Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deutsch house

+4
Eddie Edwards
Ed Sheeran
Casey Deutsch
Admin
8 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Jason McGregor Sun Jan 14, 2018 4:29 pm

Po dnešním tréninku chci překvapit Zoey. Sice jí nemiluji, ale je dobrá pro mojí pověst. Nejeden chlap ve škole mi jí závidí. Zase na druhou stranu, je to kost, takže spát s ní mi nedělá vůbec problém. Jinak ale? Co je to láska? Pochybuji, že se to někdy dozvím. Mám spoustu úletů s jinýma holkama, ale jako tu hlavní přítelkyni si držím samozřejmě ji. Už jen kvůli image. Koupím jí růži, aby to bylo romantické, tak se to dělá, ne? S ní zamířím k jejímu domu, ze kterého se line hlasitá hudba. Zazvoním a za chvíli mi otevře ta malá žabka Casey. Ta by taky mohla být dobrá v posteli. Takové nezkažené masíčko. A co obě dvě? Uuuch. Vejdu dovnitř a zamířím za Zoey, kterou najdu tančit. Sexy tančit! Musím si rukou projet své nádobí, které se hlásí k životu. Když skončí píseň, tak jí zatleskám. Skvěle kotě..pojď sem. Usměji se svým neodolatelným úsměvem a přitáhnu si jí jednou rukou do náruče, abych jí mohl políbit. Hned potom jí předám růži. Potřebuji přece, aby byla spokojená.

Deutsch house - Stránka 3 895
Jason McGregor
Jason McGregor

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 14. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Sun Jan 14, 2018 8:53 pm

Vím že právě teď by si každý řekl proboha co je to za couru. A víte co ? Jo jsem coura a štětka. Nemám ráda lidi a neumím být pozitivní. Svět mi příjde šedivý a strnulý jako kdyby v něm chyběla radost. A ano mě ta radost chybí. Od malička jsem viděla naše jak se hádají a pak ta apokalypsa s Edem. Možná jsem se z toho nikdy dost nevzpamatovala a raději jsem přestala v lásku doufat. Ostatně nikde kolem sebe ji nevidím. Všichni hrajeme jen svou hru. A já ji chci hrát dokonale. Nikdo nesmí poznat co ve mě skutečně je. Malá sklíčená holčička, která potřebuje v nečem vynikat aby si dokázala že je lepší než ostatní. To jsem já. Jen když tančím jsem svobodná a to teď potřebuji. Dotančím a ještě plná vnitřního klidu za sebou zaslechnu známý hlas. Ach ne Jason ...zrovna teď. Nejraději bych jej poslala pryč ale místo toho nasadím úsměv filmové hvězdy. No co jsem přece dokonalá přítelkyně. Nechám se obejmout. A rovnou jej i políbím. Je to přece můj přítel a ano na škole spolu vypadáme dokonale. Ale že bych si myslela že jsem láska jeho života? To ne. Možná si myslí že to nevidím ale já vím že je vlastně stejný jako já. Jde mu o image tak jako mě. To jsem ti musela opravdu hodně chybět... Okomentuji růži, kterou dám rovnou do květináče, kde již nějaké květinky mám. Takže zlato...co tě sem přivádí? Zeptám se a ztiším hudbu. Pomalu se začnu protahovat a jen tak ze srandy udělám provaz. Potřebuju si rozhýbat tělíčko než na to vlítnem. Kvůli čemu jinému by tu asi tak byl že ?Deutsch house - Stránka 3 Ba1c2ea599109c2b36c310bf42bab704
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Jason McGregor Sun Jan 14, 2018 9:38 pm

Když tak stojím opřený loktem o zeď, mám tak nejlepší úhel na to, abych sledoval tuhle sladkou prdelku. Vždy si pak představím, jak se mi vrtí na ocasu v posteli. Bože, tahle holka je přímo bohyně sexu. A když mi ho vezme do pusy? Ta se snad naučila kouřit ptáky dříve, než chodit. Když skončí, musím jí zatleskat. To ani kdybych nechtěl, tak musím. Sexy je a dělá mi dost dobrou vizitku. Ty mi chybíš neustále.. Pronesu sladce a musím jí políbit ještě jednou, až pak jí pustím, aby dala kytku do květináče. No přece ty..chtěl jsem tě vidět a líbat.. Nadzvihnu laškovně obočí a sleduji, jak dělá provaz. Jo, v posteli umí být také dost pružná.. Neříkej, že jsem ti nechyběl.. Řeknu samolibě. To jsem já, moc dobře vím, jaké mám kvality a že ženy při pohledu na mě samovolně vlhnou. Posadím se do křesla a prstem jí ukážu. Pojď ke mě zlatíčko.. Zapředu a poplácám se po klíně. Stejně to dlouho nevydrží se mě nedotknout. Miluje mé tělo a kdo by nemiloval? Starám se o něj každý den. Hlavně sportem, ale když nemám trénink, tak si prostě zajdu do posilky. Nebo jí ojedu, to je taky sport sám o sobě. Už jen čekám, kdy ke mě jako poslušná holčička doťapká.

Deutsch house - Stránka 3 Tenor
Jason McGregor
Jason McGregor

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 14. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Sun Jan 14, 2018 9:50 pm

Jojo já ti chybím to ti tak žeru. Ano přesně tohle mi běží hlavou pokažé když mi to, kterýkoliv chlap říká. Asi jsem se pro lásku nenarodila protože za vším vidím jen lež a přetvářku. Kdo by taky miloval někoho jako jsem já. Samozřejmě že chyběl miláčku. Ach jo kéž bych to tak mohla říct opravdu od srdce ale jediný kdo mi kdy chyběl byl tatínek a ségra...a jeden kluk. Sakra Zo už se na to vykašli a vyžen ho z té svojí pošahané hlavy. Křičím na sebe v duchu. Usměji se na svého dokonalého přítele a z provazu se elegantně přesunu na všechny čtyři. Pomalu se k němu po čtyřech přikrádám , samozřejmě zadeček se mi vrtí jak by ne tohle mám zmáklé. Zastavím se těsně před ním a roztáhnu mu nohy abych se mezi ně mohla vklínit svým drobný tělem. Tak ...co bys rád lásko. Chceš abych se tě dotýkala? Abych s tebou dělala to co včera? Přesně tak jsme spolu opravdu často. Dlaněmi mu jedu po stehnech až těsně k rozkroku. Ovšem toho se ani nedotku. Kleknu si a nakloním se k jeho rtům.Řekni že po mě toužíš. Zavrním a jo potřebuju slyšet jak jsem dokonalá. Necítím se pak jako taková nicka.
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Jason McGregor Sun Jan 14, 2018 9:59 pm

Jistě, že jsem jí chyběl. Jako popravdě, komu bych já nechyběl? Mám denně x zpráv od žen, které jsem nikdy v životě neviděl. Kdybych chtěl, můžu každý den ojíždět jiné ženské. Ale proč bych to dělal? Vždyť bych pak neměl vůbec hezkou pověst. To budu raději s královnou školy. Jenže ať už to chci, nebo ne, zažrala se mi pod kůži. Jsme spolu skoro každý den, to bych musel být asi robot, kdyby mi s ní nebylo dobře. Sleduji jí se zrychleným dechem, jak se ke mě blíží. Ta umí být tak skvělá coura! To mě bere! Roztáhne mi nohy, až si zkousnu ret. Přesně to.. Přiznám se a prohrábnu si vlasy. Její prsty mě dokonale mačkají po stehnu, ale toho kýženého místečka se nedotknout. Až se objeví u mých rtů, vpletu jí ruku do vlasů a silně s nimi škubnu. Toužím po tobě..toužím ti ho strčit co nejhlouběji to půjde.. Zavrčím jí těsně u ucha, do kterého jí následně kousnu. Jenže ty neumíš být potichu a jsi dost hlasitá...co Casey? Možná jsem top hajzl, ale vím, co to s ní minule udělalo. Nechci jí ještě více stresovat, že spolu šukáme vedle v pokoji. Leda, že bychom si dnes zahráli takovou hru..jestli umíš být potichu.. Zablýskne mi v očích a pustím její vlasy.
Jason McGregor
Jason McGregor

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 14. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Sun Jan 14, 2018 10:17 pm

Sice nejsem moc na city ale to že mám sexy přítele se mnou dělá divy. Ostatně je dokonalý co si budem povídat. Jeho tělo je tak vypracované že na něm nejde najít chybu. A já i přesto byla zaláskovaná do někoho kdo zdaleka není tak sexy jako tady Jason. Ale co teď můžu mít koho jen chci. Zatahá mě za vlasy a já v tu chvíli skoro zemřu. Miluji když je drsný, kolena se mi podlomí a tiše zakňourám. Teď už jsem vlastně ráda že přišel. Rukama mu vklouznu pod tričk abych cítila tu skvěle vypracovanou hruď. Tak to udělej. Vem si mě ..teď hned. Zavrčím a chci z něj servat oblečení. Ale má pravdu co Cass. Ví o mě všechno ale poslouchat to nemusí. Tak zapneme hudbu...tu snad nepřekřičím. Navrhnu a modlím se ať mu to stačí. Nedokážu u toho být zticha a s někým kdo mi to umí udělat tak skvěle jako on už vůbec ne. Odtrhnu se od něj a zesílím rádio. Ale už se k němu nevracím. Místo toho si rozvážu svetřík a nechám jej spadnout na zem. Takže zůstanu jen v černém bodýčku a podkolenkách.Pojď ke mě broučku. Zavrním a provokativně se před ním nakrucuju.Deutsch house - Stránka 3 Tenor
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Jason McGregor Mon Jan 15, 2018 1:24 pm

Cítím její doteky na mé pevné hrudi. Jsem na ní pyšný, však kdo jí má tak tvrdou, jak já? Bůh mi nadělil rozkošný a sexy ksichtík a já k tomu přidal ještě sexy tělo. Proč bych si pak neměl myslet, že mám všechno v kapse? Je to tak. Nějak ti chybí slovo prosím..buď hodná holčička. Zkousnu si ret. Líbí se mi, když si hraje na bezbrannou holku a já na drsného chlapa. Mě se ale líbí ten nápad, že budeš ticho.. Vychutnávám si jí. Vím moc dobře, že ticho být neumí. Sleduji, jak se ode mě vzdaluje a vysléká se. Kdo by tohle nechtěl sledovat? Právě jsem asi jeden z nejspokojenějších chlapů. Pomalu vstanu a přetáhnu si jedním tahem přes hlavu triko. Udělám k ní dva kroky, abych jí mohl chytit a vyzdvihnout. V některých chvílích spolu třeba jen tančíme. Nikdo se o tom nesmí dozvědět. Jsem fotbalista, ne tanečník. Přitáhnu si jí za ruku a zakloním jí. V tom záklonu jí políbím a pak se s ní zvednu, abych si jí k sobě přitiskl. Příjde mi, že na to, že se tak moc využíváme, jsme si už zvykly být spolu. Nejsme sami, můžeme se objímat, milovat. Nejspíše jsem slaboch, ale neví o tomhle nikdo.

Deutsch house - Stránka 3 Giphy
Jason McGregor
Jason McGregor

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 14. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Mon Jan 15, 2018 7:31 pm

Kdekdo by řekl že musíme být šťastní až na půdu. A no vlastně bychom i byli kdyby jsme se do sebe zamilovali. Nepopírám že je s ním fajn trávit čas. Když chce umí být opravdu skvělý přítel a to nejen v posteli. Zrovna teď například. Přitáhne si mě k sobě a zakloní mě. Byl by skvělý tanečník kdyby chtěl. Jenže jeho pověst by utrpěla. Co s tančníkem když fotbalista je vždy víc cool. Ale tyhle naše chvíle si opravdu užívám. Možná že bych i mohla být šťastná s někým takovým. Jen bych tomu musela dát opravdovou šanci. Budu ticho jako myška. Slíbím a už mlčím. Občas je fajn být hodná holčička. A když to tak chce má to mít. Sotva mě zvedne zajedu mu prsty do vlasů.Jasone... Zavrním jeho jméno přesně tak jak to má rád a něžně, ostýchavě jej políbím. No co umím být i hodná a nevinná holčička. Když se to vezme kolem a kolem byla by ze mě skvělá herečka. Kam se hrabe Selena já jsem hvězda.
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Jason McGregor Mon Jan 15, 2018 7:41 pm

Naučil jsem jí, aby poslouchala. Moc dobře ovšem vím, že kdyby se jí nechtělo, tak to neudělá. Tohle koťátko umí být krotké, ale vše má své meze. Popravdě jsem si jí ale vycvičil. No, aspoň si to myslím. To mé sebevědomí sahá až do nebes. Držím si jí u sebe a když vysloví mé jméno, tak se jí podívám do očí. Políbí mě jemně, jako holka, co se líbá poprvé. Třeba jako panna. Bože, jak já bych si dal pannu. Co kdybych, až usne Zoey, šel ojet Casey? Hmmm, nebo, že by? Polibek jí oplácím, než si jí k sobě otočím zády a prudce jí narazím na zeď. Co, kdybysme rozveselili Casey a vzali jí třeba do trojky? Řeknu schválně s lehce pobaveným tónem, aby si nemyslela na sto pro, že to myslím vážně. Rukou jí jedu po stehnu, až k boku a dopředu mezi nohy. Stále jí držím pevně natisknutou na stěně. Prsty jí jemně přejedu po její svatyni, schválně přes látku a rty se vrhnu na její krk. Čekám, co mi odpoví, ale buď si z toho udělá srandu a nebo se nasere. Jedno z toho určitě. Pochybuji, že by řekla - tak jo, Justine, pojďme si pro ní. Kurva, ale jak moc bych si dal říct. Jen když si to uvědomím, tak jí kousnu do krku, jak moc vzrušený jsem. Jenže to jsem já, prase, co by nejraději ojelo vše, co dýchá.
Jason McGregor
Jason McGregor

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 14. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Mon Jan 15, 2018 8:08 pm

Je slaďoučký to je fakt!! Když se mi tak dívá do očí dokonce mám na chvíli pocit že mě má třeba alespoň trochu rád. Místo něčeho hezkého co by mi mohl říct mě raději natiskne na stěnu a rukou mi sjede mezi nohy. Jo nestěžuju si takhle by to taky šlo. Vyšpulím zadeček abych se mu mohla jemně třít v klíně. Jenže jakmile mu ze rtů vyklouzne ta věta opustí mě veškeré vzrušení. Chm...tak Casey se mu zachtělo. Fajn taky umím být mrcha. Můžeš to zkusit..pochybuji že by se tě Cas dotkla. Prudce se k němu otočím čelem. A začnu mu rozepínat kalhoty. Ale co třeba ten nový barman v klubu? Ten by si do trojky dal určitě říct ...nebo bys mě mu mohl pujčit. Nesměji se koukám na něj naprosto vážně a je mi vlastně jedno jestli se naštve nebo bude žárlit, a kdyby na to neřekl nic a dovolil to ? Okey taky možnost. Ví že se nerada dělím tak proč provokuje? Pevně mu stisknu jeho nádobíčko, ne tak aby ho to bolelo ale aby si byl jistý že můžu přitvrdit kdyby se mi nelíbilo co řekne. Nehraj si se mnou miláčku...raději mlč a buď krásný Usměji se jako kdyby nic. Vytahnu mu jej z kalhot a začnu si s ním hrát. Ale jen rukama do pusy si jej zatím nedám...nezaslouží si to .
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Jason McGregor Mon Jan 15, 2018 8:18 pm

Nadzvihnu obočí. Nedotkla by se mě? Ale jistě, že dotkla. Každá žena se mě chce dotknout a když říkám každá, tak myslím každá. Ale nebudu se tady s ní hádat, proč by taky? Alespoň jsem jí trochu donutil, aby byla výbušná. Mám rád, když je krotká, ale zároveň, když je nasraná. Hmm, někdy bych to mohl zkusit. Provokuji jí ještě, jak jinak. Otočí se a tak se jí zadívám do očí. Hračky se nepůjčují, drahá. Dnes to bude drsné. Přirovnat jí k hračce je ode mě dost kruté, ale co je lepší, než nasraná ženská v posteli? Vždyť mi to udělá tak dobře, až z toho budu hotový. Když mi stiskne mého broučka, tak prudce vydechnu a olíznu si rty. Miloučce se usměji, tak jak to umím.. Provedu, má paní. Zapředu jako hodný kluk a nechám jí, aby si hrála. Jenže tohle mi nestačí a tak jí silou donutím kleknout si. Jelikož má za sebou stěnu, tak nemá moc kam upláchnout, proto jí ptákem přejedu po rtech. Nedělej, víš, že ho chceš v pusince.. Zkousnu si ret a sleduji, co teda udělá. Mohla by udělat mě, pokud na to není dost nasraná. Nemusela by, nechce se mi chodit hledat nějakou couru, co mi to udělá. Raději to mám od ní, od mojí Zoey, která pro mě i přese všechno hodně znamená. Rozhodně více, než jiné ženské. A ona to ví.
Jason McGregor
Jason McGregor

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 14. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Mon Jan 15, 2018 9:22 pm

Jinými slovy...já tě můžu pujčit ségře ale ty jsi chamtivec a chceš mě jen pro sebe. Povytáhnu obočí a lehce se zamračím. To je nespravedlivé ale co s tím nadělám. Však ať si šuká kde chce a koho chce. Nejspíše by mi to ani nevadilo. Chvíli bych hrála na ublíženou chudinku a pak bych si narazila dalšího hezounka. Hnusím se občas sama sobě. Ale tyhle myšlenky mi prostě samy vyvstávají na mysli. Donutí mě kleknout tak to poslušně udělám. Klečím u stěny a o rty se mi otírá jeho pták. Tak hurá do toho holka. Povzbudím se a jazýčkem přejedu po celé jeho délce. Zastavím se na uplné špičce, kterou vezmu jemně mezi rty a lehce ji začnu sát. Chlapče máš cos chtěl. chvíli si s ním ještě takhle nevinně hraju než si jej strčím do pusy skoro celého, po něžnosti najednou není ani stopa, vrážím si jej do pusy skoro celého a to v rychlém, neúprosném tempu. Vsadím se že brzy ucítím v ústech jeho teplou šťávu a pak mi řekne že má něco důležitého na práci . takhle to totiž bývá po uspokojení už mu k ničemu moc dobrá nejsem. Docela mě to zamrzí a po tváři mi steče osamělá slza. Jenže té si nevšimne, tak všímavý určitě není.
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Jason McGregor Mon Jan 15, 2018 9:37 pm

Přesně tak..ale neboj se zlato, já přece toužím jen po tobě.. Zapředu a hned potom jí donutím kleknout. Konečně si s ním začne hrát a přesně to já potřebuji. Už teď je jasné, že se dlouho nezdržím. Dostanu to, co chci a půjdu dál. Proč bych také měl zůstávat? Vždyť když se udělám, sex by mohl být až za nějakou chvíli a do té doby by jsme si co..povídali? Chtěl bych, ale ani před ní nesmím ukázat svou opravdovou tvář. Jsem z velevážené rodiny a navíc brán jako muž, po kterém touží každá ženská. Ne jako ten slaboch, co si povídá o citech. Nesmím se stát zranitelným. Pořádně přirážím ptákem do její pusinky, až se po nějaké chvíli udělám. Zavrčím u toho a prsty jí pocuchám ve vlasech. To bylo skvělé, broučku...Jen mě to mrzí, ale budu muset letět..úplně jsem zapomněl na hodiny.. Natáhnu si kalhoty a přitáhnu si jí k sobě. Ozvu se ti.. Políbím jí na čelo a poberu si ještě zbytek svých věcí. To víš, Justin..úplně jsem na něj zapomněl.. Jakoby se jí omluvím a s úsměvem opustím její pokoj. Uff, tak tohle bylo dobré. Takhle mi to pro dnešek stačilo. Nejhorší je, že mám vážně sraz s tím hňupem. Stejně bude mlét zase o Casey. Přitom by mohl mít také každou ženskou. Ten můj polák.
Jason McGregor
Jason McGregor

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 14. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Zoey Deutsch Mon Jan 15, 2018 10:00 pm

Pěkně mu ho jako poslušná holčička kouřím. Vlastně možná ani nevnímám pořádně co dělám, je to jako autopilot. Zapne se v krizových situacích a stačí se jím nechat vést. Po nějaké chvíli se mi rozlije v puse lepkavá nechutnost. Spolknu to a ani nedutám. Čekám co příjde, jestli mě alespoň jednou překvapí nebo zase uteče. No a je to tady zase utíká ale tak co jsem čekala že. Nechám se políbit na čelo.Užij si to. Zamumlám a na víc se nevzmůžu. Jakmile se za ním zavřou dveře zapadnu do koupelny, zamknu se a konečně se rozbrečím. Nikdy bych si nedovolila plakat přes Jasonem nebo kýmkoli jiným. Vypadala bych pak jak slaboch ale takhle v koupelně o tom nikdo neví a můžu se vyplakat. Strhnu z poličky ústní vodu a pořádně si vypláchnu pusu. Nechci mít tu pachuť na jazyku. Připomínalo by mi to že chlapům nejsem na nic jiného dobrá. Celá pusa mě pálí od toho kolik sem si do ní nalila té hnusné ústní vody, vyplivnu ji a svezu se podél stěny k vaně. Vzlyky otřásají mým tělem a ne a ne se uklidnit. Schoulím se do klubíčka a pevně zavřu oči.
Zoey Deutsch
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Casey Deutsch Mon Jan 15, 2018 10:10 pm

Už dost dlouho jsem mimo z toho, co se ten večer stalo. Neskutečně mi pomohla moje sestra a vlastně stále pomáhá. Jsem ráda, že jí mám a nikdy v životě bych jí za nikoho nevyměnila. Dokonalá podpora právě tehdy, když je mi nejhůře. Miluji ji. Pouštěla jsem do domu Jasona, takže jsou nejspíše spolu. Stejně nechápu, jak s ním může být. Jo, je krásný, stejně jako Justin, ale pro život nepoužitelný. Zrovna, když si chci jít pro pití, tak venku narazím na Jasona, kterému vletím do náruče. Už jen z jeho úsměvu se mi dělá blbě. Odchází až příliš brzy. Udělám pár kroků ke dveřím Zo a jemně zaklepu. Když se nic neděje, tak vstoupím. Jenže Zo tu není. Nejspíše je v koupelně. Zoey.. Zašeptám tiše, když klepnu na dveře..Jestli mi neotevře sama, tak si vezmu náhradní klíč a prostě si odemknu. To je nejspíše ta větší pravděpodobnost. Najdu jí sedět na zemi jako hromádku neštěstí. Okamžitě si přisednu k ní a pevně si jí přitisknu ke svému tělu. Rukama jí objímám a nepustím jí. Ne dnes, ne zítra, ani za týden, nikdy. Hladím jí a oddělávám vlasy z tváře. Sestřičko..pšš..Jsem tady. No tak princezno,
hlavu vzhůru, padá ti korunka..
Usměji se na ní povzbudivě a políbím jí na tvář. Holka, na takového vola máš až moc pěkný zadek..tak se s ním přestaň zahazovat.. Pohladím jí po tváři a snažím se o to, aby se alespoň trochu usmála. Pojď.. Zašeptám a pomůžu jí vstát. Příjdeme spolu k její posteli, kde si lehneme a já jí obejmu. Budu tady s ní ležet a držet jí tak dlouho, dokud neusne. A i pak budu hlídat její sny. Proč? Protože je to má sestra. Člověk, díky kterému je každý další den výjmečný.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

Deutsch house - Stránka 3 Empty Re: Deutsch house

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru