Night club London

Goto down

Night club London

Příspěvek pro Isabella Suarez za Sun Mar 04, 2018 5:26 pm

Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 93

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Night club London

Příspěvek pro Isabella Suarez za Sun Mar 04, 2018 8:20 pm

Nečekala jsem, ze by se Luke objevil v klubu. Také bych nečekala, ze me vyzve k tanci. Popravdě bych radeji tancila s Dawidem, vlastne bych dělala raději vse s nim. Mela bych mu to říct? Ze bych s nim chtěla byt oficiálně? Co kdyz se mi vysměje? Vsak muze mit jakoukoliv holku. Ne, ze bych nebyla sebevědomá, ale to on je tu ta top trida, ja ani nejsem bohatá. Tancim dost dobre, protoze jsem tanečnice. Vsimam si i tech pohledu okolo. Docela si to i užívám. Kdyz se na me Luke přitiskne, tak udělám krok dozadu. ,,Díky za tanec..Tak zatím. " lim se od nej a jdu rovnou k Dawidowi, kde si vezmu drink a napijí se. ,,Kazda žena tu na tobe muze nechat oči'' Zavrtim nad tim hlavou s úsměvem a naklonim se k jeho rtum. ,,A přitom ted travis tolik času se mnou... Kdy ja jsem si takové štěstí zasloužila'' Řeknu koketne a polibim ho.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Sun Mar 04, 2018 8:49 pm

Neříkám o sobě spoustu věcí. A jednou z nich je to že jsem sakra majetnickej kluk. Když je něco moje tak niko jiný nemá právo na to šahat. Když moje pravidlo poruší ...odskáče si to. Platí to i u žen, až se rozhodnu pro jednu, pro tu pravou nikdo se jí ani prstíčkem nedotkne. A já mám takový pocit že to nebude dlouho trvat a vyberu si . Od té doby co tady je Bell jsem se zklidnil a ani nevím proč. Možná proto že chci aby si o mě myslela že jsem lepší než doopravdy jsem. Dopiji drink a objednám si rovnou další. Rozhodně tu nehodlám sedět na suchu. Když si všimnu jak se Luke natiskne na Bell vyskočím ze židle ale Bell naštěstí prozaicky ucouvne a jde za mnou. Šikovná holka...Luke ani neví jaké má štěstí že ho právě teď zachránila. Posadím se nazpět a zazubím se na ni jakoby nic.Můžeš mě brát jako výhru v loterii. Popíchnu ji, jistě že vím že na mě holky koukaj ale to samé dělají kluci Bell. Zírají na ni jako kdyby nežrali. Všem chci dokázat že je moje takže si ji přitáhnu k sobě a nakloním hlavu na stranu. Isabella Kwiatkowska...to zní dobře ne ? Jsem hodně zvědavý jak zareaguje.
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 89

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Sun Mar 04, 2018 9:21 pm

Lukovi se svým způsobem nemůžu divit, pokukuje po mě už od té doby, co jsem přišla do třídy. Teď využil situace a vzal mě na parket. Lichotí mi to, ale to je tak všechno. Když se přiblížil, hned jsem zdrhla. Už jsem kvůli tomu, že mi to nebylo příjemné. Kdyby to byl Dawid, bylo by to o něčem jiném. Ale takhle? Hned jak se vrátím k Dawidowi a napiji se drinku, tak spolu začneme zase mluvit. Všimla jsem si, že má dobře zvučný hlas. Kdyby třeba zkusil zpívat, určitě by mu to šlo. Někdy mu to i navrhnu. Tak výhru v loterii říkáš..mmm Zaculím se a když se mě dotkne on, tak jsem jenom ráda. To si nechám líbit. Když však pronese mé jméno s jeho přijmením, tak může být rád, že zrovna nepiju, nejspíše bych to vyprskla. Nějak přeskakuješ..to bych první musela být tvoje přítelkyně, abychom se časem dostali na snoubenku a nakonec na ženu a já si mohla říkat paní Kwiatkowská. Zazubím se na něj a trochu více se k němu nakloním, ale jen proto, abych se natáhla pro pití. No dobře, je to spíše laškovní pokus o to ho svádět. Dopiji drink, který položím na bar a rovnou si objednám druhý. Je to dobré a chutná mi to. Když mi na bar položí drink barmanka, která může na Dawidowi oči nechat, div nad tím neprotočím očima. Ty ženské jsou neskutečné.. Pobaveně zavrtím hlavou a zadívám se mu do očí. Chtěl by jsi dnes spát u nás? Pro změnu? Ráda ti ukážu svůj pokoj..svou postel.. Zaculím se. Už jsem dnes říkala, jak moc se měním? Vlastně ano a klidně to řeknu ještě jednou.. Měním se k lepšímu, díky němu.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Sun Mar 04, 2018 9:31 pm

Držím si ji u sebe v náruči a pobaveně ji sleduji. Ha...věděl jsem že to chce. Aháá...takže ty se mnou spíš ale nejsi moje přítelkyně Překvapením otevřu doširoka oči a zatvářím se ublíženě.No ale ...já nejsem kluk jen na sex...teď jsi mi opravdu ublížila. Jsem dobrý herec a ne že ne. Dám si ruku na srdce a zatvářím se jako kdyby mi umřel pes. Pustím ji a upiji z nového drinku. Všimnu si sexy barmanky, která mě sleduje ale nijak na ni nereaguji však proč taky když se mi ani zdaleka nelíbí tak jako Bell. Stále mám svůj ublížený výraz. No Isabell...nevím jestli je to vhodné....s opilýma sexy holkama nikam nechodím..já jsem slušnej kluk víš...možná kdyby jsi si přiznala že jsi moje přítelkyne tak by se o tom dalo uvažovat ale takhel? Vždyť bych se za sebe musel stydět. Afektově dopiji drink a objednám si další. Je to třetí za tu necelou hodinku co tu jsme. Jo když na to příjde piju hodně ale který chlap ne že ?
Dawid Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Sun Mar 04, 2018 9:48 pm

Ale.. Zabrblu se a nevím, jestli se smát a nebo ne. Občas totiž ani netuším, jestli si ze mě dělá srandu a nebo to myslí vážně. Já tě nemám jen na sex...a nechtěla jsem ti ublížit...Dawide! Plácnu ho pobaveně po rameni. Dělá si ze mě jen srandu. Syčák jeden. Mám sto chutí ho štípnout do tváře, aby mu zmizel ten jeho ublížený výraz. Pozvu ho na noc k sobě a on mě zase dostane svými slovy. Pane Kwiatkowski...Vy by jste chtěl, abych byla vaše přítelkyně? Zavrním svůdně, počkám si, až dopije drink a znovu se na něj natisknu. Jsem koketní, sakra to ten alkohol a jeho přítomnost! Tak fajn, budu tvou přítelkyní..ale pod jednou podmínkou. Ukážeš mi, jak tancuješ. Takže to do sebe kopni a pojď. Pokud mě chce, tohle pro něj bude to nejmenší. Hlavně toužím po tom ho vidět tancovat. Odpiji si z drinku větší část a chytnu ho za ruku. Udělám na něj andílkovské pukrle a nenápadně ho táhnu za ruku na nohy.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Mon Mar 05, 2018 11:33 am

Je to fakt sranda ji provokovat. Bylo by to vlastně asi poprvé co bych měl nějakou oficiální přítelkyni ale proč ne? Jason je taky se Zo jen kvůli tomu že je to královna školy...i když poslední dobou si začínám myslet že je v tom něco víc. Ještě chvíli Bellu provokuji. Ona se mi samozřejmě snaží nějakým způsobem odporovat ale já sem neoblomný. Dokonce v podstatě odmítnu její pozvání abych spal u ní, s tím že nejsme spolu a je to nevhodné. Na jejími dalšími slovy povytahnu obočí.Tak ty si kladeš podmínky? Ušklíbnu se...proboha neměl bych si je klást já? Ale jak chce já jí ukážu že umím tančit. Svoje podmínky na ni vybalím později a nebude jich málo. Ostatně se stylem mého života je to jasné že budu mít spoustu podmínek. Zvednu se a nechám se zavést na parket kde zrovna začne hrát Despacito.
Dawid Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Mon Mar 05, 2018 11:48 am

Ano, prosím.. Zaculím se na něj. Tváře mi jen hoří a to hlavně jeho přítomností a také alkoholem. Připadám si zase jako pubetačka, která se pobláznila do nějakého idola. Zvedne se a tak na jeden zátah dopiju sklenku a jdu s ním na parket. Jsem na něj zvědavá. Já sama tančím dost dobře, ale to je tím, že jsem tanečnice. Začnou hrát Despacito, tak se usměji. Miluji tu písničku. Když vidím jeho první kroky, tak je mi jasné, že dřevo nebude. Naše těla začnou tančit, jako by k sobě patřila odjakživa. Popravdě mě tohle naprosto dostane. To jak jsou jeho kroky vypočitané přesně do té správné sekundy. Jakmile píseń skončí a on mě zakloní, div, že neslintám blahem. Když si mě vytáhne nahoru, nejde jinak, než že ho políbím. Nechápu, že zrovna tobě se nechtělo na parket...čím mě chceš ještě překvapit? Zeptám se ho těsně u rtů a usměji se. Tak na tohle potřebuji panáka.. Se smíchem si ho za ruku vedu k baru, kde nám objednám dva drinky, které rovnou zaplatím, at to nejde jen na jeho účet.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Mon Mar 05, 2018 12:01 pm

Nejsem žádný nekňuba co by si neuměl zatančit v baru. Dělám to docela běžně a vím že ženským se to sakra líbí. Jen mě to asi nebere tolik jako je. Jediné co je na tom super je to že se můžeš tisknout na uplně cizí ženskou a nebude to bráno jako obtěžování ale prostě tanec. Na konci mě Bell políbí neváhám a jazykem jí trošku prozkoumám pusinku. Pak se opět vydáme na bar. Objedná nám pití a i jej zaplatí což nemusela já mám peněz dost. Posadíme se vedle sebe, ruku položím Bell na stehnu a trošku se k ní nahnu abychom si mohli popovídat. Jsme zrovna v družném hovoru když nás vyruší zase Luke. Je dost pod parou a dovoluje si na Bell, chce po ní aby si s ním vyšla a mě prostě ignoruje. Je docela prdel ho pozorovat v tomhle stavu. Prdel ale skončí ve chvíli kdy se dotkne jejího stehna. Okamžitě jsem na nohách. Chudák ani neví z které strany mu přistála jako první. Upadne a já na něj kleknu abych ho dodělal. Ten malý ubožák nemá co sahat na moji holku.
Dawid Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Mon Mar 05, 2018 4:30 pm

Všechno jde ráz na ráz. V jedné chvíli si povídáme a v té druhé je u nás Luke. Snažím se ho stále s úsměvem odmítnout. Je to vesměs milý kluk, ale teď se opil a je dost dotěrný. Všimla jsem si, jak ignoruje Dawida a celkově je tahle situace dost nepříjemná. Nenechá si vysvětlit, že s ním nikam nepůjdu a aby šel domů. Když mě stiskne stehno, tak vyletí Dawid na nohy. Popravdě jsem si ani nestihla všimnout, kdy to dokázal. Bylo to tak rychlé. Luke dostal pěstí a spadl na zem. Další rvačka. Znovu mě musí zachraňovat. Je mi z toho úzko a do očí se mi naženou slzy. Dawide dost..prosím. Chytím ho za rameno a snažím se ho od něj odtáhnout. To už se ale objeví sekuritáci a oddělají Dawida oni. Luke leží na zemi a po tváři má šmouhy krve. Houknu na barmanku přes bar a poprosím jí o nějaké kapesníky, nebo něco čistého. Kleknu si k Lukovi, ale ten o mou pomoct nestojí. Hřbetem si utře krev z nosu a malátně se zvedne na nohy, až se zapotácí. S...tímhl..e.. se zahazuješ?? Div, že u toho ještě opilecky neškytne. Běž domů, Luku.. Poradím mu s chladnou tváří a už si ho nevšímám. Dawida nevyvedli asi jen proto, že je tu známý. Otočím se k němu a obejmu ho.. Nemusel ses kvůli mě prát..půjdeme prosím domů? Pro tenhle večer toho bylo nejspíše dost.. Teď mi stačí jen jeho přítomnost a to, že se mu nic nestalo.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Mon Mar 05, 2018 6:17 pm

Jsem vytčený do běla. Co si ten kretén o sobě vůbec myslí? Buším mu do xichtu jako zběsilý. S takovou ho ani vlastní matka nepozná. Ignoruju Bell jak na mě volá, zastaví mě až ochranka když mě od něj odtrhne. To že mě zastavili ve fyzické konfrontaci mi ale nezabrání na Luka pokřikovat sprosté nadávky. Má štěstí že z toho vyvázl tak lehko. Kdyby tu nebyli sekuriťáci asi bych ho umlátil. Je to moje přítelkyně smiř se s tím nebo si tě poddám. A tak lehce už z toho nevyvázneš.. Přihodím k tomu ještě pár polských vulgarismů a ty klubové gorily mě konečně pustí. Na rukou mám krev ale není moje to je na tom to nejlepší. Otočím se na Bell a zavrtím hlavou.Nikdo na tebe nebude šahat proti tvé vůli...a je mi jedno že byl opilý. Kopnu do sebe zbytek svého drinku a přikývnu. Když chce domů pujdeme domů. Vyjdeme před klub kde ji zastavím.Bell...jestli tu chceš zůstat můžeme...nebo můžeme jít jinam...
Dawid Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Isabella Suarez za Mon Mar 05, 2018 6:32 pm

Chvěji se, když vidím vše, co se tady děje. Nejraději bych všemu zabránila, ale jak do tohohle můžu mluvit, aniž by mi nebylo ublíženo? Kdybych se mezi ně vrhla, mohla bych dostat ťafku a to je to poslední, co bych chtěla. Dawidowi slova mě polichotily. Jen za jiných okolností by to asi bylo lepší. Nemám ráda násilí a dělá mi to špatně. Jako by se mi mělo rozkočit srdce. Jakmile Luke opustí klub, tak se věnuji Dawidowi. Když už mám v ruce tu utěrku, tak mu alespoň utřu krev z jeho rukou. Utěrku pak omluvně vrátím za bar a následuji Dawida ven. Tady..už nechci být. Jestli se ti chce jít někam jinam, tak můžeme, ovšem..ty červené skvrny asi jen tak nezmizí.. Poukážu na fakt, že má krvavý vršek. Takže bych volila domov..a je mi jedno, jestli chceš k sobě, nebo ke mě. U nás to není takový luxus jak u vás, ale zase mám krásný výhled.. Pousměji se při vzpomínce na svůj domov. Jistě, s jeho domovem se to nedá srovnávat ani z dálky, ale nechci, aby si myslel, že ho nechci vzít k sobě. Mezitím co jsme venku, tak nám zavolám taxíka. Rozhodně teď nemůže řídit. Počkám si, až si řekne, kam jedeme a podle toho řekneme řidiči adresu. V autě, na zadním sedadle se k němu přitulím. Nebudeš se takhle prát často..že ne? Zvednu k němu své oči.
Isabella Suarez

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Tue Mar 06, 2018 10:01 am

Nebyl to zrovna ideální začátek nového vztahu ale co ? Alespoň vidí že si ji dokážu ochránit. Přece jen co bych to byl za chlapa kdybych nechal nějakého vola aby mi obtěžoval moji holku. Po tom všem co se stane v klubu, se odebereme raději ven. Navrhnu ještě další klub ale pak mě Bell upozorní na krvavé šmouhy na svetru. Zakleju a protočím oči v sloup. Teď působím jako nějaký vrahoun, nebo ještě lépe jako řezník co si odskočil od jatek do klubu. Máš pravdu měli bychom jet domů. Takžeee...pojedeme k tobě. Rozhodnu za nás oba. Sice bych raději byl v pohodlí domova ale rád poznám jak bydlí pro změnu ona. Přece jenom jestli máme být tedy pár měli bychom to tak nějak střídat. Luxus? Ale prosimtě jako kdybych něco takového potřeboval. Zavrtím hlavou a nasedneme společně do taxíku. Přitisknu si ji k sobě a políbím ji do vlasů. Jen když mi na tebe bude někdo sahat. Což možná může být dost často protože za poslední měsíc co se známe jsem se kvůli ní popral vlastně už dvakrát.Neříkej ale že to není sexy... Zazubím se na ni a rukou jí zajedu majetnicky na stehno.
Dawid Kwiatkowski

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: