Galapagos hotel

Goto down

Galapagos hotel

Příspěvek pro Daxon Fraser za Sun Jan 28, 2018 4:16 pm

Daxon Fraser

Poèet pøíspìvkù : 19

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Galapagos hotel

Příspěvek pro Daxon Fraser za Sun Jan 28, 2018 6:10 pm

Už když jsem si vybral svojí práci, počítal jsem s tím, že budu hodně pracovat a cestovat. Také jsem počítal i s tím, že budu do konce života sám. Kdo by takového chlapa chtěl? Neudržím se dost dlouho na místě a jsem stále jen v práci. Poštěstilo se mi a našel jsem ženu, která je naprosto stejná, jako já. Propadl jsem jejímu kouzlu a zamiloval se do ní. Měsíce plynuly a už je to více jak dva roky, co jsme spolu. Dokonce jsem jí teď nedávno požádal o ruku. Brácha ze mě bude nadšený. Už jsem ho informoval o tom, že přijedu. Máme poslední dny s Lin spolu pro sebe a proto jsem objednal pětihvězdičkový hotel. Můžu si to dovolit, sice jen na pár dní, ale aspoň něco. Každé ráno jí vítám polibkem a následnou snídaní do postele. Nechci, aby tyhle dny něco dělala, jen byla mou ženou. Oblečen do riflí, polo trika a mikiny jsem nám udělal opět snídani. S waflemi a ovocem, také s čajem jsem se vrátil ke své milé do postele, abych to k ní mohl položit. Nesměla chybět ani kytička, která jí určitě potěší. Dobré ráno, má budoucí ženo. Jak jste se vyspala? Pohladím jí po vlasech a láskyplně se usměji. Po ránu jsi vždy tak krásná.. Zadívám se jí do očí a pohladím jí po ruce.

Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Wed Jan 31, 2018 5:38 pm

Štěstí? Na to jsem našla jednoduchou definici, která se dá říct jedním slovem...ON. On je moje štěstí. Nedokáži si představit že bych se měla vzbudit sama bez něj. A přesně tohle štěstí mám už dva roky. Musím uznat že to byly nejkrásnější roky v mém životě. Dělám práci, pro kterou jsem se narodila s mužem, který je na tom stejně jako já. Poznali jsme se v Kanadě, pracovala jsem tehdá v centru na ochranu vlků. Přijel nám pomáhat, stačilo pár minut a věděla jsem že ho musím mít. Dnes ráno je vše už trochu jinak, jsem s ním zasnoubená a řekám na snídani do postele. Občas mi příjde že si všechnu tu pozornost snad ani nezasloužím. Ležím v posteli a poslouchám zvuky z kuchyně.   Peřina je tak teploučká a příjemná že se mi nechce vystrčit z ní ani palec od nohy. Netrvá to dlouho a přinese mi snídani. Jsem nejšťastnější žena na světě takže jak jinak než skvěle. Natáhnu se abych mu dala polibek. Je skvělý a jsem přesvědčená že život po jeho boku je můj osud. Měli bychom se dnes pro jisotu mrknout na ty letenky do Londýna. Ještě jsem ani neřekla Kiře a Jaredovi že přijedu. Chci jim udělat překvapení. Chudáčci ani neví co je čeká. Nejen že přijedu ale přijedu i se svým snoubencem ...to bude taky velká novina. Nakloním se k waflím, nádherně voní. Spokojeně zapředu. Jenže z ničeho nic se mi udělá špatně. Tenhle týden je to už druhé ráno co vystřelím z postele na toalety.
Natasza Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 20

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Wed Jan 31, 2018 7:18 pm

Spokojeně se usměji, když mi oznámí, že skvěle. Občas mi připadá, jako by jsme byli pro sebe stvoření. Nehádáme se, respektujeme se, milujeme. Vždy si pomůžeme, jsme tady pro sebe. Nejenom, že je krásná, je i chytrá. Získal jsem ten nejlepší VIP balíček, o kterém se mi ani nesnilo. Už jsem to udělal.. Usměji se nevinně. To jsem celý já, nerad nechávám něco na potom, raději to udělám hned. Proto jsem to stihl už ráno, abych jí znovu a znovu překvapil. Když se má milá zvedne a letí na wc, tak jí nechám. Už párkrát jsem šel za ní, že jí jakkoliv pomůžu, ale chtěla u toho být sama. Nedivím se jí. Nebudu jí u toho rušit a raději si počkám, až přijde zpět do pokoje. Jak se cítíš, zlato?.. Je to to...co si myslím? Nadzvihnu v očekávání obočí. Kdyby to bylo dítě, tak bych byl snad ještě šťastnější, než teď. Což je diskutabilní, protože jsem teď na vrcholu blaha. Hlavně mi neříkej, že je to z té snídaně.. Zamračím se na oko. Snad si jen nepřičichla a neudělalo se jí zle..to by mi bylo líto. Možná bych příště měl udělat na snídani něco naprosto jiného. Když si sedne zpět na postel, natáhnu se po waflích. Volal jsem bráchovi..jako první bych se chtěl stavit za ním na chatu..tam by jsme taky mohli několik dní pobýt..Samozřejmě bych tě vzal i za rodinou.. Natáhnu se pro její ruku, abych jí mohl políbit na hřbet. Neustále se jí potřebuji dotýkat..
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Wed Jan 31, 2018 8:06 pm

Přiletím na záchod a nakloním se nad mísu ale nic z mě nejde. Sesunu se na podlahu vedle záchodu a zhluboka oddychuju. Nechápu proč je mi pořád tak zle. Ano už jsem zvažovala možnost že jsem těhotná ale nějak s emi to nezdá vzhledem k tomu že si dáváme pozor. Jenže co já vím jestli nám to neujelo? Jakmile se trochu rozdýchám a uleví se mi vrátím se zpět. Vlezu si do postele a pokrčím rameny.Já nevím ...tady ale těhotenstký test neseženu...budem muset počkat až domů. Jsme si zasnoubení ale i tak jsem z toho rozhozená. Kdyby to bylo miminko zlobil by ses? Zakňourám do přikrývek protože se teď na něj bojím byť jen podívat. Podvědomně samozřejmě vím že by byl šťastný a neopustil mě ale i tak se tím svým roztomilým polským přízvukem musím zeptat. Jen tak pro jistotu. Nenápadně mu ukradnu jednu wafli a kousek si strčím do pusy. Pomalu ji žvýkám a koukám s hlavou nakloněnou na bok na svého budoucího manžela. Myslím že na něj se můžu spolehnout ...vždyť za celé dva roky mě nikdy nezklamal.Jsi nejlepší lásko...už se těším za rodinou segra i brácha budou nadšení až tě poznají.
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Wed Jan 31, 2018 8:30 pm

Miluji její polský přízvuk. Celá je dokonalá, až mě to chvilkami děsí. Nechápu, co vidí zrovna na mě. Ale jsem rád a jen tak se jí nevzdám. Tak si počkáme domů..tu chvíli to už přežijeme. Mrknu na ní a pak se zatvářím dotčeně. Připadá ti, že bych se já zlobil? Dramaticky se chytnu za srdce a udělám takový ten ach pohled. Pak se samozřejmě zasměji. Ty jsi trdlo..byl bych nejšťastnější.. Ujistím jí a pomalu jím wafli. A co teprve můj brácha..ale bojím se, že na tebe zapůsobí více..přece jen je asi o dva centimetry vyšší než já, ale jinak jsme prakticky stejní.. Rád vtípkuji, že je můj brácha přitažlivější, protože je o trochu vyšší. Nikdy jsem ale jinak nějaké mindráky neměl. Přece jen, ženy mě vždy chtěli. Jen já je nechtěl, protože jsem neměl dostatek času. Tady se zrzavou princeznou jsme spojili práci a lásku. To jsem přesně potřeboval. Natáhnu se, abych jí prstem utřel drobky z koutku a pak si ten prst požitkářsky olíznu. Chutnáte dokonale, slečno Padalecki. Zavrním se a nakloním pro sladký polibek. Chce se ti to tu vůbec opouštět? Slibuji, že tě zase někam vezmu..ještě je spoustu zvířátek, které musíme navštívit..mimochodem, zdraví tě Edgar..dívej. Pobaveně sáhnu po mobilu a ukážu jí fotku.
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Wed Jan 31, 2018 8:51 pm

No já ti nevím Daxi...kdyby jsem čekala miminko tak by nám to dost ztížilo práci ..a moc dobře vím že by jsi jen tak na jednom místě nevydržel. Je mi jasné že kdyby jsme se měli usadit oba dva by nás to pomalu ničilo. Snad jen kdyby jsme si otevřeli nějakou svoji instituci na ochranu zvířat ale jinak ? Pochybuji že by byl šťastný kdyby vedl obyčejný rodinný život. A já bych na tom nebyla jinak. Povzdechnu si a rukou si přejedu po břiše. Trošičku doufám že nás ten malý zázrak ještě chvíli nechá samotné abychom si mohli ještě chvíli užívat volnost cestování. Ale kdyby to přece jen nepočkalo a miminko se rozhodlo že je čas budu samozřejmě šťastná. Miláčku...tvůj bratr je bezpochyby dokonalý a užasný ale ...ty jsi jen jeden. Navíc co když mi ty budeš chtít utéct s Kirou ..je mnohem hezčí než já co si pamatuji. Zvednu se na všechny čtyři a políbím jej. Do háje...tolik ho miluji. Kouknu do mobilu na fotku a povzdechnu si. Ty jsi uplný zaříkávač zvířat ...a nejen jich. Mobil mu odhodím stranou a obkročmo si na něj sednu. Vzhledem k tomu že už je mi dobře a ani jsem nezvracela a zoubky mám vyčištěné můžu jej klidně políbit. Zavrtí se mu na klíně. Pane Frasere... co takhle to dělání dětí trochu potrénovat. Jemně mu zkousnu ret a šibalsky se na něj usměju.
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Sun Feb 04, 2018 8:29 pm

Snažím se uvědomit, jaké by to asi bylo. Jenže si to nedokážu představit. Nikdy jsem nebyl dlouho na jednom místě. Od té doby, co jsem začal cestovat, tak jsem furt někde v trapu. Takže jí na to nedokážu moc co říct. Bylo by to sice složitější, ale nic, co by jsme nezvládli. Ujistím jí mile. Myslím to vážně. Miluji jí a jsem ochotný se jakkoliv přizpůsobit, jen aby byla šťastná. Stejně, jako ty jsi jen jedna..Takže mám nápad, prostě zůstaneme spolu. Rozseknu to kulišácky a stejně tak na ní i mrknu. Hned pak jí ukážu fotku. Ještě, než se na ní podívá, tak mě políbí. Což ocením spokojeným úsměvem. To víš, léta praxe. Chvástám se a mobil odhodím někam na postel. Když si na mě sedne obkročmo, tak jí přejedu rukama po bocích. Nenasytná, jako obvykle, slečno Padalecki. Vydechnu tentokrát už s vážnou tváří. Tak fajn, ale dnes je to jen v tvé režii. Blýskne mi v očích a pomalu se položím. Mám jí pěkně na sobě a chci, aby mi ukázala, jak moc po mě touží. Doufám, že tak moc jako já, protože můj kamarád už se začíná pomalu hrdě hlásit k světu. Rukou jí zajedu do vlasů a přitáhnu si jí k sobě, abych jí mohl políbit. Druhou rukou jí sjedu mezi nohy, kde jí prsty pohladím přes látku na tom nejcitlivějším místě.
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Sun Feb 04, 2018 9:10 pm

Pořád si tak nějak myslím že my dva máme na miminko ještě dost času přece jen oba jsme dost divocí na to aby jsme se starali o něco tak maličkého a křehkého. Raději si tedy na Daxe sednu a vlasy jej polechtám na tváři. Kdo by vydržel se tě nedotýkat? Miluji tě.. Zašeptám nahnutá k jeho oušku a jemně jej kousnu. Samozřejmě že se o něj postarám a být ta akční? Proč ne moc dobře ví že mě to baví. Jazykem mu přejedu po krku a rovnou se do něj zakousnu když se mě dotkne na citlivém místěčku. Ts Ts Ts ...dej si ruce pěkně za hlavu miláčku. Ještě než si je tam dá tak mu sundám mikinu a tričko přetáhnu přes hlavu. KOnečně mám před sebou jeho nahou hruď. Tichounce zasténám a olíznu si rty. Ale...chci mu to udělat těžké. Slezu z něj a začnu se před ním svlékat. Pomaličku si sundám tričko a pěkně otočená zadečkem k němu si stahnu kalhotky. Ale nechci jej trápit moc takže se přesunu k němu abych se mu vrhla na sundávání kalhot.
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Daxon Fraser za Thu Feb 08, 2018 5:28 pm

Máš pravdu, to už mi řeklo hodně žen. Poprovokuji svojí budoucí ženu a lišácky se usměji. Vím, co si můžu dovolit. Sama moc dobře ví, jak moc jí miluji a že bych jí nedokázal být nevěrný. I přesto, že řeknu, že je to v její režii, tak se jí dotýkám. Ono to moc dobře nejde nic nedělat. Nejraději bych si jí vzal hned, protože jsem nedočkavec. Vždy mě dokáže tak rychle vzrušit. Ano, má paní. Zapředu a jako první si nechám sundat jak mikinu, tak triko. Až pak si dám ruce za hlavu a sleduji tu show. Vysléká se jen pro mě. Jsem nejspíše ten nejšťastnější chlap pod sluncem. Když se pak vrhne na mé kalhoty, tak nadzvihu zadek, aby jí to šlo lépe. Více jí nepomáhám, mám přece mít ruce za hlavou. Jen si zkousnu ret a sleduji jí. Dokážeš být tak neskutečně sexy.. Řeknu chraplavým hlasem. Je to kvůli tomu, že už jsem dost vzrušený! To, jak moc, jde vidět už přes trenky. Můj nejlepší kámoš už žadoní po tom, aby se ho Nat dotkla. Určitě se domluví, já tady mám být přece ten pasivní.
Daxon Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Natasza Padalecki za Sat Feb 10, 2018 11:40 am

Poslední dobou mám chuť na sex skoro pořád. A to jsem si myslela že období kdy jsme ze sebe nemohli spustit ruce a byli jsme stále v posteli je za námi ale evidentně není. Stále na něj mám chuť... teď dokonce větší než obvykle. Samozřejmě že si neodpustí si do mě rýpnout. Hodně žen? Opravdu zlato? V hlavě mi proběhne milion vhodných odpovědí, které by jej naštvaly nakonec ale zvolím jednu neutrální. No tak to mají holčičky smůlu...už jen pár týdnů a budeš můj dokud nás smrt nerozdělí. Zářivě se na něj usměju ale to už mám dole všechno oblečení a skláním se u jeho rozkroku. Stáhnu mu kalhoty i s trenkami. Pokaždé mě potěší když vidím jak na mě reaguje. Stačí abych se jej jen letmo dotkla a už je v pozoru. Někdy se dokonce ani nemusím snažit a jeho kamarád se i tak dožaduje mé pozornosti. Jazýčkem mu přejedu po celé délce, a několikrát obkroužím samotnou špičku jeho k nebi se tyčícího ptáka. Teprve potom si jej vezmu do pusy. Nechci si s ním dnes hrát něžně proto rovnou nasadím drsnější tempo, saju jej a olizuju dokud téměř nevyvrcholí. Pár okamžiků před koncem se zastavím...nechci mu dnes dopřát orgasmus tak lacino. Nechám jej chviličku rozdýchat to že jsem přestala a obkročmo se na něj posadím. No co taky si to chci užít. Pomaličku si na něj začnu sedat. Chvíli mám pocit že se udělám ještě dřív než jej budu mít celého v sobě. První proniknutí zkrátka bývá vždy nejlepší. Jakmile je je ve mě celý začnu se pohybovat nahoru a dolů. Nejprve pomalu ale o chviličku později se pohybuji vražednou rychlostí dokud se oba neuděláme. Znavená a celá roztřesená se svalím vedle něj a ztěžka oddechuji. Mám nejlepšího muže pod sluncem. Jen ta jediná myšlenka mi víří v hlavě pořád dokola jako zaseknutá gramofonová deska.
Natasza Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: