Fraser Farm

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Re: Fraser Farm

Příspěvek pro Jamie Fraser za Fri Mar 09, 2018 11:49 am

V duchu kleju a třískám s věcma. Jestli to do odpoledne nepovolí nechám tu Kiru se zásobou dřeva a jídla a pujdu pěšky pro Daxův land rover, kterým se sem dostanem bez problémů. Můj doudge je už staříček a v takové spoustě sněhu nemá prostě šanci. Ani nevím jak se to seběhne ale o chvíli později držím Kiru v náruči a líbám ji. O chviličku později se ale od sebe odtáhneme. Nechápu proč jsem to udělal. Asi kvůli všemu tomu napětí co se tu hromadí už od včera. Takové snídaně bych si nechal líbit. Posadím se ke stolu a aniž bych se k polibku nějak vyjadřoval ( jo jsem srab a bojím se odmítnutí) se pustím do jídla. Je to skvělé. Spokojeně se najím, když máme oba snězeno omyju talíře a naplním Donasovu misku granulemi.Tak a teď musíme vymyslet co dál...
Jamie Fraser

Poèet pøíspìvkù : 37

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Fri Mar 09, 2018 11:55 am

Nasednu společně s mužem do auta, připoutám se a spokojeně se zavrtím. Jedem za dobrodružstvím a já jsem už pěkně napjatá. Doufám že na chatě najdeme Daxova bráchu živého a zdravého. Když se mě zeptá jestli jsem v pohodě skoro protočím panenkama.Zlato jsem naprosto v pohodě už mi ani nebývá špatně...takže znova opakuju nejsem nemocná.Musím se tomu až zasmát jestli se o mě bude takhle starat celé těhotenství asi brzo zešedivím. Jsem zvyklá se o sebe starat sama a nemám moc ráda když mě někdo nustále obskakuje. Stačí že na Galapágách jsem měla snídaně do postele. Celou cestu si v autě povídáme. A musím uznat že nám krásně ubíhá. Probereme všechno od toho co je potřebova na svatbu až narazíme na to kde vlastně budeme bydlet? bylo by zvláštní mít manžela a bydles i s malým u babičky a Jareda s Kirou.
Natasza Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 20

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Fri Mar 09, 2018 12:00 pm

Po polibku jsem jakoby omámená. Tváře mi hoří a jsou červené. Raději to zakecám snídaní. Klidně můžeš.. Věnuji mu dlouhý pohled, než se usadím naproti němu, abychom mohli pojíst. Jsou to jen obyčejná vajíčka, ale je to dobré. Mám samozřejmě menší porci a když dojím, zvednu se, abych umyla talířky, ale předběhne mě Jamie. Takhle jsme si to nedomluvili.. Založím si ruce v bok s úsměvem. No..není potřeba udělat něco třeba i tady v domě? Rozhlédnu se a sklidím alespoň věci, které jsem měla vytáhlé na snídani. Měla bych zavolat bráchovi, bude mít starost..je tady vůbec signál? Zajímám se hned a zatím ani nejdu k mobilu, počkám si na odpověď.
Kira Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 35

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Fri Mar 09, 2018 12:20 pm

No dobrá, no dobrá.. Zvedl bych ruce v obranném gestu, ale to bych musel pustit volant a to nechceme. Rovnou si povídáme o všem možném. Tak zůstaneme na farmě..Jamiemu to určitě nebude vadit a alespoň mu budu pomáhat.. Už ve mě hlodá červík, že budeme na jednom místě. Není mi to nějak extra příjemné. Co když mi zavolají, že mě potřebují? A já jim řeknu, že musím zůstat doma. Tiše vydechnu tak, aby to neslyšela. Volant svírám o něco více. Spíše jde o to, jestli to nebude vadit Jamiemu, ale to pochybuji. Připadně by jsme si mohli něco pronajat. Máme našetřené z cest. Když dojedeme k chatě, zaparkuji. Dívej..ta bílá hrouda vypadá, že je auto Jamieho...pojďme ho raději rychle najít.. Teď se ve mě ukazuje starostlivý brácha. Mám strach, jestli se mu něco nestalo. Rychle vysednu a hned se hrnu ke dveřím.
Daxon Fraser

Poèet pøíspìvkù : 19

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Fri Mar 09, 2018 12:21 pm

Nenechám ji přece všechno dělat samotnou takže alespoň umyju nádobí a dám Donasovi jídlo. Když se zeptá na signál zavrtím hlavou.Tady je to bez signálu i za normálních okolností. Prohrábnu si vlasy a zadívám se na ni. Přemýšlím jestli to tu zvládne do večera sama. To bych mohl stihnout dostat se k silnici a něco si stopnout. Vzít Daxovo auto a jet rovnou zpátky. Do půlnoci bych mohl být zpět.Kito myslíš že to tu dnes zvládneš sama? Pokusím se nějak dostat pro auto.Nevím co jiného bych měl dělat tady v domě žádná práce není. A nedokážu snést představu že od včera jsou koně hladoví a nikdo se o ně nepostará.Máš tu dost všeho aby jsi to bez problémů zvládla a nechal bych ti tu i Donase.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Fri Mar 09, 2018 12:29 pm

Dojedeme téměř až k chatě. Vidím na Daxovi jak je nesvůj a nemůžu se zbavit pocitu že je to i kvůli tomu že jsem těhotná a nejen kvůli tomu že nemůžem najít Jamieho. Chápu že je to komplikace ale už je nám dost let na to aby jsme začali žít jako normální lidi...doteď jsme jen cestovali a vlastně skoro nic nedokázali. Jasně pomáhali jsme kde se dalo ale když se za sebe ohlédnu nevidím tam takový kus práce jaký bych chtěla vidět. Vysednu z auta a zapadnu skoro po kolena do sněhu. Daxovo auto je jako tank je mu naprosto jedno jestli je metr nebo dva sněhu, prostě to projede a ani to s ním nehne. Dax už je skoro u dveří. To že bychom mohli bydlet s Jamiem na farmě nechám bez odpovědi protože to je na dlší řešení než pár vět v autě. Doplahočím se za ním, už stihl otevřít a slyším hlasy. Vejdu dovnitř a otřepu ze sebe sníh když mi pohled padne na Kiru. Zaraženě se zastavím a střídavě koukám na muže, který musí být Jamie...Dax měl pravdu je opravdu pohledný a na Kiru.O co tu do hajzlu jde...Kira má přítele ale je na chatě s bráchou mého budoucího manžela. Ahojte... Na nic víc se v tom šoku nezmůžu.
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Sat Mar 10, 2018 8:12 am

Jo tak..no nedá se nic dělat. Jared to snad nějak pochopí a nevyhlásí celostátní pátrání.. Pousměji se. On je toho schopný. Jsme pro něj se se sestrou to nejdůležitější. Kdyby se nám něco stalo...ne, ani na to nechci myslet. Když začne mluvit o tom, jestli bych to tu zvládla sama, tak se zamyslím. Nejspíše by to nebylo těžké, jen bych byla raději s ním. Ale chápu, že musí něco udělat a proto k němu udělám dva kroky a ruce mu položím na ramena. Jen když mi slíbíš, že se vrátíš.. Stoupnu si na špičky a lehce ho políbím na rty. Když pak dopadám zpět na nohy, slyším venku nějaký rozruch. Kousek odstoupím od Jamieho a otočím hlavu ke dveřím. Jako první vejde muž, který je Jamiemu strašně podobný. Takže brácha. Co mě ale nejvíce dostane do kolen je, že za ním vejde Taška. Nataszo? Vydechnu a na nic nečekám, rovnou jí utíkám do náruče, abych jí mohla obejmout. Oči mám zaplavené slzami. Co tady děláš? Tolik jsi mi chyběla... Držím se jí pevně jako klíště, které se nikdy nechce pustit.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Sat Mar 10, 2018 8:17 am

Jelikož má otázka zůstane nezodpovězená, budeme to pak muset probrat celé znovu. Přece jen je důležité, abychom se domluvili, kde budeme bydlet. Kde teda zůstaneme na JEDNOM, jediném místě. Začínám z toho být docela na nervy. Jediné, co je dobré je, že se umím dobře ovládat. Raději zaparkuji a rovnou se vydám ke dveřím. Jde to ztěžka, sníh je potvora, který se na člověka chytá. Když pak otevřu dveře, tak chci zvolat Jamie, ale nemusím, stojí přede mnou. S hezkou zrzkou stylu Natka.. Bože Jamie, ty jsi mi málem přivodil infarkt.. Řeknu mu upřímně a když pak vejde Taška, chci si jí k sobě přitáhnout, ale předběhne mě ta drobná zrzka. Já se mezitím vydám k bráchovi ho obejmout a poplácat po zádech. Tak vám tedy oficiálně představuji svoji snoubenku. Natasza. A tvoje společnost je?? Hodím očkem po Jamiem a nakonec po holkách, co se tolik vítají. Po tom dítěti jsem jak natvrdlý, takže mi v první sekundě nedojde, že jsou to sestry. Měl bych se stydět.
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Sat Mar 10, 2018 10:25 am

Nechce se mi od ní odcházet ale to že bych měl nechat všechny své zvířata bez ochrany a péče mě neuvěřitelně trápí. Je to těžké rozhodování ale vím že Kiře se tady nemůže vubec nic stát vždyť je to tu naprosto bezpečné, nikdo o chatě neví takže nezvaný host nehrozí a navíc tu bude mít psa.Když se ke mě natáhne aby mě políbila absolutně neváhám a polibek jí opětuju. Nevím co si o tadytom našem sbližování mám myslet. Prozatím tomu nechám volný průběh a čas ukáže. Z venku k nám dolehnou hlasy. Dveře se otevřou a stojí v nich Dax. Na tváři se mi okažitě rozleje úsměv od ucha k uchu. Rozejdu se přímo k němu a pevně jej obejmu.Sakra brácho ...ani nevíš z jaké kaše jsi nás teď dostal. Teprve až když nám Dax představí svou snoubenku padne mi zrak na Kiru, objímající se s jí nápadně podobnou slečnou. Určitě to bude Kiřina sestra. Však mi kolikrát říkala že taky cestuje a je pořád pryč. Nikdy mi ale nedošlo že by se zrovna oni dva mohli potkat na cestách. Když se od sebe holky konečně odlepí potřesu si s Nataszou rukou. Tak konečně poznávám tu, která dokázala zkrotit našeho velkého cestovatele. Zasměji se a ukážu na Kiru.Brácha tohle je naše pomocnice na farmě Kira..Představím i bráchu s Kir a pořád se musím usmívat náhoda je to opravdu parádní.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Sat Mar 10, 2018 10:33 am

Spíše ty mi vysvětli co tu děláš... Zkoumavě se na ni podívám ale dál nad tím moc neuvažuju protože si mě k sobě přitáhne a málem mi rozdrtí kosti v pevném objetí. S úsměvem si ji k sobě tisknu než ji od sebe ostáhnu a pořádně si ji prohlédnu. Dva roky jsem ji neviděla a za tu dobu vyrostla a zkrásněla. No teda.Skoro bych tě nepoznala zlatíčko. Pohladím ji po tváři a trošku se začervenám když mě Dax představí jako svou snoubenku.Potřesu si rukou s Jamiem, který pak představí Kiru. Já jen dodám že je to moje malá sestřička Daxi. Po všem tom představování na mě padne únava. Jeli jsme sem dvě hodiny a navíc to plahočení sněhem. Opřu se o svého milého. Tak ...co ? Máme Vás tu nechat nebo jedeme všichni domů? Otážu se teprve teď si všimnu psa, který kolem nás pobíhá a vesele mává ocasem. Přidřepnu si a seznámím se s ním. Vypadá to že budeme kamarádi.
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Sat Mar 10, 2018 11:57 am

Návštěva je to zajímavá. Kde sakra přišla Taška na bráchu Jamieho? Jsem z toho celá mimo, ale nejspíše se vzpamatuji jako první, protože se vrhnu do náruče Tašky. No já..tu pomáhám. Usměji se na ní a držím se jí. Chci si zapamatovat její vůni. Je krásná, snad jednou budu taky taková. Taky jsou to dva roky.. Řeknu možná maličko vyčítavým tónem, protože mi moc chyběla. Odtáhnu se od Tašky a stoupnu si vedle Jamieho. Dax, jak už jsem stihla vypozorovat, představuje mojí sestru. Stejně je to dobrá náhoda. Při slově snoubenka střelím pohledem po Tašce. Proč mi to neřekla? Prudce se nadechnu, ale neřeknu ani slovo. Že by jsme se kvůli té její cestě vzdálily? Ano, Tasha je má sestra.. A vy bráchové. Zajímavá náhoda. Podotknu s úsměvem a potřesu si rukou s Daxem na seznámení. Když se nás Taška zeptá, tak se podívám po Jamiem a pak se vrátím k nim. No asi bude lepší domů. To co jsme potřebovali jsme snad udělali, co Jamesi? Zeptám se ho a počkám si na jeho reakci. Jelikož předpokládám, že nebude protestovat, tak se začnu chystat. Netrvá mi to dloho, jen se musím převléct a sbalit věci. Když se pak s věcma dostanu dolů, tak se zastavím u Tašky. Moc ti gratuluji, sestřičko. Řeknu upřímně a ještě jí krátce obejmu. Jared už to ví? Zeptám se rovnou na bráchu.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Sat Mar 10, 2018 11:58 am

Možná vím, viděl jsem auto..no spíše neviděl. Zaměji se a přivítám s bráchou. Nevím, v jakém vztahu je taky k zrzce, ale musím uznat, že jsme šťastní chlapi, že máme takové dvě krásky pod jednou střechou. Sestry? Páni. Usměji se a stisknu ruku Kiře. Obejmu Tashu kolem ramen a sleduji Jamieho. To, jak mu říká Kira Jamesi..Je to tak ojedinělé. Pustím Tashu, aby se mohla přivítat s pejskem. Tak tedy pojedeme. Jamie, co potřebuješ z tadyma odvést? Zeptám se ho rovnou akčně. Nechám Tashu se psem a Kiru si balit a mezitím vezmu nějaké věci Jamieho, abych je mohl dát do auta. Ještě mu případně pomůžu s něčím kolem baráku, když máme čas. Společně pak vyjdeme ven. Takže Kira jo? Není na tebe moc mladá, hřebče? Drbnu do něj pobaveně. Ale jen ho provokuji. Přece jen zas tak mladá není. Navíc jsem to já, vždy jsme se hecovali. Chtěl jsem být první ve všem. Mám snoubenku a dokonce čekáme dítě. To si nechám jako zlatý hřeb večera.
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Sat Mar 10, 2018 12:37 pm

Všichni se představují a je to jako velké rodinné setkání. Věděl jsem že má Dax přivést představit snoubenku ale Kira nejspíše nevěděla že se její sestra vdává. Nebo alespoň si to myslím podle výrazu ve tváři. My tady máme hotovo takže klidně se mužem pobalit a jet. POhladím Kiru po rameni, neznatelně se na ni usměji a do báglu si hodím jen těch pár věcí co jsem přivezl. Hodím si bágl na rameno a rovnou vezme i Kiřiny věci , které si snesla dolů. S tím vším zamířím k autu spolu s Daxem.Nevěděl jsem že jsou sestry. A hlavně ...nic mezi náma není. Upozorním bráchu aby náhodou před Kirou neťápl nějakou hloupost.Ani nic být nemůže právě proto že je mladá. Podívej se na mě a na ni ...vždyť by ze mě zešedivěla kámo. Hodím trochu frustrovaně věci do auta. Sice jsme se líbali ale nemyslím si že to Kira bere vážně . Třeba je to jen rozptýlení po rozchodu. Budeme si o tom muset stejně časem promluvit. Když je vše v autě opřu se o ně a čekám kdy se holky vypakujou z chaty. Zatím si s bráchou povídáme.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Sat Mar 10, 2018 12:51 pm

Raději jsem se začala mazlit se psem. Jamie a Dax si toho určitě mají spoustu co říct. Kira odběhla nahoru si sbalit takže se můžu mazlit jak jen libo. Musím přiznat že taky nejsem odvařená z představy že budu matka. Vubec nevím jestli to zvládnu, co když budu máma na baterky. Nesmím se tím ale teď stresovat aby se nestresovalo i mimčo co si v teplíčku mého bříška pěkně roste.Po chvíli se objeví Kira. Nemůžu si nevšimnout jak se na ni Jamie dívá. Celé je to zamotané. Budeme si muset promluvit. Zvednu se a objemu ji ještě jednou. Mělo to být překvápko ale...Dax neudrží tajemství. Zasměji se a přikývnu.Brácha nás vyzvedával na letišti ale chtěla jsem Vám to říct všem po hromadě pěkně u kafe s babičkou. Mám je všechny moc ráda a doufám že chápou proč jsem pořád pryč. Neůžu si zkrátka pomoc a musím zachraňovat zvířata kde se dá. Pojď pujdeme. Máš něco večer v plánu ? S Daxem jsme chtěli za babčou a za Vámi tak se může přidat i Jamie a mužeme jít všichni. Vezmu ji kolem ramen a šiku se k autu. Jde to těžko protože je tu všude kopa toho lepivého bílého sněhu,
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Sat Mar 10, 2018 1:03 pm

Nakonec se rozhodne, že teda pojedeme. Ty kouzelné chvilky s Jamiem jsou právě pryč, ale přišly nové, s mojí sestřičkou. Když se sbalím a Jamie mi vezme věci, tak máme s Tashou pro sebe chvíli. Dax vypadá moc sympaticky..a hlavně vypadáte šťastní. Moc to svojí sestřičce přeji. Chci, aby byla šťastná. Stejně jako Jared. Přikývnu na její slova o Jaredovi a pak pokrčím rameny. Se mnou počítej určitě, ale co Jamie, to nevím..určitě se ho ale zeptám. Stejně jsem mu slíbila, že ho seznámím s babičkou. Ta z něj bude určitě hotová. Stejně jako z Daxe. Ti dva muži dokáží zvednou náladu, navíc jsou si tak podobní a přitom rozdílní. Dává to vůbec smysl? Nechám se vzít kolem ramen a společně jdeme ven z chaty. Tam se rozpustíme, abychom se mohly dostat přes ten sníh. Oklepu se a sednu si na zadní sedadlo, abychom mohli jet. Ještě se chvíli čeká na to, až Jamie zamče a když se ocitneme všichni v autě, tak se rozjedeme. Jednu ruku mám na stehnu a tu druhou vedle sebe. Když se omylem setká s tou Jamieho, jemně přejedu prsty po té jeho.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Sat Mar 10, 2018 1:36 pm

S Jamiem jdeme dát věci do auta a rovnou se i bavíme. Brácha mi chyběl, i přesto, že jsme si volali. Dříve jsme sedávali v podvečer před farmou a povídali si. To už je ale dávno. Chytlo mě cestování a nedal jsem se zastavit. Vím, že je to možná nefér, že jsem v tom nechal Jamieho a kolikrát si to vyčítám, ale stalo se. Nic mezi vámi není? Tak by jsi s tím měl něco udělat, díváš se na ní jak na obrázek. Popíchnu ho s úsměvem. Vše co říkám nemyslím špatně a on to ví. Je to bratrská láska. Věk nehraje roli. Tasha není o tolik starší, jak Kira a přesto se mnou je. Nevidím důvod, proč ty by jsi nemohl být s ní. Poplácám ho po zádech, když se objeví ty naše dvě krásky. Nechám Jamieho, aby šel zamčít a mezitím otevřu přední dveře svojí milé. Počkám si, než nasedneme všichni a rozjedu se k farmě. Jamie, nevadilo by ti, kdybychom s Tashou zůstali nějakou chvíli u nás? Zeptám se svého bráchy.
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Sat Mar 10, 2018 2:26 pm

Vím že mě chce Dax povzbudit ale i tak mě trochu vyděsí že jde tak moc vidět že se mi Kira líbí. No jo on na mě vždycky všechno poznal.Jo jenže, která ženská chce napořád zkysnout na farmě...navíc když má život před sebou. Já ji jen budu zpomalovat v rozletu. Faktem je že přesně tohle si myslím. Nechci aby byl někdo další uvázany k farmě. Zvláš´t někdo jako je Kira. Může si udělat kariéru takhle by nadosmrti jen kydala hnůj. Rozeberem to až v klidu doma. Teď už se k nám přidaly holky takže všichni nasedneme, já s Kirou dozadu a Nat s Daxem dopředu. KDyž se naše ruce setkají normálně ji chytnu za ruku a pevně ji stisknu. Vy chcete zůstat? Překvapeně se na Daxe zadívám.Jak tě znám myslíš tím zůstat na měsíc.Víc nevydržíš a to se klidně vsadím. Zasměji se. Půlka farmy je tvoje brácho. I kdyby jste měli zůstat napořád je to v pořádku. Farma je stejně tak tvoje jako moje. Snažím se nebýt moc nadšený přestože ve mě zaklíčila naděje že doma to bude konečně žít a přestane tam to tížívé ticho. Za domlouvání se co a jak a spousty smíchu dojedeme domů, kde si všichni společně dáme čaj a zalezeme ke krbu aby jsme se zahřáli.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Tue May 08, 2018 6:56 pm

Dnes jsem byl v práci déle, než bych měl. Miluji pracovat se zvířaty, ale jsem tu jako uvězněný. Chtěl bych cestovat, poznávat svět a samozřejmě i nové a nové zvířata. Tady sice jako veterinář pomáhám, ale jsem na jednom místě. Kdybych s tím tak mohl něco udělat. Nat je pro mě nejdůležitější člověk na světě a já tak selhávám. Proč jsem přesčas? Abych nemusel jít hned domů. Je to hnusné, já vím a ani neumím popsat, proč tohle všechno dělám. Jelikož jsem šel dnes do práce pěšky, domů půjdu stejně tak. Kdyby mě tedy neodchytila Adriana, moje spolupracovnice, která je tu autem. Nabídla se mi, že mě odveze. Jelikož jsem byl docela unaven, tak jsem souhlasil. Po cestě jsem jí přemluvil, aby mi přistavila u květinářství, abych mohl své budoucí ženě koupit kytku. Zbytek cesty jsem poslouchal, jak by Ade chtěla mít stejně pozorného muže. Dovezla mě až před dům, kde mi vlépla pusu na tvář a nechala mě vyjít. Pomalým krokem jsem šel domů, kde jsem si odemkl. „Zlato..jsem doma.“ Zvolal jsem. V tom zvolání již nebylo takové nadšení, jaké bývalo dříve. Nezasloužím si jí, to vím určitě. Počkal jsem si, z kama se ozve zvolání a nebo jestli za mnou přijde a pak jsem si klekl na kolena, abych mohl políbit bříško. Ještě předtím jsem jí samozřejmě věnoval kytičku.

(oblečení tohle triko+tmavé rifle)
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Tue May 08, 2018 7:19 pm

Tak jako každý den poslední dobou jsem doma...tak tomu teď u Daxiva bráchy na farmě říkám...domov. Dax je v práci, do které já bohužel už nemůžu. Tak pomáhám alespoň doma, vařím, uklízím a starám se o kluky. Samozřejmě mi sem tam pomáhá i Kira a Jared. Jsou to zlatíčka a jsem moc ráda že je mám. Jsem už v sedmém měsíci takže mi jde všechno pomaleji a i zavazování tkaniček dá práci. Nechci to ale nikomu přiznat tak raději pořád nosím nazouváky. Zrovna se nenamalovaná s drdolem a obřím břichem natírám krémem proti striím když uslyším svého muže. Rychle si natáhnu tričko a sejdu dolů po schodech. Moc dobře si všímám že už to není ten bláznivý a rozverný muž. Je trochu odtažitý a nejspíše se i nudí. Nikdy by mi to ale nepřiznal. Věnuji mu jeden ze svým úsměvu a neohrabaně jej obejmu než si klekne aby pozdravil to malé stvoření uvnitř mě. Jak bylo v práci ? Měli jste poplach nebo jsi jen chtěl pořádně odvést svou práci že jsi byl pryč tak dlouho? Je to trochu vítka a zároveň upřímný zájem. Kytky odnesu do vázy a na talíř naložím oběd co jsem přichystala i když pro něj to už bude spíše večeře. Udělala jsem jen kuře s rýží na víc jsem neměla energii. Dost mě to těhotenství zmáhá i když se snažím aby si toho ostatní moc nevšímali. Nechci aby mě obletovali jako nemocnou.
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Tue May 08, 2018 7:40 pm

Dám své milé kytky a políbím jí na břicho. „Doufám, že maminku moc nezlobíš..“ Promluvím k bříšku a pak vstanu. „Měli jsme moc případů. Hlavně pes, co šlápl na velký hřebík. Dalo zabrat mu ho vytáhnout. Normálně jsem trpěl s ním..“ Unaveně si promnu oči. Cítím se zvířaty a když si udělají něco takového, je mi jich strašně líto. Pak jsem ale vždy šťastný, že zrovna já jim můžu pomoct a ulevit od bolesti. Přemístím se ke stolu, kde si sednu. „Krásně to voní..“ Usměji se spokojeně a dám se do jídla. „Jak se cítí má krásná snoubenka? Dítě kope?“ Ptám se se zájmem, zatímco si dávám sousta do úst. Nudím se, to ale neznamená, že by pro mě Nath přestala existovat. „Volal Tim..potřeboval nás na cestu do Austrálie..mám tě moc pozdravovat a že nám gratuluje..“ Sousto mi nějak zhořklo na jazyku. I proto mám takovou náladu. Hned bych jel. Sním sotva půlku porce a odložím příbor. „Zítra mám volno..mohli bychom jet nakoupit nějaké věci na prcka..“ Třeba by mě alespoň to mohlo odvést myšlenky někam úplně daleko. „Stále jsme se nedomluvili na jméno..“ Zvednu k ní oči a usměji se.
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Tue May 08, 2018 7:51 pm

Jakmile mu přichystám jídlo sednu si ke stolu a ruku si položím na břicho. Chuďátko...ještě že se dostal do nejlepších rukou do jakých mohl. Usměji se na něj a pak se trošičku zamračím.Jsem unavená ...ten prcek mě nenechá vyspat a to ještě ani není na světě.Povzdechnu si a zadívám se na svého krásného skoro muže. Ještě jsme se nevzali, čekáme až se prcek narodí. To že nás Tim potřeboval mě zaujme. Vidím jak se zatváří. Je zklamaný že nemůže jet. Ale pravda je ta že jen já nemůžu jet ale on může. Mě už do letadla v tak pokročilém stádiu těhotenství nepustí. Skvěle potřebujeme ještě nějaké oblečení a hlavně kočárek lásko. Na chvíli se odmlčím a pohladím si bříško kde se pohne něco co teď už určitě připomíná miminko.Taky bysme měli koupit nějaké věci pro tebe...aby jsi měl v austrálii vše co potřebuješ...měl bys jet...já to tady s Kirou, Jaredem a Jamiem zvládnu myslím že mám dost chův na to aby sis na dva tři měsíce udělal výlet. Usměji se, jela bych hned taky ale já už jsem docestovala. Bude ze mě máma a z něj táta ale táta nemusí trpět tím že tu bude s námi. No přemýšlela jsem nad tím líbí se mi Sebastian a Lisa
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Tue May 08, 2018 8:00 pm

„Trvalo to poměrně dlouho..bylo to dost hluboké. Ale máš pravdu, měl štěstí, že se dostal k někomu tak trpělivému..“ Pousměji se. Pro zvířata a jejich bolest bych udělal vše. „V téhle chvíli jsem rád, že ho máš v břiše ty a ne já..Víš, jak miluji spánek..“ Uvolněně se zasměji. Tohle potřebuji, mluvit se svojí ženou..Ne se v hlavě furt dohadovat, jak moc špatně je to načasované. „To seženeme..vybereš kočárek, já platím..“ Kdybych vybíral já, jak jen by to dopadlo. Ne, že bych měl vyloženě blbý vkus, ale ženy jsou ženy. Střelím po ní pohledem, jakmile zmíní Austrálii a zvážním. „To nejde. Nenechám tě tady, copak se zbláznila? Abych tě nechal v těch dvou nejtěžších měsících a pak ani nebyl u porodu? To by jsi chtěla?“ Povzdechnu si a zajedu frustrovaně rukou do vlasů. Copak to nechápe? Nechci je opustit. Chci, aby to bylo jako dříve, kdy jsme se sbalili a odjeli. Jenže ono už to nikdy nebude jako dříve. Nemůžeme si dělat, co chceme. Teď náš život bude řídit jen ten prcek. „Ty jsou hezká.. mě se líbí Richard a Emma..budeme to muset nějak rozhodnout..ale podle mě to přijde až v tu chvíli, kdy dítě otevře očka..“ Připadám si tak rozpolceně. Vstanu od stolu a přemístím se k Nat, kde si k ní přikleknu a schovám jí hlavu do klína. „Také mi chybí sex...“ Popotáhnu jak dítě, které ztratilo svou nejoblíbenější hračku..
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Tue May 08, 2018 8:15 pm

No jo on a spánek to je věčné téma. Dokáže prospat klidně půl dne. To já poslední dobou běhám v noci pořád na záchod stačí aby se prcek hnul a kopnul mě do močáku a už musím letět. Jistě že já vyberu kočárek copak čekal něco jiného ? No...vyberem ho společně zlato. Řeknu ale nahlas a zasměji se a napiji se trochu vody.Jakmile by se blížil termín mohl by jsi přiletět ale do té doby to zvládnu zlato jsem velká holka ne ? Nechci aby se rozčílil dělám to jen a jen pro něj. Udělala bych cokoli aby byl šťastný dokonce bych obětovala své štěstí aby byl šťastný on. Jména ještě probereme...ale musíme se dobře rozhodnout určitě nechci aby se mi mé dítě vztekalo jak hrozné má jméno. Najednou mám jeho hlavu v klíně. Prohrábnu mu vlasy a začnu jej hladit. To mě taky lásko...nemysli si že je to lehké tu kolem tebe chodit a nesmět se pomilovat... i když slyšela jsem že to jde...
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Tue May 08, 2018 8:26 pm

Společně?“ Zašklebím se utrápeně a odfrknu. Do toho mě nemůže uvrtat. Pěkně si ho vybere ona, to je mi jasné už teď. „Může to přijít ze dne na den a já tu nebudu..nikdy bych si to neodpustil. Takže ne a nechci o tom diskutovat.“ Mou vážnou tvář neviděla tolikrát, ale alespoň ví, že teď není radno mi odporovat. Jsem nasraný na Tima, že mi volal, na sebe, že jsem si nedokázal dávat pozor a vlastně na celý svět, ani už nevím proč. „Tak ještě mu můžeme dát třeba jméno Thor..“ Řeknu s vážnou tváří, než se začnu smát. Přemístím se k ní blíže a schovám jí hlavu do klína. „Mmm, nemůžu to riskovat, navíc by bylo divné zevnitř štouchat do toho prtěte..“ Ušklíbnu se pobaveně nad tím, jak to zní. No jo, starý dobrý vtipálek Dax je tady. Nadzvihnu jí triko a schovám se pod něj, abych jí mohl rty pošimrat na břiše a trochu si na něj i zaprdět. Chci slyšet její smích. V poslední době jí moc zanedbávám a starám se hlavně o sebe. Proč už mě dávno nekopla do zadku? Vytáhnu hlavu z pod trika. Vlasy mám rozcuchané, ale to nevadí. „Jsi krásná,lásko..jen se musíme schovávat..kdyby jen tušili, že jsem jim ukradl velrybu domů..“ Raději vstanu, než mě něčím švihne.
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Wed May 09, 2018 5:35 pm

No jo je mi jasné že on a výběr věcí pro mrňě je hrozná kombinace. Vždyť i oblečení pro sebe si vybírá tak že dojde k regálu a sebere to první co uvidí. Raději to víc nerozebírám a hladím jej ve vlasech. Jenže i když jsem se mu chtěla zavděčit tím že jej pustím do Austrálie evidentně to není dobře a nezavděčila jsem se. Podle doktorů všechno probíhá naprosto v pořádku takže by se nic nemělo stát. Navíc stejně jsi pořád v práci takže to vyjde na stejno. Navíc k tomu všemu dá třešničku na dort. Thor? To se mi líbí...takže domluveno syn bude Thor a dcera by mohla být Héla . Mluvím taktéž s vážnou tváří. Je mi jasné že tohle jméno nechce a že si dělá srandu ale neuškodí když si bude myslet že já jsem pro. Uvědomuješ si lásko že nejsi tak dobře vybavený aby jsi k miminku dosáhl že ? Nechci jej urazit ale popíchnout, vím že to nebude brát zle. Zaleze mi pod triko a polechtá mě jazykem na bříšku, samozřejmě vytahne i prdící příšeru. To už je na mě moc a musím se smát jako o život. V tyhle chvíle ho opravdu miluji i když je to mezi námi poslední dobou docela těžké. Není sex a navíc musí trčet doma. Možná si to neuvědomuje ale bolí mě to stejně jako ho . Dala bych všechno zato abych mohla zase mezi zvířata . To že k nim teď nemůžu mě sžírá a ničí. Ty.... Hodím po něm utěrku a vstanu abych poklidila ze stolu. Neměl by sis s velrybou zahrávat. Je totiž možné že tě v noci zalehne.
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra: