Mila´s flat

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch za Tue Feb 13, 2018 8:14 pm

Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 33

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mila Deutsch za Tue Feb 13, 2018 8:45 pm

Sedím na gauči s notebookem, nechtěla jsem dnes jít do kanclu tak jsem si vzala práci domů, dokončím poslední excelovou tabulku a zaklapnu jej. Konečně hotovo jenže ...co teď s časem. Vylovím mobil a napíšu sms svému muži...no prozatím ještě to můj muž je. Alespoň teda papírově. ( sms : Ahoj mohl by ses stavit, právník mi dal na podepsání nějaké papíry tak ať to mame za sebou. PS: udělám večeři.) Odešlu teda zprávu Chrisovi a ztěžka se zvednu. Pořád ho miluju a není se čemu divit vždyť jsme spolu prožili tolik let. I když je pravda že mi v hlavě straší Jared. Nemůžu si pomoct ale musím na něj myslet. Sice vím kde bych jej našla ale raději jsem začala chodit do jiného baru. Z myšlenek na Jareda a Chrise se vymaním tak že si zapnu do přehrávače hudbu a skočím si do sprchy, pak se dám do vaření. Nedělám nic složitého jenom lasagne tak jak je má můj manžel rád. Sotva co dovařím hodím na sebe bílé tričko a kraťásky a pak už jen tak nějak čekám na Chrise.
Mila Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Christian Deutsch za Tue Feb 13, 2018 9:33 pm

Další nudný den v práci. Naštěstí nastoupila na stáž jedna mladičká kočička, která mi ho na druhý den velmi ochotně přeblafla pod stolem. Páni, měla pusu jako vysavač. Kde na to ty mladé ženské chodí? Uff. Zrovna zaklapuji noťas, když mi přijde sms. Přečtu si jí a na tváři se mi usadí samolibý výraz. Tak ženuška se chce rozvést? No fajn, má co chce. Ale předtím bych se mohl ještě pobavit. Ta její prdel mi vážně chybí. Však jsem si jí nevzal jen tak. Už na škole byla královnou krásy. Už jen proto jsem si musel dokázat, že jsem dobrý a sbalit jí. Aby to nebylo vše jen proti ní, opravdu jsem jí miloval. Někde kousek ve mě jí stále miluje a vždy bude. Vždyť mi porodila děti. Odepíšu jí tedy, ať mě čeká za hodinu a ještě si sjedu domů dát sprchu a převléct se do něčeho pohodlnějšího. Cestou jí koupím kytici růží. I s ní za chvíli zvoním a po zabzučení se dostanu až k jejím dveřím. Hned, co otevře, tak se mile usměji. Tak, jak jsem to dělával, když jsem něco chtěl. Vždy to fungovalo. Pro tebe..mimochodem, sluší ti to. Pochválím jí a automaticky jí dám pusu na tvář. To to voní..lasagně? Zapředu a vyzuji se.
Christian Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mila Deutsch za Tue Feb 13, 2018 10:30 pm

Mám vše připraveno, jsem osprchovaná a jídlo je v troubě aby bylo teplé až půjde na stůl. Ne že bych se mu nějak chtěla zavděčit ale přece jen je to starý zvyk. Sednu si na gauč a začtu se do časopisu pevnost, jo trošičku si ujíždím na tomhle fantasy časáku. Zrovna pročítám článek o tom proč mít rád horory a dost se u toho bavím, když zazvoní zvonek, zajdu Chrisovi otevřít. Ahoj. Překvapeně koukám na růže...tak tohle mě opravdu překvapilo. A ještě víc mě překvapilo to že mě políbil na tvář a pochválil. V hlavě mi zabliká výstražné světýlko. Něco chce...určitě se jedná a o majetkové vyrovnání. Ehm...díky. Posaď se nachystám ti jídlo...a jo čich ti pořád slouží jsou to tvé oblíbené lasagne. Pousměji se a donutím se alespoň na chvíli si užít to že se ke mě nechová jako debil. Nachystám nám na talíře jídlo, jedenu porci položím před něj. Doufám že ti budou chutnat. Zabořím vidličku do měkkého poddajného jídla.
Mila Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Christian Deutsch za Wed Feb 14, 2018 11:24 am

Líbí se mi, že můžu lidi překvapovat a šokovat. Tohle platí u Mily. Její překvapený výraz, když jí podávám kytku, je k nezaplacení. Ta ženská je vážně hezká, až mám chuť jí tady někde ohnout. Však je to tvoje žena, debile.. Jenže po světě běhá tolik krásných kuřátek. Nemůžu je ochudit o mé nejlepší já. Dnes jí ale dostanu. Chci cítit, jestli je stále tak úzká. A ta její chuť. Budu se muset chvíli chovat jako hodný kokot. To mě moc nebaví, ale toš když něco chci. Jsi skvělá..dlouho jsem je neměl. Také jsme se dlouho neviděli. Není čas. Za holkama chodí většinou, když jsem v práci. Sednu si ke stolu a nechám se obsloužit. Mezitím si vyhrnu rukávy trika. Tohle mám rád, je trochu uplejší a rýsuje mi skvěle svaly. Od tebe vždy.. Zapředu a to už se dám do jídla. Výborné.. Pochválím jí po pár soustech. Po očku jí sleduji. Nepřeháníš to s tím fitboxem? Za chvíli budeš mít svalů víc, jak já..Ale musím uznat, že ti to prospívá. Vypadáš uvolněně. Zvednu se, jako doma, nejsem tady poprvé. Přejdu k lednici, ze které vytáhnu víno. Ze skříňky dvě sklenky a obratně nám naliji. Hned potom si sednu zpět. Nadzvihnu sklenku, abych si s ní mohl přiťuknout a pak se napít. Hned potom dojím. Zvednu se po pár minutách a sklidím talířek i jí. Ty jsi vařila, já umývám.. Uculím se na ní. Tohle byly naše začátky, když jsme si ještě rozuměli. Víte, čím to bylo? Snažil jsem se...
Christian Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mila Deutsch za Thu Feb 15, 2018 7:09 pm

Ani ho nezpoznávám. Takhle milý nebyl roky a najednou je jako mílius. Pche...snad si nemyslí že mu na to skočím. No ...možná mu na to maličko nalítávám ale to je jen proto že ho stále svým způsobem miluju. Prohrábnu si vlasy a zavrtím hlavou.Je to dobré odreagování...a alespoň jsem se dostala do formy. POkrčím rameny ale je pravda že na bříšku už jsou svaly znát. A to je dobře. Ještě než dojíme nalije nám skleničky vína a po jídle sklidí talíře a jde je umýt. To jsou mi ale věci...Klidně to můžu umýt já.,..nesnášíš mytí nádobí.Přejdu k němu a začnu mýt nádobí já.Na konferenčním stolku jsou ty papíry ...mrkni na ně prosím. Vyzvu ho. Musím být trochu odtažitá. Nechci mu skočit zase na špek. Prošla jsem si s ním peklem a pořád to mám v živé paměti. Jediné hezké co z našeho manželství vzešlo jsou holky. Moje malé princezny. Chce se mi brečet když si uvědomím jak moc jsem byla naivní. Myslela jsem si že je to láska na celý život ale tak to asi nechodí.
Mila Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Christian Deutsch za Thu Feb 15, 2018 7:32 pm

Svědčí ti to. Uznám nahlas. Vlastně je to docela dobré hrát si na milého chlapa. Takovým pak všechno prochází. Pamatuji si, kolik kurviček jsem takhle sbalil. Pak stačilo jen odkopnout. Jsou dobré jen na jedno použití. Ale s použitýma hračkama už mě nebaví si hrát. Po nalití skleniček s vínem, ze kterého upiji, se zvednu, abych umyl nádobí. Jistě, že to nenávidím, pamatuje si to dobře. Hned vstane, aby ho mohla umýt a tak jí nechám. Hlavu otočím směrem, kde jsou papíry, ale ty jsou mi teď naprosto u prdele. Raději udělám kroky k ní a jednou rukou jí obejmu zezadu kolem pasu, druhou jí oddělám vlasy na stranu a skloním rty k jejímu krku. Krásně voníš.. Zabrblám jí do jemné kůže a zlehka jí škádlivě kousnu. Tou rukou, co jí držím kolem pasu, si jí k sobě přitáhnu těsněji, až musí cítit můj rozkrok na svém zadečku. Vyjedu rtama z krku k jejímu uchu. Toužím po tobě.. Zašeptám a kousnu jí škádlivě do lalůčku. Už jsem zase nadržený. Není se co divit, postavu má fakt dokonalou a také vím, jaká je v posteli. Kdyby už nebyla tak stará, možná bych s ní i zůstal.
Christian Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mila Deutsch za Thu Feb 15, 2018 8:15 pm

Pustím se do mytí nádobí však moc toho stejně není. Jen dva talířky a ty jsou hned umyté. Ale ještě než stihnu talíře umýt si mě k sobě přitáhne a začne se lísat. Co to do něj sakra vjelo? Zatrne mi ve slabinách když se rozkrokem natiskne na můj zadeček. Nejraději bych se nachala vysadit na linku a ojet ale to kurva ne ...já se nenechám jen tak lehce oblbnout. Přestanu umývat nádobí a hbitě se otočím. Houbičku mokrou a od jaru mu mrsknu do obličeje. Nesahej na mě. Já tě moc dobře znám...děláš to jen proto aby jsi si něco dokázal. Vubec ti na mě nesejde a teď si hraješ na hodného manžílka. Jenže víš co ? Takhle jsi mě nachytal jednou podruhé už ti to neprojde. Zavrčím a praštím jej pěstí do hrudi. Po tom fitboxu mám docela páru ...dokonce mě překvapí jak se mu dokážu postavit. To je asi ta agrese co se ve mě za ty společné roky nahromadila.
Mila Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Christian Deutsch za Thu Feb 15, 2018 8:52 pm

Snažím se jí nějak navodit, protože jsem prostě nadržený. Jenže ona ne a ne se dát. Ještě k tomu se otočí čelem ke mě, až na ní visím pohledem. Houbička od jaru skončí na mém obličeji. Mám chuť se znechuceně ušklíbnout. Natáhnu se po utěrce a utřu si ten kentus. Když do mě vrazí, tak trochu poodskočím, páru má dobrou. Ale no tak..takhle to není..pojď sem. Přitáhnu si jí zase zpět, pěkně tělo na tělo. Zhluboka se jí dívám do očí. Vím, že mě chceš, Milo...že toužíš po mých dotecích.. Sjedu jí rukama na zadek, který jí zmáčku. Po mých polibcích. Skloním se k jejím rtům a políbím jí. Stejně vím, že buď se chytne a nebo dostanu do huby. Jedno, nebo druhé, nic mezi tím. Držím si jí ale pevně u sebe. Moc dobře může cítit, jak jsem kvůli ní navoněný. Dokonce jí líbám tak, jak to měla vždy ráda. Měli jsme stanovené, co se tomu druhému líbí a podle toho jsme se chovali. Jinak by jsme asi jen tak neměli dvě děti. Ty musí z něčeho vzniknout. A jo, láska to byla. Do nějaké doby, než jsem si uvědomil, že se mi staví kámoš do pozoru při pohledu na mladé kočičky. Pak už to šlo všechno od desíti k pěti. Svým způsobem jsem Mile nechtěl nikdy ublížit, ale stalo se. Ženská je to dobrá, ale já si jí nezasloužím. Tuhle sračku bych jí nikdy nepřiznal nahlas.
Christian Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mila Deutsch za Thu Feb 15, 2018 9:24 pm

Jsem nasraná a zároveň jsem na měkko. Vždyť posledních pár měsíců jsem nemyslela na nic jiného než na to že chci aby se vše vrátilo zpátky do dob kdy jsme byli ještě šťastní. Jenže to asi nejde takhle na povel a teď když mám možnost si jej alespoň na chvíli užít tak nechci. I když do něj strčím stejně si mě přitáhne k sobě a začne mě líbat. Neoplácím mu to. Místo toho do něj začnu bušit jako rozzuřená lasička. Co si o sobě vubec myslí ? Že si sem nakráčí užije si a ahoj? No tak to teda ne. Nech mě na pokoji....Jaredovi by se tohle fakt nelíbilo. Je mi blbé takhle Jareda využít ale vím že to Chrise nasere a odejde. I když mě podváděl vždy byl strašně žárlivý a nikdo se na mě nesměl ani podívat.Jo...mám přítele...a víš co ? Je mnohem lepší než ty a to je mu 28... Jo cítím se trošičku vítězoslavně ale zároveň mám výčitky vůči Jaredovi.
Mila Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Christian Deutsch za Thu Feb 15, 2018 10:29 pm

Líbám jí a držím si jí u sebe. Vzpírá se mi, což se mi svým způsobem líbí. Vždy byla bojovná. Odtáhnu se až po chvíli. Hned potom řekne jméno nějakého bastarda. Zamračím se. Dělá si prdel? Nadzvihnu obočí. Přítele? Nehraj tady na mě něco, Milo..Máš své zásady, s mladším by jsi nebyla..Takže nekaž tuhle chvilku a raději si to užij.. Držím si jí pevně u sebe. Ty....jsi prostě moje.. Zavrčím a úsměv mi z tváře odejde. Klidně, ať se to tomu Jaromovi nelíbí..Ví vůbec, že jsi vdaná? Pomalu s ní postupuji tak, že jí natlačím na zeď. Přitáhnu se k ní celým svým tělem. Ty víš, že mě chceš... Mluvím podmanivým hlasem. Přímo jí svádím. Snažím se vytáhnout své největší zbraně. Přece se mi nebude bránit donekonečna. Jestli ale ano, tak na to seru a raději si půjdu najít nějakou mladou roštěnku. Kdybych jen já jí provokoval, kolik toho mám. Jenže já to nedělám. Přišel jsem si prostě zašukat. A začínám být někde uvnitř fakt nasraný. Měla by si to dobře rozmyslet, protože pak prostě třísknu věcma a tohle už nikdy nedostane.
Christian Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mila Deutsch za Sat Feb 17, 2018 12:28 pm

Snažím se mu vymanit z objetí a polibky neoplácím. Sice bych tolik chtěla ale nemže si sem jen tak přijít a myslet si že mu hned vlezu do postele. Kdysi by to tak možná bylo ale konečně jsem začala mít i nějakou hrdost. Přestala jsem dělat to co chce a stala se víc nezávyslou. Proč bych ti lhala? Ty máš a každém prstu pět ženských a já si nemůžu najít přítele? Zavrčím a jednu mu vrazím když se mě i nadále dotýká. No a co že jsem vdaná? Stačí podepsat ty papíry na stole a už vdaná nebudu ...takže je podepiš a vypadni z mého bytu.Rozkřiknu se takovým způsobem že to musí slyšet i sousedi. Je mi jedno že teď jsem zazdila jakoukoli možnost společně vycházet. Nehledě na to že jsem chudáku Jaredovi pěkně zavařila. Ale tak nějak v hloubi duše si myslím že Christian to řešit nebude, určitě si jej nenajde a nebude ho vydírat. Tohle by kvůli mě už nedělal.
Mila Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Christian Deutsch za Sat Feb 17, 2018 1:06 pm

Je úplně jiná, než jindy. Vždy se nechala svést a teď? Jako by to byla normálně uvažující žena. Pff, kam odešla ta zábava? Jsem znechucený, ale stále to nějak nevzdávám. Ne, Milo, nemůžeš. Stále jsi moje žena a nic se na tom nemění.. Zavrčím na ní a podívám se na papíry, které jsou na stole. To bych je nejdříve musel podepsat.. Vysměji se jí do obličeje. Pustím jí a posadím se na židli. Proč bych měl vypadnout? Můžeme si povídat..tak mi třeba řekni, má nejmilejší Milo, co asi na tobě 28 letý kluk vidí? Natočím hlavu na stranu. Jistě, nedostal jsem to, co jsem chtěl, takže budu nepříjemný a hnusný. Zná mě na to moc dobře. Navíc chci odejít, až uvidím, že má zase slzy v očích. To bude pro mě největší zadostiučinění, když je tak blbá a nechce mi dát. Nechci si totiž uvnitř přiznat, že jsem prohrál. Už mě nechce žena, kterou jsem měl jistou, kterou jsem miloval. Raději budu za hajzla a dále jí ubližovat, než si přiznat, že mi na ní stále ještě záleží.
Christian Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mila Deutsch za Sat Feb 17, 2018 6:31 pm

Zasměji se takovým tím smíchem plným hořkosti.Evidentně ve mě vidí víc než ty a to jsem mu nedala děti tak jako tobě. Nejraději bych ho konečně vylifrovala pryč. Proč jsem ho sem vůbec zvala? Kvůli nostalgii ? Nebo kvůli tomu že je to můj manžel? Jasně potřebovala jsem podepsat rozvodové papíry a k tomu asi nedojde. Ne...ne Christiane...tvoje žena nejsem od té doby co jsi mě veřejně ponížil a začal ses ukazovat se všema těma běhnama. Odhrnu si vlasy z čela. Místo toho abych tu před ním pochodovala jako nasraná lvice sednu si znaveně na postel a zavrtím hlavou.Proč to prostě nemůžeme ukončit jako dospělí lidé? K čemu ti je že jsme manželé když spolu nebydlíme a holky máš ty? Proč mě teda chceš držet ve svazku, který už dávno ztratil smysl? Zase mě začal urážet ...už jsem si docela zvykla že teď vytáhne věci které mě nejvíc bolí.Víš Christiane...to že ty už mě nechceš a chováš se jako debil neznamená že mě nechce někdo lepší než jsi ty.
Mila Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Christian Deutsch za Sat Feb 17, 2018 7:05 pm

A kolikrát tě viděl? Už jste spolu spali? A i po tomhle všem v tobě vidí více? Natočím hlavu na stranu a upřeně jí sleduji. Vůbec jí to neulehčuji. Žárlím jak prase, nejraději bych něco roztřískal. Nejspíše to pak doma udělám. Ale tak, aby to holky neviděly. Neříkej jim tak..neznáš je. Upozorním jí vážným tónem. Nenávidím, když někdo někoho odsuzuje, aniž by toho dotyčného znal. Proč?..Protože jsi moje, Milo...od toho dne, co jsi řekla ano. Připomenu jí naši pohádkovou svatbu. Je to tak, nechci jí jen tak pustit. Pokud to totiž udělám, tak už to bude konečné. Což je na hovno. Začne se bránit a to mi na tváři vytvoří úsměv. Pomalu vstanu a přecházím k ní jako šelma. Nikdo lepší, než já není. To ty ale víš.. Olíznu si spodní ret. Jsem dost sebevědomý, hlavně v posteli. Přiblížím se až k ní, ruce dám vedle jejího těla a nakloním se až k jejím rtům. Můžeš si tady říkat, co chceš. Ale já vidím, že mě stále chceš...tvé tělo mi to dokazuje. Zajedu jí rukou přes krk dozadu do vlasů a pevně jí chytnu tak, že s tou hlavou nemůže hýbat. Rty mám těsně u těch jejích. Nějaký mladý cucák ti to nikdy nemůže udělat tak dobře, jako já..nepamatuješ si, jak moc jsi vždy vzdychala? Jak moc jsi to chtěla? A stále chceš..tak si to přiznej..
Christian Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jared D. Padalecki za Tue Mar 06, 2018 10:42 am

Jelikož chodím jen z práce domů a z domu do práce, tak už mi chybí nějaký ten kontakt. Až moc často myslím na Milu. Což mě štve. Ještě mi ženská nepopletla takhle hlavu. No co, zahraji si trochu na stalkera. Vím, kde bydlí, jelikož jsem jí tam vezl. Odjedu tedy k jejímu domu, kde zaparkuji a vystoupím. Opřu se zadkem o auto a čekám, kdy se bude vracet domů. Možná je to blbost a budu tu stát několik hodin. Když však vidím z dálky, že přichází (po hodině mimochodem, jsem zmrzlý jak prase), tak se odlepím od auta a jdu naproti ní, jako by to byla náhoda. Ale...Mila, že? Zastavím se překvapením, když už jsme těsně u sebe.
Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 24

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mila Deutsch za Tue Mar 06, 2018 10:55 am

Po tom co jsem vyhodila ze svého domu Chrise a navíc mu nakecala že jsem s Jaredem cítím se hrozně provinile. Chudák co když mu Chris něco udělal. Konečně na to na chvíli přestanu myslet protože mám dnes důležitou schůzku s obchodním partnerem naší společnosti. Máme jít společně na oběd do luxusního Londýnského podniku. Proto se vyfiknu do šatů a světlého kabátku. Celá schůze naštěstí proběhne dobře a podaří se mi pro naši společnost získat výhodný kontrakt. V dobré náladě se vracím domů, v ruce držím mobil a čtu si textovku od Zoey a Cas, nedávám moc pozor na cestu takže do Jareda málem vrazím. Pardon. Zamumlám a zvednu oči. Srdce se mi skoro zastaví a spolu s tím se dostaví i pocit provinění, evidetně je ale v pořádku to je dobrá zpráva.
Ehm...jo ...Jared že...nechceš jít na čaj ke mě ? Bydlím hned tady a ...musíme si stejně promluvit.
Vychrlím ze sebe příval vět, musím mu říct co jsem nakecala svému muži už jen proto že nerada lžu. Naštěstí souhlasí takže společně jdeme do mého bytu. Vyzuji si vysoké lodičky a kabátek odložím na věšák. Kafe, čaj nebo víno? Otáži se rovnou zamířím do kuchyně vyřídit jeho objednávku.
Mila Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mila Deutsch za Tue Mar 06, 2018 10:55 am

Mila Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jared D. Padalecki za Tue Mar 06, 2018 12:10 pm

Div, že mi nevletí do náruče, tak se usměji. V pořádku.. Nemusí se mi omlouvat, však se nic nestalo. Přesně tak, Jared, jméno mé. Ukloním se jí strojeně a rovnou se zasměji. Promluvit? Určitě se ti tolik stýskalo a chceš mi vyhubovat, že si tě nenašel dřív, že? Mrknu na ní s koketním úsměvem. Co to se mnou sakra je? Chovám se jak vůl. Ale to jen proto, že mě fakt přitahuje. V bytě se vyzuji a pověsím sako. Máš to tu moc hezké.. Pochválí jí. Takhle nějak jsem si to představoval. Kávu.. Objednám si tedy a posadím se na jednu ze stoliček. Takže.. o čem jsi to chtěla mluvit? Zeptám se jí a zatím sleduji její zadek v tak krásně přilnavých šatech.
Jared D. Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mila Deutsch za Tue Mar 06, 2018 12:18 pm

Naberu do konvice vodu a zatím co se ohřívá přichystám hrníček, do kterého nasypu kávu. Cukr nebo mléko? Otáži se a podle toho co si vybere mu to do už zalité kávy přisypu. Přinesu mu to na konferenční stolek a posadím se na gauč. Sedíme tváří v tvář a mě je dost trapně. No stala se taková nepříjemná situace...možná jsem tak trochu svému manželovi řekla že mám přítele...a možná jsem v té souvyslosti zmínila tvé jméno. Bože zní to tak trapně. Prohrábnu si vyžehlené vlasy a na chvíli schovám tvář do dlaní. Vymyslela sem si to abych ho donutila podepsat rozvodové papíry. Už nevím jak ho k tomu donutit nic nefunguje. Rozhodím rukama a jednu mu položím na paži. Velmi se za to omlouvám.
Mila Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jared D. Padalecki za Tue Mar 06, 2018 12:40 pm

Jen mléko, děkuji. Poručím si a sleduji ji. Je tak ženská. Když mi to pak přinese, tak poděkuji a vzhlednu k ní. Ještě, že nepiji, nebo bych to asi vyprskl. Hrníček vrátím na stolek a zadívám se jí s vážnou tváří do očí. Co, že jsi? Dělám, jako bych se přeslechl. Ale mám sto chutí se začít smát. No..jsem polichocen. Pokud potřebuješ, můžu se stát tvým "fejkovním" přítelem. Klidně se můžeme i předvést tvému manžílkovi. Nedělá mi to problém. Pokrčím rameny. Rád jí pomůžu a navíc strávený čas s ní? Proč ne? Když už ale..nezasloužím si za to aspoň pusu? Řeknu přidrzle a nakloním se k její tváři. Jsem zvědav na její reakci.
Jared D. Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mila Deutsch za Tue Mar 06, 2018 12:50 pm

Bože je to tak trapné jsem dospělá ženská s dvěma dětma a svému ještě pořád manželovi tvrdím že chodím s osmadvacetiletým zajíčkem. Proboha Milo styď se za sebe. Nakonec jsem přece jenom schopná se mu podívat do očí a koutky úst mi zacukají, celá tahle situace je nakonec přece jen vtipná. Proboha nemusíš mi hrát přítele. Vždyť by ses musel stydět s takovou starou ženskou vyjít na ulici. Zasměji se ale přece jen se nakloním a políbím jej ne na ústa ale na tvář.Bože nádherně voní. Nesedím od něj nijak daleko takže si ho můžu prohlédnout. Je strašně hezký, v podbřišku mi zacuká když si představím jak asi vypadá pod oblečením. Bože ty si o mě musíš myslet hrozné věci.
Zasměji se a nepřestávám jej sledovat.
Mila Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jared D. Padalecki za Tue Mar 06, 2018 9:05 pm

Stydět?? Ale prosímtě..viděla ses někdy v zrcadle? Tvůj manžel ti vzal snad všechno sebevědomí...a víš co? Já bych se tebou vystavoval na ulici. Každý by mi jen záviděl. Takže to pro mě nebude žádná zátěž. Zjistíme si, kam chodí tvůj manžel a prostě tam půjdeme spolu. Není třeba nějaká společná akce, na kterou chodíte? Začínám rovnou spřádat plány. Určitě tu můžou být nějaké oslavy narozenin, kde budou oba. Kdoví. Když mi dá pusu na tvář, tak se zasměji. Příště to více specifikuji.. Zavrtím nad tím hlavou a odpiji si z kávy. Hned poté po ní hodím očkem. Nic hrozného.. Prostě žena, kterou zklamal muž. Snažila se bránit slovně a použila do toho mě. Nevadí mi to, proč by taky mělo? Navíc ta představa, že by byla moje přítelkyně je dost lákavá. Už nejednou jsem si jí představil nahou. Jaká bude asi pravda? Je její kůže na dotek tak jemná, jak si představuji? Nahnu se až těsně k její tváři. Tak co, jdeme do toho spolu? Spiklenecky na ní mrknu, ale nijak se neodtahuji.
Jared D. Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mila Deutsch za Wed Mar 07, 2018 8:55 am

Jak se znám tak po jeho slovech zaručeně zčervenám. Je tak milý a nejspíše se mu opravdu líbím. Je to vůbec možné abych se já líbila takovému kusanci? Kdysi možná ano na škole jsem byla královna roztleskávaček a kluci se o mě jen prali ale postupem času a let strávených s Chrisem jsem o sobě začala dost pochybovat. Můj manžel totiž umí dokonale zdeptat lidi. No příští týden bychom měli oba být večírku pořádaném pro naše firmy. Jsem si dost jistá že tam bude nenechal by si ujít příležitos oblbovat nějaké...ehm...slečny. Dám si nohu přes nohu a hlavu si podložím rukou, je na něho opravdu pěkný pohled. Nemůžu říct že bych na něj tu dobu co jsme se neviděli nemyslela. Kdyby byl o pár let starší nebo já o pár let mladší neváhala bych a vyjela po něm ale takhle mám trochu zábrany. Vždyť by to mohl být přítel mých dcer, co by si o mě pomyslely. Když se ke mě nakloní zatajím dech a lehounce pootevřu rty. Ta jeho vůně mě zabije...je tak smyslná že mám chuť se k němu přitisknout a prozkoumat jeho tělo a věřte mi prozkoumala bych ho opravdu důkladně. Dobře...jdem do toho. Pousměji se a překonám posledních pár centimetrů co dělá naše rty od sebe. Jeho rty jsou horké od kávy ale je to neuvěřitelně příjemné, celé mé tělo se při tom polibku zachvěje. Po chviličce se odtáhnu a odkašlu si. Musela jsem vyzkoušet jestli nám to předstírání půjde....
Mila Deutsch

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra: