Fraser Farm

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Re: Fraser Farm

Příspěvek pro Daxon Fraser za Mon Mar 05, 2018 11:56 am

Přitáhnu si jí pevně k sobě a do polibku dám vše. S ní je každý okamžik, jako by jsme se viděli poprvé. Když se pak odtáhneme, abychom se mohli nadechnout, tak se na ní usměji. Když začne mluvit, myslím, že dostanu infarkt. Ne, že bych nebyl šťastný, jen..je to moc brzy. To je ovšem...skvělá novinka.. Roztáhnu rty ve šťastném úsměvu. Zatím mi to všechno nezačíná docházet, že budeme muset zůstat na jednom místě. Zvednu si jí do náruče a posadím se s ní na gauč. Jak dělat?? Nic se dělat nebude...Budeme rodiče! Mé nadšení se musí určitě přenést i na Natashku. Jsem šťastný, vážně jsem. Vždy jsem si přál dítě. Ale proč sakra tak brzo! Nesmím na sobě dát znát, jak moc mě to rozhodilo. Vyhledám její rty a políbím jí. Měkkce, jemně, láskyplně. Držím si jí na klíně a nepouštím jí. Teď ta svatba bude vypadat, jako by jsme ji dělali kvůli dítěti.. Zavtipkuji a dojde mi, že už nemáme moc času..
Daxon Fraser

Poèet pøíspìvkù : 19

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Mon Mar 05, 2018 12:22 pm

Jsem opravdu hodně překvapená že je z toho nadšený. Dokonce bych přísahala že to na mě jen hraje ale to bych ho nesměla tak dobře znát. Vždyť za celou tu dobu co jsme spolu mi nikdy nezalhal a vždycky ke mě byl stoprocentně upřímný. Jeho nadšení je opravdu nakažlivé. To jak jsem byla nerozhodná a dokonce jsem byla odhodlaná jít i na potrat kdyby to malé nechtěl je okamžitě zapomenuto a já se z minuty na minutu začnu na to malé těšit. Posadím se na jeho klín na gauč a ruce mu obmotám kolem krku. Strašně jsem se bála že mě kvůli malému opustíš nebo že si ho nenecháme. Přiznám se mu se svými obavami, ani nevím kde jsem na takovou hloupost přišla. Dax je muž mého života nikdy by mě neopustil. Vždyť mi už tolikrát dokázal že mě bezmezně miluje tak jako já jej. Zatím si to můžeme nechat pro sebe. Vždyť to ještě vůbec nejde vidět...řekneme jim to...až prostě budeme chtít. Je jasné že někomu to řekneme dříve někomu později ale kdy a jak to kterémukoli z nich řekneme je jen na nás. Políbím jej s úsměvem na nos, všechen ten strest, který jsem posledních pár dní pociťovala je pryč. Teď jsem už zase jen a jen šťastná. Zulíbám mu celou tvář a chci pokračovat ke krku, když zaslechnu žalostné zaržání. Slyšel jsi to ? Zvednu se a vyběhnu ke stájím, koně teskně pofrkují, když vejdu dovnitř zděsím se. Vypadá to že tu někdo pár dnů nebyl. To není dobré.Daxi...sakra kde je tvůj brácha... Nesnáším když zvířata trpí takže je okamžitě začnu vyvádět ven na pastvu ať se proběhnou, po tolika dnesch ve stáji by mohli dostat střevní koliku. Nahážu jim do ohrady pár jablek co jsem našla ve stáji v krmníku. Zatím co se Dax snaží dovolat bráchovi stihnu ještě koníkům přinést vědra s vodou ať se napijí. Podle vyprávění mi to k Jamiemu nesedí...určitě se něco stalo.
Natasza Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 20

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Mon Mar 05, 2018 5:21 pm

To mě snad znáš první den? Dotklo se mě, že si tohle myslí. Možná mě ale zná lépe, nez já sám sebe. Teď jsem sice šťastný, ale časem mě to začne nahlodávat. Budu se nudit. Nebudu chtít zkejsnout v Londýně. S dítětem se nedá cestovat, ne hned. Tyhle myšlenky si raději zatím nepřipouštím, protože by mě radost opustila asi během minuty. Ty si myslíš, že to dokážu udržet v tajnosti? Vždyť takovou skvělou novinku bych nejraději vykřičel hned do světa. Taš se mi vždy směje, když jsem do něčeho zapálený. Vesměs mě vždy viděla jen se širokým úsměvem a slyšela můj hlas, který je prostě..no slušně řečeno zapamatovatelný. Tisknu si jí k sobě a už už jí chci políbit, když uslyším zaržání. To se nedalo přeslechnout.. Pousměji se a hned jsem také na nohách. Nechám svou přítelkyni, aby se šla podívat na koně a mezitím vezmu mobil, abych mohl zavolat Jamiemu. Je to divné, po x zazvonění mi to spadne do hlasovky. Típnu mobil a jdu pomoct Natašce. Měla jsi pravdu, je to divné..mobil nebere. Je jedno místo, kde není skoro vůbec signál. Naše chata. Jenže v tomhle počasí se tam dostaneme těžko.. Ušklíbnu se a přemýšlím, jestli je Jamie v pořádku. Sakra vždyť já mám o toho kluka strach! Ale můžeme to risknout..jen se bojím, že zůstaneme někde viset.. Což je mi teď jedno, chci být co nejdříve u svého bráchy. Ale také musím dávat pozor na svojí těhotnou snoubenku. Asi těžko se můžeme někde v mrazu seknout v autě.
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Mon Mar 05, 2018 6:52 pm

No tak to vykřičíme do světa. Každému může být jedno jestli se bereme z lásky nebo kvůli miminku.. Šťastně ho políbím ale pak už nás zaměstanjí koně a shánění Jamieho. I já ačkoli ho neznám mám opravdu strach co se mu stalo. Nikdo se zdravým rozumem by tu přece tak krásné koně nenechal dobrovolně hladovět. Stoupnu si vedle Daxe a nervozně přešlapuju. Bundu mám zapnutou až ke krku protože je pořád zima. NEhledě na to že nasněžilo. Na to teď kašli co když se mu něco stalo. Musíme jet buď mi nebo záchranka hasiči někdo ale jestli je na chatě a je v pohodě bude to falešný poplach. Neměly bychom tady stát a probírat jestli jet nebo ne. Je dost možné že někde leží v bezvědomí a každá minuta je drahá. To že jsem těhotná teď uplně vypustím z hlavy.
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Mon Mar 05, 2018 7:16 pm

Máš pravdu.. Usměji se na ní láskyplně. V hlavě mi bliká červené výstražné světýlko. Nejraději bych se probral do dalšího dne, kde bych si uvědomil, že to byl jen sen. Nevím, co se mi to honí hlavou. Měl bych být strašně moc šťastný, jenže tomu není zdaleka tak. Dítě nám vezme čas a možnosti. Myslel jsem, že budu celý život sám a cestovat. Pak jsem poznal Tašku a v té chvíli se mi celý život obrátil vzhůru nohama. Bylo to dokonalé, vlastně stále je..jen kdyby..kdyby si dalo dítě ještě chvíli na čas. Postáváme venku. Mikinu mám rozepnutou a ani nevnímám ten chlad, který do mě naráží. Promiň, ale nemůžu o tebe přijít..budeme muset ještě minimálně hodinu vydržet..budu mu zkoušet volat.. Naženu jí dovnitř, protože vítr se sněhem zesílil tolik, že by jí to mohlo odnést. Sbal nám prosím nejdůležitější věci a já jdu zatím zavřít koně. Poprosím jí a jdu se postarat o koně. Naženu je do jejich výběhů, ještě jim doplním jak jídlo, tak vodu, i když to už Taška dělala. Raději ať mají více, než vůbec. Kdoví, na jak dlouho ta naše cesta bude. Domů se vrátím se sněhem ve vlasech. Ty si prohrábnu ledovými prsty. Klepu se, ale něco vydržím. Za pár minut by to nejhorší mělo pominout a pak můžeme jet.. Přiložím si ruce ke rtům a dýchám na ně horký vzduch.
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Tue Mar 06, 2018 10:11 am

Postávám venku jako na trní. Začalo sněžit a celkově počasí nevypadá moc dobře. I tak ale nabádám Daxe ať sedneme do auta a jedem. Lásko...těhotenství není nemoc. Zabrblám a jdu dovnitř. Pravda je že vevnitř je o mnoho tepleji takže se rozepnu a jdu nám nabalit co můžeme potřebovat. Do bálu naházím nějaké jídlo, svetry, několikery ponožky, baterku, tři dvoulitrové láhve vody a ještě pár drobností. Bágl hodím do předsíně a čekám až se mi vrátí můj nastávající. Když se konečně objeví mezi dveřma vrazím mu do ruky hrníček s čajem co jsem stihla udělat. Otřepu mu sníh z vlasů a rovnou jej i políbím. Je to můj miláček, nedokážu si představit ani den bez něj a je to možná i tím že dva roky jsem se od sebe nehnuli ani krok.Vypij čaj a jeden. Nemůžeme to dál odkládat. Udělám ještě čaj do termosky. Odběhnu do kuchyně a naplním termosku čajem. Dokázala jsem se velmi rychle v kuchyni zorientovat takže mám vše hotové během chviličky.
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Wed Mar 07, 2018 11:20 am

Nemůžu se jí dotknout aniž by ve mě nezapulzoval adrenalin. Vždyť stačilo abych jí konečky prstů hladil po pažích a už mi buší srdce jako nadrženému puberťákovi. Zhluboka se nadechnu když se ke mě otočí, to co řekne mě upřímně rozesměje.Ty a vrah? To bych ti spíš uvěřil že jsi mimozemšťan a přišla jsi zkoumat lidskou rasu. Zavrtím hlavou a popbaveně ji sleduju. Jenže pak to zajde dál. Jsem si naprosto jistý že chce abych se jí dotkl ale ...já prostě nemůžu. Má přítele a já nejsem ten typ chlapa co krade ženský a nebo je má jen jako milenky. Byl jsem vychován tak abych nikomu nelezl do zelí. Kiro...asi...asi by jsme měli jít spát. Odkašlu si a ustoupím od ní. Což mi dá opravdu hodně práce, nejraději bych ji vzal do náruče a zasypal polibky.Doufám že ti nepřidělám problémy s přítelem když tu zůstaneme trčet...vypadá to totiž bledě. Otočím se k oknu na druhé straně místnosti a jakoby mimoděk pohladím Donase...nemůžu se na Kiru dívat aniž bych nezatoužil po jejich rtech a jejím tělu.
Jamie Fraser

Poèet pøíspìvkù : 37

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Wed Mar 07, 2018 12:38 pm

Když se mi začne smát, tak na něj zúžím oči. Aby ses nedivil.. Řeknu schválně s vážnou tváří. I když má pravdu, moc se to ke mě nehodí. A představa, že jsem mimozemstan mě rozesmívá. Ale snažím se udržet vážnou tvář. Abych aspon trochu působila seriozne. Když po něm tak trochu vyjedu, tak se stáhne. Sleduji, jak ode mě odstoupí. Je vážně férový a stoupne u mě o to více. No...vlastně nepřiděláš. My jsme se rozešli.. Pronesu do ticha a udělám od něj pár kroků pryč, vlastně přímo k oknu, před které se postavím. Nevím proč, ale nějak se mi naženou slzy do očí. Není to ale tím, že by mi snad Ewan chyběl, to vůbec ne. Jen je to možná tou situací a tím, kolik jsem si toho prožila a občas to na mě všechno spadne. Máš pravdu..měli by jsme si jít lehnout. Pokud ovšem nepotřebuješ ještě něco pomoct.. Dívám se na něj přes sklo, kde vidím jeho odraz.
Kira Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 35

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Wed Mar 07, 2018 12:45 pm

Sehnu se k Donasovi a jemně jej drbu za ušima. Je to můj nejlepší přítel. Dokonce mu dovoluji spát u mě v posteli. Každý máme svou půlku samozřejmě. Ruka se mi zastaví v tu chvíli kdy řekne že se rozešli. Doprdele...opravdu se rozešli? Otočím se k ní a pár kroky překlenu vzdálenost co nás dělí. Otočím ji čelem k sobě. Nevím kdo s kým se rozešel a hlavně mám výčitky svědomí že je to moje vina.Kiro...doufám že to není kvůli mě nebo kvůli tomu že jsi měla teď málo volného času kvůli práci...klidně za ním můžu zajít a ujistit jej že mezi námi nic není... Udělal bych vlastně cokoli aby byla šťastná to že je smutná mi totiž rve srdce. Palcem jí setřu slzy z tváře. Do háje JAmie co jsi to zase udělal nadávám sám sobě a nejraději bych si nakopal do zadku.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Wed Mar 07, 2018 12:52 pm

Nedokážu říct, proč mám slzy v očích. Vlastně mě to i překvapilo, ale je to tak. Když ke mě Jamie přijde a otočí si mě čelem, tak k němu zvednu zaslzené oči. Jemně mi setře slzu, která se přehoupne přes řasy a promluví na mě. Vlastně je to kvůli tomu polibku..Od té doby nemůžu myslet na nic jiného..a bylo by nefér být s Ewanem..ale neboj, on bude mít do týdne jinou. Pousměji se hořce a na chvíli sklopím oči. Není to tvá vina, takže si to hlavně nevyčítej. Teď už oči zvednu. Je tak vysoký. Jako bych si snad měla vykloubit krk. Udělám krok těsně k němu. Potřebuji ho u sebe cítit a tak ho obejmu. Pevně. Schovám si hlavu do jeho hrudi a držím se ho. Vnímám jen tlukot jeho srdce a to příjemné teplo, které z něj jde.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Wed Mar 07, 2018 1:05 pm

Jamie rozvraceč vztahů...byl jsem všechno možné ale tohle teda ještě ne. Hezky mi z toho není ale na druhou stranu ve mě hlodá červík naděje co mi našeptává že teď když je svobodná je možné i to že ji budu moct pozvat na rande. Navíc se přiznala že musela myslet na ten polibek. I kdyby měl jinou o to nejdokonalejší stvoření přišel...nechápu jak tě mohl nechat jít. Zamumlám a povzdechnu si. Nechci teď využívat toho že je smutná. Porot ji vezmu do náruče a zanesu nahoru do pokoje, kde ji postavím k její posteli. I když říkala ať si to nevyčítám stejně mám pořádné výčitky svědomí. Dobře se vyspi ...zítra nás čeká práce....pokud se teda vůbec dostanem z chaty. To poslední řeknu skoro neslyšně. Rovnou se vydám dolů, kde si lehnu vedle Donase na gauč, přikryju se jen tenkou dekou. Kdyby Kir něco potřebovala stačí zavolat protože nás nedělí stěny, jen zábradlí a schody.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Wed Mar 07, 2018 10:02 pm

Nejspíše jsem celou tu dobu potřebovala něco, co by mě nakoplo Ewana nechat. Choval se ke mě hrozně. Říkal mi to i Jared, ale toho jsem nějak neposlouchala. Až teď, po těch strávených chvílích s Jamiem. Jared bude rád, určitě mi řekne, že jsem konečně udělala dobrou věc. Děkuji. Zašeptám na jeho slova a držím se ho. Když mě chytne do náruče, tak mu dám ruce kolem krku a hlavu položím na jeho rameno. Najednou se cítím tak unavená, ale zároveň živá z té jeho přítomnosti. Postaví mě k posteli a začne se loučit..Taky se hezky vyspi..dobrou noc. Pousměji se a dívám na jeho odcházející záda. Vezmu si věci z batohu a převleču se do spacího. Lehnu si do postele a dám přes sebe peřinu. Najednou mi ale něco chybí.. Jamesi?? Zvolám maličko vyděšeně a počkám, než přiběhne..teda alespoň doufám. Když se objeví v mém zorném poli, tak se vytáhnu trochu do sedu. Mám problém..tahle postel je pro mě moc velká. Budeš prosím spát se mnou? Odhrnu peřinu, kde je volné místo a poposunu se kousek na posteli.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Wed Mar 07, 2018 10:24 pm

Ležím na gauči jen v nátělníku a trenkách, kalhoty jsem si sundal. V chalupě je krásně teplo protože poctivě přikládám do kamen a kontroluji aby nevyhasly. Ostatně jakmile by vyhasly netrvalo by dlouho a byla by v celé chatě proklatě velká zima. Donas se ke mě pokojně stulí a společně upadneme do lehkého spánku. Kiřin hlas nejprve uslyší Donas, zvedne hlavu a zastříhá ušima, je to skvělý hlídač, olízne mi tvář a i já se procitnu abych slyšel slabé vyděšení volání. Hned se zvednu na nohy a spolu se psem vyběhneme schody. Děje se něco? Zamumlám a pohledem zkontroluji místnost. Vše se mi zdá v pořádku. Myslel jsem si že se jí něco stalo a ona místo toho potřebuje jen něčí přítomnost asi se bojí.Copak ? Bojíš se tmy? Otáži se s úsměvem a vlezu pod cíp peřiny, kterou se přikryji. Donas se nám schoulí u nohou a já nemám to srdce jej poslat spát dolů.Nebude ti vadit i Don? Zeptám se a aniž bych se jí dotknul ukážu na Dona, který na nás háže štěněcí oči.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Wed Mar 07, 2018 10:38 pm

Kdybych jen tušila, že už upadl do lehkého spánku, tak bych ho nevolala. Nechtěla jsem ho budit. Ale chtěla jsem cítit jeho přítomnost a navíc nebude spát na gauči, když je tu tak velká postel. Já..vlastně jo, nemám ráda tmu. A to, co v ní může být.. Pokývám hlavou. Málokdo má tmu rád. Já mám moc velkou představivost a tak se bojím svých myšlenek. Jamie si přilehne ke mě a tak se k němu otočím čelem. Když pak ukáže na Dona, tak na něj krátce pohlédnu a s úsměvem zavrtím hlavou. Vůbec ne.. Řeknu mile a dívám se před sebe. Nahoru dopadá maličko světla z ohně. Míhaně vidím Jamiemu do tváře. Nemůžu se odtrhnout pohledem. Strašně mi připomínáš tátu..také byl moc hodný a slušný. Neskutečně jsem ho milovala. Jako s úplně malou si se mnou hrával hlavně on. Postupem času mě bral stále ven. Zkusila jsem si s ním rybařit, chodili jsme na ryby, nebo se koupat do jezera..Také mě učil držet sekeru a dělat vše kolem domu. Nevím proč, ale takového si tě jednou představuji, jako tátu. Což je strašně hezké..protože jestli budeš mít dceru, jako jsem já, bude tě zbožňovat nejvíce na světě.. Pousměji se smutně. Nikdy na tátu nezapomenu a chybí mi neskutečně. Stejně tak i máma. O rodině moc nemluvím, proto je Jamie jeden z mála, co tohle všechno ví. Ani nevím, proč jsem sama začala mluvit, ale když jsem s ním, nejraději bych mu řekla vše. Stejně si připadám jako otevřená kniha.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Wed Mar 07, 2018 10:50 pm

Donas se v klidu uvelebí a netrvá to dlouho usne blaženým spánkem. To já ale nemůžu protože se ke mě Kira otočí a začne mi vyprávět. Ospalost je tatam. Pozorně ji poslouchám a neubráním se ani lehkému úsměvu. To je moc hezké že jsi měla tak krásný vztah s tátou. Dokonce si i dokážu představit jaké to bylo protože podobně jsem to měl s tátou já.
Byl vlastně jediný člověk co mě nikdy neopustil...až do své smrti byl pořád na blízku když jsem něco potřeboval. Brácha je sice fajn ale je pořád pryč...což mi připomíná. Měl by mi přijet představit svou nevěstu.
Trochu posmutním a prohrábnu si vlasy než se na ni opět podívám a pokračuju.Vždycky jsem si myslel že ačkoli jsem mladší ožením se jako první. Brácha je totiž pořád na cestách a já sedím tady a starám se o to co nám odkázal táta. Jenže brácha mě dokázal předběhnout ve všem. Pohladím ji po vlasech. Víš..i když to je hloupé závidím mu...ne to že může cestovat a má dveře světa otevřené dokořán...ne závidím mu to že brzy bude mít rodinu...to já si na děti asi budu muset ještě hodně dlouho počkat...jestli vubec někdy nějaké budu mít. Nechce se mi to otevřeně moc přiznávat ale tak nějak jsem se smířil s tím že se mnou žádná žena nevydrží. Vždy je to pár měsíců zamilovanosti a pak je to přestane bavit. Navíc..teď už mám zájem jen o jednu ženu. A stou právě ležím v posteli a hladím ji po vlasech.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Wed Mar 07, 2018 11:06 pm

Poslouchám ho pozorně a uvědomuji si, že u toho skoro ani nedýchám. Je hezké, že jsme oba prožili takovou rodičovskou lásku. Podle mě to v nás hodně zanechá do budoucna. Jen si vem, díky tomu všemu v sobě máme dost pokory a pro druhého by jsme snesli modré z nebe. Nevím teda jak ty, ale předpokládám, že to máš stejně jako já. Poslouchám ještě o jeho bráchovi a zavrtím lehce hlavou. Neber to jako závod a prohru. To pravé na tebe ještě čeká. Určitě budeš děti mít. Jamie..vždyť žena, co tě získá, bude naprosto spokojená. Máš jí hodně co nabídnout. Jen to chce chodit více mezi lidi. O to se ráda postarám. Pokud mu to pomůže, ráda mu najdu nějakou slečnu. I když bych si ho nejraději nechala sobecky pro sebe. Pro něj jsem ale určitě jen puberťačka, se kterou by se nezahazoval. Nemám vlastně ani právo si na něj myslet. To u nás netuším, kdo bude první..Brácha, Jared, nemá ani přítelkyni. Je buď ve škole, nebo v práci, či se stará o babičku. Navíc ho není zas tak lehké okouzlit, takže je raději sám, než aby dával usilí ženě, která není ta pravá. Sestra je stejného typu, jako tvůj brácha. Cestuje. Kolikrát jsem jí záviděla, že může odjet, ale nakonec jsem jí to jen přála. Já bych nemohla odjet už jen kvůli babičce. Nevadí mi to, neberu to jako povinnost se o ní starat, ale jako zábavu. Vždyť kdo by mě jinak porážel v kartách.. Tiše se zasměji a maličko se zavrtím. Cosi mě přeběhla zima. Takže se k němu trochu nenápadně přiblížím.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Wed Mar 07, 2018 11:15 pm

Poslouchám ji a když zmíní chození mezi lidi ošiju se. Nemám lidi rád. Jsou hluční a města jsou taky hlučná a já mám rád svůj klid. To radši budu pořád sám než abych musel chodit do města častěji než je povinnost. I když kvůli ní bych do města šel. Proč jsem jen tak starý. No to je asi uděl nás starších mužů. Můžeme si na tyhle krásné a chytré mladé slečny jen myslet protože ony přece mají zájem o někoho zajímavějšího a dozajista mladšího. Tak mě napadá...někdy bys mohla za tvou babičkou vzít Donase...starším lidem zvířecí společnost prospívá a Don je neuvěřitelně emaptický pes. Dokáže vždy vycítit co zrovna potřebuješ. Je to pravda Don vždy když mi není nejlépe přijde a prostě si ke mě lehne, a mě je hned líp když jej můžu pohladit. Všimnu si že se Kira zatřásla zimou. Okamžitě jsem na nohách.Přiložím a hned jsem zpět. Seběhnu dolů, naložím pořádně krb a jsem hned zase nahoře kde si vlezu pod peřinu a přitáhnu si Kiru k sobě aby jí bylo tepleji.Pořád je ti zima? Zeptám se když ji hladím po zádech.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Thu Mar 08, 2018 10:02 am

Když přijde s nápadem, že bych mohla vzít Donase za babičkou, tak se mi rozzáří oči. To je vážně dobrý nápad! Možná bych jí pak mohla pořídit štěně, když uvidím, jak bude na Dona reagovat. Jsi moc hodný.. Najdu jeho ruku a vděčně mu jí stisknu. Dokážu ocenit, když pro mě lidi něco dělají a hlavně to neberu celé jako samozřejmost. Samovolně se zatřesu zimou a Jamie je hned na nohou. Já bych tam klidně došla.. Snažím se ho zastavit, ale to už je skoro i zpět. Je krásně zručný. Vážně ho obdivuji. Zastane tolik práce a nikdy si nestěžuje. Když si pak zpět přilehne a přitáhne si mě k sobě, tak se pousměji.Už tolik ne..krásně hřeješ.. Hlavu si mu položím na rameno a zavřu oči. Víš Jamie, kdyby jsi nebyl schovaný jen na Farmě..ženy by se o tebe praly.. A já bych nejspíše stála v zástupu. Myslíš, že se z tadyma dostaneme? Nevadilo by mi tady zůstat třeba navěky..Mimo lidi.. Ne, že bych lidi neměla ráda, jen mi tohle strašně vyhovuje..Je to ale takové snění nahlas, co se jen tak nestane.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Thu Mar 08, 2018 10:27 am

Takhle jsem spokojený. Ležím v posteli na chatě s holkou, která je neskutečná a mám sto chutí sundat jí to pyžamko a zulíbat jí každý kousek její jemné kůže. V duchu se za tyhle myšlenky okřiknu. Pořádně ji zababuším do peřiny a přitulím si ji k hrudi. Je oproti mě malinká a tak něžná. Jsem rád že je jí tepleji, nechci aby se tu ještě nastydla. Moc toho nenamluvím takže nechám ji aby mluvila. Jenže řekne naprostou hloupost. Kiro...jak to říct, já nestojím o to aby o mě stály zástupy žen. Navíc...ve městě ženu, kterou potřebuji nenajdu. Vždyť tam je jedna fiflenka vedle druhé. K čemu by mi takový ženská byla?Je to fakt, ve městě je spousta žen, které by si asi daly říct ale já rozhodně nechci ztrácet čas s nějakými městskými nánami, které neumí vzít za práci. Nevím...uvidíme ráno. Při nejhorším tu máme jídlo i dřevo na pár dní.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Thu Mar 08, 2018 11:46 am

Já tě samozřejmě chápu, že nestojíš o zástupy žen. Jen si to vem, když jsi na farmě, tak za tebou přijdou max ženy, které se chtějí naučit na koni. Nebo se snad setkáváš i s jinýma? Zase odsuzovat všechny ženy z města také není dobré. Na každá je fiflena. Každý jsme jiní a já si zastávám názor, že by se člověk neměl odsuzovat podle toho, kde se třeba narodil, nebo komu a podobně. Tak dobře..Nějak by jsme přežili. Pousměji se a přitulím se k němu o maličko více. Měli by jsme jít spát..ať máme zítra spoustu sil.. Pronesu tiše. Jenže oči mám jak tenisáky. Jenže to by se mi muselo chtít.. Povzdychnu si.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Thu Mar 08, 2018 11:58 am

Je mladá a neví jak to chodí. Ženy ve městě mají obvykle práci, kterou nechtějí opustit a jsou zvyklé na ruch. Když takovou ženu vezmeš mimo město a chceš po ní aby občas zvedla zadek a něco udělala nelíbí se jí to protože doteď doma v podstatě nic dělat nemusela. To je rozdíl mezi ženou ze samoty a ženou z města. Neříkám že jsou zhýčkané ale rozhodně umí za práci vzít daleko míň než ty, které od malička musely zastat práci na zahradě, poli nebo na baráku. Nechci tím ty holky z města shazovat to ne ony zase dělají práci, kterou já bych nezvládl. Nebudu to ale tady s Kir rozebírat protože mluvit o tom s holkou, která se Vám líbí je divný. Jsem už starý chlap a věř mi ...snažil jsem se najít dobrou ženskou ale všechno to skončilo stejně tak proč bych se pořád dokola měl točit v kruhu, který evidentně nikam nevede. Pocuchám ji ve vlasech a zavřu oči. Vím že ráno bude moc práce takže jít spát je opravdu dobrý nápad.Pro začátek můžeš zavřít oči protože s otevřenýma určitě neusneš. Uchychtnu se.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Fri Mar 09, 2018 9:16 am

Jamesi..nejsi starý chlap.. Řeknu upřímně. Nemá padesát, aby takhle mohl mluvit. Jo, sice je o něco starší, než já, ale není to nějaká katastrofa. Ale rozumím ti... Dám mu za pravdu a tiše si povzdychnu..mrzí mě, že má tak špatné zkušenosti. Děkuji za radu.. Zasměji se jeho slovům, že mám zkusit zavřít oči. Udělám to tedy a schoulím se těsně k němu. Takhle v obejmutí usnu během pár chvil.
Ráno se probudím jako první. Opatrně vstanu, abych ho neprobudila a ani Dona. Přes sebe si vezmu jeho košili, protože začíná být chladno. No dobře, hlavně i proto, že voní po něm. Dokonce mi přesahuje kraťásky. Potichoučku se vydám dolů, kde postavím na čaj a prohlédnu ledničku, co bych mohla udělat. Nakonec si vytáhnu vajíčka se šunkou a udělám nám hemenex. Vše jde od ruky a dokonce si u toho slabounce prozpěvuji a tančím. Vše samozřejmě co nejvíce tiše, abych nevzbudila Jamieoho.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Fri Mar 09, 2018 10:14 am

Poradím jí ať zavře oči, do pár minutek je tuhá. POusměji se a vlepím jí jemný polibek do vlasů. Nemám takový problém jako ona usnout takže do minuty vedle ní pochrapuju. Spí se mi dost dobře, několikrát si ji v noci přitáhnu blíiž k sobě. Ráno, když si ji chci znova přitáhnout k sobě zjistím že je už vzhůru. Něco nesrozumitelně zamručím a pohladím alespoň Dona, který si mi přilehl skoro až pod nos. Posadím se na posteli a protáhnu, je chladno.Musím přiložit. Vstanu tedy z postele a sejdu dolů.Dobré ráno. POusměji se když vidím, že má moji košili...je já dlouhá jako šaty. Rovnou si přidřepnu ke krbu a nahážu do něj novou várku dřeva, kterou podpálím. Nebude to dlouho trvat a bude nám krásně teplo. Ze země zvednu kalhoty, kteté jsem si včera sundal než sem lezl na gauč.Krásně to tu voní. Pochválím KIru ale než abych pojedl jdu rovnou ke hlavním dveřím a snažím se je otevřít, po několika ne moc sprostých nadávkách stylu k čertu se pohnout a já se zhrozím. Je jasné že z tadyma dokud sníh nepovolí neodjedeme. Je tolik sněhu že auto prostě zapadalo, tím sem si jistý. Bezradně na to koukám a mám sto chutí do něčeho praštit. Ne proto že bych chtěl odtud pryč to ne chci být s Kirou co to jen jde ale proto že doma mi budou hladovět koně a ostatní zvířata dokud nedojedu. Potřebuju uvolnit všechno to napětí co se ve mě nahromadilo a přejdu ke Kiře, beze slova se sehnu a políbím ji. Přitáhnu si ji do náruče a všechnu frustraci z toho že ji nemůžu mít a že jsme tady zapadaní dám do polibku.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Fri Mar 09, 2018 11:42 am

Tohle mě baví. Konečně se cítím hezky a uvolněně. Možná je to i kvůli tomu, vedle koho jsem se probudila. Snídaně mi jde od ruky, takže se u toho usmívám a tančím si. Když si všimnu hluku a pohybu, tak otočím s úsměvem hlavu na Jamieho. Dobré ráno, Jamesi. Přivítám se s ním mile a dodělávám snídani. Ještě nakrájím zeleninu a rozliji čaje. Vše dám na stůl. Že ano..takhle by mělo vonět ráno. Nebo po lívancích. Ty ti udělám příště. Přislíbím mu stále s dobrou náladou. Otočím se, abych se dívala, jak se snaží otevřít dveře. Asi se z tadyma jen tak nedostaneme, že.. Povzdechnu si. Už jen kvůli babičce a Jamieho zvířatům. Mlčky pak sleduji, jak přejde ke mě. To co udělá mě překvapí. Obmotám mu ruce kolem krku a stoupnu si na špičky. Tenhle polibek je jiný, než ten minule. Má v sobě mnohem více. Prohloubím ho ještě na pár sekund více a až po chvíli se odtáhnu, abych se mohla nadechnout. Vystydne...ti snídaně.. Pronesu zadýchaně a nakonec se tomu zasměji. Z jeho obejmutí se mi ovšem nechce.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Fri Mar 09, 2018 11:47 am

Já vím, ale i tak mám o tebe starost.. Povzdychnu si a pohladím jí po bříšku. Pak už zařídím všechny potřebné věci a nakonec se vrátím do domu se zasněženýma vlasama. Děkuji, jsi zlatá. Převezmu od ní čaj a políbím jí. Tak dobře, jedeme. Přikývnu a napiji se pořádně čaje. Pak odložím poloprázdný hrnek a ještě jednou jí obejmu. Miluji tě. Zašeptám upřímně a vezmu od ní věci, které následně dáme do auta (jo, přesně to, co jsem měl v garáži, můj miláček). Pak jí otevřu dveře a nakonec nasednu na místo jezdce. Snažím se nastartovat a vyjde mi to až na potřetí. Hrozná zima.. Zavrtím hlavou a pustím topení, rovnou i hudbu. Jak se vůbec cítíš? Stále máš ranní nevolnosti? Nebo to nejde skoro ani poznat? Začnu si s ní rovnou povídat, když už máme před sebou dlouhou cestu.
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra: