Londýn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

London High School

+5
Casey Deutsch
Zoey Deutsch
Eddie Edwards
Ed Sheeran
Admin
9 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Eddie Edwards Wed Jan 31, 2018 7:54 pm

London High School - Stránka 2 21436004_167416203822357_5632473580022267904_n
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Casey Deutsch Wed Jan 31, 2018 8:10 pm

Jsou to tři měsíce, co je Eddie pryč. Chybí mi. Snažila jsem se na něj nějak zapomenout a udělala jsem to snad tou nejhorší variantou. Spala jsem s učitelem. S Cillianem. Dříve jsem do něj byla zblázněná, ale po tom večeru s Eddiem to na chvíli zmizelo. Eddie pak nedošel do školy a dokonce jsem začala nenápadně vyzvídat od Eda. Ten mi jen řekl, že někam odjel. Vážně konkrétní. A tak jsem na vše byla jen se svojí sestřičkou a sama. Do toho ten Cillian. Nelíbilo se mi ale v poslední době, že si na mě dělala až moc velké nároky, takže jsem to dost omezila. Skoro bych až řekla, že ukončila. Když tak sedím doma, napíše mi Eddie. Ani netuším proč, ale rozbuší se mi srdce. Jsem tak ráda, že je v pořádku. Dokonce mi oznámil, že se vrátil a že by mě rád vyzvedl a vzal do školy. Na to jsem mu odepsala, že budu ráda. Možná si myslí, že se za něj stydím, ale to není pravda. Vždyť jsem na párty přede všemi řekla, že bych chtěla strávit noc s ním. Byla to pravda. Na druhý den jsem nemohla ani dospat. Když přišlo ráno, umyla jsem si zuby a rozčesala vlasy. Nakonec jsem si udělala drdůlek a zbytek nechala rozpuštěný. Na sebe jsem si dala pohodlné oblečení a s kabelkou jsem se vydala ven. Čekala jsem vše, ale tohle? Vlastně jsem se zastavila v půli pohybu. Eddie? Musela jsem se ještě ujistit. Byl..jiný. Krásný. Netušila jsem, co se stalo, kdy nastala tahle proměna. Došla jsem až k němu a jako zaražená jsem na něj jen zírala. Dokonce jsem natáhla ruku, abych ho mohla pohladit po tváři. Jsi to ty.. Jeho oči nezapomenu, ať už jsou za brýlemi, nebo bez nich. Automaticky ho pevně obejmu..Měla jsem o tebe strach! Měl jsi mi více psát.. Vyčtu mu hned.. pravdou je, že jsme si nepsali skoro vůbec. Teda alespoň já nevím, že on je Jesus.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Eddie Edwards Wed Jan 31, 2018 8:41 pm

Kecal bych kdybych řekl že jsem v pohodě a sebejistý. To totiž ani náhodou nejsem jsem vyklepaný jako ratlík. Stojím u impaly a cítím se jako trouba. Je mi jasné že teď je ze mě pohledný chlap. Ostatně ženy si mě začaly všímat ale já mám pořád srdce a myšlenky jen u té jedné. U Cas mojí první a doufám že poslední ženy. Teď bychom možná mohli mít šanci. Teď už jí ostudu dělat nebudu. Ed a Vic se postarali abych měl lepší sebevědomí ale pořád to není nic moc. Je to i tím že si pamatuji jaké to je být looser. Všechny hloupé myšlenky se mi vypaří z hlavy sotva ji uvidím. Jejímu výrazu se upřímně usměji. Musí to pro ni být šok. Udělám pár kroků v před.Ahoj Cas...[b] Víc nejsem schopný říct protože mě pohladí po tváří. Je jako Alenka v říši divů. Nedokážu se přestat usmívat. Přitáhnu si ji pořádně do náruče, držím ji v ní několik minut protože se mi nechce ji pouštět.[b]Potřeboval jsem čas...abych se dal dohromady Casey...abych ...vše napravil. Zamumlám do jejich vlasů a konečně ji pustím. Mimochodem ...za těch pár měsíců jsem vyspěl a už se nechovám jako ňouma...respektive chovám ale jen doma s Edem když blbnem.Přejdu na její stranu auta a otevřu jí dveře aby mohla nastoupit. Pak konečně mužeme vyjet do školy.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Casey Deutsch Wed Jan 31, 2018 9:06 pm

Pozdraví mě a tak mu věnuji ten nejmilejší úsměv. Je to těžké, zvyknout si na jeho nové já. Věřím ale, že takhle se budou tvářit všichni ostatní. Ale jen, ať si to vyžerou. Vše napravil? Co to povídáš, Eddie..já jsem nechtěla, aby ses nějak měnil.. Podívám se mu smutně do očí. Jestli si snad o mě myslel, že jsem něco takového chtěla, tak se pletl. Jako správný gentleman mi otevře dveře a tak si s díky sednu. Cestou se nemůžu zbavit toho pocitu, jak moc mu bylo ublíženo. Když má ruku na řadící páce, tak natáhnu tu svojí a stisknu mu jí. Za chvíli jsme před školou. Nadechnu se a pomalu vystoupím. Vidím ty pohledy holek, co pomalu zakopávají, jen aby se na Eddieho podívaly. Nejspíše ani jedna z nich netuší, že je to Eddie. Tak tohohle jsem se chtěla vyvarovat. Teď nebude snad jediná holka, co si na něj nebude potajnu myslet. Počkám, než Eddie zamkne auto a zařadím se po jeho boku. Tak bych ho aspoň chtěla chytnout za ruku, ale neudělám to. Nebudu mu ubírat nějaké jeho možnosti, teď je prostě jinde a na škole je spoustu krásných holek, které by mohl mít. Jen se bojím, že teď s ním budou jen kvůli tomu, jak vypadá. Mě se s ním líbilo i mluvit.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Eddie Edwards Sun Feb 04, 2018 8:10 pm

Ale no tak Casey...neříkej že takhle to není lepší. Zamumlám ale raději se na ni nepodívám. Ta změna je dobrá pro nás oba. Už nikdo si nebude moct dobírat ani mě ani ji. Jen nevím jak to s námi bude. Po tom co jsme se spolu milovali jsme si ani nenapsali až do včerejška kdy jsem jí nabídl odvoz. Pořád tak nějak nevím proč se mnou vlastně spala. Ruku položím na řadící páku kde mi ji stiskne. Teprve když ucítím dotek její jemné ručky otočím se na ni na chvíli. Je pořád stejně krásná a něžná. Chvíli na to zaparkuji fáro u školy. Ed si jej odpoledne vezme a já půjdu pěšky nebo mě domů prostě hodí. Vystoupím a srdce se mi sevře tak jako už dlouho ne. Všichni na mě zírají ale nedávají najevo že mě znají. Respektive ...myslím si že mě nepoznal nikdo. S Casey po boku vyrazím do té důvěrně známé budovy. Moc spolu nemluvíme ale myslím si že je to tím že teď je to mezi námi zkrátka trochu divné po tom všem co se stalo. Než vejdeme do třídy pohladím ji po zádech a usměji se. Chtěl bych jí říct tolik věcí ale mám strach . Strach z odmítnutí a no zkrátka i když jsem se změnil a je ze mě asi docela pěkný kluk pořád si příjdu jako kdybych na ni neměl. Casey...nechceš po škole...zajít ke mě a trochu si promluvit..nebo se jen projít nebo...prostě můžeme být po škole chvíli spolu? Poškrábu se vzadu na krku a opřu se o lavici.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Casey Deutsch Sun Feb 04, 2018 8:45 pm

Už jsem mu na to nic neřekla, jen se usmála. Co mu mám taky říkat? Někde uvnitř vím, že je to jiné. Přitahoval mě předtím, ale teď? Teď bych z něj nejraději strhala všechno oblečení. Je vyloženě krásný. Jenže si toho nevšimnu jen já, rozhodně ne. Mlčky dojedeme ke škole, kde společně vystoupíme a vydáme se ke třídě. Jsem ale ráda, že už se cítíš lépe.. Vyhledám jeho oči a usměji se. Vejdeme společně do třídy. Už teď vidím, jak si všichni šeptají. Někteří už Eddieho určitě poznali. Každému to po chvíli dojde. Zastavím se před ním. Byla bych ráda.. Ještě jsem u něj ani nebyla, takže by jsme se mohli třeba projít k němu. Cítím se trochu nesvá, protože se po nás dívá dost lidí. Když příjde i Ed a plácne Eddieho po zádech, tak vycítím, že je nejvyšší čas se vzdálit. Tak po škole.. Řeknu mu a zamířím do zadní lavice za sestrou. Už z dálky vidím ten její pohled.

Tak co, kámo? Jak to vzala? Zeptá se Ed Eddieho, když si sedá do lavice.

Já mezitím dorazím do lavice a sednu si. Snažím se nevnímat Zoey, ale jde to těžko. Navíc se culím, celkově jsem mimo. Dokonce přeslechnu zvonění a když příjde pan Murphy do hodiny, tak si nevšimnu ani jeho. Což pro mě také není nejspíše nejrůžovější, protože naváže na minulou hodinu a chce pokračovat se zkoušením. Uslyším z jeho úst své jméno a střetnu se s ním pohledem. Má více vážnou tvář, než jakou znám. Ani netuším, že mě viděl jít s Eddiem do třídy. Tak tedy vstanu a nakráčím si to před třídu, abych mohla začít odpovídat na jeho otázky. Stojím před ním a oči mi cukají k Edovi. Což se mu nejspíše nelíbí, protože začínají čím dál více zapeklité otázky, na které už neznám odpověď. Nakonec mě vyžene do lavice se trojkou.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Eddie Edwards Sun Feb 04, 2018 9:32 pm

Takže po škole. Pousměji se a usednu do lavice za Edem. Já ti nevím...ale odpoledne budeme spolu tak snad se vše ...někam hne. Nechce se mi to moc řešit ve škole už jen kvůli tomu že jsem evidentně hlavní atrakcí. Nejen že mě spolužáci poznávají spíše podle místa kde sedím ale i učitelé mají í šok v tvářích. Abych se přiznal je to docela příjemné. Konečně se na mě dívají jinak než jako na šprta a nerda. V hodině doktora Murphyho je dost dusno. Vytáhne Cas k tabuli, s bradou podepřenou rukama sleduji jak se pachtí s odpověďmi, Rád bych jí pomohl ale nemám jak ...vzhledem k tomu že sedím v první lavici je pro mne dost těžké napovídat ale i tak se o to občas pokusím. Jakmile je všem hodinám konec, skočím ještě do kabinetu profesorky Ewanové pro nějaké skripta na výšku. Potřebuji se připravit na přijímačky. Pak konečně vyjdu před školu kde čekám na Cass, vím že má ještě trénink. Takže si sednu na zábradlí před školou a sleduji okolí. Kolem projde fúra studentů a s nimi i Ed, kterému vrazím do ruky kopii skrypt. Ještě mu stihnu slíbit že v sobotu dáme filmový večer i se ségrou ale než stihnu cokoli dodat přimotá se k mě studentka z vyššího ročníku. Je to šok, chce mé číslo a já nevím jak reagovat. Tohle je pro mě novinka. Naštěstí pro mě jsem mobil ztratil takže mám skvělou výmluvu.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Eddie Edwards Sun Feb 04, 2018 9:33 pm

Takže po škole.  Pousměji se a usednu do lavice za Edem. Já ti nevím...ale odpoledne budeme spolu tak snad se vše ...někam hne. Nechce se mi to moc řešit ve škole už jen kvůli tomu že jsem evidentně hlavní atrakcí. Nejen že mě spolužáci poznávají spíše podle místa kde sedím ale i učitelé mají í šok v tvářích. Abych se přiznal je to docela příjemné. Konečně se na mě dívají jinak než jako na šprta a nerda. V hodině doktora Murphyho je dost dusno. Vytáhne Cas k tabuli, s bradou podepřenou rukama sleduji jak se pachtí s odpověďmi, Rád bych jí pomohl ale nemám jak ...vzhledem k tomu že sedím v první lavici je pro mne dost těžké napovídat ale i tak se o to občas pokusím. Jakmile je všem hodinám konec, skočím ještě do kabinetu profesorky Ewanové pro nějaké skripta na výšku. Potřebuji se připravit na přijímačky. Pak konečně vyjdu před školu kde čekám na Cass, vím že má ještě trénink. Takže si sednu na zábradlí před školou a sleduji okolí. Kolem projde fúra studentů a s nimi i Ed, kterému vrazím do ruky kopii skrypt. Ještě mu stihnu slíbit že v sobotu dáme filmový večer i se ségrou ale než stihnu cokoli dodat přimotá se k mě studentka z vyššího ročníku. Je to šok, chce mé číslo a já nevím jak reagovat. Tohle je pro mě novinka. Naštěstí pro mě jsem mobil ztratil takže mám skvělou výmluvu.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Casey Deutsch Thu Feb 08, 2018 5:16 pm

Je to zvláštní, zbytek dne se nedokážu soustředit na výuku. Jak bych taky mohla, když Eddie prošel takovou změnou? Teď možná vypadám jako pokrytec. Chvíli se sama sobě hnusím. Jenže každý musí uznat, že mu to teď vážně sluší. Vždyť i ženy se za ním otáčí. Kdyby jen tušily, že není jen krásný, ale i chytrý. Teď je vše jinak, Eddie si může vybírat. Po škole mám sraz právě s ním. Ještě před tím si ale musím skočit na trénink. Dnes ho zkrátím na co nejvíce minimum a hned po sprše se vydám ven za Eddiem. Už z dálky ho vidím. Sedí na zábradlí a u něj je přitažlivá holka. Nejspíše starší, to jde vidět na první pohled. Něco ve mě mě píchne. Možná osten žárlivosti? Vydechnu nosem a čím více, se k nim blížím, tím více zpomaluji. Jako bych k nim ani nechtěla dojít. Nakonec se tak stane a já se ocitnu u nich. Eddie.. Usměji se na něj měkce a otočím pohled na slečnu, která evidentně nemá ráda vtěrky, jako jsem já. Pochopí ale, že přebývá a stejně napíše na kousek papírku své číslo se jménem a vrazí ho Eddiemu do ruky. Až pak odkráčí jako královna. Tohle sleduji s nadzvihnutým obočím. Půjdeme? Otočím se na patě a zamířím směr město. Jako by mi snad pálilo pod nohami. Proč se sakra takhle chovám? Však spolu ani nejsme. Neměla bych žárlit. Viděl jsi dnes paní McGonagalovou? Přišlo mi, že z tebe nemohla spustit oči. Zasměji se pobaveně. Je to jedna z našich nejstarších učitelek a i proto je to tak vtipné.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Eddie Edwards Fri Feb 09, 2018 11:10 pm

Sedím na zábradlí a koukám na dívku před sebou, je sice hezká ale určitě je blbá jak tágo. Takže když se k nám dostane Cas jsem upřímně nadšený že ji vidím. Okamžitě seskočím dolů a začnu se věnovat jí. Slečnu to ale neodradí a strčí mi do ruky číslo, které ale o dvě sekundy později hodím do odpadkového koše. Zařadí se po boku Cas. Nikdo nás nehoní takže...nemusíš takhle upalovat. Zasměji se a zavrtím hlavou.No jo ...Gonagalka koukala no...příjdu si jak atrakce. Zhnuseně si odfrknu. Vím že mi ta změna prospěla ale raději bych asi byl kdyby mě ostatní ignorovali než aby na mě neustále upozorňovali. Vedu Casey k sobě domů. Upřímně je mi jedno že bydlíme ve starém viktoriánském domě...budu jen s tou dívkou , která mě příjme takového jaký jsem. A pohledný teď možná jsem jenže bohatý jen tak nebudu. Když se naše ruce mimoděk dotknou neodolám a propletu si s ní prsty. Nečekej prosím Hilton...máme opravdu starší domek...nic nobl. Nervozně si promnu zezadu krk a otočím hlavu na bok abych se na ni mohl pousmát.
Eddie Edwards
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Casey Deutsch Sat Feb 10, 2018 12:11 pm

Musím upalovat, cožpak to nechápe? Nemůžu se dívat na tu holku, která je tak krásná, až mi to vypaluje oči. Ne, že bych nebyla sebevědomá, jenže je starší a mužům se vždy líbí starší ženy, bohužel. Raději tedy od něj začnu upalovat, než mě dohoní. Pro všechny je to změna, za chvíli to ale vyšumí, neboj se.. Usměji se na něj. Bude se to řešit tak týden a pak už bude klid. Určitě. Když se naše ruce střetnou, Eddie udělá to, na co jsem celou dobu myslela. Tiše vydechnu, když si propleteme prsty a hned se cítím více jistější. Eddie..je mi jedno, kde žiješ.. To si o mě myslí? Že bych ho hodnotila jen podle toho, jaký má dům? Blázínek. V hlavě mi vystane myšlenka na Cilliana. Jednou to Eddiemu budu muset říct. Jednou... To už ale přijdeme k jejich domu. Zhluboka se nadechnu. Není špatný, jen na mě působí tak nějak..hororově.. Eddie? To se tady nebojíš večer? Zeptám se ze zvědavosti a vykročím společně s ním ke dveřím. Nemyslím to špatně, jen asi já bych byla podělaná. Počkám si, než mi otevře a až pak vejdu. Rovnou se vyzuji a podívám na Edda. Ukážeš mi pokoj? Zeptám se ho mile, jsem zvědavá na jeho styl.
Casey Deutsch
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 01. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Isabella Suarez Sun Feb 11, 2018 5:32 pm

Věděla jsem, že se to jednou stane. Nikdy nevydržíme na jednom místě. Připadá mi ale, že do téhle rodiny nepatřím. Sestra i máma jsou stejné, sebevědomé, sprosté. Já? Hodná holčička, ještě k tomu blondýnka a vůbec ne tak temperamentní, jak ony dvě. Jako bych se jim nevyvedla, nebo jako by se máma spustila s někým jiným. Kdoví, nechce o tom se mnou mluvit. Otec nás opustil už před pár lety. Měla jsem ho ráda, byl hodný. Proto jsem nikdy nepochopila, jak si mohl vzít zrovna mámu. Já sama jsem zažila pár vztahů a vždy s hodnýma klukama. Bohužel nevydržely právě díky tomu našemu stěhování. Nedokážu si ale představit, že bych měla bad boye. Vždyť ani nevím, co bych si s ním počala. Za to sestra nevyhledává nic jiného. Hodní kluci jí nebaví. No a tak jsme tady, v Londýně. Sestra nastoupila jako učitelka na stejnou školu, na kterou teď budu chodit. Snad s ní nebudu mít nějaké předměty, bylo by to divné. Ten den, kdy začínám, se svezu do školy s ní. Na první hodinu jdu k nějakému panu Murphy na historii. Stavím se za ním do kabinetu a on mě pak zavede do třídy, kde skončím jako opice přede všemi. Fajn, teď se mi snad do tváří nahrnula i červeň. Sleduji celou třídu. Klasičtí žáci. Najdou se tady šprti, královny, dva týpci, kteří převyšují všechny ostatní (Jason,Justin). Jedna podle mě krásná holka (Vica) a právě k té mě učitel hned po představení posadí. Je to přesně lavice před těma dvouma playboyama. Pozdravím se s Vicou a rovnou se s ní seznámím. Snad si budeme rozumět. Vytáhnu si nějaké materiály a začnu sledovat hodinu. Ráda se učím a dávám pozor, ale teď se občas nakloním k Vice, abychom si stihly říct pár vět o sobě a tak.
London High School - Stránka 2 MANTERVENTION+Red+Carpet+Press+Screening+TCL+QIaPkDCUAGNx
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Sun Feb 11, 2018 6:54 pm

Tak jako každý podělaný den v týdnu trčím ve škole. Nejraději bych s Jasonem vyjel někam za město a pořádně se zhulil, na víkend jsem nám dokonce sehnal LSD. Už se pekelně těším na to až budem na tripu. Drcnu do Jasona a ukážu mu na mobilu fotku roštěnky z prváku. Sice není tak sexy jako Cas ale ujde. Má pěkný zadek a dost velké kozy na to aby mě zaujaly. Dobrá co vole. Zazubím se na něj. Něco mi odfrkne. Momentálně je vystříkaný z té své Zo...asi bych nebyl jiný kdyby mi roztáhla nohy kdykoliv bych si řekl. Ale takhle? Cas odolává seč může navíc jsem ji viděl jak se tahá po venku za ruku s Eddiem...kurva s Eddiem. Jo jasně z toho obrýleného vola je teď playboy ale uvnitř je to pořád jen ta troska co jsme šikanovali. Pohledem bloudím po třídě dokud nenarazím na dveře, kterými vejde opravdu pěkný kousek. Sjedu ji pohledem od hlavy až k patě a spokojeně se pouusměji. Asi si spletla třídu. I když ...evidentně se nespletla po řeči s učitelem se posadí přímo před něj. Baví se s Vic..jo ta by taky šla a nebo ještě lépe obě dvě zaráz...to by byl sen. Jenže jak jsem zjistil asi je moderní chodit s obrejlenýma volama když si Vic začala s Edem. Hodinu přežiji tak že střídavě koukám na tabuli a na zadek té nové slečinky přede mnou. Sotva zazvoní na přestávku obejdu její lavici a stoupnu si přímo před ni. Ahoj...jsem Justin ...ty si tu nová ? Nic lepšího sem nevymyslel ostatně nejsem přece einstain abych ji tu ohromoval inteligencí.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Isabella Suarez Mon Feb 12, 2018 3:46 pm

Vic je strašně fajn, díky ní se mi tu líbí hned více. Pohledů ostatních lidí si moc nevšímám, na to jsem až dost vzorná a spíše sleduji tu hodinu. Když však zazvoní, Vica se zvedne, že má na chodbě sraz se svým přítelem. Dokonce se mě zeptá, jestli nechci jít s ní, ale odmítnu. Nebudu jí otravovat. Stejně mám dobrou výmluvu, že se musím nachystat na další hodinu. Když Vica opustí třídu a já si začnu opisovat rozvrh, tak se u mé lavice někdo zastaví. Do nosu mě udeří kvalitní pánský parfém. Zvednu oči a všimnu si jednoho ze dvou playboyů, co sedí za mnou. Rovnou se mi i představí a vymyslí vážně originální otázku. Jelikož jsem ta hodná, nemusí se bát, že bych ho poslala někam. To já nedělám. Ahoj, jsem Isabella..a ano, jsem tu nová. Snad tu vydržím delší dobu, než v minulém městě. Na vteřinku se rozhlédnu po třídě. Všechny ty rádoby krásky si mě měří pohledem. Ani mě nenapadne, že by snad mohly žárlit na to, že se se mnou Justin baví. Nejspíše je tady dost oblíbený. Raději se zaměřím na jeho tvář. Máte tu někde kafeautomat? Jelikož ten na škole být musí, tak předpokládám v kladnou odpověď. Vzal by jsi mě k němu, prosím? Vezmu si peněženku a společně vyjdeme ze třídy. Hned se s ním zdraví partička kluků. Vypadá to, že jsi dost oblíbený.. Pohlédnu na něj z boku s úsměvem. Nebylo to myšleno nějak útočně, prostě jen usměvavá poznámka.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Mon Feb 12, 2018 4:43 pm

To ses předved vole. Proběhne mi hlavou když se zeptám na tak očividnou věc. No jo občas sem trochu pomalejší ale zas uplně primitivní nejsem. Možná jsem pomalejší protože zrovna nemám nic v žilách. Což mi připomíná že jsem si dlouho nedal kokain. Kdyby jste se divili proč mám tak blízko k drogám je to proto že jsem s nim vyrůstal. V polsku kde jsem vyrůstal byl můj otec hlavou gangu a to je doteď. Takže k jakýmkoli drogám mám opravdu dobrý přístup. Díky těmto nelegálním kšeftům máme dost peněz. Ale nepředstavujte si mého otce jako nějakého Pabla Escobara. Prohrábnu si dokonale upravené vlasy. Ano přiznávám na vzhledu si dávám dost záležet. A má to své plusy. Ženské ze školy a nejen ony se předhání, která mi skočí do postele. Ehm...jasně a víš co ? Na kafe tě zvu. Navrhnu a počkám než se zvedne abychom mohli projít přes chodbu až skoro do jídelny. Tam stojí automat u kterého se zastavíme.Tak co by sis dala? Otážu se a vylovím z kapsy džín drobné. Na zem mi přitom vypadne sáček s trávou, který si do ní obratně zastrčím zpátky.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Isabella Suarez Mon Feb 12, 2018 5:13 pm

,,Ne, to nemusis, to je v pořádku" Zabrzdim ho rychle, nechci mu byt nic dlužna. Po cestě na moji poznámku nereaguje, možná je to dobre. Navic mam oči, vidím, ze je dost oblíbený. Nejspíše každý kluk by s nim rad kamarádil a každá žena by ho chtela dostat do postele. U me tim ale nezaboduje. Ja potřebují vice. Navic to, ze se mnou mluví beru jen proto, ze jsem nova. U automatu začnu lovit drobné, takze si nevsimnu toho pytlíku, co mu spadl na zem. Ma štěstí, nejspíše bych se otočila a odešla. Nakonec ho tedy necham, aby tam hodil drobné a objednam si Latte. Snad bude lepsi, než v minule škole. ,,Děkuji' Mile se na nej usmeji a vezmu si kelímek. ,,Tak a ted je to na me." Zasmeji se a nahazu rychle pro změnu drobné do automatu ja. Jen at vidí, ze nejsem jen ta princezna, co se nechá zvát. Pobereme si kelímky a vydame se zpět ke třídě. ,,Tak je neco, co bych o tomhle místě mela vědět? Kam treba všichni chodí? " Zeptam se ho po cestě a upijim z kelímku. Neni to tak hrozne.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Mon Feb 12, 2018 6:07 pm

Naštěstí si toho pytlíčku nikdo nevšiml takže neočekávám razii k sobě do skříňky. Dokonce na oplátku pozve na kafčo mě. Sakra co je to za holku. Jiná by si nechala zaplatit kafe a hotovo. Příjmu od ní kelímek s kafem. A společně se rozejdeme. No ... většinou chodíme na house party. Bary tu jsou takové obyčejné. Pokrčím rameny a mávnu na hlouček holek, které na mě mávají. Jo jsem oblíbený, bohatý a celkově jsem dobrá partie. Kdyby jsi chtěla tak tě po škole můžu provést po městě a ukázat ti alespoň něco málo z toho co tu máme.Nabídnu jí a úkosem na ni pohlédnu. Když si ji tak prohlížím příjde mi že je neuvěřitelně podobná Zo a Cas.Nejsi náhodou rodina s Casey a Zoey? jsou z ročníku pode mnou. Musím se zeptat jinak bych z toho snad ani nespal. Ta představa že bych měl v posteli všechny tři...jo byla by to zabíračka ale nic co bych nedal. Pěkně bych si je všechny vychutnal. Divím se že se mi z té představy nepostavil.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Isabella Suarez Mon Feb 12, 2018 6:50 pm

Přikyvuji na vše, co říká. Takže house party. Bývají ty house party často? Ráda bych zapadla mezi ostatní.. Vlastně si to dost přeji, vždy mě měli za šprtku a moc hodnou holku na to, aby mě pozvali na párty. Tady je to ale vše jinak. Nikdo mě tady nezná, můžu být kým chci. Sleduji, jak mává nějakým holkám. Nějak to se mnou nehne. Jak jsem říkala, tyhle typy znám. Deset holek na každém prstě a ještě je mu to málo. Proč ne..vlastně budu jen ráda. Přikývnu a to už jsme skoro u třídy. Zastavíme se před dveřmi a podívám se na něj s úsměvem. Jasně, že znám..jsou to moje sestřenice. Přiznám se mu. Znáš je nějak více? Zajímám se hned a napiji se z kelímku. Pak vejdu do třídy a zapadnu do lavice. Otočím se ale židličkou k němu, abychom si mohli dál povídat. Jsem přátelská duše a Justin nevypadá zatím jako kretén. Ale to je tím, že o něm nic nevím a chová se ke mě docela fajn.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Mon Feb 12, 2018 7:30 pm

Párty bývají většinou co víkend. Ale ne všechny stojí za to ...nejlepší jsou u Zo a Cas. Není se čemu divit že tam jsou nejlepší párty, když jejich otec má pořád zásobu luxusního chlastu. Navíc holky jsou kočky. Hlavně teda Casey. Jednu dobu jsem si dokonce myslel že jsem zamilovaný ale velice rychle mě to přešlo když si začala s Eddiem...jak ubohé.Skvělý...takže po škole sjedem ke mě já si jen vyzvednu motorku a pojedem to tu objet. Mrknu na ni a pak se plácnu do čela. To vysvětluje tu podobu. Zasměji se a přikývnu.Zoey chodí s Jasonem...mým nejlepším kamarádem. Osvětlím jí situaci a protočím oči když zazvoní. Takže po škole. Mrknu na ni a vejdu do třídy kde zapadnu do své lavice. Celý zbytek dne, jednu hodinu za druhou probíráme s Jasonem taktiku na basketbal. Oba hrajem a je to dost zábava. Na pár přestávek za námi skočí Zo jasně že se s Jasonem většinu doby omuchlávají ale mě to neva jen ať si kámoš tuhle roštěnku pěkně užije. Po posledním zvonění si hodím bágl na záda a zastavím se u lavice přede mnou. Připravena a prohlídku města?
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Isabella Suarez Mon Feb 12, 2018 8:55 pm

Nejlepší party u Cas a Zoey? Tak to by snad neměl být problém, když je to rodina. Dlouho jsme se neviděly, takže netuším, jak se na mě vůbec budou tvářit..Stejně je to zvláštní, že jsem si s nimi tak moc podobná. Tak to je skoro domácí prostředí.. Zavtípkuji s úsměvem. Tak dobře.. Třeba počkám před domem, ještě uvidíme. Zas tak podobné si nejsme.. Snažím se to nějak zakecat. Jistě, jsme si podobné, ale přitom jsme každá svým způsobem jiná. V tváři jsem skoro stejná, jako ony, ale vlasy mám úplně jiné. Ahá..takže dokonalý pár.. Nemyslím to nijak špatně, Zoey to právě naopak přeji. Pokud je s ním šťastná, tak proč ne. Pochopila jsem, že je to ten, co sedí vedle něj v lavici. Zas tak hloupá nejsem. Po škole.. Jako bych se s ním rozloučila a pak už se můžu věnovat jen učivu a Vic. Zastaví se ve třídě i Zoey, se kterou se pozdravím, ale to je tak asi všechno. Nevím, jak se k ní chovat a navíc má oči jen a jen pro Jasona. Zazní poslední zvonek a tak si dám všechny věci do báglu. Ještě, než vstanu, tak se rozloučím s Vicou. Nabádala mě, ať si na Justina dávám pozor. Prý je to lamač dívčích srdcí. To jde vidět na první pohled. Uklidnila jsem jí, že se nemusí bát. Vstanu a střetnu se pohledem s Justinem, který se zastaví u mě. Ještě, aby ne. Pojďme. Řeknu akčne a vyjdu ze třídy jako první, hned na něj ale počkám. Jdeme po chodbě vedle sebe a mluvíme spolu. Až venku se zastavím, nebo spíše zpomalím, aby měl tu možnost mě zavést k vozu, který je jeho. Už podle oblečení jde poznat, že o peníze nejspíše nouzi nemá.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Tue Feb 13, 2018 7:45 pm

No jasně jsou každá trochu jiná ale v konečném výsledku jsou si tak podobné že byste klidně řekli že jsou trojčata. Ale nijak to už nekomentuju a přikývnu. Nejsledovanější pár na škole. Zasměji se, nejen proto že mi dojde že teď je nejvíc sledovaný pár inťoušů, kteří sbalili největší kočky na škole. Pořád mi nejde do hlavy jak oni dva mohli sbalit Cas a Vic. I když u Cas se to teď dá chápat vzhledem k tomu že z Eddieho se stal docela týpek. Než abych si hlavu zatěžoval takovýma kokotinama zajedu do lavice a přečkám nějak zbytek vyučování, pak společně s Bellou vyjdeme ven, zavedu ji rovnou ke svému Dodgi, otevřu jí dveře a nechám ji nasednout. Obratně si naskočím na místo řidiče a nastartuju. Ani se nepášu jen vyjedu a mířím rovnou ven z města na vyhlídku. Je to to nejromantičtější místo v okolí. Za půl hodinky jsme na místě, vystoupíme. Tohle je nejlepší místo v okolí... Zhodnotím a dám si ruce do kapes. Otočím se na ni a pousměji se. Čekala jsi nějaký bar nebo něco podobnýho ale to že tě vezmu do přírody ne že ? Mrknu na ni a jo jsem rád že jsem mohl překvapit.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Isabella Suarez Tue Feb 13, 2018 9:04 pm

Společně se dostaneme k jeho autu. Stále mě udivuje, jak může být někdo až tak bohatý. Ale už je to tak. Však když se podívám na své sestřenky, ty se také nemají špatně, ba právě naopak. Nasednu a připoutám se. Netuším, kam mě může vést a tak se nechám překvapit. Chvilkami se dívám periférně vedle sebe tak, aby si mě nevšiml. Má hezké rysy. A krásně voní. Až se mi z toho chvilkami točí hlava. Jenže jak ho tak vidím. Je hodný? Nebo ne? Vždyť i Vic mi říkala, ať si na něj dávám pozor. Nejspíše bych měla. Nesmím se nechat lehce okouzlit. K mému překvapení vyjedeme z města a rovnou k vyhlídce. To bych do něj neřekla. Pravdou je, že mě to zaujalo. Myslela jsem si, že je to jeden z těch tupých týpků, co by se s holkou jen vyspali. A on je přitom tak milý. Vystoupíme a v té chvíli musím áchnout. Je to tu krásné.. Usměji se a otočím na něj pohled. Máš pravdu..tohle jsem nečekala. Uznám, protože je to pravda. Nečekala jsem to. Sleduji, jak jde k autu. Z kufru vytáhne deku. Tu sebou vozíš vždy? Popíchnu ho pobaveně a pak si sednu. Justin si přisedne těsně ke mě. Nějak mi to nevadí, dokud si něco nezkusí. Když je tak u mě, musí si všimnou, že je mi zima.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Tue Feb 13, 2018 9:32 pm

Jsem rád že jsem ji mohl překvapit. Každý chlap rád překvapuje ženskou. Alespoň bude víc povolná. Vyndám z auta deku a společně se na ni posadíme. Schválně si sednu pěkně blízko abychom se jen tak mimoděk dotýkali. Pohled mi sklouzne na Londýn. Není špatné tu bydlet ale stejně rád vzpomínám na polsko. Jednou se tam chci určitě znovu na nějakou dobu odstěhovat. Pořád mám po ruce deku a mikinu ...nikdy nevíš kdy se budou hodit. Stáhnu si mikinu z ramen a zabalím ji do ní. Nejsem až takový ignorant abych si nevšiml že se třese. No a teď je ta vhodná chvíle po ní vyjet. Položit ji na deku a pořádně ji ošukat. Strhnout z ní všechno oblečení a srat na to že kolem můžou jít lidi. Rukou jí přejedu po páteři. Je ti tepleji? Zamumlám a jdu na věc. Rty vyhledám ty její. Rukou mezitím stoupám od kolene po stehnu.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Isabella Suarez Tue Feb 13, 2018 10:16 pm

Vlastně je to zvláštní. Nevím, co si o něm mám myslet. Na jednu stranu se od něj chci držet dál, na druhou mě přitahuje. Ani netuším, proč. Vždyť je naprosto jiný, než ostatní, co se mi do teď líbili. Je sebevědomý. Zajímavá úvaha.. Uznám s úsměvem a když mě zabalí do jeho mikiny, tak neodolám a zhluboka nasaji jeho vůni. Navíc je krásně vyhřátá po něm. Přejede mi rukou po páteři a v té chvíli k němu otočím hlavu. Je..děkuji. Upřímně se usměji. To, co ale příjde potom, svým způsobem zkazí ten okamžik. Kdyby to byl jen polibek, tak možná. Ale to, jak mi stoupá po stehnu...No, polibek mu oplácím, aby si nemyslel, že jsem nějaká frigida a navíc..líbí se mi to. Má měkké rty a příjemně líbá. Jeho ruku ovšem stopnu. Nechci to tady, venku, před lidma a hlavně s cizím klukem. Stále je pro mě cizí, známe se jen jeden den. Už polibek je moc. Může být vlastně rád, že za to nedostal facku. Odtáhnu se za chvíli a pohled otočím k výhledu. Raději nemluvím, nebo bych to nejspíše celé pokazila. Však on něco řekne a nebo ještě zkusí a pak uvidí, že se umím bránit.
Isabella Suarez
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski Tue Feb 13, 2018 10:45 pm

Celé mi to vychází, její rty jsou pěkně poddajné když se mi oddávají, chtěl bych ji tu pěkně zprznit. Udělat jí to jako nikdo před tím. Rukou se šplhám po jejím stehnu jenže tam se to sekne. Zastaví mi ruku a já v tu chvíli ztratím chuť s ní ztrácet čas. Naštve mě to chtěl jsem totiž víc. Ne jen líbání...to je pro děcka. Na venek nedám nic znát a polibek dokončím. Jo jasně možná jsem na to šel brzy ale sakra...jiná by tu už roztahovala nohy. Jsme přece hvězda školy!! Lehnu si na deku a ruce si dám za hlavu. Zavřu oči a poslouchám ševelení stromů. Jsme dostatečně daleko od města aby tu byl klid. Rukou se lehce dotýkám její ruky ale vypadá to jako kdyby to byla náhoda, je to jen letmý dotyk. Však já ji dostanu. Teď si možná myslí že ne ale stačí mi týden dva a bude moje. Pousměji se tomu, sice nemám teď náladu na to se dál snažit ale to mě přejde hned jak zmizá ta frustrace co mě teď zevnitř spaluje.
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 10. 02. 18

Návrat nahoru Goto down

London High School - Stránka 2 Empty Re: London High School

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru