Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padalecki Wood house

3 posters

Goto down

Padalecki Wood house  Empty Padalecki Wood house

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Thu Jan 11, 2018 5:59 pm

Padalecki Wood house  3b98489f8e2448060d13e33dfd018e4e24c260bb
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Padalecki Wood house  Empty Re: Padalecki Wood house

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Thu Jan 11, 2018 6:29 pm

Nehádá se se mnou a poslušně počká. Což se mi líbí. Nějaké jiné ženy by tady ze sebe dělaly kdoví co a řekly by ještě, že to celé zvládnou samy. Tahle už je rozumná a ví, že by se jí mohlo něco stát. Až si konečně vezmu věci, tak jí hned tedy podepřu. Její drobné tělo se u mě skoro ztrácí. Je krásná. Pomaličku jí dovedu k autu, kde jí posadím na místo spolujezdce. Hned potom oběhnu fáro a sednu si. Rovnou se rozjedu. Ani ne..stejně už jsem byl na cestě domů.. Podívám se na ní zrovna, když stojíme na červené. Už v té chvíli vidím, že je hodně unavená. Chvilku je ticho a tak promluvím. Kde vlastně bydlíte? Zeptám se a když je ticho, tak otočím hlavu, abych zjistil proč. Spí. A tolik jí to sluší. Nemá cenu jí budit, jen by se jí mohlo udělat hůře. Raději odbočím a zamířím k sobě domů do lesa. Zaparkuji u domu a potichu vystoupím. Otevřu si dveře u spolujezdce a opatrně jí vyndám. Budu jí muset nést v náručí, ale to mě nevadí. Nohou si zakopnu dveře a dálkáčem je zavřu. U domu si odemču a rovnou s ní vejdu dovnitř. Zkopnu boty z nohou a zamířím s ní do svého pokoje, kde jí uložím na postel. Nemůžu jí nechat spát takhle, oblečenou. Proto jí začnu pomalu svlékat. Každý muž by toho využil, ale já ne. Vždyť je opilá a mimo! Když je ve spodním prádle, tak vezmu jednu ze svojích košil, kterou jí obleču. Je tak velká, že jí bude jako šaty. Sám si pak skočím do sprchy a převlečený si ustelu na křesle, které je ve stejném pokoji. Zanedlouho usnu.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Padalecki Wood house  Empty Re: Padalecki Wood house

Příspěvek pro Mila Deutsch Tue Jan 16, 2018 10:28 pm

Pomalu procitám ze snu ale otevřít oči se mi nechce. Přitáhnu si přikrývku blíž k tělu a spokojeně si povzdychnu. Po tom všem co jsem vypila mi ani není blbě. Vlastně se cítím dobře. Otočím se a dopadnu rovnou na zem. Co to kurva.. Vyhrknu a oči vytřeštím dokořán. Koukám na cizí strop, pořádně se rozhlédnu a nepoznávám tu vůbec nic. Doprčic. Jak jsem se sem dostala? Do hlavy se mi vloupá myšlenka. Nadzvednu peřinu a zkontroluju že jsem ...v cizí košili. Do prdele. Pohled mi padne na kluka co může být ve věku mých dcer. Možná o dva tři roky starší. Ehm...Dobré rano? Je vzhůru takže mám trapas jak Brno. Musel vidět vše co dělám. Nejradši bych se zahrabala pod tu peřinu ale musím se vzchopit. Zvednu se a zabalím se do deky.Můžu se zeptat ...kde mám oblečení?
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Padalecki Wood house  Empty Re: Padalecki Wood house

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Wed Jan 17, 2018 8:51 pm

Celou noc skoro nespím. Sleduji tu ženu, která skončila u mě v posteli. Vlastně je to zvláštní. Vážně, kdybychom zavřeli jedno oko, tak by to mohla být moje máma. Mě se přitom tolik líbí. Asi je to proto, že se mi vždy líbily starší ženy. Mají to v hlavě srovnané a neřeší jen šminky a jestli si dají tenhle druh salátu, nebo tenhle. Tahle vypadá jinak. Nejvíce mě mrzí, že má hrozného manžela. Jak si nějaký chlap nemůže takové ženy vážit? Nechápu. Někdy nad ránem nakonec na chvíli usnu. Sice se mi jako obrovi spí strašně na křesle, ale nějak to zvládám. Zrovna, když jsem tak v tom nejlepším spánku, tak uslyším ránu. Prudce otevřu oči a musím se usmát. Vidím jí na zemi, vlasy rozcuchané. Nejde jinak, než se usmívat. Dobré ráno.. Postavím se a protáhnu. Na sobě mám domácí tepláky a triko. Sleduji jí, každou její reakci. No nechala jste si ho v baru..Hned potom, co jste začala tančit na baru a vyslékat se..nejspíše budou někde za.. Pokrčím rameny, jakoby nic. Jsem asi vážně dobrej herec, protože se ani nezačnu smát. Jo a než se zeptáte, ano..spali jsme spolu. Dodám ještě a mrknu na ní. Tohle mě vážně baví. Popravdě dá dost zabrat udržet tu vážnou tvář.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Padalecki Wood house  Empty Re: Padalecki Wood house

Příspěvek pro Mila Deutsch Wed Jan 17, 2018 9:30 pm

Rozcuchaná s rozmazanou řasenkou musím vypadat opravdu strašně. Raději se ani nechci vidět v zrcadle. Navíc na sobě nemám své oblečení ale košili kluka jehož jméno asi ani neznám nebo si ho nepamatuju. Do prdele kde se to ve mě vzalo? Alkoholu už se ani nedotknu. Zvláště pak potom co pronese. To si děláš srandu ? Můj výraz fakt musí být k nezaplacení. Začnu přecházet po pokoji. Já jsem tak blbá...blbá...blbá...blbá Opakuju si to pořád dokola než se krapet uklidním.Zhluboka se nadechnu a otočím se na klučinu, pořádně si jej prohlédnu a přemýšlím jestli si dělá srandu nebo to myslel opravdu vážně. Je opravdu vysoký takže vedle něj vypadá jako škvrně. Naprázdno polknu a jako hromádka neštěstí se posadím na postel. Hlavu schovám do dlaní. Jak jsem to mohla udělat? Sex s cizím člověkem? A ještě k tomu s takovým zajíčkem? Vždyť jsem u toho musela vypadat hrozně. Nalitá a ještě ke všemu stará co víc chtít že. Ehm...myslíš že bys mě mohl odvést domů ať nemusím bloudit jen v tomhle? Bez oblečení se mi běhat po městě opravdu nechce, navíc ani nevím kde to vlastně jsem.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Padalecki Wood house  Empty Re: Padalecki Wood house

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Wed Jan 17, 2018 9:42 pm

Ten její výraz. Jako by byla vážně ráda, kdyby to byla sranda. Jen se pousměji a raději jí sleduji. Když už o sobě ale začne říkat, že je blbá, tak mám chuť říct, kde je pravda. Nakonec mě poprosí, abych jí zavezl domů. Vstanu a někam odejdu. Vrátím se za minutku, s jejím oblečením vyvěšeným na ramínku, aby se jí nepokrčilo. Samozřejmě to byl jen vtip. Teda alespoň to s tím oblečením.. Škádlím jí ještě chvíli. Zavezu tě domů, ale až po snídani. Pokud nemáš hlad, tak trvám alespoň na čaji, nebo kávě.. Řeknu nekompromisně a dožaduji se toho, co by si dala. Když mi to řekne, tak jí nechám soukromí, aby se mohla převléknout. Jo a koupelna je hned, když vyjdeš z pokoje, tak vlevo.. Nasměruji jí ještě a vyrazím do kuchyně, abych se dal do přípravy vajíček. I kdyby ona nechtěla, já se rozhodně nasnídám. Podle toho, co mi řekla, že chce, jí to také nachystám. Až potom, jestli teda stále chce, jí zavezu domů. Takhle si ale sednu ke stolu a čekám na ní. Možná mě i trochu mrzí to, jakou měla reakci. Docela to shazuje mé sebevědomí. Mladší ženské by byly rády, kdyby se se mnou vyspaly, ale ona? Začne si říkat, že je blbá. To jsem to ale dopracoval.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Padalecki Wood house  Empty Re: Padalecki Wood house

Příspěvek pro Mila Deutsch Wed Jan 17, 2018 9:53 pm

Když už si opravdu začnu myslet že jsem někde dělala striptýz jak levná holka zachrání mě a přinese mi oblečení. Proboha ani nevíš jaký mi spadl kámen ze srdce. Nadšeně se vrhnu na své oblečení. Dokonce se na něj i usměji. Ostatně postaral se o mě když jsem byla v alkoholovém opojení. I když je trochu smutné že využil toho že jsem byla nadraná. Ale můžu mu to snad vyčítat? Je to muž a tohle oni prostě dělají. Ostatně můj manžel by neváhal. Jakákoli krásná holka s kapkou alkoholu v krvi je jeho. Vlastně se mi na to nechce myslet takže se zbrchám a poprosím svého zachránce/milence o cokoli k jídlu a k tomu černý čaj. Nejsme moc vybíravá ale nasnídat se musím jinak by mi bylo špatně. Už teď je zázrak že je mi opravdu dobře a nechci to pokazit tím že bych byla hladová. Podle jeho instrukcí se dostanu do koupelny. Potřebuju sprchu takže se svléknu a nechám na sebe dopadat teplou vodu. Je to neuvěřitelně příjemné ale nesmím si to užívat dlouho. Po pěti minutách vylezu a seberu ručník z hromádky v poličce. Usušit se a obléct mi netrvá dlouho. Ještě si upravím vlasy do drdolu a z kabelky vytahnu líčidla abych se namalovala. Jediné co chybí je vyčistit zuby. Pohlédnu na jeden jediný kartáček , nejspíše jeho nebo spíše určitě jeho. Drze si jej nakonec půjčím a vyčistím si zuby. Super jsem hotová a připravená na snídani. Vejdu do kuchyně z kama už voní čaj a jídlo.Ehm...děkuji Posadím se a upiju trochu čaje.Je to trapné ale ...nemůžu si vzpomenou na tvé jméno. Když už mám být za blbku tak aspoň uplnou.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Padalecki Wood house  Empty Re: Padalecki Wood house

Příspěvek pro Jared D. Padalecki Sun Jan 21, 2018 7:47 pm

Usměji se vědoucně. Chápu jí, taky bych nejspíše vyváděl, být ženou a matkou. Jenže jsem nemohl odolat a alespoň na maličký moment jsem si z ní udělal srandu. Evidentně to nese velice těžko, měl bych se krotit. Nemusím se chovat jako pubertální magor. Raději se jí zeptám na snídani a s jejím přáním zamířím do kuchyně, abych vše nachystal. Nedělá mi to problém, starám se o babičku, tak přesně vím, jak co dělat. Navíc i o Kiru a svou druhou sestru, která teď cestuje. Byly ale doby, kdy jsem byl jejich velký brácha. Snad to tak i zůstane. Na svoje holky nedám dopustit. Než se Mila objeví v kuchyni, tak už jsou na stole vajíčka a k tomu černý čaj, přesně, jak si přála. Odsunu jí židličku a hned si sednu vedle. Snad ti to bude chutnat.. Věnuji jí úsměv a její další větě se upřímně zasměji. No..my jsme se vlastně včera ani nepředstavili. Jsem Jared. A vy? Zeptám se hned na oplátku. Mimochodem, dobrou chuť. Popřeji jí a dám se do jídla. Ještě ke včerejší noci..nic nebylo. Řeknu jí a hned potom si dám sousto jídla, které nakonec zapiju. Usmívám se u toho jak neviňátko. Vím, že jí to potěší.
Jared D. Padalecki
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Padalecki Wood house  Empty Re: Padalecki Wood house

Příspěvek pro Mila Deutsch Wed Jan 24, 2018 11:10 am

Sedím u stolu a v hlavě mi šrotuje co všechno se asi včera stalo. Napiji se čaje a kouknu na vajíčka, která vypadají tak dobře že na ně okamžitě dostanu chuť.Moc děkuji za snídani ...a já jsem Mila. Pustím se do jídla, je to stejně dobré jako to vypadá. Navíc snídaně od muže? Toho jsem se za x let manželství nedočkala a teď po jedné noci ji mám na stole. Zrovna upíjím čaj a koukám z okna, když se Jared přizná že nic nebylo. Otočím se na něj a zkoumavě si jej prohlížím. Myslí to vážně nebo je to další vtípek? Jenže on nevypadá jako někdo kdo by lhal a podobně.Opravdu? Jistě že nic nebylo copak by takhle pohledný muž vlezl na něco jako jsem já? Teprve až teď ve mě zahlodá pocit že je mi to vlastně skoro až líto. Nechápu jak jsem ti na to mohla skočit. Vždyť ty musíš mát na každém prstu deset ženských tak co by jsi dělal s jednou opilou. Někdy když se rozpovídám jsem opravdu jak trdlo a teď se to zase ukáže. Protože Ťápnu to první co mě napadne. Musí si myslet že jsem hloupá ale to já nejsem jen ...mi můj manžel tak krásně zničil sebevědomí že si nevěřím absolutně v ničem.Dojím a dopiju dříve než on takže mám chvilku na to abych si jej prohlédla. Kdybych byla mladší asi bych po něm vyjela. jenže takhle? Jsem stará a proč by měl zrovna on zájem o staré zboží.
Mila Deutsch
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Padalecki Wood house  Empty Re: Padalecki Wood house

Příspěvek pro Kira Padalecki Sat Jan 27, 2018 6:37 pm

Mila? Hezké jméno, takové neobvyklé. Pochválím jí jméno a u toho snídám. Snažím se jí moc nesledovat, abych nebyl za úchyla. Jenže je to těžké, je moc hezká a oči mě k ní táhnout jako k magnetu. Svěřím se jí, že jsem si dělal srandu a nic nebylo. Opravdu.. nikdy bych to takhle neudělal, počkám si, až budeš při smyslech.. Schválně nasadím trochu svůdný pohled, ale hned potom se zasměji, aby věděla, že to myslím ze srandy, i když...ne, nemyslím. Dopiji a dojím a až pak se na ní podívám po těch jejích slovech. Manžel ti vzal hodně sebevědomí..což ale není správné. Jsi krásná žena, Milo. Neměla by sis o sobě myslet nic jiného. Navíc kdyby ses postavila do řady se stejně starýma holkama, jako jsem já, stejně bych si vybral tebe. Protože jsi chytrá a rozhodně víš, co chceš a v neposlední řadě přitažlivá. Řeknu jí vše, co by měla vědět. Nesmí si nechat podrážet sebevědomí, protože je to kretén. Hned po snídani, když umyji nádobí, tak se jdu převléct. Houknu i na Milu, aby si posbírala věci. Zavedu jí k autu a samozřejmě otevřu dveře, aby si mohla sednout. Cestou jí dávám prostor na její myšlenky a až zastavíme před jejím domem, tak se na ní podívám. Rád bych si vzal tvé číslo..ale pak už by to nebyl osud. Takže jen věř tomu, že si tě najdu. Nakloním se k ní a políbím jí. Až pak jí dovolím vystoupit.

Padalecki Wood house  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f534d512d464e6a59765a385256773d3d2d3239373634323130322e313436613638336266663633303464383732383138323138303735382e676966
Kira Padalecki
Kira Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 05. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Padalecki Wood house  Empty Re: Padalecki Wood house

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru