Turner´s Strip club

Goto down

Turner´s Strip club

Příspěvek pro Johnny Turner za Sat Mar 17, 2018 7:12 pm

Johnny Turner

Poèet pøíspìvkù : 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Turner´s Strip club

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Sat Mar 17, 2018 7:29 pm

Mám víkend a dost se nudím. Jason na mě čas nemá, slíbil tátovi že mu s něčím pomůže u nich na chatě takže je pryč a já sedím zavřená doma. Casey je s Eddiem. A táta? Ten je s nějvětší pravděpodobností s některou ze svých milenek. Navléknu se tedy do černých šatů a jdu udělat jedinou věc co mě napadne. Pít do stripbaru, který patří tátovu kamarádovi Johnnymu. Je to nejvíc týpek co znám a strašně dobře si s ním pokaždé pokecám. Vejdu dovnitř jako kdyby mi to tu patřilo a posadím se k baru. Nevím jestli je Johnny v kanclu tak se nakloním k servírce a zeptám se jí. Údajně tu ještě dnes nebyl tak si řeknu že na něj počkám. Objednám si tedy zatím tequilu a spokojeně ji na baru popíjím asi hodinu a Johnny nikde. Už začínám být lehce pod parou .
Zoey Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 44

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Johnny Turner za Sat Mar 17, 2018 7:50 pm

Dnes nestíhám do práce tak, jak bych si představoval. A proč? Nemohl jsem vyhnat z postele to blonďaté koťátko. Bože ta byla náruživá, až mě bolí pták. Už jsem si i říkal, že dnes na práci kašlu, ale měl bych si to tam jít zkontrolovat. Dnes nemám žádné povinnosti, takže si určitě jen sednu na bar. Svým luxusním fárem dojedu na své vyhraněné místo před klub a jednoduše se dostanu přes ochranku. Ještě aby ne. Nakráčím si to přímo k baru, kde si všimnu jedné krásky v černých šatech. Až když jsem u ní, tak jí poznám. Kde se tu bereš holčičko.. Řeknu nadšeně a vtáhnu si jí do své náruče. Ale no tak, ty piješ beze mě? Teď tě budu muset dohnat.. Lusknu na číšníka a ten přede mě rovnou staví tu nejlepší Whiskey, co tu máme. Ta není přístupná veřejnosti, pouze mě a mým známým. Mohla jsi mi napsat, že tu budeš.. Posadím se vedle ní a ruku si dám na její stoličku. Volnou si vezmu skleničku, abych si s ní přiťukl a napil se. Tak povídej, co nového, co táta? Začnu hned vyzvídat, nějakou chvíli jsem jí neviděl.

Johnny Turner

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Sat Mar 17, 2018 8:16 pm

už když si myslím že snad nikdy nedojede tak se objeví vedle mě. Strejdo Johnny...čekám na tebe. Skoro nadšením vyjeknu a schovám se mu do náruče. Je příjemné být s někým na kom mi opravdu záleží. Johnny je jako takovej táta se kterým se dá i spát kdyby chtěl. No to budeš muset pohnout protože už jsem trochu navátá. Zasměji se a přiťuknu si s ním. No já tě chtěla překvapit. Nudila jsem se doma a s tebou se člověk nikdy nenudí. Vypiji skleničku. Jsem v pití dobrá ostatně už pár let statečně trénuju. Odložím skleničku na pult a nechám si ji znova naplnit. Pohodlně se usadím a nohou se jemně otírám o tu jeho. No táta v pohodě určitě někde zase prohání sukně protože doma není celý víkend. A jinak...vše při starém. Ale co ty? Slyšela sem že máš novou slečnu. Zazubím se na něj spiklenecky a trošku se k němu nahnu.Je aspoŇ hezčí než já ?
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Johnny Turner za Sat Mar 17, 2018 8:41 pm

Och na mě? Jaká to čest.. Mrknu na ní a přikývnu. Vždyť vidím, že jsi úplně pod parou.. Cvrnknu jí do nosu a po přiťuknutí se napiji. Krásně to pálí na jazyku. To máš pravdu..Se mnou se člověk nenudí.. Třeba ta bloncka, která na mě nejspíše bude myslet ještě dost dlouho. Ale já jí nechci už vidět. Dvakrát do jedný řeky nevstoupíš, ne? Celý Chris.. Zasměji se, jsem na toho kluka pyšný. Já?? Vyprsknu smíchy..Viděla jsi snad, že bych někdy s někým chodil? Zavrtím hlavou. Co se to zase táhnou za kecy. Já jestli jsem s nějakou týden, tak je to u mě jak na zápis do guinnesovy knihy rekordů, pěkně prosím. Když se ke mě nahne, tak si olíznu spodní ret. Zo..na tebe přece žádná nemá. Podívám se jí hluboce do očí. Když se mnou může flirtovat ona, můžu i já. Navíc já flirtuji se vším, co dýchá. Ale u Zoey mě to baví nadměrně, je strašně sexy. Nebýt to dcera mého kámoše, nejspíše bych jí i ojel. Ale ty máš prý nějakého playboye. Je na tebe alespoň hodný? Zeptám se s vážnou tváří. Přece jen kdyby nebyl, klidně bych mu rozbil hubu. Mé malé holčičce nikdo neublíží.
Johnny Turner

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Sat Mar 17, 2018 9:12 pm

No uplně pod parou snad nejsem. Umím pít dost obstojně takže se nebojím že bych skončila pod stolem. Ale nijak to nekomentuju prostě si spokojeně dál popíjím. No ...popravdě neviděla.Teda jo...s tetou Lizí. Nahnu hlavu na stranu a sleduji jak si olizuje ret. Flirtuji s ním snad od třinácti. Byl a je to můj idol. Takový ten nedostupný chlap, kterého ale potřebuješ a chceš. No to já vím že jsem nejlepší já jen ..jestli to víš i ty..Vypláznu na něj jazyk a kopnu do sebe panáka. Už bych se měla krotit ale já snad ani nechci. Opřu se a tkoutky úst mi zacukají v pousmání.No jo...mám teď přítele. Je hodný ale řekla bych že o lásku nejde...podle mě mě má jen kvůli tomu že jsem královna školy. Nemyslím to vůči Jasonovi zle..mám ho moc ráda ale nevěřím v lásku i když ji já pociťuji nevěřím že ji ostatní cítí ke mě.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Johnny Turner za Sat Mar 17, 2018 9:32 pm

Au, Zoey.. Zatnu čelist. Je to už spoustu let, ovšem vždy to bude bolet. Teď už to ovšem vnímám jinak, než dříve. Potřebovala by dost tvrdě naplácat, aby si dávala pozor na pusu. Tohle vše přičítám i tomu alkoholu. I když Zo má prořízlou pusu vždy. Jsi jedna z nejlepších.. Nebudu jí tady vychvalovat, že je nejlepší. Kdybych jí to řekl, už by se nikdy nesnažila být tou nejlepší. Královna školy..že se nedivím.. Spokojeně mlasknu a dopiji skleničk a ani si nemusím objednávat novou, hned jí mám před sebou. A ty? Jsi zamilovaná? Zeptám se a po chvíli pípne mobil. Podívám se na ten svůj, protože očekávám sms od té bloncky, ale nic, můj mobil to není. Takže je Zoey. Nějaké špatné zprávy? Zeptám se, protože mi nepřijde, že by to bylo třeba od přítele, to by se určitě culila. Prohrábnu si vlasy a dám jí ruku na stehno a zmáčknu. Hoď to za hlavu..Jestli chceš, můžu to tu zavřít a budeme to tady mít jen sami pro sebe.. Navrhnu jí.
Johnny Turner

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Sat Mar 17, 2018 9:49 pm

Omlouvám se.Vím že to muselo zabolet. TeĎ se cítím provinile. Shodím z nohou podpatky protože to není zrovna pohodlné a položím si nohy k němu na klín. Jsem holt trochu rozmazlená ale může za to Johnny a táta. Tak jsem po tátovi ...bylo by divné kdybych nebyla hvězda. Zasměji se a pokrčím rameny.Viděl jsi abych byla zamilovaná? Olíznu si rty na kterých mi hraje šibalský úsměv. V kabelce mi zavibruje mobil. Mrknu na něj a mám chuť ho roztřískat.řekněme že moje dokonalá sestřenice vyhrála něco co jsem měla vyhrát já. Procedím skrz zuby, v sms vytukám gratulaci a hodím jej zpět do kabelky.Jsem skvělá tanečnice...ale evidentně ne lepší než ona. Nohy mám stále na jeho klíně. Nechci tě obírat o tržbu Nemůžu mu říct že bych ted potřebovala obejmout a utišit.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Johnny Turner za Sat Mar 17, 2018 10:03 pm

Nemáš proč, je to pravda. Odmávnu rukou, aby si z toho nic nedělala. Když si ke mě položí nohy, tak jí je začnu masírovat. Sebevědomí ti nechybí. Není pochyb, že jsi jeho dcera. Ten tě prostě nezapře. Zasměji se stejně jako ona. No dříve ses dívala po takovém zrzkovi..ten nic? Popíchnu jí a pak sleduji, jak se dívá na mobil. Když by jsi tam byla, tak by určitě nevyhrála. Řeknu s vážnou tváří. Doprdele Zoey, nepodceňuj se. To už mi jako Chris nezní. Drbnu do ní a pak jí oddělám nohy, abych vstal. Nic, co by mě zabilo.. Nějaká tržba je mi teď u prdele. Objedu lidi, kteří mi zaplatí a pak zajdu za zaměstnanci, že mají po zbytek večera volno. Během 15 minut je tu konečně prázdno a tak přejdu za bar. Co bych vám mohl namíchat, slečno? Začnu se chovat jako ten pravý barman a namíchám jí, co jen chce. Pak přeskočím bar a sednu si přímo na něj. Vytáhnu si cigaretu a rovnou nabídnu i jí. Cigaretu si dám do pusy a zapálím. Važ si toho, ještě pro nikoho jsem nezavřel podnik. Usměji se na ní mile.
Johnny Turner

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Sat Mar 17, 2018 10:31 pm

Je to tvoje a tátova škola. To vy jste mě rozmazlili. Nařknu je z toho co je všem jasné a slastně si povzdychnu když mi začne masírovat nohy. Je to moc, moc příjemné. Zrzek? nevzpomínám si. Mávnu ruku jakože to nebylo nic co by stálo za řeč. I když mě to hodně zranilo. Eda jsem asi jako jediného vážně milovala ale to jsem byla ještě dítě. Kurva však se nelituji. Sere mě jen to že to byla zrovna Bella už tak je z ní táta z nepochopitelných důvodů uplně posraný. Shodí mi nohy tak si je položím na židličku kde seděl a sleduji jak se podnik vyprazdňuje. Když je tu konečně prázdno nechám si namíchat sex on the beach. Vezmu si od něj cigaretu a nechám si připálit. Tak to bych se ti měla odvděčit...co takhle tanec hm? Zvednu se a skoro dokouřenou cigaretu típnu do popelníku. Zrovna hraje i dobrá písnička. Přejdu k jedné z tyčí a jako zkušená striptérka se kolem ní začnu točit. Předvedu mu něco co žádná z těch jeho nanynek co tu má neumí.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Johnny Turner za Sat Mar 17, 2018 10:49 pm

A evidentně jsme to udělali dobře. Pochválím nás s Chrisem. Masíruji jí nohy, když se bavíme o našich bývalých láskách. Tak asi to nebyl nikdo důležitý.. Mávnu nad tím rukou. Když se bavíme o její sestřenici, moc dobře vím, co potřebuje. Potřebuje jen obejmout a ne tady ty lidi kolem. Proto je autoritativně všechny vyženu, až tady zůstaneme sami. Namíchám jí sex on the beach, který před ní postavím a zapálím si, rovnou zapálím i ji. Pokuřuji si, když dostane moc dobrý nápad. Prosím, je to tvé. Ukáži volnou rukou do prostoru. Přejde k tyči tak sebevědomě, až mě zabolí v klíně. Mladý Johnny by si nejspíše dal říct. Sleduji jí a ani u toho snad nedýchám. Když skončí, tak ode mě uslyší dost hlasitý aplaus. Myslím, že bych tě mohl zaměstnat..určitě by jsi mi zvedla tržby. Řeknu upřímně a típnu cigáro. Hned potom vstanu a zamířím za ní, abych k ní natáhl ruku a pomohl jí zvednout. Když se zvedá, tak si jí přitáhnu těsně k sobě. Rukou jí zajedu kolem pasu a přitáhnu si jí ještě blíže, pokud to jde. Ona provokovala, můžu i já. Skloním se k jejímu krku, po kterém jí přejedu rty a zuby. Zamířím až k jejímu uchu, kde zašeptám. Co ještě umíš?
Johnny Turner

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Tue Mar 20, 2018 9:39 am

Tančím ale ne tak jak Bella...to ani zdaleka. Já jsem prostě taneční coura...a ona něco jako víla jsme rozdílné. Každá jsme dobrá v tom svém ale to mi nezabrání být naštvaná. Co když je to první krok k tomu aby mi sebrala korunku ? Tohle mi běží hlavou když tančím a postupně se to odplavuje pryč. Když dotančím mám v hlavě prázdno a cítím se mnohem lépe. To by ses nedoplatil. Ale když budu shánět práci alespoň vím kam jít. Mrknu na něj a on mi pomůže vstát. Místo aby mi jen pomohl si mě k sobě přitáhne. Všechno ve mě se sevře a skoro nemůžu popadnout dech. Je sexy...neskutečně sexy a myslím si to od té doby co jsem se začala o chlapy zajímat. Taky ho od té doby provokuji. Jenže já mám Jasona...ale na druhou stranu. Vsadím se že ten mě podvádí na každém kroku. J8 nic nedělám ...jen tu stojím s o dvacet let starším chlapem tak těsně u sebe že cítím bouli co má v kalhotách.Možná umím víc než bys čekal. Ruce mu omotám kolem krku a prsty mu vjedu do vlasů. Pánví se natisknu na jeho klín. Když se odtáhne od mého ucha přiblížím se k jeho rtům spodní mu stisknu mezi zuby. Sakra...sakra...jsem normální ? Vždyť je to tátův kámoš...
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Johnny Turner za Tue Mar 20, 2018 10:25 am

Jsem jako hypnotizovaný. Věděl jsem, že to má v sobě, že je to dračice. Jen jsem to nikdy neviděl naživo. Proto si to tak i užívám. Ve svém životě jsem toho ovšem zažil mnoho. Se svojí vizáží a sebevědomím můžu mít ještě v tomhle věku kteroukoliv. Ale prosímtě. Myslíš že je něco, čeho bych se nedoplatil? Pche, zapomíná na to, že jsem miliardář. Mám ten nejvíce spokojený život. Přitáhnu si jí k sobě. Nevím, co mě to popadlo, ale nějak jí potřebuji cítit u sebe. A co kdyby jsi mi to předvedla? Zavrním a když mi zkousne ret, tak zavrčím. Vjedu jí do vlasů a silně od sebe odtáhnu. Zasloužila by jsi na holou..Takhle mě provokovat. Vlasy jí stále držím, takže musí mít zakloněnou hlavu a dívat se mi do očí. A asi mi ani nic nebrání v tom to udělat. Zajiskří mi v očích. Jsem toho schopný, klidně si jí tady přehnu přes koleno a naplácám jí tolik, že si pak ani nesedne.
Johnny Turner

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Tue Mar 20, 2018 10:38 am

Je mi jasné že bych dostala slušné peníze ostatně je to boháč to je všeobecně známo. Když zavrčí skoro se mi podlomí kolena. Tohle je opravdu sexy hra. co by na to řekl táta? Zakloním hlavu a prsty sevřu látku jeho vesty, kterou začnu pomaličku rozepínat. Já vím...jsem zlobivá holka co potřebuje potrestat. Jazykem si přejedu po spodním rtu a na rtech mi zahraje úsměv. Jsem opravdu zvědavá kam až to může zajít. Stojím tu s hlavou zakloněnou a prsty prozkoumávám knoflíčky na košili, kterou má pod vestou. Měl by jsi mi za to všechno pořádně naplácat. Vymaním se ze sevření, kterým mě drží za vlasy a přejdu ke kulečníkovému stolu. Položím se na něj horní polovinou těla a dopřeji mu tak pohled na zadek v upnutých šatičkách, které si opravdu pomaloučku vyhrnu tak že je mám skoro až u pasu a jsou vidět mé černé krajkové kalhotky a punčošky, které drží na podvazcích. Mám si sundat i zbytek nebo to tak stačí a konečně mi naplácáš? Provokativně zavrním.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Johnny Turner za Tue Mar 20, 2018 10:49 am

Seru teď na Chrise.. Zavrčím. Můj úsměv je ta tam, když cítím ve vzduchu vášeň, jsem vždy vážný a živočišný. Nejraději bych si vzal drsně to, co chci. Jenže je to vážně dcera mého kámoše. Ne, dnes na to vážně seru. Však je dospělá a on se to nemusí nikdy dozvědět. Dobře, že to víš. Řeknu s ledovou tváří a vlasy jí pustím, aby si je netrhala. Měl. To víš, že měl. Zúžím oči a olíznu si spodní ret. Ruce si založím na prsou a sleduji, jak se přemísťuje ke stolu a lehá si na něj. Sebejistým krokem vyšlápnu přesně k ní. Takhle to bude stačit. Dám jí levou ruku na záda, abych jí pevně držel na stole a pravou rozpřáhnu a švihnu. Dlaň přistane na jedné z jejích půlek. Přece jen nejsem vůbec něžný, takže jo, určitě to bolí. Nějaké strávené hodiny v posilovně jdou také znát. Nenechám jí ani vydechnout a rovnou jí dám na to samé místo, jen ať jí to pěkně štípe, když mě tady provokuje! Co kdyby jsi mě poprosila, abych pokračoval? Zůstanu rukou na té půlce, kterou prohmatávám. Chci si s ní hrát jako kočka s myší.
Johnny Turner

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Wed Mar 21, 2018 10:28 pm

Ležím natažená na kulečníkovém stole se šaty vyhrnutými až k pupíku. Je to příšerně vzrušující a zároveň děsivé. I když mám upito nejsem natolik opitá abych si neuvědomovala co provádím. Nejen že tu téměř podvádím Jasona ale podvádím ho s nejlepším kamarádem mého táty. Ve chvíli kdy mi na zadeček dopadne rána špatné myšlenky jsou ty tam. Vykřiknu a nehty zaryji do plátna. Bolí to ale chci víc. Prosím ...Johnny...potrestej mě... Žadoním a zadeček mám v jednom ohni jak na něj dopadne další rána. Jsem zvědavá kam až to zajde. Naplácá mi a skončí to nebo to snad bude pokračovat dál? Zasloužím si potrestat. Vzdychám a koušu se do rtu až ho mám celá opuchlý a zrůžovělý.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Johnny Turner za Wed Mar 21, 2018 10:43 pm

Slyšet jí prosit je jako rajská hudba. Vsadil bych se, že tohle by chtěl slyšet každý kluk z její školy a každý chlap, co jí kdy viděl. Jenže milí zlatí, ona to říká právě mě. Je to úchylné, že je to dcera mého kámoše? Je mi to u prdele, měl jsem i mladší. S mladýma je sranda, jsou krásně tvární. A tady Zo. Vždy jsem jí měl rád. Proto mě děsí myšlenka, že bych jí zneužil. Jenže jsem nadržený, ne že ne. Vím ale, že se s ní tenhle večer nevyspím, nevyužiji toho, jak je opilá. Také ale vím, že jednou se to stane. Nemusí to být dnes, ale třeba za týden nebo měsíc. Zasloužíš si nejen to.. Zavrčím a znovu jí udeřím. Opakuji tak ještě pětkrát, až má jednu půlku naprosto červenou. Když si zítra sedne, vzpomene si na mě. Za to ručím. Stále jí druhou rukou držím pevně na stole a tou, kterou jsem jí plácal jí přejedu po tenké látce kalhotek. Přímo po celé délce. I přes kalhotky cítím, jak je vlhká. Vzruší mě to. Doprdele! Co jsem si řekl, dnes jí nezneužiji. Odhrnu látku na bok a jedním prstem do ní vniknu. To jsem si prostě nemohl nechat ujít. Vložím jí nohu mezi ty její a donutím jí se rozkročit. Zůstaň ležet. Poručím jí autoritativně a kleknu si. Odhrnu tu přebytečnou látku a konečně jí ochutnám. Přejedu po ní špičkou jazyka. K jednomu prstu přidám i druhý. Chci, aby se udělala pro mě, aby vykřikla mé jméno.
Johnny Turner

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Wed Mar 21, 2018 10:57 pm

Zadek už mám jako jehelníček jak mě v něm štípe po všech těch ranách. Ještě že zítra není škola..rozhodně bych v lavici neuseděla. Na zadek mi dopadnou poslední rány a pak je konec. Přerývaně se nadechuji krátkými nádechy. Jsme vzrušená jako už dlouho ne. Jasně Jason mě dokáže dostat pekelně do varu ale tohle je zakázané ovoce a jak se říká...zakázané ovoce chutná nejlíp. Přikáže mi ať ležím a já poslechnu jako ovečka. Jason to se mnou tak jednoduché nemá tomu odmlouvám a dělám si co chci. U Johnnyho stačí aby se zamračil a já splním vše co přikáže. Cítím k němu respekt už jen proto že vím jaký dokáže být když se mu něco nelíbí. Proboha... Zaskučím když do mě pronikne prst a kolena se mi podlomí. Kdybych nebyla opřená o stůl určitě bych spadla. O chvíli později cítím nejen prsty ale i jazyk a mám pocit že umírám. Ano vážení umírám slastí. Chce se mi plakat i smát se zároveň. Jsem na pokraji naprostého zhroucení...trvá to přesně dvě minuty....dvě minuty a já vybuchnu. Zhroutím se do sebe jako tříštící se hvězda a celým tělem mi otřásají vlny orgasmu.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Johnny Turner za Thu Mar 22, 2018 10:08 am

Klečím a užívám si tu chvíli, že se o ní můžu starat. Mladé holky jsou tak sladké. Vnímám jen její vzdechy a to, jak na mé prsty a jazyk reaguje její tělo. V tuhle chvíli je jen má. Dělám to tak dlouho, dokud se její tělo nezačne hroutit v orgasmu. V té chvíli jí ještě párkrát olíznu, než vytáhnu prsty a kalhotky jí vrátím na její místo. Ještě jednou jí pořádně plácnu po zadku a pak jako by nic se vydám k baru, kde si sednu a vytáhnu cigaretu. Přitáhnu si k sobě drink, ze kterého se pořádně napiji a pak si zapálím. Jsem nadržený jak prase, ale jak už jsem říkal, dnes jí neojedu. Jako ochutnávka by jí to mohlo stačit. Na to, že jsi mi měla ukázat, co umíš, jsem ti spíše ukázal já. Zazubím se na ní a pak vyfouknu kouř.
Johnny Turner

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Thu Mar 22, 2018 10:23 am

Naprosto mě odrovnal a jsem si jistá že to ví. Je sebevědomý a neuvěřitelně sexy je jako filmová hvězda. Nechápu proč k tomuhle nedošlo dřív. Na zadku mi přistane jeho ruka. Zavrním a otočím se abych sledovala jak se nese k baru. Chceš říct že tohle je všechno?Naoko překvapeně se na něj zadívám a rovnou se k němu přesunu. Obkročmo se na něj posadím. Okamžitě ucítím to co má v kalhotách a malé to rozhodně není.Navíc je nefér že jsi mě potěšil a ty z toho nic nemáš. Zavrtím se mu na klíně. Seberu mu z ruky cigaretu a potáhnu si. Rukou mu vjedu do vlasů a skloním se abych jej políbila. Ucítím sebe sama, jazykem najdu ten jeho abych si s ním pohrála.
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Johnny Turner za Thu Mar 22, 2018 10:42 am

Copak by jsi chtěla více, krásko? Zadívám se na ní, jak jde za mnou. Posadí se mi na klín. V jedné ruce držím jak sklenku, tak cigaretu. Takový zvyk. I to posazení už jí musí štípat. Jak nic nemám? Potěšil jsem tě, to mi stačí. Olíznu si rty a nechám jí, aby mi vzala cigaretu. Když mě pak políbí, chytnu jí u toho pevně kolem pasu a přitáhnu si jí blíže k sobě. Svádíme boj s jazyky, než jí do toho jejího provokativně kousnu a odtáhnu se. Jsi pěkná divoška.. Zakřením se na ní. Není často, že bych se nějak extra usmíval. Jen když jsem v dobré společnosti. Ale stejně, Zoey. Budu tady ten rozumný..tohle by jsme neměli. Řeknu s teď už vážnou tváří, ale nějak si jí stále držím automaticky u sebe.
Johnny Turner

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Thu Mar 22, 2018 10:51 am

Líbáme se a ano líbí se mi to . Co na tom že je o tolik starší? Vypadá líp než většina kluků ze školy. Vrtím se mu na klíně natisknutá na něj tak těsně že skoro nemůžu dýchat. Drží si mě u sebe a mě hřeje v duši že jsem asi jedna z mála žen které má opravdu rád. Jsem jeho malá Zoeynka. Přestane se líbat...nechci přestávat ale on začne s těmi hloupými kecy.Proč bychom neměli? Protože jsi můj strýček JOhnny? Nebo proto že mám přítele a nebo snad proto že jsi tak o dvacet let starší? Zajímalo by mě který důvod si vybere. Mě se ovšem přestávat nechce a na nějaký rozum kašlu. Poodtáhnu se tak abych mu mohla sjet rukou do rozkroku. Pevně stisknu jeho kamaráda. Ale no tak ... víš jak by se ti ulevilo kdybys mi jej strčil do pusy? ...Nebo jinam... Zavrním a obratně mu rozepnu kalhoty tak abych mohla vklouznout rukou pod látku. Sevřu jej v dlani. Nepřekvapí mě ani to jak je velký ...čekala jsem to -
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Johnny Turner za Thu Mar 22, 2018 12:51 pm

Třeba proto, že jsem to řekl? Zpřísním výraz. Nelíbí se mi, když si na mě někdo dovoluje, ať už je to kdokoliv. I když je to má malá milá Zoey. Možná je to takový obranný mechanismus, protože mě svým způsobem sere vše, co řekla. A ještě i to, jak vyslovila to strýčku. Ale když to tak chce. Když mi zajede rukou do rozkroku, tak vydechnu. Bože, jsem tak nadržený, i ve svém věku bych klidně šukal jednu za druhou. Fajn..tak do pusy..ale budeš se pěkně snažit. Olíznu si spodní ret a vezmu skleničku, abych jí rovnou dopil. To už mi rozepíná kalhoty a chytne ho do drobné ručky. Spokojeně zavrčím a stáhnu si gatě jen tak, abych ho měl volného. Pak už jí chytnu hlavu a nekompromisně jí ho strčím do pusy. Udělej to strejdovi.. Zavrčím na ní, je to sexy. Vidět jí tady klečet a mít ho v puse. Neodolám a zapálím si další cigáro k tomu. Vyfukuji kouř a užívám si tu krásu. Bude si muset ale hrát nějakou chvíli, přece se nevystříkám hned. Je to i proto, že jsem nedávno spal s tou blonckou.
Johnny Turner

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Zoey Deutsch za Sun Mar 25, 2018 9:25 am

Jo jo jsem mrcha to už je jasné. Nikdy nebudu taková ta šťastná, pokorná holčička co má manžela a děti. U mě to spíš vypadá na kariéru kurvy. No sama o sobě moc velké mínění nemám. Vždyť už jen to že si tu takhle hraju s tátovým nejlepším kamarádem je ode mě hodně špatné. Rukou si hraji s jeho ptákem než si kleknu a on mi jej vrazí do pusinky. Poslušně mu jej začnu kouřit. Laskám jej jazykem, saju a no zkrátka si s ním různě hraju než se udělá. Trvá mu to ale nevadí mi to. Když je po všem zvednu se a vypiju zbytek skleničky whiskey co mu zbyl. Poupravím si vlasy a oblečení. Měla bych jít. Pousměji se a lápnu mu pusu na tvář jako kdyby jsme tu před chvíli nedělali žádné prasárny a jen si povídali.Hezky jsme si pokecali. Zářivě se usměji a prostě odejdu. Bude mu to tak určitě milejší než abych tam vysdávala a obtěžovala jej svými problémy. Venku mě do tváře praští chladný večerní vzduch. Úsměv mi zmizí z tváře a dostaví se výčitky. Chudák Jason...ne...takhle nesmím myslet vždyť on mě rozhodně podvádí na každém rohu. Vidím jak se dívá na jiné holky a jak ony na něj...určitě to nekončí jen u pohledů...
Zoey Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: