Sheeran house

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Thu Jan 11, 2018 6:58 pm

avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Thu Jan 11, 2018 7:05 pm

Od té minulé párty jsem strašně zmatený. Zoey se ke mě chovala hnusně, Eddie už není panic a co sakra já? Já jsem jen miliardář, který si může brečet ve své vlastní vile. No super. Táta mi oznámí, že jede na služebku. Další skvělá věc, zůstanu sám. Když tak přemýšlím, mohl bych si pozvat Eddieho a mohli by jsme hrát jen na playstationu. Jenže..když se nám tak nevydařilo rande s Vicou, co kdybych jí pozval k sobě? Odhodlám se tedy a zvednu telefon, abych jí zavolal. Zeptám se jí, jestli by nechtěla zítra k nám na kafčo a na film. Tak se tomu říká, ne? Možná to bude znít hnusně, ale co když mě Zoey nechce, protože jsem panic? Vic už moc dobře ví, že jsem bohatý a i kde bydlím. Proto se ani nebojím, že by to někde řekla a podrazila mě. Domluvíme se tedy na druhý den a já tak jdu spokojeně spát.
Druhý den vyprovodím tátu, který odjede někdy odpoledne. Jak se začne stmívat, tak se začnu i chystat. Obléknu se do košile a tmavých riflí. Vše mám nachystané, i jídlo a nějaké to pití. Co jen bude chtít. Původně jsem pro ní chtěl přijet, ale to odmítla. Takže na ní čekám doma.


avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards za Thu Jan 11, 2018 7:30 pm

Včera mě překvapil telefonát od Eda. A musím přiznat že mě i potěšil. Docela jsem se doma nudila a Ed je fajn. Moc mi teď pomáhá s Eddiem, který je v háji po tom všem co se stalo. Ale my to zvládnem. Sice nejsme bohatí ale s braškou držíme při sobě. Když se k Edovi chystám, přemýšlím jestli je to opravdové rande nebo jenom prostě film s kamarádem. Nebudu u Eda poprvé ale zatím jsem tam vždy byla i s Eddiem. Nakonec se obleču jako kdyby to rande bylo. Dám si bílou košili a kalhoty. V tomhle oblečení jsem si vždy přišla roztomilá. Jako kdyby se malá holčička snažila působit dospěle. Vím sice že na Eda tady ty fígle nepotřebuju ty platí na starší muže ale proč se nepřipravit že. Když už jsem tedy nachystaná vyvezu si z garáže bráchovo kolo. Ano nemáme na dvě kola tak jezdíme ne jednom, které si střídáme. No a co. Zaparkuju před Edovim domem a rovnou doběhnu ke dveřím u kterých zazvoním. Nemusím moc dlouho čekat a už je mi otevřeno. Tak jako vždy Eda pořádně obejmu. Jak ses měl Edíku? Zašveholím vesele a zuju si boty abych mohla chodit bosa tak jak to mám ráda. [b]Doufám že jsi vybral dobrý film abychom se nenudili. [/b Zazubím se na něj a zamířím rovnou do obýváku. Jsem u nich jako doma.
avatar
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Thu Jan 11, 2018 7:46 pm

Netrvá to dlouho a slyším zvonek. Přesná jako hodinky. Stejně to bude zvláštní. Vic znám dobře, ale vždy tu byla jen s Eddiem. A teď tu bude bez něj. Jsem nervózní, proč bych měl dělat, že ne? Kvůli ní se ale budu snažit cítit uvolněně. Otevřu a s úsměvem jí vtáhnu do obejmutí. Vic, tak rád tě vidím..co Eddie? Zeptám se hned na svého kamaráda a až pak odpovím na její otázku. Tak nějak stále stejně..táta odjel zase na nějakou služebku a na mě zbyl jen prázdný dům.. Pokrčím rameny. Už je to tak. Nemám rád samotu. No jasně..vybral jsem horor, aby nás udržel stále v pozoru. Zazubil jsem se na ní a šel rovnou do obyváku. Ani jí neříkám, ať si bere jídlo, či pití. Však už to tu zná až moc dobře, jako doma. Pustím horor a po nějaké chvíli na ní natočím hlavu. Víš Víc..potřeboval bych si i promluvit..Jen..nevím jak začít. Poškrábu se rozpačitě ve vlasech a snažím se v hlavě zformulovat, jak bych mohl říct ženě, že už nechci být panicem. Navíc Vic je vážně krásná. Kdybych nebyl zamilovaný do Zoey, která je pro mě jediná, tak bych to možná na ní i zkusil. Tak jo, upřímnost prý funguje..Jsem stále panic..a věřím, že ty by jsi mohla mít více..zkušeností, než já. Ne, že bych si přímo myslel, že je třeba děvka, ale vím, že měla dlouho přítele a tak je jasné, že se spolu jen nevodili za ruce.
avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards za Thu Jan 11, 2018 8:04 pm

Hupsnu rovnou na velký gauč. Co gauč je to skoro jako obrovská postel uprostřed místnosti. Spokojeně se natáhnu a rovnou si dám do pusy trochu popcornu. Eddie je na tom bídně ale nadopovala sem ho nějakýma práškama na spaní. Dva dny nespal tak jsem to musela nějak řešit. Tu poslední větu řeknu jakoby na svou obranu. Nechci brášku zfetovat ale opravdu se potřeboval vyspat. Ještě než jsem odešla tak jsem zkontrolovala že spokojeně chrupká. Vytáhnu si pro jistotu mobil z kapsy a položím je na stůl kdyby náhodou volal bráška. Pak už se soustředím jen na Eda. Vím že jeho taťka je pořád někde pryč a právě pokaždé když je pryč tak se tu scházíme na filmové večery ale dnes je to jiné. Jsme sami dva a to je...zvláštní. Ale nervozní nejsem..to já nebývám téměř nikdy. Sleduji horor a cpu se popcornem. Kdo by to byl řekl že V zajetí démonů je takhle dobré. Párkrát se dokonce leknu a skoro skočím Edovi na záda. Jenže ho evidentně něco trápí. Takže stopnu film a otočím se na něj. Do toho určitě to není nic co by mě šokovalo. Zazubím se na něj abych ho povzbudila no a pak to příjde. Po tom co se stalo v dome Zoey a Cas jsem znovu začala brát prášky takže mám docela čistou mysl a plně si uvědomuji co se mi snaží říct. Dokonce se i začervenám. Proboha je to opravdu rozdíl když prášky beru a když ne jsem jako Doktor Jekkyl a mistr Hide. Jinými slovy...po mě chceš ..abych... Zamyslím se jak to říct aniž bych se musela připitoměle culit nebo uchychtávat. Chceš abych ti s tím pomohla? Konečně to ze sebe vysoukám. Vlastně Ed je docela hezký když se tak na něj dívám. Z ležení na bříšku se zvednu na všechny čtyři. Je čas probudit mou temnou stránku. Po čtyřech se přesunu k němu. Zastavím se rtíčky kousek od těch jeho.To by neměl být problém...
avatar
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Thu Jan 11, 2018 8:13 pm

Eddie a prášky? Co mu to chudákovi udělali ti parchanti. Kdyby se mu tak nesmáli, nikdy by se to nestalo. Je mi ho líto. Dokonce to snad přebilo i ten zážitek s Casey. Ale to doufám, že ne. Udělala jsi dobře..potřebuje se prospat.. Jindy bych to nejspíše i odsoudil, ale ne teď. Teď pro něj chci jen to nejlepší. Pustíme si horor, na který se snažím soustředit. Vždyť je tak dobrý. Občas mi ale příjde, že se spíše lekám Vicy, než hororu. Jenže v hlavě mi furt hraje ten můj velký problém. Dokonce se odhodlám to s ní řešit. No...to doufám.. Odpovím na její slova, že není nic, co by jí šokovalo. Pak se konečně přiznám. Rudý jsem až za ušima. Přesně tak.. Polknu namáhavě a dívám se jí do očí. Když se ke mě přiblíží, tak si pomalu olíznu spodní ret. Možná by jsi mi mohla..dát pár rad. Jak třeba na ženy..nechci být nezkušený..chci vědět, co se vám líbí..nebo co dělat, aby z toho byla žena úplně hotová.. Jinými slovy, nechci být před Zoey nezkušený. Pokud se k tomu někdy dostaneme. Což by pro mě byl sen. Když už je takhle u mě, tak se osmělím a alespoň si jí přitáhnu k polibku. Líbání mi nevadí, v tom si myslím, že mám až dost zkušeností. Což jí také předvedu. Až pak se odtáhnu a zadýchaně se jí zadívám do očí. Budu dělat to, co ona řekne.
avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards za Thu Jan 11, 2018 8:36 pm

Pozorně poslouchám co mi chce říct. A když to příjde culím se jak trubka. Ne kvůli tomu že je nezkušený ale kvůli celé téhle situaci. Už jsem pobláznila tolik chlapů ale spala sem jen s jedním no a teď možná příjde ten druhý. To ještě uvidím jestli mi to bude příjemné. Tak místo dlouhých rozvah si zrovna stoupnu na čtyři a otážu se jestli chce pomoci. O chviličku později se už líbáme. V tomhle ohledu jej nemám co doučit. Je skvělý až mě to samotnou překvapí. Když polibek skončí posadím se na paty a zaculím se. Myslím že ti to půjde dobře. Zkousnu si spodní a pokrčím rameny.Každé z nás se líbí něco jiného ale většina žen je opravdu hodně citlivá na krku a ...no na prsou. Je zvláštní o tom s ním mluvit. Možná by bylo prostě lepší mu to všechno názorně ukázat. Proto se opět zvednu a přitlačením rukou na hruď jej donutím aby si lehl na záda. Pak si na něj obkročmo sednu. Nevím jak to mám vysvětlit Ede...zkus dělat to co ti radí intuice. Natáhnu ruku a odložím mu brýle na stolek aby nezavazely. Prsty mu sjedu ke knoflíkům košile. Jeden po druhém je začnu rozepínat.
avatar
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Thu Jan 11, 2018 8:52 pm

Osmělím se natolik, že jí políbím. Má měkké rty a dost poddajné. Naše rty do sebe zapadají jak dílky puzzlí. Chutná lehce slaně, to bude ten popcorn. Polibek je příjemný a jo, líbí se mi to. Když se odtáhneme, tak může začít výuka. Stejně je to vtipné. Že já se zrovna vyspím s Vic. Eddie mě zabije. To doufám.. Brouknu rozpačitě. Chtěl bych, aby mi to šlo. Nechci být to nemotorné pako. Chtěl bych být jako táta. Ten je dost sebevědomý a určitě ví, co a jak má dělat. Krk a prsa..fajn.. Snažím se to celé zapsat do hlavy. Když mě donutí si lehnout, tak i tak udělám. Sedne si na mě obkročmo a ruce mi automaticky vystřelí na její boky, které jemně stisknu. Tak dobře.. Sleduji její pružné prsty, které rozepínají košili. Nevadí mi to, s Eddiem často blbneme s činkama, takže nejsem žádný cvalík. Když mě rozepne, přitáhnu si jí k sobě tak, abych jí mohl líbat na krku. Snažím se jemně a občas zaberu, nebo se přisaju. Zkouším vše a podle jejích reakcí se řídím. U toho jí začnu po paměti rozepínat halenku. Jde mi to trochu pomaleji, protože se mi třesou ruce. Sakra proč jsem tak nervozni! Když to mám, tak se odtáhnu od jejího krku, abych jí vyslékl halenku. Pomalu se s ní otočím tak, že jí položím na záda a tak se ocitnu nad ní. Znovu se přiblížím k jejímu krku a prsty prozkoumávám její holou kůži. Popravdě nevím jak moc dál a kámoš dole už se začíná hlásit na scénu.
avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards za Thu Jan 11, 2018 9:11 pm

Je tak rozkošný když je nervozní. Nechápu proč na něj holky neletí. Vždyť má dobrý styl pouličního zpěváka. Ale pak mi to dojde. Vlastně oni neví že umí zpívat. To by mu zaručeně přidalo na sexapelu (nevim jak se to píše). Když tak sedím na jeho klíně lehounce se zavrtím. Není to nepříjemné takže už teď vím že to dotáhnu až do konce. Rozepnu mu obratně knoflíček po knoflíčku. Věděla sem že s Eddiem posilují ale nevěděla sem že díky tomu má takhle krásně vypracované tělo. Nestihnu ho moc obdivovat protože se mi přisaje ke krku. Celá se roztřesu, je sice trošku neohrabaný ale vubec to není špatné. Tichounce zavzdychám. Už sem si skoro nemohla vzpomenout jak moc mi sex chybí. POtom co mi rozepne košili ji odhodím někam do pryč. Pomalu se se mou otočí. Tak nějak automaticky si přejedu prsty po prsou, zapínání podprsenky mám vepředu takže stačí jediný pohyb a je dole. Vlastně se ani nestydím že mě vidí. Jen ať se podívá. Vezmu jej za ruku a vedu ji od bříška k prsíčkům. Přinutím jej aby mi jedno z nich pořádně zmáčknul. Když se tak stane přivřu oči a kousnu se do rtu.
avatar
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Thu Jan 11, 2018 9:20 pm

Je to pro mě hodně nové. Ne, že by mě ženy nechtěly, občas se našly takové, které jsem přitahoval. Ale jako správný šprt jsem na ně neměl nikdy moc myšlenky. Jenže teď už je to jiné. Už nechci být to nezkušené káčátko. Vic je ta správná ženská, která mě to naučí. Dělám vše tak, jak chce a tak, jak mi radí. Dokonce začne vzdychat, když jí líbám na krku. To je určitě dobré znamení! Mé ruce prozkoumávají všemožně její tělo. Položím si jí, abych měl lepší přístup. Nechám si vzít ruku a sleduji, jak jí vede k jejím prstům. Zmáčknu to jedno a druhou rukou udělám to samé s druhým. Ještě chvíli je masíruji, než se odhodlám podprsenku rozepnout. Všiml jsem si, že má zapínání vepředu. Cha, je dobré být šprtem, máte pak i dobrou vnímavost. Nejsem ale učený a proto to nerozepnu na poprvé, ale asi až na potřetí. Když se mi ukážou prsa v celé kráse, tak polknu. Co sakra teď? Dobře, přiznávám, s Eddiem už jsme se dívali na porno, takže tak nějak trochu vím, jak na to. Neodolám a skloním se k bradavce, kterou nasaji mezi rty. Také používám jazyk. Však i Vic říkala, že jsou ženy citlivé na krku a prsou. Ještě chvíli to opakuji, než se přemístím na druhou bradavku. Prsa by byly. Odtáhnu se po chvíli s otazníkem v očích. Pomalu jí začnu rozepínat kalhoty, které jí svleču. Tak a jsem nahraný. Vždyť teď nevím, jak na to! Rozpačitě čekám na Vic, aby mi trochu pomohla.
avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards za Thu Jan 11, 2018 9:48 pm

Postupuje pomalu ale je to příjemné. Naskočí mi dokonce husí kůže. Ležím na gauči s vlasy rozhozenými kolem hlavy a čekám jestli se odhodlá zbavit mne oblečení. Zvládne to a podprda je brzy někde na zemi. Když se sehne k jedné z mých bradavek skoro vykřiknu jak je to příjemné. Prsty mu zajedu do vlasů. Mám zrychlený dech a dole začínám pěkně vlhnout. No ano jsem nadržená a může za to Ed dámy a pánové. Chvíli si hraje s mými bradavkami. Když přestane chce se mi jej okřiknout že má pokračovat ale jen co se na mě podívá věškerá má panovačnost vymizí. Rozepne mi kalhoty a i ty mizí kdo ví kde. Tudíž jsem před ním jen v kalhotkách a to je vše. Z jeho pohledu vyčtu že neví jak dál. Ostatně je řada na mě abych mu ukázala o co celou dobu přicházel. Zvednu se a opět převezmu iniciativu. Rychlým pohybem rozepnu jeho džíny. Pomohu mu je sundat a pohledem skloouznu dolů. I přes trenky jde vidět že je vzrušený. Olíznu si rty a pěkně se na něj celým tělem natisknu. Rukou mu vyjedu k rozkroku, má ho tvrdýho jako kámen. Další poznatek je že rozhodně není malý (nečekaně Very Happy). Zaměstnám jeho ústa polibky zatím co mu jej pevně stisknu. Bože...chci to respektive po té dlouhé abstinenci to i potřebuji. Vzrušením se celá třesu když mu to zbytečné spodní prádlo sundávám a odhazuji pryč.
avatar
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Sat Jan 13, 2018 10:49 am

Tolik nových vjemů. A to spolu ještě nespíme. Jsem celý rozechvělý a popravdě i nadržený. Který chlap by nebyl s takovou ženskou? Snažím se zapomenout na to, že to bude poprvé. Přece jen, nikdo nechce nervózního chlapa v posteli. Určitě ani Vic. Zadívám se na ní s prosíkem a ta hned pochopí, co má dělat. Sleduji, jak rozepíná mé džíny a společnými silami se jich zbavíme. Polibek přivítám a hned ho prohloubím. Rukama mačkám její dokonalé tělo a celkově se snažím jí chvilkami jen hladit, nebo i škrabkat. Když mi ho stiskne, tak jí zaúpím do rtů. Přijde mi, jako bych se měl předčasně udělat. Také si myslím, že tvrdší snad už být ani nemůže. Když se zbavíme mého spodního prádla, musím pomoct i jí z toho jejího. Odhodím pryč její titěrné kalhoty a pomalu jí roztáhnu nohy. Tak tohle bude ještě zábava. Pohlédnu jí do očí a když se tam nesetkám s žádným protestem, tak ho nasměruji přesně k ní. Moje poprvé. Jaké to asi bude? Udělám si trapas? Jedním pohybem do ní vklouznu. Je krásně vlhká a uvnitř je teplo. Jako ženskou by mě to možná i bolelo, ale jako chlapa? Vždyť hezčí to být snad ani nemůže. Začnu se pohybovat a ze začátku to vážně je nejspíše neohrabané, přece jen to dělám poprvé. Po chvíli si ale najdu systém a začnu přirážet systematicky. Skloním se k jejím rtům, které začnu zase líbat. Dole zpomalím, abych si užil každý moment. Hlavně i ona. Cítím totiž, že za chvíli budu. Takováhle věc se nedá ovlivnit, i když bych strašně moc chtěl. Třeba časem budu vědět, co mám dělat..Když jsme sledovali s Eddiem ty pořady pro dospělé, něčeho jsem si tak všiml..takže to rovnou i zkusím. Stále jí líbám, ale maličko se nadzvihnu, abych rukou zajel dolů, kde jí prsty začnu masírovat. Nevím, jestli jsem dobře, ale snažím se najít hrbolek a takové to místo.
avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards za Sat Jan 13, 2018 9:58 pm

Po tom co jej stisknu se k mým uším donese jeho blažený vzdech. Miluju když u toho nejsou chlapi potichu ale dávají na sobě znát že se jim to líbí. Dlouho si s ním šak nepohraju. Skončím opět na zádech, kalhotky mi lehce sklouznou po dokonale oholených nohách. Po tom co se nade mně Ed položí mu zajedu prsty do vlasů a povzbudivě se pousměju. Vklouzne do mě...z hrdla se mi vydere hlasitý vzdech. Nebolí to, právě naopak je to skvělé. Pomalu se začne pohybovat. Vzdychám pěkně nahlas a je mi to jedno. V tomhle se omezovat nenechám. Prsty mu zaryju do ramen. Vím že je to jeho poprvé takže to není dokonalé ale já už tak dlouho neměla chlapa že jsem šílená vzrušením už jen z toho že je ve mě. Po chvíli začnou být naše pohyby sehrané. Pánví mu vycházím vstříc. No jo ta dlouhá abstinence si začíná vybírat daň chvíli potom co mi sjede rukou na citlivá místa se neudržím a udělám se. Proboha nedokážu ani slovy popsat jak skvělé je mít po tolika měsících orgasmus. Mám sto chutí zakousnout se Edovi do krku nebo mu zarýt nehty do zad ale nemůžu jej přece hned napoprvé takhle vyděsit.
avatar
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Sun Jan 14, 2018 2:46 pm

Netušil jsem, že to může být tak dobré. Proč jsem se o tohle ochuzoval? Až to řeknu Eddiemu...moment. Já mu to nemůžu říct! Však je to jeho ségra a on byl naštvaný jen, když jsem jí chtěl pozvat na rande. Co bych mu jako řekl teď? Hej kámo, spal jsem s tvojí ségrou. Kdo je tu frajer teď, hm?? Ne, to mu nemůžu udělat. Pohybuji se a dělám to tak, jak si myslím, že se to dělat má. Vypadá to, že se to Vic líbí, podle jejího vzdychání. Dokonce použiji i ruku. Cítím, jak se mi chvěje pod rukami, ale netuším, proč tomu tak je. Kdybych jen věděl, že je to orgasmus, nejspíše bych vyšplhal na Everest, zabušil do své mohutné hrudi a skočil. Po nějaké chvíli se do ní udělám a zasténám u toho. Zmoženě na ní dopadnu a začnu oddechovat.. Líbilo se ti to?? Zeptám se hned a překulím se vedle ní na gauč. Ještě, že je větší, než postele některých lidí. Doufám, že tu zůstaneš přes noc.. Usměji se na ní a dám jí pramen vlasů za ucho. Skočím si do sprchy..můžeš taky, je tu více koupelen, ale však to ty víš.. Zasměji se rozpačitě. Někdo by i mohl říct, že je to roztomilé, já to nemůžu posoudit.

avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards za Sun Jan 14, 2018 3:52 pm

Chvíli po mě se udělá i Ed. To že to pustí rovnou do mě mi vlastně vubec nevadí mám to tak radši. Sotva popadám dech když se na mě zhroutí.Pohladím jej po zádech a spokojeně se usměju. Příjde ti snad že se mi to nelíbilo? Svalí se vedle mě a já se automaticky otočím na bok abych na něj viděla. Nechce se mi končit. Chci víc a dnes v noci si i víc vezmu. Pro dnešní noc je prostě můj. Když budeš chtít tak klidně zůstanu. Ale ráno se mnou musíš za Eddie...potřebuje nás oba. Myslím to vážně. Musíme něco vymyslet jak mu pomoci a myslím že už vím jak na to. Když se Ed začne zvedat že jde do sprchy zvednu se taky. Chytím jej za ruku a bez ostychu si ho vedu do jedné z koupelen. Jasně že vím kde jsou jsme tu s Eddiem jako doma. Sprchu si dáme spolu... Zazubím se na něj. Přece si nemůže myslet že tou jednou akcí jsme skončili? Budu to po něm chtít minimálně ještě dvakrát a pak se dá uvažovat i o tom že budeme opravdu spát.
avatar
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Thu Mar 01, 2018 6:40 pm

Je pátek a volno. S Eddiem jsme byli včera, dnešek mám vyhraněn na tu vydařenější polovičku. Vic se mi začíná zadírat do hlavy čím dál více. Líbí se mi to. Oddělává mi tak Zoey, která je s Jasonem očividně spokojená, pokud to není přetvářka, u ní člověk nikdy neví. Tolik se změnila...Své milé napíšu sms, že jí vyzvednu v 6, ať je připravená před domem. Chci jí vzít si odpočinout. Zaslouží si to. Přesně v šest stavím u domu ve své impale a hned vystoupím, abych si jí mohl k sobě přitáhnout a políbit ji. Hned potom jí otevřu dveře spolujezdce a nakonec si sednu za volant, abych mohl vyjet. Objednal jsem nám wellness..budeme tam sami. Odpočineme si. Navíc se těším, až ti udělám masáž.. Mrknu na ní po cestě a když zastavím na červené, tak vyhledám její ruku, kdy si s ní propletu prsty a přitáhnu si hřbet ke rtům, abych jí mohl políbit. Také mám pro ní dárek, takže se těším, co na to bude říkat.
avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards za Thu Mar 01, 2018 6:59 pm

Poslední dobou jsem jako vyměněná. Pořád se usmívám a celkově působím šťastněji. Dokonce i můj psychiatr si myslí že na mě má Ed dobrý vliv. Nasadil mi slabší léky než jsem doteď brala a dokonale fungují. Žádná z mích fobií a patologických potřeb se neprojevuje tak radikálně jako dřív. Jsem s Edem domluvená že si mě vyzvedne v šest. Hned jak příjdu ze školy skočím si do sprchy a pak jak šílenec běhám po baráku jen v ručníku, nasoukám do sebe nějaké ovoce a než odbije šestá mám sbalenou tašku a jsem dokonce i oblečená. Vyjdu před dům, kde zastaví impala. Sotva z ní vyjde Ed vrhnu se mu kolem krku a zulíbám mu tvář. Jsem v tomhle občas trošku dětinská ale za tu dobu si an to určitě zvyknul. Tak jako si brácha zvyknul na to že jsem s jeho nejelpším kamarádem. Sednu si na místo spolujezdce a zaculím se. To je skvělé odpočinout si oba potřebujeme. Zašveholím a nechám jej aby mi políbil ruku. Sama pak volnou rukou zajedu na jeho stehno, které pevně stisknu. Kdy už tam budem...potřebuju se s tebou neodkladně pomilovat.
avatar
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Thu Mar 01, 2018 7:17 pm

Ale drahá...dnes je to čistě v romantickém duchu. Milování si nech až na doma..mimochodem beru si tě pak k sobě, táta odjel na víkend pryč. Ale i kdyby, tak by to nevadilo. Mimochodem tě mám pozdravovat, dnes jsem s ním volal. Láskyplně se na ní usměji. Táta jí má rád už dlouho, stejně jako Eddieho. Proto byl z té noviny, že jsem s Vic rád. Když pak zaparkuji u velké budovy, chytnu si Vic kolem ramen a mířím s ní dovnitř. Elisabeth. Pozdravím recepční, která je skoro jako teta. Díky tátovi mám po městě hodně známostí. Ta nám vysvětlí, že je to všechno jen naše, nechá mi klíče a sama už to balí. Jo, známosti jsou vážně fajn. Když pak odejde, tak se otočím na Vic. Chytnu jí za ruku a dovedu k šatně. Převleč se do plavek, za pět minut tě tady vyzvednu. Políbím jí na špičku nosu a zapadnu do dveří naproti. Vysleču se a dám si na sebe jen černé plavky. Přes sebe pak ještě župan. Do kapsy od županu si dám dárek pro Vic a jdu jí počkat před dveře.
avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards za Thu Mar 01, 2018 8:07 pm

Zakňourám jako postřelená laň to snad nemyslí vážně. Jsem nadržená a on chce dnes romantiku. Musím se tomu zasmát. Co já bych si bez tebe počala ty můj romantiku. Zasměji se.No dobře dobře tak dnes u tebe. Každopádně až budeš s tátou tak ho taky pozdravuj. S jeho tátou vycházím dobře ostatně známe se od mého dětství. Už jako malincí jsme totiž s Edem kamarádili. Před welnesem vystoupíme, venku je zima takže rychle zapadneme dovnitř kde se můj drahý chvíli vykecává s recepční. Nakonec ale mě pošle oblíknout si plavky. Zapadnu teda do šatny a nasoukám se do plavek. Trošku nesvá pak výjdu na smluvené místo, župan mám místo na sobě přehozený přes ruku, je tu pořádné horko na to abych nosila župan.
avatar
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Thu Mar 01, 2018 8:17 pmVyzvednu si Vic na smluveném místě. Nikdy mě nepřestane překvapovat, jak je krásná. Její kůže je vždy tak krásně jemná a opálená. Mám chuť se jí dotknout, abych si připomněl, jak hebká je na dotek. Tak pojď, krásko. Vezmu si jí za ruku a vedu rovnou k vodě. První chci, aby jsme si trochu zaplavali. Až pak si jí zavedu na lehátka, kde jí udělám pořádnou masáž. Když vejdeme do prostoru, vše je osvětlené jen svíčkami. Byl jsem domluvený s Elisabeth, že to pro mě za malý úplatek udělá. Samozřejmě jsem jí musel slíbit, že tu nic nepodpálíme. Jak jsem sliboval..romantika Usměji se mile tak, jak to umím a ještě, než vejdeme do vody, tak vytáhnu trochu podlouhlou krabičku. Chtěl jsem, ať máš u sebe něco, co ti mě bude připomínat. Bylo těžké vybrat něco, co bude tak vyjmečné, jako jsi ty. Podařilo se mi najít něco dokonalého, ale i tak to má daleko k tvé dokonalosti..snad se ti bude líbit.. Otevřu krabičku, abych jí mohl ukázat řetízek.

Nejlevnější samozřejmě nebyl, ale našetřené mám z brigád. Chodil jsem k tátovi a dostával více peněz, než bych normálně měl někde jinde, ale zase jsem se nadřel. Víš, Vic..já se do tebe zamiloval.. Přiznám se jí s tím, co cítím. Naprosto mě odrovnala. Vždy jsme si s Eddiem jen dělali srandu. Nemyslel jsem si, že bych na ní někdy mohl mít. Až potom mi řekla ano na rande. Byl to jeden z těch šťastných dnů, na které budu pamatovat. Ty další jsou samozřejmě se Zoey, ale tu mám teď zahrabanou hluboko někde v hlavě. Kdyby nebyla s Jasonem, bylo by to vše jinak. Ale teď spolu být nemůžeme. Není nám to souzeno. A já jsem právě šťastný. Nalezl jsem ženu, která mě dělá šťastnou.
avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards za Sun Mar 04, 2018 1:26 pm

Jsem ztoho všeho trochu nesvá. Pořád jse si totiž nedokázala zvyknout na ten luxus, který mi Ed může poskytovat. Například právě tohle welnes zařízení a k tomu naprosto bez lidí je tak luxusní že se vsadím že normálně bych si jej dovolit nemohla. Vezmu Eda za ruku a nechám se zavést k bazénu osvětleném svíčkami.Zlato to je užasné.Vydechnu a odhodím župan na jedno z lehátek u bazénu a otočím se zpět na něj. Myslela jsem že tohle je všechno i tak je to až moc na to že nic neslavíme. Napjatě tedy stojím před ním a mnu si ruce nervozitou. To všechno co říká je až moc hezké na to aby to byla pravda. Zkousnu si ret, když vytáhne krabičku s řetízkem. Beze slova se otočím zády aby mi mohl řetízek připnout. Pak se otočím opět čelem k němu. Právě řekl že se do mě zamiloval. Myslí to vážně? Možná že ano...vypadá že je se mnou šťastný a přece by mi nelhal. Pevně se k němu přitisknu.Miluji tě. Zašeptám mu do ucha skoro neslyšně. Chce se mi plakat. Do očí se mi nahrnou slzy, pomaličku mi začnou stékat po tvářích.
avatar
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Sun Mar 04, 2018 1:50 pm

Věděl jsem, že když si jednou najdu holku, tak jí snesu modré z nebe. Když za to bude stát, bude se cítit jako princezna. Takový prostě jsem, na prvním místě mám toho druhého, než sebe. Rád jí dělám radost a také rád vidím, jak se usmívá a je šťastná. Je teď šťastná? Doufám v to. Ukážu jí řetízek, který jsem jí prostě musel koupit. Jak už jsem ale řekl, k její kráse má dost daleko. Je jediná žena, která dokázala, abych Zoey vyhnal z hlavy. Ne úplně, samozřejmě, ale z velké části. Přiznám se jí, co cítím a dostanu stejnou odpověď. Přitáhnu si jí k sobě ještě blíže, až cítím její parfém a horkou kůži. Když ovšem ucítím slzu, která mi spadla na rameno, tak se odtáhnu. Doufám, že jsou to slzy štěstí.. Pohladím jí po tváři a pomalu s ní začnu postupovat. Když už je u kraje bazénu a vím, že se jí nemůže nic stát, tak do ní strčím, až chudák spadne zády do vody. Snažím se tvářit jako andílek a když vyplave, tak si zkousnu ret. Zlato to jsem netušil, že jsi taková nešika..

avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards za Sun Mar 04, 2018 2:08 pm

Tulím se k němu jako kdyby mi měl v další sekundě utéct. Když si mě od sebe odtáhne usměji se a setřu si slzičky. Co jiného by to bylo než slzy štěstí. Ještě než stihnu cokoli říct shodí mě do vody. To je ale zákeřné jednání. Když se vynořím odhrnu si vlasy z tváře a stříknu na něj vodu. Já a nešika? Zákeřně jsi mě shodil. Musím se tomu smát. Občas je jako dítě ale to my oba. Přestanu na něj cákat a rozplavu se z jednoho kraje na druhý abych se protáhla. Teplá voda krásně uvolňuje svaly a působí celkově dobře na psychiku. Když už i Ed sleze do vody doplavu jej a stáhnu ho pod vodu. nebudu tu přece jedný pakoš s mokrýma vlasama. Nechám jej vyplavat a rovnou mu přitisknu své rty na ty jeho. Jsou mokré a krásně měkké. Zlato neměl bys mě provokovat nebo skončíš jako utopenec.
avatar
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Ed Sheeran za Sun Mar 04, 2018 2:40 pm

Nemohl jsem odolat a tak jsem jí shodil do vody. Směji se přes celou místnost. Kouzlo v tom, že jsme tady sami. Možná bych se ale smál, i kdyby tady bylo spoustu lidí. Tohle jsem prostě já, stále ještě puberťák. Když na to ale přijde, umím se chovat i dospěle. Skočím za ní do vody a když se ke mě přiblíží, neočekávám takový výpad. Takže skončím pod vodou. Vynořím se a chci začít prskat vodu, ale dostanu polibek. To je příjemnější. Slečno Edwards...vy mi vyhrožujete?? Nadzvihnu pobaveně obočí a přitáhnu si jí ve vodě těsně k sobě. Nevím proč, ale líbí se mi to..i když stále vypadáš dost bezbranně.. Schválně jí provokuji. Moc dobře vím, co v ní je. Bezbranná není ani trochu. Tak se ukaž, jak jsi rychlá.. Pustím jí a plavu k jednomu z krajů. Rozhodně bude rychlejší, protože je mrštnější. Když jí tak tak doplavu, tak jí přitisknu na kraj tak, že jí to musí studit do zad. Nemá kam uniknout. Škoda, že teď hrajeme na romantiku..ani netušíš, co bych s tebou právě rád dělal.. Šeptám jí svůdně do ucha a u toho jí přejíždím dlaněmi po bocích a na zadeček.
avatar
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Victoria Edwards za Sun Mar 04, 2018 2:48 pm

Vám pane Sheeran? To bych si nikdy nedovolila. Překvapením otevřu ústa a pak se zaculím. Dáme si závod a já jako vždy vyhraju. Jsme zkrátka víc sportovně založená. Jenže místo radování se z vítězství jsem přiražená ke stěně bazénu. Romantika je relativní pojem. Zavrním a obtočím mu nohy kolem pasu abych mu byla co nejblíže. JSem vzrušená přinejmenším stejně jako on. Chci ho a chci ho hned. Nikdy jsem po chlapovi takhle netoužila a přitom jsem mohla mít ty nejlepší z nejlepších. Takový Zoey táta ...to by byl kousek. Ale teď na žádného jiného nemám myšlenky. Pro teď jsme jen já a Ed. Prsty mu prohrábnu vlasy. Začínám být opravdu hodně frustrovaná. Narážím tím na to že dnes jsme se ani jednou nemilovali a to se prostě nám dvou nestává. V podstatě ze sebe nemůžeme spustit ruce když jsme spolu. Už milionkrát jsem měla chuŤ si jej třeba i ve škole někam zatáhnout a prostě si ulevit od toho věčného chtíče.
avatar
Victoria Edwards

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sheeran house

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru