybalíme s Tomem společně nové zboží, je toho poměrně málo sotva pět krabic a rovnou se vrhnem na jejich roznos. Dnes přišly samé zajímavé tituly takže zařazovat je je radost. Jenže některé jsou na mě dost vysoko. Stoupnu si tedy na špičky ale ani to nestačí. Skočím si tedy pro schůdky a zařadím ji až díky nim. Jasný počítám s tím. Houknu na Toma když mi připomene kasu a dál pilně zařazuji. Uteče to jako voda a já stojím za kasou a po očku sleduji toma jak se tu prochází a porovnává si co se mu nezdá. Už mě napadlo že bych ho mohla ojet ale...na druhou stranu ...je to šéf a co je v domě není pro mě i když v tomhle případě by třeba mohla platit vyjímka.
Bookshop New life 0f405e93851ff23812bf64f1c9253dbc
Kat Dannings
Kat Dannings

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Wed Feb 28, 2018 6:43 pm

Promenáduje se mi tady s těma punčocháčema, či co to má. Dělá to schválně? Ta ženská mě prostě chce. Jsem zvědav, jak dlouho to bude oddalovat. Je přece naprosto jasné, že jí přitahuji. Ty její pohledy nemůžou znamenat nic jiného. Olíznu si požitkářsky ret, když leze na schůdky. Díky bohu za člověka, co vymyslel šaty. Jen bych pár prstíky zajel pod tu zbytečnou látku a ocitl se na kalhotkách. Které jsou určitě vlhké. Věřím v to, protože jsem tu s ní. Líbím se jí, snaží se ale dělat nedostupnou. Jenže každá žena dělá nedostupnou a přitom chce, abych jí dobýval. Já jí tu radost klidně udělám. Tady budu miloučký a pak si to vybiji na nějaké chudince, kterou si vezmeme zase se staříkem do sklepa. Když už je za kasou, schválně chodím kolem ní, jakoby nic a ani si jí nevšímám. Brigádníka už pošlu domů a mezitím se tam objeví nádherná, drobná blondýnka, která potřebuje poradit. Zastavíme se spolu nedaleko pokladny. I hluchý by slyšel, jak se mnou koketuje. Nakonec spolu vybereme jeden z románů a dokonce jí doporučím i naši tašku, kterou si s radostí vezme. Předám slečnu s mrknutí Kat a jdu roznést poslední knihu. Když je půl hodiny před koncem, je tu mrtvo. Opřu se bokem o pokladnu a vystopuji pohledem Kat. Musím uznat, že jsem nešlápl vedle.. Tohle je práce přímo pro tebe. Pochválím jí a uvolním si vrchní dva knoflíky na košili, už mě nějak škrtí.
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Kat Dannings Wed Feb 28, 2018 7:02 pm

Dala bych nevím co za to abych si mohla zalézt do kouta a číst si ale místo toho teď musím obsluhovat zákazníky. Nevadí mi to jen mi příjde že sem chodí hodně lidí co tomu houby rozumí a jen se snaží dělat chytré. Mou zábavou pro ty hodiny na kase se stane sledování Tomova zadku. Poprvé v životě se mi na chlapovi líbí zadek. Je to normální a celkově...bylo by ode mě zlé se s ním vyspat a nechat ho? Nestojím o vážný vzat už jen kvůli tomu že jsem zatím vážný vztah neměla. Sex to je ale něco jiného. Ten mám ráda a dopřeji si jej i bez přítele. Však co je špatného na tom si trochu zařádit. Zrovna myslím na to že tu na něj večer skočím když si sem nakráčí nějaká blonďatá reklama na Dachau. Sleduji jak se spolu baví, ta pipina po něm jde jak po flusu. Bohužel na ni musím být milá takže když platí zdržím se jedovatých poznámek. Konečně jsme v obchodě sami. Opřu se o pul a zadívám se na něj.Copak jsi o mě pochyboval? Můžu s klidem říct že jsem to nejlepší co tenhle obchod potkalo. Vypláznu na něj jazyk a potutelně se usměji. Už si tykáme a celkově se bavíme dost přátelsky.Co děláš večer? Zase kulečník s panem profesorem?
Kat Dannings
Kat Dannings

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Wed Feb 28, 2018 7:16 pm

Opřený o pult sleduji tu kobru za ním. To nejlepší, co tenhle obchod potkalo, jsem já. Beze mě by tu ani nebyl. Řeknu sebevědomě. V tomhle si věřím. Dal jsem obchodu duši. Chodím sem kolikrát více, než do sklepa...ehm, domů. Dobře, přiznávám, sklep miluji. Vždy vypnu, když ty ženské řvou bolestí a prosí, abych skončil. Nejraději bych si vzal do sklepa tady Kat. Jenže jí nechci ubližovat. Jí si chci hýčkat. A proč? Protože to tak chce ona. Kdybych věděl, že po mě netouží, tak jí nechám, ale já jí to vidím na očích. Dnes ne, dnes mám vyjímečně volno. Zůstalo mi tu víno, co si takhle dát sklenku po práci? Zeptám se jí a usměji. Jak by některé ženy řekly - neodolatelně. Co kdyby jsme se čistě náhodou sekly u mě v kanclu? To by pro mě byla výhra. Chci se o ní dozvědět více. Na konec směny se vydám za ní za pokladnu, abychom spočítali peníze. Všechno sedí tak, jak má, takže je v klidu můžu zanést do trezoru. Tak jak ses rozhodla? Zastavím se těsně u ní.

Bookshop New life 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f507878504773474d6132396b5f673d3d2d3235362e313530303932366366633131396264353736373738353430373734322e676966?s=fit&w=720&h=720
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Kat Dannings Wed Feb 28, 2018 7:35 pm

Jistě že on je to nejlepší. Teda ...pro obchod. Kdo ví co je nejlepší pro mě. Zatím to nevím. Sjedu mu pohledem na rty a pousměji se. Dobře tak druhá nejlepší věc. Nemůžu si pomoct pořád se musím culit. Když nabídne na večer skleničku vlastně mu ani hned neodpovím. Místo něj se věnuju ještě práci, spočítáme kasy a zamkneme. Teprve potom se zaměřím na něj.Sklenička by byla fajn. Doma mě stejně čeká jen vymrzlý pokoj tady je alespoň teplo. Zazubím se a zamířím k němu do kanceláře. Posadím se na stůl a čekám kdy donese skleničky a víno. To že sedím na stole jej nemá provokovat je to proto že jsem takhle zvyklá. Navíc ty moje čičinkovské punčochy jsou jednou z mých úchylek...miluji divné punčochy. Tome?...můžu se na něco zeptat? Co by jsi dělal kdyby se ti někdo líbil a chtěl by jsi si s ním začít ale bojíš se že by to bylo moc závazné...
Kat Dannings
Kat Dannings

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Wed Feb 28, 2018 7:46 pm

O tom bych ještě pouvažoval..možná tak třetí. A co je druhá věc jí neřeknu, aby taky měla o čem přemýšlet. Samozřejmě se na ní celou dobu usmívám. Jsem příjemný, když chci. Ale také ze mě jde i strach. Opět, když chci. Nikdo netuší, co se v té mé hlavě schovává. Navíc nutno dodat, jsem dost silný. Ne nadarmo chodím posilovat. Super. Přikývnu a počítám tedy s tím. Když je vše sbalené, přemístíme se do kanclu. Vezmu flašku a dvě skleničky. Skleničky dám do ruky Kat a otevřu flašku. Hned poté naplním skleničky a přes ně se pak podívám na ní. Začal bych si a kdyby to bylo moc závazné, tak bych to prostě utnul. Nejlépe bych si s tou dotyčnou promluvil a řekl jí, jak to chci, aby neočekávala něco více. I podle její reakce bych věděl, jestli to má cenu a nebo ne. Pokrčím rameny a odložím flašku. Vezmu si jednu ze sklenek a přiťuknu si tady s ďáblíkem, co mi sedí na stole. Tak na to, aby můj obchod jen zkvétal. Nepřiznám se jí, že v poslední době nemám na zaplacení faktur. Je okurková sezóna a je to kurevsky těžké udržet menší obchod, když nejste milionář. Možná bych mohl unést nějakou kačenu. Za prvé bych si jí potrápil a za druhé bych si mohl říct i o výkupné. To zní dobře. Zeptám se Cilliana, jestli neví o nějaké kočičce, která je zazobaná.
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Kat Dannings Wed Feb 28, 2018 8:01 pm

Jakmile nám nalije přiťuknu si s ním a trošku upiju. zajímavé... Zamumlám a prohrábnu si vlasy. Došlo mu to že mluvím o něm? Neříkám že s ním chci mít vzat ale minimálně zašukat bychom si mohli. Položím mu ruku na paži a jemně po ní přejdu. Nepochybuji že ti to tu bude skvěle prosperovat. Opět se napiji a zadívám se na něj. TAkže ....teď nechme práci prací a raději mi řekni něco o sobě. Zkousnu si spodní ret a upřeně jej sleduji. No krucinál jakou já na něj mám chuť. Nejraději bych se jej zeptala kolik čísel má v kalhotách. Kolik toho vydrží. Co má rád. Co ho baví. Nejraději bych si vyliskala. Vždycky jsem chlapy využila jen na sex a teď vlastně chci to samé ale komplikuje se to tím že mě zajímají i jeho koníčky a už mi nejde jen o sebe.
Kat Dannings
Kat Dannings

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Wed Feb 28, 2018 8:19 pm

Jistě, že mi došlo, že mluví o mě. Přece po mě touží. Nešla by sem pracovat jen tak. Rozhodně mě už vytipovala před nějakou dobou a až teď přišla. Určitě to tak je. No určitě.. Mrknu na ní. Snažím se nevnímat tu její ručku, která mi přistála na paži. Chce mě. Stále znovu a znovu si to dokazuji. Tím, jak se chová. Co by jsi ráda slyšela? Jsem štír, takže jsem temperamentní a vášnivý...nebo se to tak alespoň říká. Odpiji si vína a zadívám se jí do očí. Také mám slabost pro krásné ženy..a ty krásná jsi. Pochválím jí. Rád bych jí totiž ojel tady na tomhle stole. Ale divné je, že se o ní i zajímám. To není dobré. Co ráda děláš ve volném čase? Kromě toho, že myslíš na mě, samozřejmě.. Natočím hlavu na stranu a pronikavě se jí dívám do očí. Jako bych tam mohl vidět vše, na co myslí.
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Kat Dannings Thu Mar 01, 2018 4:34 pm

Poslouchám jak o sobě mluví. Má velmi zvučný a sexy hlas. A co je nejhorší zatím jsem na něm nenašla jedinou chybičku. Hondám si nohama a koukám na něj. Něco se se mnou děje. ZAtím jsem si žila nezávazným životem bohémky a když se na něj podívám chce se mi začít žít klidným spořádaným životem. DOkonce tu s ním sedím v kanclu než abych šla vymetat bary a kluby v okolí. Takže štír... Vševědoucně se zazubím, je tu trochu chladno takže si přes ramena přehodím černý šál. Dál upíjím ze skleničky.Hodně čtu...nečekaně. Olíznu si rty a se smíchem nakloním hlavu na stranu.Jednu dobu jsem hodně cestovala ale teď už na to nejsou jak finance tak důvod proč ještě cestovat.
Dřív jsem totiž jako dobrovolnice jela do Afiky a Indie.
Prozradím mu něco co o mě skoro nikdo neví. Vždy když jsem to řekla lidi se na mě koukali jako na nějakou samaritánku. No a co děti mám ráda dokonce chodím do dětského domova vypomáhat. Každopádně...hodně se zajímám o psychologii ...například psychologie seriových a masových vrahů je velmi zajímavá věřil bys tomu? Trochu jsem si o tom četla ale řeknu to jen jako vtip.
Kat Dannings
Kat Dannings

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Thu Mar 01, 2018 5:08 pm

Hypnotizuji jí pohledem. Je jako bohyně. Božské křivky, kterých se tolik toužím dotknout. A ty plné rty? Jaký by to byl pocit se jí do nich zakousnout? Nejraději bych tady zavyl k obloze, protože tahle ženská mě dovede do hrobu. Kolikrát, když teď jdu mučit nějakou kačenu, tak si vzpomenu tady na Kat. Pak vždy trochu zněžním, takže si jí snažím oddělat z hlavy, aby z toho holčičky nevyvázly až moc lehce. Dobrovolnice? Nadzvihnu obočí. To bych do ní rozhodně neřekl. Tak to tě šlechtí.. Pokývám uznale hlavou. Umím být galantní a šarmantní, nikdo by do mě neřekl, že jsem vlastně v duši takový hajzl. I když ani já sám si to o sobě nemyslím. Prostě se jen rád bavím. Mám to v sobě a potřebuji to. Stejně jako alkoholik alkohol. A víš, že i věřil? Musíš mi někdy povyprávět, co ses dozvěděla. Třeba nechápu takové ty, co si unesou ženu a zavřou si jí někde ve sklepě. Pak jí trýzní. Nedávno jsem viděl takový film.. Zavrtím nad tím hlavou, jako by to bylo něco hrozného. Ten film se jmenuje můj život. Chci jen vědět, jak se k tomu staví. Jak se vůbec na to bude tvářit.

Bookshop New life Giphy
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Kat Dannings Thu Mar 01, 2018 5:27 pm

Dopiji skleničku a automaticky si naliji novou. Přišlo mi to jako dobrý nápad...pomáhat těm, kteří jsou moc malincí na to aby si mohli pomoci sami. Pokrčím rameny a zamyslím se nad jeho slovy. Mnohdy jsem přemýšlela u filmů nebo když jsem viděla v televizi nové kauzy o únosech a podobně.Z psychologického hlediska si asi nemůžou pomoci. Většinou jsou to muži, kteří v brzkém věku buď přišli o matku nebo jí byli zneužíváni a z tohoto důvodu začaly ženy nenávidět a mstí se na nic. Pak jsou ale ještě ti druzí...u těch jde nejspíše jen o vzrušení z pocitu že někoho vlastní. Hodně se pak objevuje sexuální zneužívání ale to si myslím je jasné...kdo by to neudělal kdyby měl možnost že ? POkrčím rameny a slíznu si ze spodního rtu kapku vína. Evidentně nejsem jediná kdo se zajímá o psychopaty. Docela mě to pobaví...myslela jsem si že Tom se bude zajímat o něco víc... na úrovni například o kulturní dění nebo něco takového.
Kat Dannings
Kat Dannings

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Thu Mar 01, 2018 5:43 pm

Napiji se vína, na které jsem pomalu i zapomněl. Může za to ona! Ty její oči a to, jak mluví. Má krásný, melodický hlas, do kterého se tak rád zaposlouchávám. Obdivuji takové lidi..sám bych se rád něčeho takového účastnil. Jen jsem dal přednost vlastnímu podniku. Knihy miluji a neumím si představit, že bych tady už nebyl. Což mě sere, když si uvědomím, že můžu o svůj obchůdek přijít. To, co říká dává smysl. Přišel jsem o matku až příliš brzy na to, abych si jí pamatoval. Otec mě vesměs jen mlátil a stejně to je alkoholik, se kterým už nemám co do činění. Já bych takové chlápky zavřel. K ženě by se muž měl chovat jako ke květině.. Zvednu ruku a dám jí pramen vlasů za ucho. Ne jim ubližovat. Co je to pak za člověka? Jak už jsem říkal, umím být okouzlující. Teď s ní to jde ale pěkně samo.. Večer si musím zajít za Jessicou, která už určitě touží po mé návštěvě. Včera jsem jí dal dokonce i nové šaty, už mě štvalo, že na těch starých je tolik krve. Možná jí pustím a možná taky ne. Spíše ne, mohla by mluvit a to já nechci. Leda bych se naučil dělat lobotomii. No to je nápad!
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Kat Dannings Thu Mar 01, 2018 6:26 pm

Cože ? Slyšela jsem správně? Chtěl by pomáhat lehounce pootevřu v překvapení ústa ale hned si uvědomím že koukám jako telátko a ústa zavřu. Jsem překvapená že jsem konečně potkala někoho kdo to chápe. Musím se usmát. A zvládáš to skvěle vždyť ti to klape jako hodinky.Opravdu si to myslím. To že má finanční potíže opravdu netuším. Když opět sklouzneme k tématu vrahů zavrtím hlavou.Nevím jestli se dá soudit člověk, který trpí psychickou poruchou. Ale máš pravdu. Když se muž chová k ženě krásně je ten vztah uplně o něčem jiném. Jeho dotek když mi dává vlasy za ucho je naprosto elektrizující. Sklopím oči a div že se nerozpustím. Má reakce mě vyděsí natolik že seskočím ze stolu. Je strasně moc hodin...musím letět. Tak zítra Tome. Odložím skleničku a v rychlosti si natáhnu kabát a vyběhnu ven do tmy. Musela jsem od něj pryč nebo bych udělala něco neuváženého například to že bych jej začala líbat nebo nedej bože se s ním vyspala. Co kdyby mě pak vyhodil až bych jej přestala bavit. Tu práci potřebuju. Kráčím ke svému domu a vyčítám si to že jsem utekla a zároveň se uklidnuji tím že bych určitě přišla o práci kdybych spala se šéfem a kdo ví jestli by chtěl.
Kat Dannings
Kat Dannings

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone Thu Mar 01, 2018 6:34 pm

Mám to tu vážně rád.. Nemůžu jí přiznat, kolik nemám zaplacených faktur a že jsem prakticky na mizině. Ne každý v Londýně musí být milionář. Je ale hezké, že ve mě věří. Nedá se moc soudit..ti lidé si to většinou neuvědomují. Ale stále si stojím za tím, že by se ženě nemělo ubližovat.. Zavrtím hlavou a přiblížím se k ní. Líbí se mi, jak na mě její tělo zareaguje. I na dálku jsem cítil, jak se zachvěla. Spokojeně jsem se usmál i přesto, že seskočila ze stolu. Zítra, Kat. Rozloučím se s ní a rychle se začnu oblékat. Vyjdu po ní asi minutu, dvě. Umím moc dobře pronásledovat lidi a tak se schovávám ve tmě, abych jí mohl pronásledovat domů. U jejího domu zůstanu kousek opodál, ale tak, abych jí viděl do oken. Určitě na mě myslí. Chtěla ode mě utéct, protože se bojí svých citů. Je to na ní příliš moc. Ale já jí dám prostor. Ještě chvíli jí sleduji. Udělám si také pár fotek a až pak se vydám domů.
Tom Hiddlestone
Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Bookshop New life Empty Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru