London High School

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Isabella Suarez za Wed Feb 14, 2018 10:55 am

Tady jde vidět, jak se naše myšlenky ubírají každá jiným směrem. Zatímco Justin myslí na to, jak by mě položil na záda, já si užívám ten výhled. Tímhle mi vzal vítr z plachet. Jak moc jsem na něj chtěla být odměřená, tak moc to nejde. V hlavě mi ovšem bliká to výstražné tlačítko, abych si přece jen dávala pozor. Každá holka na škole na něm může nechat oči. S kolika asi spal? Raději si to nechci ani představovat. Není to ten typ, do kterého bych se dokázala zamilovat. A právě proto je tak výjmečný? Všichni kluci, které jsem měla, byli sice hodní, ale kolik z nich se se mnou dokázalo odstěhovat? Ani jeden. Nemohla jsem to po nich samozřejmě chtít, ale tady se alespoň ukazuje, že to nebyla ta pravá láska. Kdyby ano, za pravou láskou by šel člověk světa kraj, ne? Při polibku myslím na tisíce věcí. Líbí se mi, nepopírám, že ne. Dokonce jsem tušila, že to přijde. Jeho ruku ovšem zastavím, není na to ta vhodná doba. Vypadá to, že to vzal s klidem, ale kdoví, jak se cítí uvnitř. Nevidím mu do hlavy a nejspíše bych ani nikdy vidět nechtěla. Po polibku si lehne na deku a ruce dá za hlavu. V tu chvíli mám konečně čas si pořádně prohlédnout to krásné okolí. Udělala jsem špatně? Co když ale ne? Nechci být jako všechny ty ostatní, které mu dají hned všechno. Divné je, že o něm smýšlím jinak, než o normálním klukovi. Byl ale první, kdo mě ve třídě zaujal. Také první, kdo za mnou vůbec došel. Přece nemůže být až tak hrozný, jak se říká. Prsty mu přejedu po těch jeho ruce a z výhledu se otočím pohledem na jeho tvář. Co se v tobě skrývá, Justine? Proč mám takovou touhu to zjistit? Místo, abych se od něj držela nejdále, jak to jde. Skloním se k jeho tváři a na vteřinu se mu zahledím do očí, než se vrhnu na jeho rty. Rukou mu zajedu přes tvář na krk. Pro něj asi není líbání nic extra, ale pro mě je to docela dost. Nelíbám se jen tak s někým a proto jsem ještě více překvapená, že mu dávám své polibky tak hladce. Přitulím se k němu s očekáváním, že si mě trochu přitáhne. Tohle je to, co mu teď dokážu dát. Jenže nic více. Pokud mu to bude stát za to, tak si počká. Pokud ne, ať se dále zahazuje s holkama, které jsou z něj naprosto mimo a které udělají vše, co on chce. Musí to být popravdě nuda. Po nějaké chvíli se odtáhnu, trochu zadýchaně. Dalo mi to zabrat a popravdě jsem z toho celá naměkko. Vstanu z deky a přejdu pár kroků více k vyhlídce. Zachumlám se do jeho mikiny a zhluboka se nadechnu. Nejenom, že hřeje, ale voní po něm. Ať už je jakýkoliv, něco se mu přiznat musí. Má styl a osobní kouzlo. Po chvilce se k němu otočím. „Zavezl by jsi mě prosím domů?“ Poprosím ho a udělám pár kroků zpět k němu. Pokud sedí, tak k němu natáhnu ruku, abych ho zvedla, pokud už stojí, tak se zastavím těsně  u něj.
avatar
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Wed Feb 14, 2018 5:58 pm

Na vyhlídce je hezky to musím uznat. Rád tu odpočívám...a ojíždím holky. Jenže tahle je až moc andílkovská. Vsadím se že je to taková ta hodná holčička svýho tatínka. Určitě ještě ani neměla žádný průser. A známky? Vsadím se že má samé jedničky. To já jsem od dětství lítal z jednoho průseru do druhého. Kouření na záchodech, řízení pod vlivem, sex na veřejnosti. Nevyhýbám se ničemu. Jaký by to byl život kdybych si jej pořádně neužíval. Ležím se zavřenýma očima takže ani nepostřehnu že se ke mě naklání dokud neucítím její rty. Že by si to rozmyslela? Přitáhnu si ji k sobě a polibek jí opětuji. Je tak slaďoučká chtěl by si ji ochočit a přinutit ji dělat prasárny. Chci aby byla sprostá a uměla se opít. Sakra proč mě přitahuje hodná holka...možná proto že ji chci zkazit. Možná bych ji mohl zdrogovat a koukat se co to s ní dělá. Ta představa mě opravdu vzruší což je dost uchylný. Jenže než stihnu pořádně něco rozjet už se ode mně odtahuje. Kurva...to je ale rajda...to mě tak bere. Pousměju se a jakmile se zvedne zvednu se též. Sbalím nám deku a přikývnu.Neboj..pěšky tě šlapat nenechám. Mrknu na ni ale jo napadlo mě když mě stopla že ji nechám tady a prostě si to odfrčím. To by byl úlet. Stejně už ale potřebuju domů takže mi nahraje do karet že chce taky jet. S tatou si asi dáme špeka a proberem nové zásilky omamných látek z polska. Nasednu a nastartuju. Takže kde bydlíš? Nechám si od ní nadiktovat adresu a jedu neomylně přímo k jejímu domu. Ještě než vystoupí ji chytnu za ruku a přitáhnu si ji k polibku. Tak zítra ve škole Isabello.
avatar
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Gabriela Suarez za Wed Feb 28, 2018 6:32 pm

Dneska mám na hovno den. Vzbudila jsem se dost nepříjemná, stihla jsem seřvat ségru i matku a pak si skočit do sprchy. Před školou jsem si dala brčko, abych to s těma idiotama přežila. Přivedlo mě to do lepší nálady. Dnes mám na sobě triko s velkým výstřihem a upnuté černé gatě. Přes to samozřejmě teplý kabátek, abych nezmrzla. Nejsem přeci blbá. I když bych ten výstřih ukazovala nejraději pořád. Jak já se kurva těším na léto. Kabátek i vše ostatní odložím v kabinetu. Pan sexy učitel má volno, takže ho mám pro sebe. Schválně si dávám věci i na jeho stůl. Zuřil by, kdyby věděl, že to dělám. Ale mě je to u prdele. Prstama si přečešu vlasy a vydám se do třídy, kde je i má ségra. Učím je Španělštinu a nutno přiznat, že je to tam jeden debil větší, jak druhý. Kolikrát je mi z toho až zle. Ale tak co, jsou to děcka, musím je něco naučit. Trpělivost mám svatou, nebo se alespoň pokouším. Začátek je klasický, kdy si zkontroluji, kdo chybí, zeptám se na něco z minulé látky a můžeme jít dál. Maruška ještě působí, takže jsem docela uvolněná. Pohledem se vyhýbám své ségře, které je až moc velká cíťa, to ráno mi asi jen tak neodpustí.

avatar
Gabriela Suarez

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Wed Feb 28, 2018 6:48 pm

Den začne jako každý jiný. Vzbudím se za zvuku budíku. Hodím si rychlou sprchu, upravím vlasy a jedu do školy. Nechce se mi to teda rozhodně ale co nadělám. Před školou zaparkuju a na záda si hodím bágl, který o chvíli později dopadne vedle lavice do které se sesunu. Hodím očkem po Bell. Docela se od onoho večera vídáme. Dnes jsem ale došel pozdě takže spolu téměř nic nestihneme prohodit a začíná hodina. Vyhodím si na stůl učebnici španělštiny a zahledím se nepřítomně na tabuli. Když vejde do třídy úča skoro se mi spustí slintání. Ten výstřih ...proč něco takového neností Bell. Pak si vzpomenu že Bell je přece hodná holčička. Na okraj učebnice zvěčním kozy naší učitelky tužkou a pošlu to Jasonovi aby věděl jaký jsem umělěc.
avatar
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Wed Feb 28, 2018 6:49 pm

avatar
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Gabriela Suarez za Wed Feb 28, 2018 7:04 pm

Div, že nezačnu zívat, jak mě to nebaví. Normálně mě to vždy baví, ale dnes mám nějak na hovno den. I proto jsem vysazená na všechny okolo. Normální lidé to na mě nepoznají, maximálně Bell a s tou se tak nějak ignorujeme. Zeptám se do třídy na otázku a odpoví mi jen jeden člověk. Až pak si všimnu, že se vzadu ti dva playboyové něčemu smějí. Dawide po hodině přijď za mnou do kabinetu. Řeknu mu s vážnou tváří. Nedávat pozor na mé hodině se nevyplácí. Dokonce bych si troufla říct, že budím respekt, ale kdoví jak jsou na tom tihle smradi. Každopádně mít Dawida u sebe v kabinetu, mmm. Mladé masíčko. Jo, dala bych si říct, co si budeme povídat. Když je kluk šikovný, tak má vyhráno. Do konce hodiny toho stihneme probrat ještě dost. Dám jim i úkol a nevšímám si nespokojených mručení. Jsou mi u zadku. Až pak si vezmu věci a svou chůzí královny se vydám do kabinetu. Tam si knížky odložím a sednu si na stůl. Nohu dám přes nohu a očekávám příchod Dawida.
avatar
Gabriela Suarez

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Wed Feb 28, 2018 7:18 pm

S Jasonem se pořád něčemu smějeme a teď na to pěkně doplatím. Suarezova si mě pozve do kabinetu. Bože předpokládám že mi bude chtít mluvit do duše. Kecy typu měl bys víc dávat pozor Dawide...co chceš dělat až skončíš školu? S tvým chováním nejspíše jen nějakého popeláře. Bla Bla Bla to už jsem slyšel. Do konce hodiny prostě jen tupě zírám z okna. Když zazvoní vyskočím na nohy a nahnu se k Bell, vlepím jí pusu na tvář. Doufám že tvá ségra vychladne než tam dojdu. Mrknu na ni a vydám se do kabinetu. Zaklepu a rovnou vejdu dovnitř. Pohled mi padne na ty nohy dlouhé až do nebe. No ty krásno...je to kus to se musí nechat. Sjedu ji pohledem od hlavy až k patě a pousměji se. ironie je že vím o všem co bere...přece jen znám všechny dealery a ledaco mi už o ní řekli. Takže...paní profesorko předpokládám že mi chcete mluvit do duše ale myslím že to není třeba...
avatar
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Gabriela Suarez za Wed Feb 28, 2018 7:35 pm

Kdoví, co si myslí. Já mu ovšem do duše mluvit nebudu, je mi to naprosto ukradené. Chci se jen pobavit, zjistit, jak moc mě žáci poslouchají a jestli vůbec Dawid dojde. Ani ne za dvě minuty už klepe na dveře. Uslyší jen mé dále a pak vejde. Není třeba? Měl by ses zamyslet Dawide, co s tebou bude dál..Kam to vůbec chceš dotáhnout? Snažím se působit jako přísná úča, ale jak to mám sakra vydržet? Olíznu si pěkně provokativně pomalu spodní ret. Víš, co ti vychází za známku? Evidentně se moc nesnažíš..a já tě propadnout rozhodně nechci nechat.. Zavrtím hlavou a pomalu vstanu. Na svých podpatcích udělám pár kroků k němu, až se zastavím u něj. Z takovéhle blízky musí cítit můj drahý parfém a dokonale vidět můj výstřih. Věřím, že jsi chytrý kluk, Dawide.. Přejedu mu prstem, na kterém mám dokonale pěstěný nehet, po krku. Vím, co muže vzrušuje. Sbalila jsem jich tolik, že to snad už nedokážu ani spočítat. Navíc mám na Dawida dobrou páku. Moc dobře vím, co je zač. Kdyby se to dozvěděl ředitel, tak bude mít průser. A pokud by to chtěl otočit proti mě, nic u mě nenajdou a navíc, kdo by věřil mladému klukovi. Takže to půjde zatím po dobrém a případně se budu muset přizpůsobit.
avatar
Gabriela Suarez

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Wed Feb 28, 2018 7:50 pm

Stojí za dveřmi kabinetu jako tvrdé Y. Ostatně co bych měl dělat krom toho že ji poslouchám. Jsou to stejná kecy jako vždycky. Bože všem může přece být u prdele co ze mě bude. Navíc já už mám kariéru rozjetou. S tátou plánujeme rozšířt obchod s drogami ještě o obchod se zbraněmi. Nehledě na to že máme tolik peněz že bych nemusel do konce života dělat. No já nevím...trojka mi nepříjde tak hrozná. Lehce se ušklíbnu protože vím že horší známku než trojku nemám nejsem uplný debil. Ale celá tahle situace začíná být velmi divná. Prstem mi přejde po krku. Naprázdno polknu. Udělám k ní krok dopředu takže jsme od sebe jen pár centimetrů.O co vám jde? Zeptám se ochraptěle a zpříma jí koukám do očí. Neříkám že mě tahle kočka nechává chladným...popravdě párkrát jsem si nad jejíma fotkama na fb vyhonil i ptáka. Ovšem představa že by mi to udělala ona...je velmi lákavá.
avatar
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Gabriela Suarez za Wed Feb 28, 2018 8:08 pm

Nepřijde ti špatná? Nemyslíš si, že máš na víc? Nadzvihnu obočí. Myslela jsem si, že je více cílevědomý. Ale mě je to stejně jedno, chci ho jen zneužít. Když jsem tak u něj, užívám si tu jeho vůni a celkově přítomnost. Miluji zajíčky, jsou krásně tvární a hlavně nevybouření. Dokáží do toho bušit jak dlouho. Ach jo, zase jsem jen nadržená. Udělá krok ke mě. Mmm, tohle se mi líbí. Jsem zvědavá, kam až to nechá zajít. Moc dobře vím, že pro něj má Bell slabost, svěřila se mi. Že bych jí tak nějak chtěla ukázat, jaký je to hajzl? Ve skrytu duše jí mám ráda a chci, aby s ní nikdo nevyjebal. O co? Mám ti to říct na rovinu? Vlastně jen o to, abych zkusila, jestli jsi tak dobrý i ve skutečnosti a ne jen v mých představách. Zaflirtuji. Tohle mají přece chlapi rádi, ne? Dát mu ještě více sebevědomí, že na něj doma myslím. Jelikož jsem byla vždy sebevědomá a dostala, co chci, tak mu rukou přejedu po rozkroku. U toho se mu dívám upřeně do očí.
avatar
Gabriela Suarez

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Thu Mar 01, 2018 4:21 pm

Student a učitelka, sami v kabinetu a ona je velmi chtivá a požaduje ukojení svých potřeb...zní to jako porno, v normálním světě by to tak asi nemělo chodit ale evidentně to tak chodí. Nebo minimálně na téhle škole je opravdu vše možné. Stojí tu přede mnou jako nějaká španělská bohyně a rukou mi sjede do rozkroku. To co jsem před chvíli ještě chtěl mě najednou uplně přejde. Mohlo by z toho být hodně problémů...a jedním z nich je například to že Bella by se to mohla dozvědět a ztratit zájem o mou maličkost. Proč mě to vubec zajímá jestli mě bude nebo nebude chtít? Možná proto že jsem konečně našel tu pravou tak jako můj otec? Že by Bella byla to co je pro mého otce Emilia? Musím se té představě pousmát. S myšlenkou na Bell odstoupím od slečny Suarezové. Nemám zájem mít něco s profesorkou ...tím spíše s Vámi. Nepronesu to nijak hrubě. Právě naopak kupodivu jsem milý a mám ze sebe dobrý pocit. Přejdu ke dveřím a položím ruku na kliku. Je to vše madam?
avatar
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Gabriela Suarez za Thu Mar 01, 2018 4:59 pm

Zrovna od něj jsem nečekala odmítnutí. Znám jeho pověst, myslela jsem si, že to bude vážně jednoduché. Ale ba právě naopak. No nevadí, alespoň bude více zábavy. Každý chlap to má v sobě, dlouho zapírat nemůže. Tím spíše se mnou? Cožpak se ti nelíbím? Zeptám se koketně. Jistě, že se mu líbím, já se líbím všem. A když ne, tak si umím vydobýt své místo u člověka v hlavě. To bylo ale zlomených srdíček. A mrzelo mě to někdy? Ne. Udělám krok k němu a natáhnu se za něj, abych mohla otočit klíčkem a zamknout. Sundám si sáčko a tak zůstanu jen v opravdu vyzývavém topu. Neříkej, že jsi hodný kluk, který se tohohle bojí..To jsem si nemyslela, že jsi až takový zbabělec.. Nadhodím rádoby smutný výraz, ale spíše je to škodolibý a vyzývavý. Snažím se ho vyhecovat. Přece si nenechám ujít své jediné dnešní pobavení. I když nemusí být jediné, stejně si někam zajdu večer, jako obvykle.
avatar
Gabriela Suarez

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Thu Mar 01, 2018 5:16 pm

Pěkná jste to jo ale...nepíchám vše co se mi pohne před nosem. Pokrčím rameny a když zamkne zavrtím hlavou. Copak jí nedošlo že zkrátka nemám zájem? To mě tady chce ojet proti mé vůli? Když do mě začne rýt jen se ušklíbnu.Paní profesorko..myslím že panu řediteli by se to moc nelíbilo. A hlavně...rozhodně by byl radši kdybyste vyjížděla po něm než po mě. Sundá si sáčko a já ji sjedu pohledem. Je to kost o tom žádná kdyby to nebyla ségra Bell asi bych si i dal říct. Jestli ale chce provokaci má ji mít. Vyzvednu si ji do náruče tak aby mi musela omotat nohy kolem pasu. Přejdu s ní ke stolu na který ji drsně posadím a rty jí sjedu k uchu. Gabrielo...vy jste určitě zvyklá dostat to co chcete ale ne vždy to tak bude...naučte se s tím žít. Po těchto slovech se vymaním z její náruče a přejdu ke dveřím, které odemknu a rovnou z nich vyjdu.Vsadím se že tohle ta svůdnice nečekala. Měla by vědět že není tak užasná jak si myslí. Bell...je lepší a nejen proto že je to věrná, krásná holka.
avatar
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Gabriela Suarez za Thu Mar 01, 2018 5:26 pm

Jo chlapče, kdo ti tady to má věřit? Každá holka si o něm povídá ve škole. Je jich málo, které by neojel. Nechci si myslet, že by to nedělal kvůli Belle. Sestřička je jako anděl, co by sakra na ní viděl? Se mnou by to měl vzrušující. Je to k nevíře, ale přitahuješ mě více, než ředitel.. Usměji se na něj svůdně a to už mě bere do náruče a nese na stolek. Přesně tak, jak jsem chtěla. To jsem ale ještě netušila, že je to jen provokace. Chlapče já vždy dostanu, co chci.. Řeknu mu, když už odchází. Ať už je to po dobrém a nebo po zlém..takže by sis měl dávat pozor. Usměji se na něj až moc přesládle. Netuší, čeho já jsem všeho schopná. Může jet taky proti mě, ale co čeká? Že bych se zhroutila, kdyby mě vyhodili? To by mi bylo u prdele..ale on může mít průser jako prase.
avatar
Gabriela Suarez

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Isabella Suarez za Thu Mar 01, 2018 5:39 pm

Když mi Dawid dá pusu na tvář, tak se usměji. Neboj se Mrknu na něj. Sestra ho nesjede určitě nějak extra. I když je mi divné, že si ho zve do kabinetu. Je to jako pomsta za to dnešní ráno? Byla jsem v koupelně o minutu déle, než se jí líbilo. Právě kvůli tomu mě seřvala a já už si to nenechala líbit. Začínám se trochu měnit. Dříve jsem byla ten fackovací panák, ale teď ne. Nelíbí se mi, jak se nade mnou sestra povyšuje. Nejraději bych se už odstěhovala a měla pokoj jak od ní, tak od mamky. Vím, že to obě nejspíše myslí dobře, ale já nikdy nebudu, jako ony. Už by si to měly uvědomit. Vždyť je to tak ubohé stále někomu podlézat a balit ho. Myšlenky na to, že je tam Dawid celou přestávku mi odežene Luke, který si za mnou přisedne a začne se mnou živě debatovat. Směji se, protože je vtipný. Když se mě ovšem zeptá, jestli bych s ním o víkendu někam nevyrazila, tak se mu slušně omluvím, že už mám plány. Sice nemám, ale nerada tahám kluky za nos. Jsem ráda, že je pátek a tohle poslední hodina. Když se Dawid vrátí, tak se na něj jen tázavě podívám. To už ale vchází do třídy i učitelka, která rovnou zahájí hodinu, takže si zase nestihneme nic říct. Luke, když už je u mě, tak tam rovnou zůstane sedět. Vica mu mezitím z jeho lavice ukáže pěst, kterou bouchá ze srandy do čelisti a napovídá mu tak, co mu udělá.
avatar
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Thu Mar 01, 2018 5:49 pm

Co by mi mohla udělat? Mám dost peněz abych se ze všeho vyplatil. Je to sice dětinské ale řešení to je. Hlavně já na ni mám taky dost špíny. Nebudu do ní ale rýt takže jestli začne válku tak prosím já se ubráním. Vletím do třídy zrovna když zvoní, protočím na Bell oči a sednu si za ni. Nechápu proč u ní sedí Luke ale nijak to nekomentuju. Počkám až hodina skončí a rovnou si hodím bágl na záda. Stoupnu si před ni a usměji se. Co takhle zajet ke mě na film? Povytáhnu obočí a počkám až si sbalí věci, vezmu i její bágl a vyčkávám na odpověď. Doufám že půjde protože jinak se budu sám doma asi docela nudit. Dokonce ti udělám i popcorn. Říkám to jako kdyby to bylo něco extra a ono je protože popcorn bych neudělal jen tak někomu.
avatar
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Isabella Suarez za Thu Mar 01, 2018 6:00 pm

Hodinu vnímám tak na půl. Furt do mě něco hustí Luke a taky musím přemýšlet, co asi Gabča chtěla po Dawidowi. Taky mám stále chuť se k němu otáčet. Když skončí hodina, začnu si uklízet věci. U lavice se mi zastaví Dawid a tak k němu zvednu oči. Ráda.. Přijmu jeho pozvání s úsměvem a vstanu. Ale jedině s tím popcornem.. Řeknu s polovážnou tváří, než se zasměji. Samozřejmě, že jen vtípkuji, klidně bych jela i bez popcornu. Stejně by jsme měli probrat, co se stalo onehdy u něj. Nějak jsme to neřešili. Den potom jsem mu "zdrhla" až příliš rychle. A pak k tomu nějak nebyla příležitost. Pomalu spolu vyjdeme ze třídy a u Dawida se zastaví Claire. Dokonce ho i chytne za rameno. Dawide, máš o víkendu čas? Naši odjeli, tak jsem si říkala... Mluví na něj koketně, než si uvědomí, že jsem tam taky a nejsem nějaký vzduch. Mám chuť jí vyškrábat oči a to se mi nestává tak často. Vlastně jsem nikdy nějak extra nežárlila, proč je to teď jiné? Možná proto, že mi na Dawidowi začíná vážně záležet. Jenže ještě o něm nevím tolik, kolik bych si představovala. Že bych z něj dnes něco dostala? Bude mi stačit tak sklenička vína a rozmluvím se tolik, že chudák nebude vědět.
avatar
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Thu Mar 01, 2018 6:36 pm

Bell příjme mé pozvání takže jak se říká kocůr je v trůbě. Nesu jí batoh když nás zastaví Claire. Skoro nevnímám co do mě hustí takže jen zavrtím hlavou. Sorry nemám čas. Vezmu Bell za ruku a vedu si ji ke svému auťáku. Batohy nám hodím na zadní sedadla. Cesta nám trvá jen 10 minutek. Zaparkuji v garáži a společně vyjdeme až nahoru. Dáš si Víno, kafe, čaj nebo třeba horkou čokoládu? Nabídnu jí všechno co mě napadne. Nabídl bych jí i něco lepšího jako třeba kokain, trávu nebo LSD ale tím bych ji asi nepotěšil. Z kredence vytahnu pytlík s popcornem a hodím jej do mikrovlny, kterou zapnu. Otočím se k ním čelem a čekám co si tedy dá. Jakmile z ní vypadne odpověď tak jí připravím nápoj dle libosti.
avatar
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru