London High School

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

London High School

Příspěvek pro Admin za Wed Jan 03, 2018 5:19 pm

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 5

Zobrazit informace o autorovi http://london.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Ed Sheeran za Wed Jan 03, 2018 5:37 pm

Zase pondělí, zase škola. Někdo by řekl, že je to otrava. Ale já? Já se sakra těším! Však už jsem nemohl dospat a na nohou jsem od 6 ti rána. Vlasy jsem si nechal v nějakém nedbalém rozcuchu a na svůj nos nasadil brýle. Těším se za svým kamarádem Eddiem. Obleču se do riflí a červené kárované košile. Nahodím batoh a s křiknutím na tátu se vydám do školy.
Ed Sheeran

Poèet pøíspìvkù : 40

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Eddie Edwards za Wed Jan 03, 2018 6:10 pm

Vystrčí ruku z pod peřiny aby zaklapl budík a nahmatal brýle někde na nočním stolku. Rozespale si je nasadí na nos a aniž by se obtěžoval vstávat rovnou sáhne po knize. Dělá to takhle každé ráno, každý den. Vstává dřív aby si mohl ještě chvíli číst. Jenže tahle hezká chvíle jako vždy uteče velmi rychle a nezbývá mu než si dát rychlou sprchu a vydat se do školy. Ještě že má ve škole kamoše Eda. Jsou jako bráchové, sedí spolu v lavici snad od první třídy. Aniž by se s rodinkou rozloučil (ségru stejně uvidí ve škole) nasedne na kolo, které zastaví až před školou, zamkne si ho a rovnou zamává Edovi."Nesu ti tu knížku co jsi chtěl.. Zamává mu před nosem prvním vydáním Hobita.
Eddie Edwards

Poèet pøíspìvkù : 26

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Wed Jan 03, 2018 6:26 pm

Po náročném víkendu kdy u ní doma byla párty se jí z postele opravdu nechce. Jenže vstávat musí už jen kvůli tomu že má trénink roztleskávaček a tam prostě chybět nesmí. Proto vyleze z postele a odšourá se ve spodním prádle do sprchy. Osprchuje se a vyčistí si zuby aby byla na celý den v té hloupé škole svěží. To že ségra chce taky do koupelny ji nějak netankuje. osuší se a udělá si vlasy a make up. Teprve poté vyleze a pustí i Cass aby se mohla zkulturnit. "Sorry ségra dnes mám rande s Jasonem a musela sem se trochu...no však víš" Mrkne na ni a odklusá ke skříni kde si najde krajkové spodní prádlo, na něž si hodí svetřík a džíny.V kuchyni do sebe nahází cereálie a nervozně si pohazuje klíčkama od auta."Dělej Cass..." Zařve na ni a přehodí si školní tašku přes rameno. Teprve až se i segra nají spolu sednou do auta a jedou do školy. Se zaparkování nemá Zo problém takže dokonce příjdou včas. Sotva Zo vystoupí z auta vrhne se k ní její nynější přítel Jason aby si ji odvedl do třídy.
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Casey Deutsch za Wed Jan 03, 2018 6:36 pm

Po ránu jsem jako vždy svěží. V tomhle mám od ségry výhodu. Bohužel si ale nezaberu koupelnu jako první a tak buším do dveří ve snaze vyhnat z tama ségru. „Zoey, no tak! Chci se taky nachystat“ Povzdychnu si a jako první se jdu tedy převléct. Dnes volím vesměs riflový outfit. Když se konečně sestra uráčí vyjít ven, tak se na ní pobaveně ušklíbne. „Jason?? Jason Momoa? Jak ty to děláš“ Zavrtím nad ní hlavou a zavřu se v koupelně. Za to, jak zdržovala se schválně chystám pomalu. Po dalších deseti minutách a snídani už společně sedíme v autě. U školy vystoupím a nechám Zoey s Jasonem, já sama zamířím do třídy na Angličtinu. Cestou míjím Eda a Eddieho, dva největší šprťáky. Na vteřinu spočnu pohledem na Eddiem a rychle je míjím. Posadím se do zadní lavice a hlídám místo ségře. Mezitím si vytáhnu mobil a dívám se na instagram.
Casey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 23

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ed Sheeran za Wed Jan 03, 2018 6:47 pm

Cesta mi trvala 21 minut a 33 sekund. Vím to, počítal jsem si jí. Celý zadýchaný (no co, fyzička není moje parketa), se dostanu ke škole. Z dálky už vidím Eddieho, jak parkuje svoje ferrari. Mávnu na něj a s nadšením se vydám k němu. „Čau bro! Ty jsi nezapomněl“ Převezmu od něj knihu a schovám si jí do batohu. „Tak co ségra..?“ Zamrkám na něj. Rád ho provokuji, jako že se mi líbí. Vím, že ho to štve a mě to příjde vtipné. Trochu ho pobídnu, když si všimnu Zoey a Jasona. „Dělej, nechci skončit s hlavou v záchodě“ S Jasonem mám nepříjemné zkušenosti. „Hej, šprti!“ Zvolá na nás Jason a tak pobídnu Eddieho ještě jednou, aby si pohnul. Jsem rád, že je o ročník výše. Kdyby s námi byl ve třídě, nejspíše bych to nepřežil. Jak s ním může Zoey být? Tolik se změnila. Dříve jsme byli kamarádi. Teď už se ani nepozdravíme. Společně s Eddiem plácneme do lavice a tak si sundám batoh. Spořádaně si nachystám vše na Anglinu a už nedočkavě vyhlížím učitele.
Ed Sheeran

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Eddie Edwards za Wed Jan 03, 2018 7:10 pm

Po očku sleduje jak se ke škole řítí červený pickup Zoey a Cass. Kdyby jen Cass věděla že ten kdo si s ní píše je on. Nejspíše by ihned utekla co by taky tak krásná holka dělala s ním. " Ségra je zakázaný území a nechci o tom už slyšet ani slovo" Na sestřičku nedá dopustit a navíc ji má pořád zafixovanou jako malou holčičku, která má přece na chlapy času dost no ne? " Sice jsi můj kamoš ale jestli se jí dotkneš...zaplaveš si s rybama...jako jejich krmení" Mezitím holky zaparkují a on může sledovat Cass jak se vyřítí do školy zatímco její sestra se u auta muchluje s Jasonem. " Je to kretén"Zamumlá a spolu s Edem zmizí ve tříde. Jako vždy sedí v jedné z předních lavic. Ed je asi jediný kdo ví že se mu Cass líbí respektive že je do ní zamilovaný až po uši. V rychlosti jí ráno napsal krátký vzkaz pod svým nickem Jesus156 : Ahoj, na netflixu je další díl Vikings budeš sledovat? Je celý natěšený co odepíše ale zatím se k tomu asi nedostala.
Eddie Edwards

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Wed Jan 03, 2018 7:22 pm

To že se od nich ségra hned odpojí je jí jasné.Přece jenom nepotřebuje asi vidět s kým si na pár dnů vylepšuje image. Vlastně když se to veme kolem a kolem nikdy zamilovaná nebyla má jen ráda sex a navíc je hlavní roztleskávačka takže její image musí být dokonalá. Když Jason zakřičí na Eda a Eddiho jen se tomu zasměje a strčí mu ruku do zadní kapsy kalhot aby ji mohl doprovodit ke třídě. Ještě než zapadne dovnitř políbí Jasona na krk a do ucha mu zašeptá pár slůvek. Pak už se od něj odlepí a zamíří ke Cass. Cestou jí pohled padne na Eda. Pravdou je že kdysi byli kamarádi a to hodně dobří. Máma má dokonce fotku ze školky kde si dávají rozkošnou dětskou pusu. Jenže časy se mění z ní vyrostla sexy kost a z něj šprťák. Odtrhne pohled od té směšné dvojice a raději zapadne do lavice. Znuděně si vytáhne anglinu a jablko, do kterého rovnou zakousne. Ohryzek pak hodí po Edovi. " Postřeh Ede..." Zakřičí na něj a pak jen tak mimochodem dodá." vyhoď to ..." S děkuji ani prosím se neobtěžuje přece jen ona je královna a on je jen...Ed. Chvíli si tužkou bubnuje o lavici." Co ten tvůj ROMEO?" Sleduje Cass zvídavým pohledem a uculuje se. Ví že si s někým píše ale s kým? Na to ještě nepřišla.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Casey Deutsch za Wed Jan 03, 2018 7:35 pm

Nesedím v lavici moc dlouho sama. Zoey si lapne vedle mě a tak se na ní podívám. „Vážně Jason?“ Zeptám se ještě jednou si jí prohlédnu. Hned potom si uvědomím, že jsem zapomněla odepsat. Rychle to napravím. Ahoj, jasně, že budu. Těšíš se? Já se nemůžu dočkat. Když odesílám vzkaz, tak se u toho culím. Zvednu oči až potom, co promluví Zoey na Eda. Přišlo mi to až moc Bitch, ale ségra je prostě taková. Když se zeptá na Romea, tak se uculím. „Píše“ Pokrčím neurčitě rameny. Svěřila jsem se jí o klukovi, s kterým si píšu. Nic víc ovšem neví. Stejně jako já. Jediné, co vím je, že je vážně skvělý. Ale jak třeba vypadá? To nevím. Určitě se to jednou dozvím. Při hodině sleduji svého učitele. Má neskutečně pronikavé oči. Že se mi líbí jsem neřekla ani Zoey. Nejspíše by se mi smála a nebo by mi před ním zařídila nějaký trapas, na to je expert. Po hodině si sednu na lavice a dám si mandarinku. „Co nákupy? Potřebovala bych nějaký nový top na tu párty, co pořádáš o víkendu, kdy jedou naši pryč“ Navrhnu jí a zaujatě loupu mandarinku.

Naposledy upravil Casey Deutsch dne Wed Jan 03, 2018 7:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Casey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ed Sheeran za Wed Jan 03, 2018 7:36 pm

„Stejně jí pozvu na rande“ Plácnu Eddieho po zádech a zvonivě se zasměju. „Jestli já budu jejich krmení, tak tebe hodím žralokům“ Dloubnu ho do žeber a snažím se dostat co nejdříve do třídy. Přikývnu na slova Eddieho, že je Jason kretén. On není jen obyčejný kretén, je to prostě ultra kretén. A to sprosté slova nemám rád. V lavici otočím hlavu na Eddieho. „Zase ona?“ Ztiším hlas a po chvíli mi přistane něco na lavici. Otočím pohled za tím hlasem, který znám až moc dobře. Můj postřeh se dá přirovnat postřehu lenochoda. Nemám ho. Raději to nekomentuji a s úšklebkem vezmu ohryzek jablka, který jdu vyhodit. Nevnímám ten smích kolem. Když do třídy vejde učitel, hned se posadím rovně a dívám se jen dopředu. Zařekl jsem se, že ani neotočím hlavu. Chtěl jsem ještě něco říct Eddiemu, ale nedovolím si to. Ne v hodině. Proto dávám pozor a pilně odpovídám. S Eddiem se předháníme a kolikrát je to až vtipné. Ale asi jen pro nás dva. Po hodině si vyměním učebnice na jiný předmět a otočím se k Eddiemu. „Co si po škole zahrát u mě na playstationu?“ Vybídnu ho a očekávám odpověď.
Ed Sheeran

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Eddie Edwards za Thu Jan 04, 2018 4:34 pm

Jenom zavrtí hlavou a pousměje se, tak nějak nepočítá s tím že by se Ed rozhoupal nějakou pozvat na rande. Oba jsou stejně nejistí v sociálních interakcích.Tak fajn...pozvi ji! Schválně Eda popíchne protože je mu jasné že to neudělá. Skloní se k mobilu a pousměje se na zprávu která mu přišla jenže než stihne odepsat jejich krásně čistou lavici ba co víc vydezinfikovanou lavici pošpiní ohryzané jablko. Znechuceně se zaksichtí a soucitně na Eda pohlédne. Je mu jasné že tohle si od Zo nezaslouží ale ona je prostě taková. Podle něj je to mrcha a možná i něco horšího. Na škole není jediný hezký kluk, se kterým si neužila. Stále nechápe co na ní Ed asi tak může vidět. To Cass je jiná. Nikdy si z nich nedělá legraci a je tak rozkošně chytrá že na ni nemůže zkrátka přestat myslet. Jenže teď si nemůže dovolit na ni myslet. Musí se soustředit na vyuku přece jen chtějí se s Edem dostat na Oxford a pokud nebudou mít dokonalý prospěch tak to nedají. I když to že by to zrovna oni dva nedali je holý nesmysl. Ihned jak skončí hodina vyťuká do mobilu pár slov.To si piš že se budu koukat!! Ale raději bych koukal s tebou než sám! Odešle zprávu a otočí se na Eda. Okey PSko zní dobře mohli bychom dohrát skyrim a pak se vrhnout na Shadow of mordor. Navrhne a pak si povzdychne. Možná bych jí to měl říct.
Eddie Edwards

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Thu Jan 04, 2018 4:45 pm

Nezaujatě sleduje vyuku a vlastně se opravdu nudí. Proto vypisuje na mobilu Jasonovi přisprostlé sms. Po očku ale sleduje i segru. Nemůžeš popřít že Jason je kus...sice má mozek velikosti vlašského ořechu ale to dole rozhodně není malé. Zazubí se a projede si rukou dlouhé vlasy. Stejně by jsi ho už měla někam vytáhnout a nebo z něj alespoń vymámit fotku...co když je to nějaký starý dědek fuuj. Udělá zvuk jako kdyby se nadavovala. Pak už ale příjde jejich učitel. Zmlkne tedy a dál datluje do telefonu. To jak její sestřička kouká na pana učitele ani nepostřehne. Konečně hodina skončí. Super po škole zajedem do obchodáku potřebuju nějaké nové šaty Jason miluje když chodím v šatech. Vytáhne z kabelky zrcátko a přejede si rtěnkou po rtech aby je měla krásně rudé. Potom si stoupne na svou lavici a vyžádá si ticho.Zlatíčka v sobotu s Cass pořádáme pořádnou párty s chlastem a bazénem takže plavky sebou. Doufám že Vás tam všechny uvidím" Seskočí z lavice a mrkne na Cass. Pořádně to rozjedem kočko.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ed Sheeran za Thu Jan 04, 2018 5:10 pm

„Pozvu!“ Zvednu bradu, aby věděl, že to myslím vážně. Pak schválně před ním vezmu do ruky mobil a rychle naťukám. Čau Vik, nezajdeme spolu tenhle týden ven? Odešlu a pak zprávu ukážu Eddiemu s pobaveným úšklebkem, aby mi věřil. Ohryzek raději přejdu tiše, nechci si znepřátelit další lidi, navíc vůbec nejsem konfliktní typ. Dávám pozor, stejně jako Eddie. V tomhle jsme za jedno. Oba blázni do školy s dokonalým průměrem. Stejně mám ale v hlavě Zoey. Proč mi tohle dělá? Však jsme byli kamarádi a rozuměli jsme si. Otočím hlavu na moment směrem k ní. Sedí si tam v lavici a jako vždy nedává pozor. Je krásná stejně tak moc, jako byla před lety. Skončí hodina a tak se můžeme zase bavit. „Fajn, to by šlo. Půjdeme k tobě, chci vidět Vik“ Zazubím se na něj a pak zavrtím hlavou. „Nedělej to...snes se zpět na zem z toho obláčku. Sestry Deutsch jsou pro nás zakázané“ Řeknu s vážnou tváří a pak se zaměřím na poslední lavici, kde sedí sestry. Zoey si vylezla nahoru, aby mohla všem oznámit, že u nich bude party. „Tam nás nikdo nedostane“ Zašeptám jen jemu a nadhodím takový ten vědoucný úsměv. Konečně začíná další hodina. Ještě, že dnes nemáme tělák, ten vážně nemám rád. Vždy se zpotím jako prase. A prase není přitažlivé..jako bych já byl. No raději dost takových úvah. Moje pozornost se otáčí na naší učitelku. Škola dnes utekla rychle, bohužel. „Tak pojď, Eddie“ Pobídnu ho a vyběhnu ze třídy rovnou ven a k jeho ferrari, na které se posadím a ujedu mu, až za mnou musí utíkat.
Ed Sheeran

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Casey Deutsch za Thu Jan 04, 2018 5:28 pm

No tak, nebuď nechutná.“ Zarazím jí se smíchem. Nechci vědět, co má Jason dole. Můj typ to není. Vlastně ani nevím, jaký mám typ. Třeba na to jednou dojdu. Nejsem jako sestra, která spala s celým fotbalovým týmem. Zasněně čučím do mobilu a až pak zvednu pohled na Zoey. „Fotka nezní špatně..ale určitě není starý. To bych poznala“ Pronesu zkušeně, až na to, že zkušená nejsem. Ale nemůžu si před sestrou hodit trapas. Když začne hodina, tak sleduji učitele. Segra ví, jakou pro něj mám slabost. Není se čemu divit. Je stále tak vážný a zároveň sexy. Z angliny mám jedničku a to hlavně proto, že před ním nechci vypadat jako blbá holka. Rychle na konci hodiny odepíšu svému Jesusovi. To já taky! Škoda jen, že jsi tak daleko. Co kdyby jsi mi alespoň poslal fotku? Odešlu a zaměřím se na sestru. „Taky chci něco hezkého..Co kdyby jsme pozvali i angličtináře?“ Hodím po ní vyzývavým pohledem. Pak už jí sleduji, jak zve všechny. Tohle je její styl, vždy středem pozornosti. Skončí dnešní den a tak společně vyjdeme se Zoey ze třídy a míříme ven. Připojí se k nám samozřejmě i Jason. Vidím utíkat Eda a za ním Eddieho. Pošuci. Pobaveně nad nimi zavrtím hlavou. Necítím k nim takovou zášť, jak všichni kolem. Prostě dva normální kluci. Když Eddie utíká, tak nešikovně zakopne a skončí na zemi. Zarazím se, protože to vypadá ošklivě. Sestra s Jasonem se začnou smát, až se na ně zamračeně podívám. „Vždyť se mu mohlo něco stát..“ Udělám pár rychlých kroků a ocitnu se u něj. Pomůžu mu vstát. „Jsi v pořádku?“ Mile se usměji a pak se ho pustím. Ještě na něj reaguji a pak se vrátím k sestře, abychom mohly jít nakupovat.
Casey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Eddie Edwards za Thu Jan 04, 2018 5:51 pm

Když mu ukáže odeslanou zprávu jen si zaklepe na čelo. Chtěl jsem tě ušetřit zklamání ale ty si holt říct nedáš...moje sestřička se přece nebude zahazovat s tímhle. Ukáže na ale je jasné že to myslí žertem. I když v hlavě mu vrtá co Vik odepíše. A co by dělal kdyby si Ed s Vic opravdu začali...No tohle teď ale vypouští z hlavy protože mu pípne nová zpráva. V rychlosti si ji přečte a v tichosti zakleje. Doma bude muset vymyslet co dál. Schová mobil do brašny a plácne Eda po zádech. Bože ty si fakt nedáš pokoj, ale bude to tvoje zklamání až te Vic pošle k šípku. Pak se ale zamračí a přikývne. Máš pravdu ...na ně prostě nemáme. Pak se zazubí. A moje ségra je něco jako ony ...teda chci říct je taky nádherná ale zároven je i chytrá. Trochu se do toho zamotá.Zjednodušeně moje segra je jiná liga než ty nebo já rozumíš? Pomalu si balí věci když Zo zve všechny na párty.Máš pravdu stejně to bude jen o chlastu a my nepijem takže..Ani nedořekne a Ed už letí ze třídy k jeho kolu. No vždyt už jdu. Zasměje se a rozběhne se za ním. Jenže jak už to bývá jeho nohy ho zklamou a prostě hodí frasnu. Brýle mu odletí o kus dál ale jinak se mu nic nestane. Zakleje a chce na Eda zakřičet jenže místo Eda nad ním stojí Cass a chce mu pomoci. To víš gravitace. Zamumlá a neohrabaně se zvedne. Díky za pomocZamumlá a smícho ostatním si nevšímá.
Eddie Edwards

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Thu Jan 04, 2018 6:00 pm

No jistě její malá sestřička je až moc hodná když si myslí že všichni jednají čestně za nickem který jí píše nesedí plešatý padesátník. No ještě se na to bude muset zaměřit. Přece jen je to její segra a ta si musí najít pořádného kusance aby jí nedělala ostudu. Poupraví si vlasy a mrkne na ni. Tak angličtináře jo? Pro svou malou sestřičku cokoli. Ladným krokem přejde ke katedře a sedne si na ni.Pro vás to pozvání platí taky...doufám že se stavíte jako dozor. Mrkne na něj a pak už s Cass vypadnou ze třídy. Samozřejmě ji čeká Jason na kterého se hned pověsí. Brouku pozvi někoho od Vás ze třídy ať má moje malá sestřička z čeho vybírat. Pomalu to ani nestihne doříct když uvidí ten držkopád který vypadá jako vystřižený z komedie. S Jasonem se začnou smát tak trubky ale její přecitlivělá sestřička letí tomu pošukovi pomoct. Ona si místo toho sedne do auta a stále se pochechtává. Když Cass po své samaritánské činnosti nasedne pneumatiky jen zakvílí jak rychle Zo odjíždá aby stihla nákupy na párty.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Gabriela Suarez za Wed Jan 10, 2018 6:13 pm

První den v nové škole. Na ty parchanty se netěším, ale aspoň jsem dostala tu práci. Sice nechápu, jak jsem mohla projít testem proti drogám, ale budiž. Vlastně je to jejich výhra, lepší učitelku, než jsem já už neseženou. Dvakrát jsem se převlékla, než jsem šlahla s věcma na postel. Seru na to.. Nakonec jsem na sebe hodila první, co jsem našla a konečně vyrazila do práce. Pan ředitel mě chtěl na začátek u sebe v ředitelně a tak jsem tam strávila pár minut. Usmívala jsem se, jak hodná holčička a v hlavě hodnotila hlavně jeho vzhled. Nic moc teda. Snad tady nebudou samí takoví páprdové. To by byla strašná pruda. Když mi pak oznámil, že budu mít kabinet společně s jedním z profesorů, tak jsem chtěla protočit očima. To jste tak v hajzlu, že si nedovedete pořídit ani kabinet pro každého učitele? No to je vrchol..Budu mít kabinet s nějakým dědkem, který bude mít nasazovací zuby a slintat. Fuj. Otráveně se zvednu, ale samozřejmě to působí ladně. Má matka mě naučila, jak se chovat na veřejnosti. I přesto jsem ale celá ona. Když se nám něco nelíbí, dáme to najevo. Ještě, aby ne, když jsme Španělky. Ředitel mě dovede ke dveřím, na které ukáže. Mile mu poděkuji a dívám se, jak mi mizí z dohledu. Otevírám dveře a omylem maličko zaškobrtám.. Doprdele.. Zakleju polohlasem a až pak zvednu hlavu.
Gabriela Suarez

Poèet pøíspìvkù : 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Thomas Murphy za Wed Jan 10, 2018 7:48 pm

Další den pakárně zvané škola. Občas mám chuť skončit a stát se spisovatelem ale než bych prorazil utopil bych se v dluzích. Nejsem nějaký chudák ale v lamborgini taky nejezdím. Sedím zrovna ve svém kabinetu a opravuji písemky. Je jich opravdu hodně ostatně učím historii všechny třídy. Je to náročné ale tohle mě naštěstí baví. Jenže kvůli nedostatku profesorů jsem vyfasoval i matematiku což mě samotného stejně jako studenty nebaví vůbec. Vždy jsem byl spíše na humanitní předměty. Na stole mi stojí káva ze které co chvíli upijím. Je to pravá brazilská kávička. Krásně voní a ještě lépe chutná. Dokonce je to jediná věc co mě momentálně drží tak nějak v chodu. Po noci, kterou jsem probděl u seriálů je to v téhle podělané instituci opravdu náročné. A ano než abych spal se svou ženou raději ležím v obýváku a koukám na věčně se opakující přátele a HIMYM. Dneska se má stát ale velká věc. Poprvé po pěti letech budu mít kabinet společně s dalším člověkem. Má to být žena ale jaká ? To nevim. Pod pojmem žena si představuji nějakou sexy kočičku jenže s mým štěstím to bude nějaká stará raketa s brýlema připomínajícíma popelníky. Tudíž když se otevřou dveře ani se mi nechce podívat do za zrůdičku vyfásnu jenže ...ten hlas co zakleje rozhodně nezná jako stará bába. Zvednu oči ke dveřím a usměji se od ucha k uchu. Není nad slovník správného pedagoga. Okomentuji její vstup a postavím se abych si s ní mohl potřást rukou.
Thomas...těší mě
Thomas Murphy

Poèet pøíspìvkù : 9

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Gabriela Suarez za Wed Jan 10, 2018 8:07 pm

Nebyla bych to já, abych se hezky neuvedla. Matka by mě ještě pochválila. Jenže já vážně čekala nějakého páprdu, ne takovéhoto sexy učitele. Zažila jsem mnoho, pod vlivem LSD jsem viděla i krávu létat, ale hezkého učitele? Hmm.. Schválně se rozhlédnu kolem. Nikdo tady není a vy to na mě nepovíte.. Řeknu mu rovnou stylem, jaký mám. Nikdy nechodím kolem horké kaše a vždy si jdu za ním. Gabriela.. Představím se a než se naděje, tak se nakloním a mé plné rty se dotknou jeho tváře. Zprava i leva. Takhle se zdravíme u nás ve Španělsku. Pokrčím rameny, kdyby snad měl nějaké připomínky. Žádné třesení rukou. Měla bych si ovšem uvědomit, že už ve Španělsku nejsem. Zkurvené stěhování.. Tenhle stolík je můj? Ukážu na menší stůl a nakrčím nos. Nelíbí se mi to, ale je to celé více snesitelnější, když je tady pan učitel Sexy. Odložím si věci a vytáhnu rovnou rtěnku, kterou si začnu přejíždět rty. Tak..můžeš mi dát nějaké rady do první hodiny? Co jsem slyšela, tak jdu do 4A..na koho si tam dávat pozor? Ne, že by mě to nějak zajímalo..však oni musí poslouchat a já si je kdyžtak dám do latě. Nadávat umím dobře a pár smradů mě o nervy nepřipraví. Bože kdyby mě teď matka viděla. Ta by se mi chlámala. Jak jí znám, tak už sedí někde v baru a popíjí. Také lituji chlapy, co s ní příjdou do křížku. Jenže my si nemáme co vyčítat. Však kolikrát jsem jí přivedla nějakého cizince domů. Někdy to bylo jen proto, abych jí nasrala. Sednu si na židličku a přehodím nožku přes nožku. Nesvádím ho, vůůbec ne.
Gabriela Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Thomas Murphy za Wed Jan 10, 2018 8:20 pm

Začíná to tu být docela zajímavé. Místo potřesení rukou dostanu hned dva polibky na tvář. No slyšel jsem že se to tak v některých zemích praktikuje a příjde mi to jako docela dobrý zvyk. Jo ten menší je tvůj...plus támhle ta skříňka. Ukážu na prázdné police menší skříňky. Teprve poté si sednu naproti ní,můžu snad zato že daly stoly naproti sobě?Nohy si hodím na stůl, opřu se a takhle pohodlně si začnu hrát s perfektně ořezanou tužkou. Dej si pozor na Zoey...nedává pozor a je věčně vylepená na mobilu. No a hlavně...neuznává autority. Vím že namítneš že to se dá zvládnout ale její tatínek má peníze co tahle škola potřebuje takže ...opatrně. Zbytek lidí je v pohodě dva šprti a partička roztleskávaček, samozřejmě fotbalisti a pak ti divní kluci co pořád hrají šachy.Shrnu jí to všechno v krátkém přehledu. Mezitím si ji dokonce stihnu prohlídnout. Je to sexy, žhavá španělka. Přesně to mi tady chybělo ke spokojenosti. S touhle bych se určitě nenudil. Vsadím se že s chlapama umí pěkně zamávat jenže to umím i já s ženskýma. V posteli sem měl nejednu studentku a nejednu vdanou ženušku.
Thomas Murphy

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Gabriela Suarez za Wed Jan 10, 2018 8:41 pm

Ohlédnu se ještě po skříňce. To nevíš, že ženy potřebují více místa? Nadzvihnu obočí. Chci získat větší stůl a větší skříňku. Nebo mi řekni jeden dobrý důvod, proč by jsi měl mít větší stůl. Pobídnu ho a to už sedím na židličce. Jestli řekne něco stylu, že se pod větší stůl vleze ženská, tak zaboduje. Přiznávám, že bych to klidně udělala. Prostě si vlezla dolů a vykouřila ho tak, že bych z něj vysála i tu sebeposlednější kapičku. Zoey..fajn, to jméno si zapamatuji.. Bohatý tatínek, hmm..takhle to mají ty mrchy lehké v životě. Jenže na mě si nepřijde. Takové královničky přímo nesnáším. Věř mi..takové holce musí něco chybět..jinak by se tak nechovala..chce to jen přijít na její slabinu. Popřemýšlím nahlas..je bohatá, může mít vše.. určitě bude i krásná..co by mohl být problém. Že by nějaký chlapec? Nebo nějaké trauma? Zjistím si to. Takže normální škola..chápu. Pokrčím rameny a pomalu vstanu. Přejdu k jeho stolu a opřu se o něj zadkem. No a co se tady dá dělat třeba po škole? Nějaké spešl tipy? Nadzvihnu obočí. Chtělo by to nějak rozjet. Mohla bych si zahulit a skočit třeba někam do baru potrápit ty směšné chlapy. Jen si s nimi hraji, však na co jiného by byli dobří? Na pobavení a čus. I když tenhle kocourek..s tím bych se pobavila klidně víckrát.. Schválně mu věnuji jeden ze svých svůdných pohledů.
Gabriela Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Thomas Murphy za Wed Jan 10, 2018 8:59 pm

A je to tady. Už vidím co je na ní špatně. Je nafoukaná a myslí si že se svým pěkným xichtíkem a sexy zadečkem získa vše co chce ale to se holka plete. Rád si sice zašukám ale podle svých pravidel. Ne podle pravidel nějaké ženské. Ženy jsou jen služky a hračky na sex...NIC VÍC. Možná proto mám tak rád studentky. Jsou mladé a tudíž tvárné. Můžu si z nich vychovat co jen budu chtít. Ona je ale něco jiného. Je temperamentní a evidentně hodně sebevědomá. Je to můj stůl protože jsem tady pět let a ty jen pět minut. Takže za pět let si o tom můžeme znovu promluvit a já uvidím jestli si větší stůl zasloužíš. Ušklíbnu se. Docela rád bych tuhle klisničku zkrotil. Ruka mě svrbí jak moc bych z ní tu drzost chtěl vymlátit. Zoey s ní ale řešit nebudu. V podstatě proti ní nic nemám. Je zkrátka svá sice zvláštním způsobem ale je to způsob, který mě neotravuje. Navíc její mladší sestřička je přesně ten typ holčičky co mám rád. Je nevinná a sladká. Za to tohle co se mi teď opírá o stůl je divoké a nespoutané. Zaslouží si trest za své chování. Jsi v Londýně. Můžeš dělat cokoli. Prohánět chlapy v baru zajít si na swingers...nebo se prostě jen tak poflakovat. Pochybuji totiž že bys ráda viděla co z kultury tohle město nabízí. Nohy mám stále opřené o stůl. Nehodlám kvůli ní měnit pozici. Však ona zkrotne až si ji vezmu na převýchovu. Měsíc zavřená u mě na chatě a hned by se chovala jinak. Jako spořádané slušné děvče ne takhle vyzývavě.
Thomas Murphy

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Gabriela Suarez za Wed Jan 10, 2018 9:29 pm

Ach, takže tenhle chlap je morouz. Krásná tvářička, ale bohužel ne muž, který by se dal ovládat. Konečně! Každý muž ze mě padne jen na prdel, ale tenhle? Ten i vypadá, že má něco v hlavě. Zajímavé. Pokud tu pět let vydržím.. Pokrčím rameny. Nemyslím přímo na škole, ale v Londýně. Nebylo by to poprvé, co by jsme se s matkou stěhovaly jen proto, že si nadělala nějaké průsery. Nebo třeba já. Takže tomu dávám tak..dva roky. A to možná i hodně přidávám. Třídu jsme probraly a tak se posadím na stůl a sleduji ho. Líbí se mi, jak je mužný a skoro vůbec se neusmívá. Má v sobě neskutečné charisma..Navíc mám z něj pocit, jako by mi každou chvíli měl naplácat za ty mé kecy. Ano, prosím! Klidně hned. Možná to neví, ale jsem zvrhlá až až. Swingers party? Máš s tím nějaké zkušenosti? Nakloním hlavu na stranu a prohlížím si ho. Schválně budu více a více píchat do vosího hnízda. To ale silně pochybuji..určitě jsi ten muž, který má doma ženušku a po práci jde spořádaně domů..Vlastně si tě na swingers ani neumím představit. Koutek úst mi vyjede do úšklebku. Ke kultuře se nevyjadřuji. Mám jí sice ráda, ale proč by to on měl vědět? Jsem učitelka..sice skoro pořád zhulená, ale sakra, nějak jsem tu školu musela udělat, no ne? Ani jsem se nemusela učit, stačil rozum. Jen by to do mě nikdo neřekl a mě to nevadí. Ráda lidi šokuji. Vstanu z jeho stolu a otočím se tak, že má ten nejlepší pohled na můj zadek. Udělám pár kroků ke svému stolu, kde si z kabelky vytáhnu potřebné věci. Myslím, že se tu stejně setkáme o přestávce..Vlastně si mě ještě užiješ.. Přislíbím mu se zlověstným úsměvem.
Gabriela Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Thomas Murphy za Thu Jan 11, 2018 8:27 am

No jistě. Myslí si že mě má prokouklého ale to se pěkně plete. Kdyby věděla co se ve mě skrývá nikdy by se tu přede mnou takhle nevystavovala. Nejspíše by se schovala na druhý konec světa abych na ni nemohl. Nikdo mě ale zatím neprokoukl. Ani moje žena a to se mnou žije jakou dobu. Jenže ...co ona může vědět? Mám ji jen proto abych budil dojem slušňáka. Práce ve školství, ženuška a abstinence od alkoholu ze mě dělá největšího slušňáka v okolí. Jenže nikdo neví co je ve mě. Moje touhy jsou diametrálně odlišné od klasicky smýšlejících lidí. Jistě že mám ženu, nepiju alkohol a ano jsem spořádaný muž, který na swingers nemá ani pomyšlení...zato vy vypadáte jako někdo kdo je navštěvuje pravidelně. Neodpustím si rýpnutí. Musíme si stanovit nějaké hranice. Nejsem ten typ chlapa co vystartuje po každé sukni, která se před ním zavrtí. Navíc mám rád ženy s mozek a tahle krasavice? Ta zatím nevypadá jako nějaká extra bystrá lištička. Když se odtrhne od mého stolu zaměřím se pohledem na její skvostné pozadí. Proč bych se nekoukl? Vypadá skvěle to se musí nechat. Možná si s ní i pohraju. Jen musím být opatrný. Nechci aby až zmizí měl někdo podezření že jsem to byl já. Musím si udržet svou bezúhonou pověst.
Thomas Murphy

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Eddie Edwards za Wed Jan 31, 2018 7:53 pm

Zhroutil jsem se. Ano slyšíte dobře. Několik týdnů jsem nebyl schopný vyjít z domu. Nebo to bylo několik měsíců? Sám si nejsem jistý. Měl jsem dojel že jsem největší nula, nikoho jsem nechtěl vidět a svět pro mě pomalu končil. Uvažoval jsem i o sebevraždě. Teď už vím že by to byla hloupost. To co se stalo na párty mě zničilo ale na druhou stranu rovněž mě to přimnělo něco dělat. Poprosil jsem Vic aby mi pomohla a spolu s Edem si na mě mákli. Konec je svetrům a brýlím. Začal jsem nosit lepší oblečení a místo brýlí mám čočky. Ostříhal jsem si vlasy a zapracoval na těle. Už tak jsem měl dobré tělo ale teď je topové. Podívat se do zrcadla věřím tomu že bych se nepoznal. a dělal jsem to jen kvůli tomu abych těm sráčům dokázal že Eddie Edwards není žádné ořezávátko. Chci aby všichni viděli že i já jsem takový jako oni. Obyčejný středoškolák a ne jen šprt a geek. napsal jsem dokonce sám od sebe Casey ze svého normálního profilu. Chtěl jsem aby mou proměnu viděla jako první. Teď by se za mne třeba nemusela stydět a naopak já bych se nemusel propadat hanbou vedle takové krasné dívky. Od Eda jsem si pujčil impalu a hurá do boje. Zastavím před Caseyným domem kde by mě měla čekat jenže asi nestíhá. Nechám motor běžet ale vylezu ven, opřu se o kapotu a sleduji vchodové dveře v napjatém očekávání. Co když se jí nebudu líbit...a co když si našla někoho jiného za koho se stydět nemusí.
Eddie Edwards

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra: